#espor BJK vs FB League of Legends maçı başlamak üzere...
https://www.twitch.tv/riotgamesturkish

Twitch

Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

"Türkiye'de bilim var, bilmek isteyen yok."
-M. Gamsız

"İnsana sorma, uzmana sor."
-LP
#TSdeninciler

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@nuguryurtsever @harrower Abilerim, şu tarz sohbet içerikli videolar görecekmiyiz ileri de? Sadece gündem mi olacak yoksa?
https://www.youtube.com/watch?v=JhmUExV5i8I

Metro Exodus, E3 Hype'ı, Oyun Bağımlılığı, Activision Mevzusu -...

PintiPanda ve CS ile oyunlar muhabbetler! Metro Exodus geliyor, Activision Blizzard 7.5 milyar dolar gelir açıklıyor, 800 kişiyi işten çıkartıyor, Sony E3'e ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • wormsign @wormsign

  Geniş olarak konuşulsa da konuşulanlar gündemde kalıyor, sonradan bulmak biraz zor. Tek bir konuya odaklanan( mesela RTS geçmişi veya JRPG ve Steam'in Japonya'ya açılmasıyla Steam'de bollaşan büyük JRPG yapımları et cetera.) aylık programlar yapılabilir mi? Böyle bir format da yine podcast olarak sunulabilir. Şahsen Uğur Yurtsever konuda derinlere daldıkça kendimden geçiyorum.

 • Uğur Yurtsever @nuguryurtsever

  Aslında gündemler biraz benzer ilerliyor bizim. Uzun uzun sohbet ediyoruz. Maddeleri de biraz buna göre seçiyoruz hatta. Ama elbette aklımızda bir sürü dosya konusu da var. Ben aylar önce immersive sim'ler üzerine bir bölüm sözü vermiştim mesela. Vakit yaratabilirsek bu tarz bölümlere öncelik vermek istiyorum ben şahsen. Altı "keşke X olsaydı", "siz de nereden çıktınız" tarzı onlarca yorumla dolan incelemeler hazırlamak yerine, benim için de bu tarz oyun kültürü dolu sohbet içerikleri daha keyifli olur açıkçası. Yapmak istiyoruz kısacası. Bir seri haline getirip devamlılık sağlayabileceğimizi düşündüğümüz anda da başlarız.

  • aMeLeDeRViS @ameledervis

   Oyun ve incelemesi videolarini hic sevmezdim, yazili olarak okudugum tadi alamadigim icin.
   Lakin...
   Siz cok sevimlisiniz yahu 😊

  • protego @protego

   O tür yorumlara neden takılıyorsunuz ki. Zamanında HK gündemlere geldiğinde aynısı olmuştu, yıllar sonra HK gündemden çıkınca bu sefer tam tersi olay çıktı. Alışır insanlar zamanla. Sadece fanboy mantalitesinde birkaç kişi kalır her zaman. Onlar herşeyin fanboyu zaten kaale almaya gerek yok.

#virtualsound #sanalses #program
Sanal ses kartı yazılımları hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben iyi çalıştığında daha iyi ses aldığımı düşünüyorum. Boom3d mesela, deneme sürümünü denedim. Baya hoşuma gitti. Kapatınca ses daha br kapalı geliyor gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • x86 @x86_64

  Boom3D'yi bilmiyorum ama o kapalı gelme meselesi equalizer ayarı yapmadığınız için oluyor 😀

 • Hardes @hardes

  Mobil için erken erişim uygulamasını indirdim yarın denerim bakalım nasılmış merak ettim.

  • Muhammet UÇAR @haypurtiryading

   Hayır, asio Windows ya da başka bir işletim sistemini ekarte ederek direkt ses kartıyla bağlantı kurulan özel bir protokol. O yüzden ses çok daha iyi.

   Yorumumu da yazayım. Ancak yukardaki yoruma katılmıyorum. Bir kaydın master aşamasında her türlü tone ayarları yapılır. Eğer dinlerken sıkıntı çekiyorsa bir kişi; ya sisteminde ya kayıtta sıkıntı vardır. Programla, sanal-gerçek eq ile oynamaya gerek yok. Bunlar sesi bozan şeyler. Virtual surround gibi bir kavram çok saçma mesela. Ses sistemi kayıttaki sahneyi, havadarlığı, 3d sunumu, seperasyonu iletemiyorsa; yani ses sisteminde ya da kayıtta iş yoksa yazılımla zorlamanın anlamı yok.

Apple iCloud da Bulduğum Açık & Ardından Başıma Gelenler » Sayfa 1 - 2

Merhaba arkadaşlar, Apple'ın tarihindeki büyük açıklardan birini keşfetmem ve bunun devamında gelişen olayları 1. ağızdan sizlerle paylaşmak isted
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

2012 model oyuna neden Remaster yapılır ki?
https://www.youtube.com/watch?v=sgkXSaOQ-dg

Assassin’s Creed III Remastered: Comparison Trailer

Assassin's Creed III Remastered will be available on 29th March, 2019 on PC, PS4 and Xbox One. Relive the American Revolution or experience it for the first ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ben mi yanlış görüyorum yoksa 2 adet 15'li yumurta paketi ve açıktan yarım kilo tuzsuz kabak çekirdeği aldığım bakkalda kart çekilirken bunlar alınmış gibi gösterilmiş?
Yanlış anlamadıysam gizliden vergi kaçırmak oluyor bu, öyle değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 28