#VDSL #TeknoYardım arkadaşlar bu altyapıda sürekli kopmalar oluyor. Hat değerleri düzgün geldi bana ama bir de siz bakın. Mini mini hız düşmeleri, hatta bağlantı kesilmeleri oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hacigaming Tetris kralı 🙂 Bu arada tek tuşla oyuna girmeyi sağlayacak bir çözüm yok koca Android'de. Gamepad ı bağlayın otomatik çalışsın yapamıyorsun root olmadan. Bilen varsa aydınlatabilir.
#tetris

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 17

Herkes mobile uygun battleroyale çıkarıyor, bizde ne var?
-Valla bi Divijın diye bi şey vardı ama?
Güzel güzel, yükle. Yeni Assassins Creed Lee tutmazsa batacak herifler, bu ne çirkin bir şey 😀
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ubisoft.the.division.mobile.combat.shooting.open.world.rpg

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • reducto @protego

  AC tutmadı diye Ubisoft niye batsın 🙂 4 tane iptale rağman şu an geliştirdikleri 10'dan fazla oyun var. 10.000+ çalışanlı şirket AC ile ayakta durmuyor 🙂

  • Orcun @orcun

   Top oyunlarından sadece A:C serisi var. Ellerindeki güzelim oyunların yenisi de yok. Prince of persia nerede ? yok. Beyond good and evil 2 nerede ? yok. En son bu oyunun yazarımı baş bilmemnesi mi ne herifi def ettilerdi. Bir duyurdular ortada oyun yok. 2018 de duyurdular biraz bal çalındı ve yok oldu.

  • reducto @protego

   @orcun En çok satan AC serisi de AC olmasa batacaklar anlamına gelmez zaten şu an asıl parayı R6'dan alıyorlar muhtemelen. Son senelerde gecikmeyen oyun yok zaten pandemi vs. derken, herkes Ubisoft'a yükleniyor şu ara ama pandemi başladığından beri AAA oyunlar baya kısır kaldı sıorf Ubisoft özelinde de değil . Aynısını Microsoft için de diyoruz işte oyun çıkmıyor.

   Prince of Persia remake baştan yapılacak, Hintli stüdyoya verirsen agucuk gugucuk bir oyun yapıp verir işte sana 😀 Good and Evil 2 muhtemelen tahminlerini aştı, 4-5 senede geliştirilebilecek boyutta bir oyun değil o. 2024'te gelir anca. Ama baya proje var ellerinde daha önümüzdeki 2 yıllık sürede çıkması beklenen15'e yakın oyunları var, ne kadarı yetişir onu bilemem 🙂

 • Rj0lnir @rj0lnir

  The Division 1'in mobile uyarlanmış hali olacak. Bunu oynayacağınıza PC'de The Division 1'i oynayın daha iyi. Hem çok yüksek bir sistem gereksinimi yok (i7-4790 ve GTX1060'da 400+ saat oynadım) hem de gerçekten hikayesiyle, ortamıyla çok iyi bir oyundur.

  • reducto @protego

   Hocam amaç mobilde oynamak zaten 😀 Bu şeye benziyor yani "Pubg'yi mobilde oynayacağınıza PC'de oynayın"

  • Rj0lnir @rj0lnir

   @protego Benim görüşüm her oyun mobilde oynanmaz şeklinde. The Division gibi detaylara sahip bir oyunu 6-7" ekranda oynarken alınacak olan zevk PC'de 20-25" monitörde oynandığında alınacak olan zevkin yanında ne olabilir ki? Herkes istediğini yapmakta özgür elbette, benimki naçizane fikrimi söylemekti.

  • reducto @protego

   @rj0lnir Hocam anlattığın şeyin ne ilgisi var? Mobilin amacı mobil olması. PC'ye alternatif olması değil. PC ile mobil karşılaştırması yapmanın en ufak anlamı yok. Ben önümde oyun bilgisayarı dururken telefonu çıkartıp Division mı oynayacağım? Mobilin mantığı bilgisayara erişimin olmadığı her an oynayabilmektir. Malum, kasayla 24" monitörü alıp telefon gibi cebine sokup oradan oraya taşıyamıyorsun. Millet SteamDeck'i neden satın alıyor? Bu karşılaştırma çok yersiz

   Edit: Division 1'in mobile uyarlanmış hali olmayacak bu arada. Resmi tanıtım açıklaması: "The Division Resurgence; Tom Clancy’s The Division 1 ve Tom Clancy’s The Division 2'den bağımsız, bütünüyle yeni bir macera sunuyor, hikâyenin kilit olaylarına yepyeni bir perspektif getiriyor. Yeni PvE macerası hem oyunun kıdemlilerine hem de yeni başlayanlara hitap ediyor. Efsanevi elit SHD Ajanlarına katılarak The Division 1 ve 2'de geçen olayları farklı perspektiften deneyimle. Türünün öncüsü olan bu üçüncü şahıs nişancı rol yapma oyununun büyük kentsel açık dünyasında geçen yeni hikâyesini orijinal oyun modları ile yepyeni bir platformda deneyimle."

Kutusunu bile açmadan Matchbox koleksiyonu yapan kızdan sevgili olur mu 😀 Tipi Faruk abi değil, normal 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

İnternet kutusu kullanan kimler vardı? Nasıl bir altyapıdan kullanıyor? Turknet den geçiş için soruyorum.
FTTB binaya kadar fiber, bina içi bakır kablo ile kullanacağım, 100mbit ile. Turknet'den önce millenicom kullanıyordum, o zamandan kalma modem ile devam edilecek muhtemelen. Modemi verin diye cazgırlık yapmazlar umarım.
Bunun dışında 250 lira civarlarında TurkTelekom'a taahhüt vermeyi de düşünmüyor değilim. En azından bir sorun oldu mu daha az başım ağrır, sanki 🙂
#turknet #internetkutusu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türknet'e 2 yıl önce geçtiğimizde, babamın kimlik kartını sisteme yüklememize rağmen, başvuruyu babamın adıyla yapmış olmamıza rağmen nasıl başardıysa sisteme benim adımla kayıt etmiş. Netspeed e geçecektik o yüzden geçemedik. Böyle biri yokmuş Online işlemlerden bakıyorum benim adım görünüyor ama sisteme yüklü belgelerden bakıyorum hep babam var 😀 Kasıt aramalı mıyım? 😀 Kullanılan tel numarasına kadar her şey babamın üzerine.
Edit: Sisteme giriş yaparken kendi tc kimlik numaram ile giriyorum, ilginç 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bende diyorum günde niye 20 tane post anca atılıyor, tüm akış kapanmış... 🥲

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu mavinin modeli nedir? c2651 yazıyor altında, model yazmıyor. Pontiac GTO yazıyor aratınca ama jantları farklı. Diğer arabalar da 69 Camaro ve Civic 2016 Type-R
#hotwheels @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

İstanbul'da bilgisayar müzesi tadında bir şey var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni trailer düşmüş, cinematic yani pek bir şey göstermiyor ama olsun.
https://www.youtube.com/watch?v=NthGfn_ddRQ

Hogwarts Legacy - Official Cinematic Trailer 4K

Your letter to Hogwarts has arrived. Live the Unwritten beginning February 10, 2023.Pre-order now.Always be the first to get #HogwartsLegacy news at go.wbgam...
BeğenFavori PaylaşYorum yap