İkea'nın markus sandalyesini aldım.(Mağazadan) 5 gündür kullanıyorum.Fakat uzun süre kullandığımda sırt ve kalça ağrısı yaşamaya başladım. İade etmeyi düşünüyorum ikea ya iade ettiğimde ikea sadece mağaza içinde harcayabileceğiniz bir kartın içine aktarıyormuş Ettikleri zararı karşılarım fakat direkt ücreti almamın bir yolu yok mu?30 gün içinde iade edebileceğimi söylemişti oradaki görevli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bayağı gelişmiş

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İkea markus u önerir misiniz çalışma sandalyesi olarak? Yoksa aynı fiyatlara satılan oyuncu koltukları var onlar daha mı mantıklı olur? Önerebileceğiniz bir sandalye var mı bu fiyatlarda ?

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/10521858/markus-calisma-sandalyesi.aspx

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir yakınım Amerika'da yaşıyor. Türkiye'ye döndüğünde kalacağı bir ev aldı fakat oradan getirecekleri ürünlerin hepsi 110volt kullanıyor. Bütün evdeki prizlerin yanına 110 volt çıkışı yaptırmak istiyor. Adaptör ile değil direkt içeriden hat çekilsin istiyor bu dönüşümü Ankara'da düzgün bir şekilde nasıl yaptırabiliriz? Normal elektirikçi bu tarz işleri rahatlıkla yapabilir mi? Önerebileceğiniz Ankarada iyi bir elektirikçi var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 25

Bu kanalın videoları seviyorum. Anlattığı projelerin gerçekleştiğini görmek istiyorum. Çok güzel karamsar içeriklerdense böyle içerikler çok daha güzel.

How the Ocean Could be the Future of Energy Storage

How the ocean battery could be the future of energy storage. To get an EcoFlow Delta Max, Delta Pro or some of their great accessories, go to the EcoFlow web...
BeğenFavori PaylaşYorum yap