Günde 6-7 saat açık olan TV yerine Projeksiyon cihazı ne kadar mantıklı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 20

Bugün bir hevesle hiç bir linke tıklamayın, zira çoğu 1 nisan şakası...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Corona TS akışına da yaradı galiba, sağ alttaki istatistikler yer yer normal seyrin 2 katına çıkıyor gibi hissediyorum.
@gamsizm abi faydası oldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GününYeniFilmi #4HitlikFilmdir
Bir tane de ben paylaşayım şunlardan. 😀
The Call of the Wild, yani dandik Türkçe çevirisiyle Vahşetin Çağrısı, olması gerken çevirisiyle Vahşi Yaşamın Çağrısı. zira filmde tatlış ve dünyadan bir haber bir ev köpeğinin geçirdiği evreleri ve tanıştığı kişileri izleyeceğiz.
CGI olarak filmi çok beğendim, öyle ki ilk önce bundan bahsetmek isterim. Özellikle ana karakterimizin (bu durumda kuçumuz?) surat ifadeleri. Beyne "Gerçeklikle çelişiyor." dedirtmeyen ama bir köpekte de asla göremeyeceğimiz mimikler görüyoruz. Tüy sayısı da oldukça yeterli.
Sevimli bir şeyler izleyeyim, yer yer güleyim yer yer düşüneyim diyorsan izle bu filmi, tavsiye ederim. Kapak resmi köpeğin kişiliğini temsil ediyor, ama davranışları bazen Scooby Doo tadı veriyor 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12

#GeceninSorusu
Bu kablosuz kulaklıklar malum çok pahalı. Bluetooth olanların da gecikmesiz olanları pahalı. Peki sorum şu:
Neden Kısa menzilli FM radyo frekansını kullanan ucuz çözümler görmüyoruz piyasada? Radyo özellikli kulaklıklar var ama PC için radyo vericisi yok buna uyacak. Onda da mı gecikme oluyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#CryEngine #mobil
#OyunGündemineMalzeme
Crysis serisinin oyun motoru olarak tanıdığımız CryEngine artık mobili de destekleyecekmiş. Bu da (bence) demek oluyor ki Crysis'in mobilini göreceğiz ve çıktığı zamanlarda bilgisayarları ağlattığı gibi bu sefer de telefonlarımızı ağlatacak. Bir diğer videonun sonunda (https://www.youtube.com/watch?v=wGQWGAuNx6M) sanki Crysis'in remastered'i gelecekmiş gibi bir hava verdiler, bu ikisi birleşince bana olabilir gibi geldi. At gücü olarak baktığımızda ilk oyunu düzgün bir optimizasyonla telefonlarda oynayamamız için hiç bir sebep yok artık.
https://www.youtube.com/watch?v=tyTTVuG6vcw

CRYENGINE Mobile Pipeline Reveal Teaser

Crytek is pleased to announce that developers everywhere are invited to experience the power of CRYENGINE on mobile first by applying for a Beta program that...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 18

@orcun geçenlerde senin de birisine aldırdığın şu gamepad'in siparişini verdim. Umarım hala kullanıyordur alan kişi yani çabuk bozulmamıştır 😀 11TL n11 kuponuyla geldi, tatlı geldi.
https://urun.n11.com/microsoft-xbox-360/microsoft-xbox-360-oyun-kolu-usb-girisli-pc-ve-xbox-uyumlu-P370494352
Detroit, Ori (birinci oyunu), Bayonetta, Gris ve The messenger hatta belki bir kaç oyunum daha var klavye fare ile tat vermeyen. Onları oynamak için alıyorum. Umarım üzmez.

Microsoft Xbox 360 Oyun Kolu Usb Girişli Pc Ve Xbox Uyumlu - n11.com

Microsoft Xbox 360 Oyun Kolu Usb Girişli Pc Ve Xbox Uyumlu 110,00 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Microsoft Microsoft Xbox 360 fiyatı Video Oyun & Konsol kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#epicgames #oyunindirimleri
Epic'de AC: Oddysey 88,70₺. Eğer hala 60tl'lik indirimi kullanmadıysanız (benim gibi) oyun 28,70₺'ye geliyor. Ayrıca Control'de 40₺'ye alınabiliyor ama onun özel bir indirimi yok, normal fiyatı üzerinden 60₺ Epic indirimi ile böyle. #HaberinizOlsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

Renk paletiyle oynayarak akıcı animasyon yapmak... Eski konsollardaki şu HW limitlerinin bu tarz engellerle aşılması çok hoşuma gidiyor.
https://www.youtube.com/watch?v=c-aQvP7CUAI

Sonic 3D's Impossibly Compressed Logo FMV - How's it done?

The Coding Secrets behind the unbelievable trick used to produce full screen 30 FPS animations for Sonic 3D Blast...(RE-UPLOADED DUE TO AUDIO ISSUES) Is That...
BeğenFavori PaylaşYorum yap