Dün #Deadpool2 izlemeye sinemaya gittim. Filmdeki mizah türü pek bana hitap etmese de kesinlikle izlediğime pişman etmedi, güzeldi. Kahkahalarla güldüğüm anlar oldu.

Gelelim bu durumun paylaşılma sebebine. Ondan önce yemek yemek için #öncü dönercisine gittim. Her zaman yediğimiz döner işte. Lavaşı inanılmaz dandikleşmiş. Yanında verilen o çakma kolalar varya, hani çok ucuza gelen, onu bile 0.4lt’ye düşürmüşler. Normalde en az yarımlık olurdu onlar. Etine diyecek bir şey yok, davuk işte. En ucuza nasıl elde edersen artık 😀 Yani fiyat 6 liradan 7 liraya çıktı ama yediğimiz şey artık 6 liraya aldığımız şey değil. Bunu gidiyeah cephesine gösterebilsek aslında…

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anahtarlığı da kaptık bu sefer. Ama o kargo parası öyle bir oturdu ki içime…

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #microsdcard #hilevel

Hi-LeveL marka a101’e gelen 32gb microsd kartım öldü galiba. İçindeki dosyaları görebiliyorum, alabiliyorum. Ama ne içindekileri silebiliyor, ne de yeni bir şey atabiliyorum. Diskpart falan fayda etmiyor. Hiç bir türlü biçimlenmiyor. Böyle bir sorun yaşayıpta kartı kurtarabilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#teknoyardım Logitech s220 2+1 hoparlör kullandım yıllarca. Sonra kablolu kumandası bozuldu, bir işe yaramaz oldu. Bu ayarda 2+1 hoparlör almak istiyorum, var mı önerileriniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günümüz. #mizah

BeğenFavori PaylaşYorum yap