Arkadaşlar acil bir site açmam gerekiyor.
Vurgun yiyen bir yakınım için. Diğer hastalara umut olması amacıyla, her gün yaptıklarını yazacak. Gün gün nasıl iyileştiğini yazacak. Blog gibi.
@yasinilkaya yardımcı olur musun, ne yapmam gerekiyor, domain hosting hiç bilmiyorum. Ben ona sadece admin hesabı vereceğim her gün yazsın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

-sansürlü tur-, Akyaka Dörtyol’da Rezaleti.
Yarım saat önce Marmaris’e giderken akyaka kavşağında Işıklara 100 metre kala (kırmızı yeni yanmıştı) sol şeritte arkamdan bir servis aracı kornaya bastı. Karşıda kırmızı olduğu için ilerlemedim, zaten sağ şerit de doluydu. Yavaşladım ışığa yaklaştım çünkü. Hala kornaya basıyor. Sonra son 50metre kala sağ şeride geçti ve önüme makas attı. Sağ şeritteki arabaya ve bana az daha çarpıyordu 0 geçti. Işıklarda durdu tabi.

Ben zaten sinirli bir insanım indim arabadan gittim yanına. 50-60 yaşlarında amca ve serviste yolcu vardı. Biraz “düzgünce” bağırmamın ardından özür diledi defoldu gitti.

Genç olsaydı ve yolcu olmasaydı ben o kornayı..

(Firma adını gizledim)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2011 Model temiz 1.16i için 60bin çok mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10
 • berkanbaris @berkanbaris

  Aslında çok değil ama BMW kullanıcı portföyü pek parlak değil. Şayet orta yaşlı aile sahibi birinden alıyorsan kap. Ama gençten, üniversite öğrencisinden uzak dur.

 • Orcun @orcun

  @agab Hiç bmw bu eski kasaların içine oturdun mu ? hatta detaylı sorayım e87 diye geçiyor bunlar. O kasalardan değil mi bir sonraki değil ? eğer o kasa ise başta dediğim gibi ben kullandım denedim. Kendime de alıyordum ta ki deneyene kadar. Arka koltuklarda 170 cm üzeri birisi oturmaması lazım. Dar, bagaj hacmi az, ha birde bunlar biraz iyi yakar ama az kaçar. O yüzden mesela lpg takarlar o bagaj zaten ufaccık birde lpg ile bagajsız araban olur. Motor mezar gibi büyük mesela aküsü de yanılmıyorsam bagajdaydı öyle ters bir durumu vardır. 60 bin tl fena değil gibi ama bakılması ekspertize sokulması gereken testler ustasına servisine oyuna buyuna göre birde eksikleri sıkıntıları varsa biliniyorsa alınabilir.

  • Agab @agab

   Ben rahat olayım da arkaya binen umrumda değil açıkcası. 1.96 olduğumdan zaten hiçbirine sığamıyorum ki. Yakıt 7-8 yakıyor. Fena değil gibi.

  • Yasin @yasin

   @agab 7-8 nasıl fena değil oluyor 😀

  • Orcun @orcun

   @agab 7-8 mi ? satıcı mı söyledi yoksa sen mi denedin ? ben az gazlayım dedim de 15 leri gördüm. Sakin süreyim falan düz yolda bilemiyorum. Birde bmw motorlar hassas biraz. oynamaya gelmez bakımı düzenli olması lazım yoksa hemen üzüyordu. Bu arada öne nasıl bindin ? benim boy 175 falan neredeyse binerken kafam vuruyordu.

  • Agab @agab

   @orcun internette incelemelerden duydum ben de.
   1.16 kullanmıştım ama hangi kasa unuttum açıkcası. Gerçi hepsinin tavan boyu aynı sanırım.
   Ben tüm aralara kafamı vura vura beynimde tümör çıkacak artık 😀 sadece tiguan gibi arabalarda rahat ediyorum.
   @yasin sport için iyi bence.

 • nonamer @nonamer

  O arabayı sen sürersen arkana kimse oturamaz. Sen arkaya oturuyum dersen önde ki arabayı süremez.

 • Kesb-i @kesb-i

  İç hacmi cliodan daha kötü.

Arkadaşım video atmış. Fotoğrafın arka yüzünü hemen söyleyeyim.
Yüzlerce 34 plaka. Daracık yollar. Veya şöyle söyleyeyim.
Buradan Akyaka’nın çıkışına max 1km falan var. 1km vardır taş çatlasın. O 1km yi ilerlemek 45 dakika sürmüş. Ki bu sadece çıkış kısmı. Akyaka içini siz düşünün.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Enpara nın fiziksel olarak normal kartı var mı? Bildiğimiz kredi kartı olarak kullanabilir miyiz gittiğimiz yerlerde?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12
Agab paylaştı.

Hem app store hem Google play de olan, Bluetooth veya wifi üzerinde arkadaşlarla oynayabilecegimiz bi okey oyunu var mı? #oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bizim garajın çatısında demirler var. Çok uzun zamandır öyle durdukları için yağmur yağdığında arabanın üstü sarımtırak bir renkte izler oluyor. Sadece asetonla geçiyor bunlar.
Ben geçiçi bir çözüm üretmek istiyorum ne yapılabilir? Komple çatısını söküp değiştirmek zahmetli olucak. Altına branda tarzı bir şey mi döşesem bilemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11