#TSMetalcileri #BirazMüzik Yeni rock grupları keşvetmek için şu youtube hesabını takibe alabilirsiniz. Sağlam gruplar var. Ayrıca bunlarla piyasaya çıkanlarda tabi ki aynı isim altından devam ediyorlar. Cult the Follow örneğin.
Mesela:
https://www.youtube.com/watch?v=WFmnC7M8BRA
https://www.youtube.com/watch?v=ZGc16gRzeKw
https://www.youtube.com/watch?v=NDTAKv6wkkM

Project Vela - War On Falling Stars [HD]

Awesome track from project Vela. Make sure you go like the MR Facebook page, once we get to 500 likes there will be a giveaway! Check out the artist's pages!...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar benim beynim durdu. Burs başvurusu vardı, kabul edildi ve mesaj bu.

MERHABALAR;

Burs başvurunuz onaylanmıştır. Aşağıdaki maddelerin tamamlanarak asıllarının tarafımıza ulaştırılması gerekmemektedir.

. Ekte bulunan başvuru formunu eksiksiz olarak el yazınızla doldurulup ad soyad yazılarak ıslak imzalanması .

. Nüfuz cüzdanı fotokopisi (adınız ve soyadınız yazıp ıslak imzalı bir şekilde)

. Öğrenim belgesi aslı (ıslak imzalı )

NOT; İstenilen evraklar yukarıda belirtildiği şekilde 10 gün içersinde gelmez veya eksik gelirse verilecek burstan faydalanamayacağızı bildiririz

Ulaştırma adresimiz;

Osmanağa Mah Söğütlüçeşme cd altın çarşı no 56 / 42 KADIKÖY / İSTANBUL

Mesajda gerekmemektedir diyor ama en altta da ulaştırın diyor, ne yapsam bilemedim 😀 Hali hazırda online ortamdan yolladım zaten gerekli belgeleri.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hat değerlerim çok iyi değil mi? Peki niye kota aşılmadığı halde hızım 9mbit’i geçemiyor?
Teşekkürler Vodafone net!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

#teknoyardım #KoltukTavsiye Bilgisayar başında uzun süre oturan arkadaşlar, kullandığınız özel bir sandalye var mı? Klasik ders çalışma sandalyeleri acayip rahatsız edici, mutfak sandalyesi ise sadece 1 saatliğine rahat, sonra rahatsız etmeye başlıyor. Bende merak ettim, diğer insanlar ne kullanıyor diye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Motosikletli polislerin kaskında adın ilk harfi -- soyisim ve kan kurubunun yazdığını gördüm. Hoşuma gitti. Zor durumda faydası çok olur gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TS acıktırır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ikinciel #kulaklık #bluetooth
Bluedio T2+ Kablosuz Bluetooth’lu kulaklık, Aliexpress’ten alındı. Ses kalitesi, basları, ses seviyesi, radyosu, her şeyi güzel ancak konforsuz geldi bana. Kulağın üzerinde kaldığı için de fazladan rahatsızlık veriyor. Bu tarz kulaklıkları hiç sevmediğim için satıyorum zaten. Alışırım sanmıştım ama bana göre değilmiş 😀
Bir hafta kadar Kullandım. Her gün en fazla 1.5 saat kullanmışımdır. Bir hafta da bitmedi şarjı. Vaad ettiği uzun pil performansını veriyor. Ayrıca kart okucusu falanda var yani ayrıyeten mp3 oynatıcı olarakta kullanılabilir ama o özelliğini hiç denemedim, çok ta bir şey beklemem zaten o tarafında. Kulaklık ayarlama kısmı metal destekli, kolay kolay zarar görecek bir şeymiş gibi durmuyor.

98 liraya almıştım, 75 liraya satmayı planlıyorum.

Kutusuyla aldım ama Ali’den gelirken kenarı ezilmiş, o yüzden o olmadan göndereceğim.
Kablolu kullanım yanında verilen ara kabloyla mümkün. BT şart değil. Şarj kablosu da var ama kutudan başlık çıkmadı. Ondan veremeyeceğim o yüzden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Alayım diyeceğim de bir yandan da kargosunu düşünüyorum. Bu hafta içi evde yokum. Ondan sonra bunun kargosu da min 10 15 lira tutar. Ya çinden alayım diye aklımı çeler falan ama bunda da aklım kaldı. 🙁 Neyse hayırlı satışlar dilerim.

D&R’dan aldığım Müzik CD’sinde bir sürü çizik var. Riplediğim zaman 2 tane şarkının çızırtısından anladım olayı. Yani orjinalden soğutuyorlar insanı ya…

Varmı bunun bir şikayet yeri falan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17