Operatörden taksitle Samsung S21 FE almayı düşünüyorum. Bu modelin kronik bir sorunu var mı?
Sanırım Snapdragon'lu model çünkü özelliklerinde Kyro 680 falan yazıyor.

Operatörde çok fazla seçenek yok:
S22 modelleri var ama çok pahalı
A serisi var ama almışken iyi bir şey alayım diyorum (telefonlarımı uzun yıllar kullanıyorum).
S20 FE ve S21 FE var, başka Samsung modeli yok.

Bana en mantıklısı S21 FE geldi. Sizin fikriniz nedir?
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mikrozortun hava durumu zımbırtısı "gün batıyor, yağmur yağıyor, yağmur bitti" gibi saçma salak haberler vermekten dereceyi gösteremiyor. Ulan ben de görüyorum güneşin battığını, yağmurun durduğunu. Derece kaç onu söyle. Bir tek görevin var, dereceyi göstermek, onu bile yapamıyorsun.
Bu akıl tutulmasını kapatmanın bir yolu var mı? Eskiden olduğu gibi sadece derece ve ufak bulut/yağmur ikonu kalsın istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen hafta apartmanın girişine böcek ilaçlama reklamı yapıştırmışlardı, o reklamdan sonra bir yıldır hiç böcek görmediğim apartmanda koca koca böcekler görmeye başladım.
Benim evimi de bastılar, her gün 2-3 tane böcek öldürüyorum. Hayır, istila olsa bu böceğin yavrusu da olur, hiç yavru yok, hepsi aynı boy.
Muhtemelen gelip 1 kutu böcek salıp, ilanı yapıştırıp gitti o.ç ları.
Gidip ilanlarını söküp attım, bir kutu da K-Othrine muadili ilaç alıp evi ilaca boğdum. Umarım kurtulurum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 18

Twitter'da ilgimi çeken bir spaces attı arkadaş. Girip dinleyeyim dedim, 5 dakikada bir ses gidiyor, geri gelmiyor. Yeni sekmede açmak gerekiyor, bazen düzeliyor bazen düzelmiyor.
Farklı tarayıcıda, gizli pencerede falan denedim, sonuç değişmedi. Google'dan baktım, "sorun yaşıyorsanız uygulamasını indirin oradan dinleyin" falan denmiş.
İnternetin en boktan platformu nasıl bu kadar popüler oluyor gerçekten anlamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turna sezonuna hazırız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son birkaç yıldır Google'da aradığım şeyleri bulamıyorum.
Mesela "Delphin Elixir 2T" adında bir olta makarası var. Ben üreticinin sitesine girip ürün hakkında detaylı bilgi almak istiyorum, Google'da bu ismi aratınca ürünün kendi sitesi ilk 3 sayfada çıkmıyor bile. Bana yerel satış sitelerini gösterip duruyor.
DuckDuckGo'da aratınca ilk sırada direkt üreticinin sitesi çıkıyor

Bu sadece bir örnek. Google'da hangi ürünü aratırsam aratayım bana yerel satış sitelerini gösteriyor. Herhangi bir ürünün kullanıcı yorumlarını bulmak imkânsıza yakın, XYZ review diye aratınca bile satış sitelerinden başka bir şey çıkmıyor.

Not: Görseldeki aramalar gizli pencerede yapıldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Netflix, hisse fiyatlarının çakılması ve abone kayıpları üzerine, SJW yapımları iptal etmeye, SJW tayfayı da işten kovmaya başlamış.

Yıllardır beklenen tepki sürecine girdik sonunda. Tüm medya şu SJW denen faşistlerden kurtulsa da yaratıcılık geri gelse. Ne komedi kaldı ne sinema ne oyun. Hepsinin içine ettiler.

Netflix scraps shows from left-wing creators amid tumbling stock price

Amid a dropping stock price and a loss of subscribers, Netflix has taken steps that may surprise many of the company’s critics. Netflix pulled the plug this week on multiple shows developed by...
BeğenFavori PaylaşYorum yap