Haydaaa 😀

Avrasya Tüneli Biskletle 80 km/h |Polisten Kaçtım VLOG|4

Sizlerden gelen mesaj lar doğrultusunda bu çılgınlığı yaptım... KANALA ABONE OLMAYI UNUTMAYINIZ PAYLAŞIMDA BULUNURSANIZDA SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER HERKESE YORUM...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Valla böyle oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cidden salak saçma bir özellik için “Kişiler” sekmesini kaldırmaya değdi mi mark?
İnat ettim snap kullanmamaya. İnstagram da kapatmıştım zaten eskiden. Herifler illaki gözümüze sokacak kullanmamız için. Hayır madem getiriyorsun normal durumunu niye kaldırdın whatsappın, ek özellik olarak getir. Hadi onu da kaldırdın canın sağolsun, durum atmak için kişiler yerine kamera yazan bir sekme gelmiş. E durumu durum yazan yerden atabiliyoruz zaten, kişileri kaldırıp oraya boş bi buton koymanın ne anlamı var..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18

An itibariyle whatsappta ne durum değiştirebiliyorum ne de milletin durumunu görebiliyorum. Kayboldu durum değiştirme şeysi. İos hatası diyeceğim Ama başka iOS kullanan arkadaşımda bu sorun yok. Gerçi onda eski sürüm ios var. Sizde nasıl durum?
Edit: anaa whatsapp değişti ya la 😂
Edit2: Yahu rehber gitmiş. İstediğimiz kişiyi ordan bakıyorduk.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

125cc, 20.000TL. Naayyysss

YZF-R125 ABS 2017 - Motorcycles - Yamaha Motor Türkiye

YZF-R125 ABS için resmi ürün sayfası. Sayfada, teknik özellikler, indirilebilecek dosyalar ve ilgili aksesuarlara genel bir bakış sunulmaktadır.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 15

Muğla o kadar küçük ve saçma düzenli bir şehir ki aradığın hiçbir şey yok. O kadar avm yapılıyor hepsi boş lcw veya defacto açılıyor ona da zaten. Olan şeyi tekrar açıyorlar. Boks eldiveni için işten erken ayrılıp bir araştırmak istedim, yok anam. Parası neyse vereyim diyorsun yine yok hani ne Adidas ne Nike hiçbiri getirtmemiş. Bisiklet eşyalarından tutun koşu fitnessa kadar hiçbirşey yok, hani kaç kişi boks yapıyor ki kardeş diyenlere cevaben.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkcell’den tam paket beğendim tam alacağım sözleşmeyi okuyasım geldi ilk defa. Een aşağı ortalara bir yerlere 8gb internet (4gb geceleri) yazmışlar. Az kalsın alıyordum 40 liraya. Ben 4gb geceyi ben yapayım zaten evdeyim. Halihazırda paketim 29 liraya 4gb sabah akşam zaten. Aman dikkat edin. Kocaman 8gb yazmışlar ama ortada öyle bir şey yok gündüz için 🙄

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayarda SSD var, sistemin açılması tamam hızlı (20sn falan) ama sistemin kullanıma hazır hale gelmesi 1 dakika sürüyor? Masaüstü açılıyor falan ama mouse kasıyor veya internete bile bağlanmıyor. 1 dakika dokunmamak gerekiyor bilgisayara öyle kendine geliyor. Ne yapmak lazım? Kingston Hyperx 3K 120gb ssd.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Kimliğim kaybolduğu için az önce kimlik başvurusu işlemlerini yaptım. 2 aya gelir dedi. Bir de geçici kimlik olarak a4 kağıt verdi. Eski kimliği bulursam geçerliliğini korur mu o yenisi gelene kadar dedim o da yok. 2 ay boyunca benim kimliğim bu kağıt parçasıymış. E ben şimdi gittiğim her yere 2 ay boyunca bu a4 kağıdını mı taşıyacağım? Şaka gibi ülke vallahi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Vov

AHMET KURAL İLE MASERATI LEVANTE KULLANDIK

Maserati'nin yeni SUV'u Levante'yi Ahmet Kural ile birlikte kullandık. Beğenmeyi, abone olmayı unutmayın... Sosyal Medya Instagram: dogankabak Twitter: dogan...
BeğenFavori PaylaşYorum yap