Çok ilginç bir kanal. #YoutubeKanalTavsiyesi

How Does Mr X Work Off Camera Resident Evil 2 Remake

Looking at how Mr X works off camera in Resident Evil 2 Remake. Also we take a closer look at other characters and how they appear during the animation scene...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aliexpress yine başlamış palavra 11.11 indirimlerine. Daha bu aybaşında 12.77 dolara aldığım ürün, 11.11'de %50 indirimle 11.92 dolara düşecekmiş 😀 #AliExpress

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#teknoyardım Kapıkule sınır kapısından Burdur'a otoyol ücreti aşağı-yukarı ne kadar tutar? (Osman Gazi köprüsü kullanılmayacak).
Google'da aratıyorum da 3-4 farklı firmanın hesaplama aracı çıkıyor, hepsi farklı güzergah için.
Her yolu farklı şirkete peşk.. öhöm... satmışlar herhalde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#otoseyir
Aracınıza pahalı sileceklerden alıyor musunuz? Ben hep ucuz yollu olanlardan alıyorum, birkaç ay içerisinde üzerlerindeki grafit kaplama gidiyor ve titremeye, gacır gucur ses çıkarmaya başlıyorlar. Silme performansları da düşüyor. Camda ince tabaka su bırakıyorlar.
Bosch silecekler iyi dediler ama fiyatları benim aldıklarımın 5 katı. Bunları alsam 5 katı daha uzun süre gidecek mi? yoksa yine birkaç ayda çöp mü olacak? Tecrübesi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 24

BMW'nin solundaki yerden caddeye fırladı, o kadar arabanın içinden geldi bizi buldu çok sevgili taksici bey. İşin yoksa uğraş dur...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

"Aliexpress'ten ne zaman bir şeyler alsam Çin'in resmi tatiline denk geliyor, bu nasıl şans?" diye hayıflanıyordum. Meğersem adamlar her ay tatil yapıyormuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mikrozort yine "acaba kendi halinde çalışan neyi bozsam?" diye düşünmüş olacak ki ses sürücülerini hedef almaya başladı. Ofiste farklı markalarda 4-5 bilgisayarda şu sorun peydah oldu. Ses sürücüsünü silip tekrar kurunca düzeliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 17
 • lterlemez @lterlemez

  Bazı bilgisayarlarda da simge öyle gözükmesine rağmen düzgün çalışıyor.

 • CMLDS @cmlds29

  Fedora'dan sesleniyorum benim böyle dertlerim yok 😀

 • Ufkabakan @ufkabakan

  Win10 'nun ben taaaa.... Win7 kullanıyorum, kafam rahat. 3 farklı cihazımda Win10 var, her günceleme geldi yeniden başlatmamız lazım mesajı geldiğinde, elim titreyerek tamam yazısına gidiyor. Eskiden bana bile sormuyordu şerefsiz, alta açık kaydedilmemiş doküman mı var, Libre calc mı var, notepadPP de php dosyası mı var, sormaz! Basar restartı sana da ne oldu lan buna! Diye şaşırıp bakmak kalır.

  • Rasko @rasko

   Geçen sene kurulmuş bir firma olsa tamam der kabul ederim de adamlar bu işin tillahı. Ellerinde sınırsız kaynak var, hiç mi test edilmiyor kardeşim? Tamam hadi piyasada çok donanım var ama adamlarda da çok para var. Atıyorum ses ile ilgili bir şey değiştireceksin, topla piyasadaki tüm ses kartlarını, 1 ay boyunca bulabildiğin bütün driverlar ile test et ama yok, zorunlu updatelerle bizi kobay olarak kullanmak daha ucuz.

  • Ufkabakan @ufkabakan

   @rasko Bir gündem değerlendirmesinde geçmişti sanırım, bu sorunlar iletiliyormuş aslında Insider kullanıcılardan ama çok geri dönüş var hepsini değerlendiremiyoruz tarzı bir savunma vermiş adamlar! Bedava Beta tester elde ediyorsun, adamlardan gelen sorun bildirimlerine kulak asmıyorsun!

  • Rasko @rasko

   @ufkabakan Çıldırmamak elde değil. Hayır bir de Enterprise versiyonunu kullanıyoruz, sözde iş yerleri için olan win10 versiyonu bu. Güncellemeleri kapatmak da mümkün değil. Bizim çalışanların çoğu Voip üzerinden arama yapmak durumunda. Her gün birkaç kişinin sesi gidiyor, adam yarım saat iş yapamaz hale geliyor. Birkaç tanesinde driver silip yüklemek de işe yaramadı, sistem geri yükleme ile update'i kaldırmak durumunda kaldık. Mikrozort bir sonraki zorunlu güncellemeyle tekrar bozana kadar çalışabilecekler artık. Adamlar çalışan sistemi inatla bozuyor ya şaka gibi.

  • Ufkabakan @ufkabakan

   @rasko Bir de seçim hakkı sunmuyor. Güvenlik güncellemesini ayrı, aygıt sürücü güncellemesini ayrı başlıkta seçimli sunsa, beğenmediğin yüklemeyi geri alabilsen tek parçasını ve kolayca olsa bu! Bu dediklerim Win7 de var, Win10 da yok! İleri gideceğine teknolojik olarak geriye gidiyorsun.

Eskiden Aliexpress'te 3-4 doların üstündeki hemen her ürün ücretsiz takipli kargoyla geliyordu. Artık 15 dolarlık ürünlere bile 1-2 dolar takipli kargo parası istiyorlar. 10 dolar altı olup da bedava takipli kargosu olan ürün kalmadı zaten. Bir şeyler değişti ama nedir bilmiyorum...
#Aliexpress

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu insanların hepsi kolektif şekilde gırgır mı yapıyor yoksa ciddiler mi anlayamadım. İnsanların doğadan bu kadar uzak olabileceğine, toplu şekilde bu kadar aptallaşabileceklerine inanmak istemiyorum.

Ulan hayvan kesimhaneye gittiğini nasıl anladı? Yoldaki tabelaları mı okudu? Kesimhane diye bir yerin varlığından bile haberi yok hayvanın. Ya bir sağlık sorunu var, ya yolda gözüne vuran rüzgardan yada başka bir sebepten göz yaşı salgılıyor. Doğada duygusal sebeplerle gözyaşı salgılayan tek tür insan.

Onlarca insan ineğin ağladığına inanmış bir de utanmadan duyar kasıyor. "Bu ne bilimsizliktir!"

https://eksisozluk.com/kesimhaneye-gittigini-anlayinca-aglayan-inek--6174921?a=popular

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11