Bir arkadaşım bu saati soruyor, ucuzlamış. Bilen eden var mı, üzer mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oha! Dün adamın sileceklerini kaldırmıştım uyarı niyetine. Adam hiçbir şey olmamış gibi indirmiş silecekleri. arabası bizim garajda duruyor hala.
https://teknoseyir.com/durum/771785

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

Bu sürümden sadece benim gibi iphone 6 kullanıcıları memnun sanırım. Bir tane sahan buldum 6 sahibi olup memnun olan. Diğer 7vs sahipleri memnun değil.

ios 11.0.3

%100 sarjla evden cikip, 1 saatlik ise gidis suresince ios 11'deki sarj probleminin duzeltilip duzeltilmedigini test ettim. telefonum iphone 6, 32gb. spotify, instagram, eksi sozluk...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Agab paylaştı.

TURKNET ‘E NEDEN GEÇMEMELİSİNİZ !
ÜSKÜDAR / İSTANBUL
Herkesin Turkneti övdüğünü duymuşsunuzdur ; Sosyal Medyada , makalelerde , inceleme videolarında . Şimdi Türknet hakkındaki gerçekleri sizle paylaşıyorum. 5.10.17 tarihinde belgeleri kargoya verdim. Geçiş süreci fazla sürmedi . 1 hafta dolmadan işlemlerim yapıldı ve interneti kullanmaya başladım. İşte her şey burada başlıyor.
Sorun 1 ) en az 10mbit en fazla 35 mbit alırsınız dedikleri internet testlerim 5 -6 mbit aralığında çıktı.
Sorun 2 ) İnterneti birkaç gün kullandım 14.10.17 tarihinde sabah kalktım internet yok . İnternet akşam vardı sabah yok. Bakım filan mı yapıldı acaba bi öğreniyim dedim telefona sarıldım. Müşteri hizmetleri numarasını 0850 288 80 80 ve başka bir numarasını daha aradım . Yeni üyelik dışındaki tüm işlemler için başka bir menüye aktarıyor . Teknik destek için 5 e basın dedi. Bastım ve sadece arıza kaydı bırakabildim. Aynı gün o numarayı 4 5 defa aradım ve farklı kombonasyonlarla temsilciye bağlanmaya çalıştım . Yeni üye olmayacaksanız hiçbir türlü insanla görüşemiyorsunuz. Bir gün sonra bende dedim ki yeni üye gibi arıyım onlar yönlendirsin . 2 kere yeni üye gibi aradım 1.sinde farklı bir yere aktardı oto sekreter direk konuşmayı sonlandırdı. 2.sinde yine insana ulaşamadım aktardığı yerde ise ana menü çıktı. İlk arıza olduğu zaman ayrıca uygulamasından destek kaydı bırakmıştım(14.10.17 11.52). Bugün (16.10.17) Arızanız çözülmüştür. Hizmetinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz yazıyodu. Modemde hala adsl ışığı yok. Resmen dalga geçiyorlar insanlarla .
Sorun 3 ) 2-3 Gün civarında kullanabildim ve oyunlarda saçma , ani ping yükselmeleri ve internet kopmaları yaşadım.

İŞTE GERÇEKLER TÜRKNETE GEÇENE KADAR HERŞEY GÜZEL TÜRKNETE GEÇTİKTEN SONRA İNSANLA MUHATTAP OLAMIYORSUNUZ.
HİZMET 0 . ALAKA 0 . FİYAT İYİ AMA İNTERNETİ KULLANAMADIĞINIZ İÇİN BİR İŞE YARAMIYOR. İŞİME YARAYAN TEK ÖZELLİĞİ TAAHHÜTSÜZ OLMASI EN KISA SÜREDE ÇIKACAĞIM. REKLAMLARA KANMAYIN . HİZMET İSTİYORSANIZ PARAYI VERECEKSİNİZ.
İŞLEMLERE BAŞLAYALI 11 GÜN OLDU VE BEN SADECE 2-3 GÜN İNTERNET KULLANABİLDİM.
TEŞEKKÜRLER TÜRKNET.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 38
 • Gizem Aksut @gizemaksut

  sadece hafta içi müşteri hizmeti veriyorsa sıkıntı büyük arkadaşlar. internetin hafta içi, hafta sonu diye bir durumu yok ki, internet bu. acil ihtiyacı olan insan ne yapacak? biz ttnet’teyiz ne zaman bir sorunumuz olsa hafta içi hafta sonu demeden hallediyorlar, bir keresinde cumartesi akşamı aradık pazar sabahı gelip modemle ilgili sorunu gidermişlerdi.

 • Emre Hasan Erol @erolemre

  beylikdüzü / b.şehir ‘de durum nasıl ?

 • Gump @runforrest

  Bu durum şöyle, daha önceki internet servis sağlayıcınızda aldığınız değerlere yakın değerler sunmalı size. Siz ilk defa bağlatıyor iseniz o adresteki hız gerçekten o olabilir. Sonuçta aynı alt yapıyı kullanıyorlar. Eğer sıfırdan bağlatacaksanız yine burada birinin yorumunu okumuştum. Ben sıkıntı yaşamamak için telekomun en yüksek paketini taahhütsüz aldım ve 3-5 gün kulandım gibi bir şey demişti. Sonra da gitmiş iptal ettirmiş. Sonuç o adrese o hız bir kere verilmiş alt yapı sağlanmış. Gerekli yatırım yapılmış. (Port, saha dolabı vs,) Ondan sonra arkadaş TürkNete geçmiş ve kullanmış. Sahada bu adamlar yok gerçekten bunu bilerek alın. Saha kısmında Telekoma muhtaçsınız ne kadar parasını Türknet ödesede size kendi aboneleri gibi davranmıyorlar çözümcül yaklaşmıyorlar bilin.

 • cicikuş şakir @cickus

  bende superonline taahüt bitince geçmeyi düşünüyodum 2018 nisanda taahüt bitecek

Kendi evimin bahçesindeki kendi kapalı garajıma gelip arabasını park eden karşı binadaki komşuya ne demeli? hani samimiyetimiz de yok adamla.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 24

Kawasaki Ninja 300 nasıl @yasinc ? Çok yakışıklı duruyor alet.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8