Linkteki airfryeri kullanıyorum. Rezistansın olduğu üst kısıma yağ sıçramış. Buranın temizliğini nasıl yapıyoruz? Rezistans çıkıyor mu? Her yemek yaptığımızda üst kısmı temizlememiz gerekiyor muydu yağlar sertleşmeden önce?

COSORI Sıcak Hava Fritözü, Koyu Gri, 4.7 Litre XXL, 1500 W : Amazon.com.tr:...

COSORI Sıcak Hava Fritözü, Koyu Gri, 4.7 Litre XXL, 1500 W : Amazon.com.tr: Mutfak
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hackintosh kurmak istiyordum fakat işlemcimde dahili gpu yok. Rtx serisi bir ekran kartı kullanıyorum. Ekran kartıda desteklemiyor. Vm üzerinden çalıştırayım diye düşündüm fakat önceden vmware ile kurduğumda performansı kötü gelmişti. En iyi performansı almak için hangi macos sürümünü kullanmalıyım?

Scaleway üzerinden mac mini m1 kiralanabiliyor saati 0.10 dolardan öyle bir servisi kullanayım istedim fakat bütün cihazlar kiralanmış boşta cihaz yok. Aws üzerinden yada başka bir cloud servisi üzerinden halletmem mümkün mü bilgisi olan var mı? Bir çok site var mac m1 mini veren fakat hepsi aylık olarak satıyor. Benim için 2 gün yeterli olur 1 ay kullanmama gerek yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gainward 2060 super ekran kartına sahibim fanları yüzde 50 yi geçtikten sonra ses yapıyor ve kart fazla ısınıyor. Macun,padler ve fanların değişimini istedim endeks bilişimden fakat sadece iade ve değişim yaptıklarını belirtiyorlar. Nasıl bir yol izlemeliyim bu firma tamir etmek zorunda değil mi? Garantisini bozup tamir ettirmeyi düşünüyorum. Battlefield V'da 76-78 dereceleri görüyor.

Kullandığım kasada ön tarafında fan yok belkide bundan dolayı aşır ısınıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Attack of titandan sonra one piece serisine başlamıştım. Çok kaliteli ve keyifli zaman geçirdim izlerken. Şans verip izlemenizi tavsiye ederim. İzleyecekseniz 20-30 bölüm şans verin bir kaç bölüm bakıp kapatırsanız doğru bir kanıya varmazsınız. Önceden önerildiğinde ben bir bölüm bakıp kötü bir çizgi film diyip bırakmıştım. Sonradan tekrar önerildiğinde şans verip başladım şuan izlediğim bölüm sayısı 1000 i geçti. Bölümler 17-18 dk civarı. Arkadaşlık ve dostluk ana tema denebilir.

One Piece: Wan pîsu (TV Series 1999– ) - IMDb

One Piece: Wan pîsu: Created by Eiichiro Oda. With Mayumi Tanaka, Laurent Vernin, Tony Beck, Akemi Okamura. Follows the adventures of Monkey D. Luffy and his pirate crew in order to find the greatest...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Hybrid paylaştı.

https://us02web.zoom.us/j/83703824918?pwd=UW0wV3dRTHRzaFN0dFZqY1VmYm5aZz09

Selamlar. 19:00'da teknik analiz anlatacağım bugün yine. Katılmak isteyenler varsa PC başında olsun. Zoom linki paylaşacağım 18:55'de. 19:00'da da başlayacağım

Join our Cloud HD Video Meeting

Zoom is the leader in modern enterprise video communications, with an easy, reliable cloud platform for video and audio conferencing, chat, and webinars across mobile, desktop, and room systems. Zoom...
BeğenFavori PaylaşYorum yap