Aylarca 13.3" ekran ile oyun oynadıktan sonra şimdi 21.5" monitörüm dev gibi geldi. Böyle Cs:Go açıyorum ov aman allahım oyunun içindeyim resmen!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Vergisiz fiyat 330bin euro
Vergili fiyat 1.008.000 euro

Rolls Royce'un Hiç Bilmediğiniz Özellikleri | Wraith

Arkadaşlar merhaba, bu videoda Rolls Royce'un hiç bilmediğiniz özelliklerini eğlenceli bir şekilde inceledik. Bize Hilal Aysal, Ümit Erdim ve Rolls Royce Wra...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hadi biraz mutlu olalım 🙂

GÖRÜŞ 0, HIZ 244 ! | GÖRME ENGELLİ LEVENT'İN HAYALİNİ HONDA NSX İLE...

GÖRÜŞ 0, HIZ 244 ! | GÖRME ENGELLİ LEVENT'İN HAYALİNİ HONDA NSX İLE GERÇEKLEŞTİRDİK Karanlığın yıldıramadığı Levent, Honda NSX ile hayallerine uzandı. Levent...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Depresyondayım gibi geliyor. Garip böyle. Mutlu olamıyorum, alınganlık başladı. Ne yapayım sizce?
Spora çıkamam maalesef. Müzik hayatımın parçası. (öyle unutulduumm aldatıldımmm ölüyoruğğm tarzı şarkılar da değil dinlediklerim.) Siz ne yapıyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 27
 • Hasan Kusdil @hasan-kusdil

  bu gibi durumlarda kürek çekmelisin bence.Asıl küreklere..

 • eSa @esa

  Bir ara ben de fena girmiştim depreştik depreşik takılıyordum baktım işin sonu kötüye gidiyor işe hayatımda ki gereksiz insanları temizlemekle başladım bu gittikçe beni rahatlattı çevremde ki iletişimi sınırladım benim meşhur bi aşık çıkmazı denklemim vardı orada ki herkesi salladım bir anda gerçek aşkı buldum şimdi tam depreşir gibi oluyorum hayatıma birden bire dahil olan bu insanı görünce her şey düzeliyor 🙃🙂
  Bence en güzel yöntem çevredekileri değiştir çünkü onlar benim tüm enerjimi çekşyordu

 • Jail Break @jb

  Beklentileri düşür.
  Aşağıdan bakmayı bil.
  Kişisel iletişimde önyargın olmasın.
  Bağırsaklarına baktır.
  Neye inanıyorsan, onun rituellerine yönel. ibadetler ve ritueller doğal mutluluk hormonu salgılatıcıdır.

  Sakın antidepresan kullanma.
  Bolca tatlı ye. Meyve ve süt içeren az şekerli bbesinler.
  Küçük şeyleri aklında büyüterek, mutluluk arttırmak mümkün. Beklenti düşürmenin bir sonucu. Başarı beklentinizi okul için sınıf geçmek yapmak gibi. Böylece daha üst başarılar size muhteşem etki yapar.
  Bolca gez.
  Bolca dost edin.

 • picasso16 @picasso16

  Denemedim ama sevişmek iyi geliyormuş

Trump’ın twitinin altına 82 Washington yazıp türk askeri fotoğrafı atan var ya agahkdsj

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Agab paylaştı.

Merhaba arkadaşlar. Ben Azerbaycandan katılıyorum. Türkcem pek iyi olmaya bilir. Önceden bildirmek istedim. Herkese uğurlar dilerim. Bir kaç yerə sordum soruşma cevab almıyorum. Sizlere sormak istedim. Ghost recon wildlands oyunu aldık arkadaşla. Ubisoft dışlıyor. NAT nedeniyle olduğunu biliyorum. Çözüm bulamıyorum kaç gündür. Yardımcı olan olursa sevinirim. Teknoseyir bu konularda iyi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

4 mevsim lastik takılı olan arabayla -10 derece karlı olan bir yere gidilir mi? Opel Corsa 2000 model. Abs vs hiçbir şey de yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

Çok eski bir laptop var. Bios menüye falan giriyor da yok bir türlü açılmıyor. Sonsuz döngüye giriyor. CD ile aç desem cdyi okumuyor, kendi disk’iyle aç desem yine olmuyor hep yeniden başlatıyor. Ne yapmak lazım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dünyanın en ama en saçma cezasını yiyordum 😀
Motorla giderken polis durdurdu. Her şeyim tam durdum güzelce.
Neymiş uzaktan duymuş egzozdan çok ses çıkıyormuş. Yahu daha evden ben çıkalı 500 metre olmadı. Motor ısınmadan basmam zaten, kaldı ki 4-5bin devirde anca vites atarım. Yani anormal ses çıkması imkansız. Bak dedim daha motor bile ısınık değil dokundurdum motor bloğuna. Neyse aynısını dedim polis beyciğimize. Sonra neymiş motorda çift egzoz varmış ben bunu modifiye etmişim. NE? Benim motorum Suzuki İnazuma, çift egzozlu zaten fabrika çıkışlı. Açtım internetten fotoğraflarını gösterdim. Sonra oraya başka polis geldi. Gitmeme izin verdi ceza yazmadı. Diğer durduran artistlik yapan “çocuk” belli ki hem yaşı genç hem de motorlara garezi vardı. Başıma bir şey gelmeyeceğini bilsem evire çevire dövesim vardı da neyse. Suçlu biz oluruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13