Son 1-2 yıldır Teknoseyir içeriğine dair hiçbir şey izlemiyorum etmiyorum. Sosyalde aktif olmamın sebebi “arkadaş ortamı”. Açık ve net.

Geçen gündemi dinleyeyim dedim yolda olduğum için. LP’nin GoT hakkındaki düşüncesini bölümü izlemeden etmeden söylediğini görünce gündemi de kapattım.

Ama reklam, sahte, troll hesaplara bir şey yapılmayıp dün @norego ‘nun durumunun silindiğini görünce soğudum bu ortamdan biraz. Hiçbir siyasi durum yoktu çünkü. E Ali arkadaşımız da sosyal kurallarında “O ölen şahsa dair bir post atılamaz” şeklinde kural görmediğinden paylaşmış. Gayet normal.

2 kere çekiliş ile plus kazandım. Yine bana hiçbir katkısı olmadı. Kurallar varsa herkes için geçerli olmalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6
 • Enceladus @enceladus

  O olen şahıs ile bir yıl kadar önce yapılmış paylaşımı anında silmislerdi. Paylaşımda
  (resim) Radyoaktif örümcek Peter'ı ısırıyor Peter örümcek adam oluyordu bu malum sahsi esek ısırıyordu.

 • Alper Kutlu @alper-kutlu

  Bende uzun zamandır izlemiyorum LPnin fikirlerini duymayalı 2 yıl filan olmuştur bu saatten sonrada izlemek dinlemek istemem açıkcası eleştiri bile getirmek anlamsız çünkü eleştiri getirdiğinde o kişi değişiceğine inanırsın böyle bir şey olmucağı kesin zaten gelip dinlemiyor bile neden eleştirilsin ki sitenin siyasete olan tavrı konusundaysa yılan küçükken ezilmeli mantığıyla en ufak şeyi bile siliyolar bu konuda yapıcak bir şey yok kendi taktirleri sanal ortamda olmanın dezavantajı burada fikirlerini söylüyen kişiler bi cafede toplanıyo olsa ben gider bugunkü bu siyasi olayı bide onlardan dinlemek isterdim ama bu bulunduğumuz platform buna izin vermiyor stratejileri bu yönde saygı duymalı

 • PhoeniXim @phoenixim

  Ali harbi gitmiş ya, iyi adamdı.
  Sansür birazcık gevşetilmeli kesinlikle. İnsanlar burayı sevdikleri için buraya yazıyor. Facebook Twitter insta kullanan kaç kişi vardır bilmiyorum aramızda, haliyle buraya yazıyoruz.

Ahahagsgsjahahah. Masadaki ne öyle 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Ramazanda alkol içene mal mal bakan neden ağzında sigarayla dolaşıyor 😀 Amaç 1 ay karaciğer dinlensin bari değil mi, ee 1 ay akciğer de dinlensin 😀

Dün bir arkadaşıma (aşşırı çomardır) bilerek dedim ki, gel haftaya içelim. Sövdü tövbe tövbe falan demeye başladı, yukarıda dediğimi söyledim. Sessiz kaldı.
İftar olunca orucu sigarayla açar bu tip.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dilleri araştırırken değişik bir dil keşfettim 😂 Tüm kodlarımız sadece chicken ile oluşuyor.

https://esolangs.org/wiki/Chicken

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selman Kahya canlı yayında kodlama yapıyor.

[canlı yayın] Kendi kendini süren araç kodlayalım! (part 1)

Bu canlı yayında kendi kendini süren, yapay zekalı basit bir araç kodlayacağız! Geliştirdiğimiz yapay zekayı part 2'de bir mikroişlemciye sahip oyuncak araba...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

GoT 3. bölüm karanlıktı ama hiçbir şey göremeden izledim diyenler de slayt gösterisinden falan izlemiştir ya. LP’nin de bölümü izlemeden yorumlaması yanlış geldi açıkcası.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 23