Bel Fıtığı yüzünden ara verdiğim basketbola 1 aydır yavaş yavaş tekrar başladım ve şuan eskisinden daha iyiye gidiyor gibi belim. Gelişmeleri paylaşırım.
Dikkat: bu demek değildir ki doktora gitmeden basket oynayın rahatlarsınız. Benim doktorum yasaklamıştı 2 yıl önce basketbolu fakat bir Tutku işte tekrar başladım. İyi ki de başlamışım. Amma velakin yine de kontrole gitmek iyi olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Saat başı ekşiye giriş yapıyorum benden daha fazla giriş yapıp takılan yoktur fakat her geçen gün çaylak onay listesinde gerilere düşüyorum. Olay ne yahu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TeTe müşteri hizmetleri ben başka internet sağlayacısına geçeceğim diyince nasıl da bağırmaya başlıyor kadın 😀 Tey tey tey…

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni KIA RIO nasıl? 60 küsur bin liraya değer mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TT’dan cayma bedeli 180TL çıktı. Türknet’e geçsem mi bilemedim. Ttde 90 liraya 50mbit 100gb alacağım geçmezsem. Türknetde fiyatlar ne kadar bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12
Agab paylaştı.

#Masaüstü #simge düzenini kaydeden bir program vardı. Bilen var mı?
@agab sanırım sen önermiştin bana
#Windows10

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Polisler polisler… ne desem bilemedim.

ablamın kaçırılması

yazmaya çalıştım ayrıntısıyla 3 gündür uyuyamıyorum, biraz dinlenmeliyim, mesajlara en yakın zamanda döneceğim -------------- ablamın bu şahısla daha önce görüşmüşlüğü,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7
 • seyirintekno @seyirintekno

  Böyle bir polis tavrıyla karşılaştık ailecek. İstanbul’da bilmem ne alışveriş merkezinin önünde bir kola fabrikasının tırı vardı, arkasında da içine girip 5d film izleye bileceğin hareket eden 5-8 kişilik bir cihaz vardı. Girdik ailecek bizle beraber bir bayanda çocuğu ile girdi, film izlendi eğlendik vs hidrolik kapı açılmıyor, kaldık içeride hava almıyor havasız kalmaya başladık, korktuk kaç dk içeride, ben polisi aradım böyle böyle içeride kaldık gelin yardım edin. (korkudan niye polisi aradıysam itfaiyeyi arada gelsin o yardım etsin kessin biçsin.) Polisler gelmeden görevli kişi zar zor açtı kapıyı, indik o sıra polis geldi, anam ağlıyor, diğer hanımefendinin küçük çocuğu ağlıyor, zifiri karanlık bir yerde havasız kalıp ölme korkusu geçirdik hepimiz. Polis şikayetçi misiniz dedi, evet şikayetçiyiz bu aletin neden bakımını yapmıyorlar vs diye kızdık tamam o zaman karakola gelin dedi polis, bindik araca gidiyoruz, giderken çocuğu olan hanımefendi korkusunu ve şikayetini dile getirirken polis avazı çıktığı kadar bütün gücüyle bağırmaz mı.
  -Bana ne ablacım binmeseydin. Sanki bana sordun binerken.
  -Çocuk binmek istiyor memur bey ne yapayım.
  -Bindirme ulan sende al işte kaldınız içeride…
  Bu muhabbetin üstüne hepimiz sustuk, karakolda da gıcıklığına bir kaç saat tuttular.
  O olaydan sonra her hangi bir polis memuru ile iletişime geçeceksem telefonumdan ses kaydını açarım. Kusura bakmayın uzun oldu.

 • Mehmet @mehmet

  Mesleklerinin yüz karaları, acaba nasıl girdiler o şanlı şerefli kurumlara, hangi psikoanaliz analitik testlerden geçtiler pehh, Amerika’da bırakın mesleğe girişi girdikten sonra meslek içi rutin, görevine göre düzenli sikliklar ile psikolojik kontrolden geçiyorlar hee orada çok mu normal polisler diyeceksiniz suçluya karşı cellatlar destekliyorum ama bizim ülke psikolojisi polis askeride iyice hasta etti

 • Özay @ozay

  Bunun yeri burasımı, yakında müge anlıya döner buralar…

 • SEFA YALÇIN @sefayalcin1903

  Böyle laubale ve kendini bir şey zanneden polisler ile karşılaştım. Allah kimsenin işini düşürmesin. Olay kurgu olabilir böyle elzem bir şey sözlük için doğru yer mi mecbur mu kaldılar emin değilim. En çok ta zorla kıydırılan imam nikahı ve tecavüzcünün cumaya gitmesi kısmı dikkatimi çekti herif İslamı lekeliyor resmen. Psikolojiye bak nikahıma aldım rızasız birlikte olabiliriz rutin bir cuma günü cumamı kaçırmayayım. Allah ıslah etsin..

Paketim şuan 150GB ve 16mbit, 74.50TL ödüyorum.
Annem 2 hafta önce Türktelekom’dan arayanlara evet diyerek devam ettirmiş TT aboneliğini 🙁 TurkNet’e geçemeyeceğiz yani.

Bizim sokak HiperNet desteklemeye başlamış. TT’de 50mbit, 100gb 90 küsur liraya geliyor. Sizce değer mi geçmeye, 2-15 gün arası internetsiz kalacakmışım bu sürede. Upload hızı 2mbit’e kadar çıkıyor. Ve yeni vsdl modem vereceklermiş. (Şu anki ADSL)

Kararsız kaldım bilemedim. 15 gün internetsiz kalmak, (Tamam telefonda var ama bilgisayar interneti bambaşka)

Siz böyle bir işlem yaptığınızda 15 gün beklettiler mi? 50mbit download 2 mbit upload hızının ne kadarını alıyorsunuz gerçek olarak? Bana 20mbit download yeter o çok önemli değil, önemli olan upload hızı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16