#mizah #onlardakonuşabilir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#teknoyardım #blender
@mertkirimgeri belki siz bilirsiniz, yada diğer blender kullanan arkadaşlar. Bir sorum var. Particke’ların bir ucu sanki eksik modellenmiş gibi. Işık gelmesine rağmen simsiyah kalıyorlar. Yeniden yapsam muhtemelen düzelir ama ben bunun sebebini merak ettiğim için soruyorum. Bu gibi durumlarla ne zaman karşılaşıyoruz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

#blender #3d
İlk tutorialden bağımsız blender deneyimim. Tamam aynı şeyler, ama bakmadan yapmak baya 2 günümü aldı. TS bardağı olmadan olmaz tabi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oyunlarda kablosuz fare kullanan var mı? Kablo sağa sola takılıyor, sinir bozuyor. Ama kablosuzun da pil derdi, şarj derdi var. Ne yapsam bilemedim…
#teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15
 • yasin @ysin

  logitech g700s var 2700mah pil ile 20 saat ömrü ya var ya yok 6 pil arasında geçiş yapıyorum. Yeni model fare alırsan belki daha fazla gider.

 • 26 oyunlu konuşan tetris @reset

  takılan şeyleri ortadan kaldırmayı dene

 • Emre Aeo @kirkalti

  Ben de kablosuz fare arıyorum ama ya çok pahalı ya da çok dandik. Logitech g602 bana güzel geldi ama 2500 dpi ve çekim mesafesi 3 metre diye gösteriyor. Hadi bi şekilde 2500 dpiya alışayım ama çekim mesafesi yetersiz. G903 ve g700s var bütün her şeyin iyi olduğu, onlarda da fiyat 600-700 bandında.

  Not: G502 kullanıyorum 1080p de 3600 dpi. Windows fare hızlandırma 1e1 ve hassasiyet kapalı. Mmo oyuncusuyum (eskisi kadar oynamasam da), bu yüzden belli başlı tuş alışkanlıklarım var.

  Not 2: Niye bu kadar yüksek dpiya alıştığım bilmiyorum ve 4k çözünürlüğe geçiyorum yakın zaman da.

 • ibrahim @ibo

  ben duvara bantladım farenin kablosunu

Bunun fiyatı gerçek mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Canlı yayında Half life speedrun:
https://www.youtube.com/watch?v=fWJjbSDmfpQ

Half-Life Speedrun

- Donate link 1 : http://www.donationalerts.ru/r/slamcvk - Donate link 2 : http://www.donationalerts.ru/c/slamcvk - Discord : https://discord.gg/mHfm23F -Mus...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#kerizsilkme
asdasdasdasdadfafgdsfgsdfsadfsdg diye cozurtasım geliyor şöyle saçmalıkları görünce.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#teknoyardım #opera
Opera tarayıcısında, yer imleri cubuğunun hemen solunda küçük bir + işareti vardı ve ona basınca siteyi direk çubuğun en son satırına ekliyordu. Şimdi o kayıp. Adres çubuğunun sonundaki kalp işaretinden ekleyince yer imini, en başa koyuyor, en çok kullandıklarım kayıyor. Nereye gitti bu artı işareti?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ikinciel #işlemci
Xeon X5460 -- 75₺ -- kargoyla Türkiye’nin her yerine alıcı ödemeli olarak gönderilebilir. TS’liye özel fiyat 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 16