Akşamdan hazırlanıp sabah okulda yenilebilecek basit bir şeyler arıyorum kendimce. Var mı sizlerin bir çözümü bu işe?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 19

Translate gerçekten iyi çalışmaya başladı. Şunu gayet mantıklı çevirdi.
-if the game developers keep pretending like there is no cpu that has more than 4 cores, ryzen can’t show their real performance.

-Oyun geliştiricileri, 4 çekirdekten fazla cpu yokmuş gibi davranmaya devam ederse, ryzen gerçek performanslarını gösteremez.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İphone 5 alıp jb yapsak mutlu eder mi? Peder bey 3gs’den androide geçti ama alışamadı, sevmedi. Pahalı olduğu içinde yanaşmıyor iphone’lara. Olursa güzel bi temizinden 2. el bulup almak istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@hkellecioglu bey birisi bizi bir yazıdan engelleyince hala bildirimi gelmeye devam ediyor. Sinir bozucu 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gitarım usulca ağlarken

Sadece tek bir şarkı hakkında 15 dakika konuştum. Müzik şölenine hazır olun. 1 YIL ÖNCE ► https://www.youtube.com/watch?v=Bf5Ra6YzoAA ABONE OL ► http://bit.l...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Fatih Kınık @fatihkinik

  bu adam bana aşırı itici geliyor nedense

 • Necmi @aglaknecmi

  Bana göre de yüzünden samimiyetsizlik akan bu kişi, kendi sitesinde de yazdığı üzere, 74 doğumlu, reklam ajansı sahibi (ki bu ajans THY, LC Waikiki, Türk Telekom gibi firmaların video içerik ve sunum ajansı), pazarlamacı birisi. Amacı doğal olrak pazarlama ve reklam yoluyla para kazanmak, bunun için de YouTube’da çeşitli videolar yapıyor.

  Başlıktan anladığım, tek şarkı hakkında 15 dakika konuşmuş bunu da çok birşey zannetmiş. Ben bazı şarkılar için 15 saat konuşurum da yetmez….

  Neyse diyeceğim, bu şahıs bu videoları hayır için yapmıyor, güzel video yapıp sadece yanında reklamdan para kazanmıyor, videoların lkendisi reklam ve pazarlama aracı. Bu kötü birşey de değil, hepimiz hayatımızı kazanmak için çeşitli işler yapıyoruz mümkün olduğunca… Sadece farkında olmak lazım bu durumun.

 • HasanÖfke @simulasyon

  her video paylaşıldığında altına yine aynı yorumlar geliyor 😀

  • huseyinekrem @huseyinekrem

   İnsanlar kıskanıyor hocam 😀 Videoyu açmadan, adamı tanımadan yapıyorlar yorumları. Kitabı kapağına göre yargılamak bizim milletin büyük bir hastalığı zaten. Ben de yapıyorum.

  • Necmi @aglaknecmi

   İnsanlar uyanık olsun diye yorum yapıyorum. Yoksa insan herkesi kendi gibi biliyor. Reklamın üzerine reklam yazılmalıdır. Advertorial is bu belirtilmelidir aksi yanlış yönlendirme olur.. Benim bu güzide reklamcı patronumuza karşı bir kıskançlığım olamaz 😀

@gamsizm LP windows 10 içinde custom iso hazırladı mı 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 26

Mobilde shadowgun ve dead trigger ile tanıdğımız madfinger games yeni bir mobil oyun çıkarıyormuş. Shadowgun Legends diye. Grafikler efsane. Canlı yayın:
https://www.youtube.com/watch?v=D2zzcpFiUrc

Stream of the First Playable Version of Shadowgun Legends with Marek Rabas

Welcome to Shadowgun War Room, new live show dedicated to Shadowgun Legends, an upcoming AAA FPS/RPG mobile game from MADFINGER Games! Watch as Mikolas Tucek...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
 • huseyinekrem @huseyinekrem

  Oyun Free2 play olacak ancak Pay2Win olmaması için elimizden geleni yapacağız. Odak noktamız eğlence olacak zira bu rekabete dayalı bir oyun olacak. Premium silahtı carttı curttu onlara girmeyeceğiz. İtemleri oyunu oynayarak elde edecek insanlar, her hangi bir booster olmayacak.

  Dedi ama hemen arkasından gelen peki nasıl para kazanacaksınız sorusuna cevap veremedi, ingilizcesi yetmedi 😀 Bence Kozmetik satarak yola devam edecekler mobalar gibi.

 • huseyinekrem @huseyinekrem

  Unity motoruyla uyumlu olduğu için vulkan desteği olacakmış.

 • huseyinekrem @huseyinekrem

  Stikerden susturucuya, bir çok silah ve zırh özelleştirmesi olacakmış.

  Açık beta yapacaklarmış.

 • huseyinekrem @huseyinekrem

  Topluluk ile ilgili bir adam çağırdılar adı YAKUP 😀
  Sizi düşünüyoruz, kimse bitmemiş oyun oynamak istemez, olabildiğince oyunu optimize edip mobil için veya daha ilerisi için çıkaracağız diyor. Yapım aşamasındayken yaptıklarını bekleyen oyunculara duyurmak için geliştirici bloğu tarzı bir şeyler tutacaklarmış bir de. Bu kadar, bitti yayın 😀

Sagopa Kajmer feat Kolera Günlerim Ağlak

Sagopa Kajmer feat Kolera Günlerim Ağlak
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Donanım arşivi denen kanalda gtx 1080ti incelemesi var.
https://www.youtube.com/watch?v=vS0q2QzT1Ig

BF1 testini singleplayer’de yapmış. 4K ultrada fps 60’ın altına düşmüyor diyor. Yersen…

Nvidia'nın Canavarı GTX 1080Ti'ın Oyun Performansına Bakıyorum - YouTube

Kanalıma abone olmayı unutmayın ► http://goo.gl/JMWs8k Daha fazlası ve Detaylar: ..... Diğer Hesaplarımız; www.donanimarsivi.com www.facebook.com/donanimar...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 17