Windows update geldi, "Windows bilgisayarınıza yeni özellikler ekliyor" diye uyarı çıktı. Önce ses gitti bilgisayarda, sonra mavi ekran verip kapandı. 5 dakikada bir mavi ekran veriyor şimdi. Bu nasıl "özellik" ben anlamadım. Thank you Microsoft!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 26

Donanımhaber'in Youtube kanalı ne oldu şimdi kökten gitti mi? Youtube Türkiye neden yardımcı olmuyor? Basit bir doğrulama ile geri verebilirler kanalı bence.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1 Nisan şakası dimi bu?

NEW WARRIORS Trailer | Marvel Comics

Night Thrasher reunites with Firestar, Rage, Speedball, Namorita and Silhouette to mentor a whole new generation of heroes…whether they like it or not. Intro...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Doom Ethernal DRM Free çıktı diye "Bethesda kendi ayağına sıktı" diyen arkadaşlar vardı 🙂 #OyunSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 20 / 25

Bulgaristan'da olağan üstü hal ilanından sonra marketler ve eczaneler dışında her yerin kapatılmasına karar verildi. Evden çalışma yolu göründü bize 😀

Only Grocery Stores, Pharmacies and Drug Stores will Work in Bulgaria until...

In connection with the complicated epidemic situation related to the spread of COVID-19 in Bulgaria and the state of emergency declared by the National Assembly, as well as with the recommendations of...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geldi
#CallofDutyWarzone #OyunSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Chernobyl dizisini izledim. Sürekli soru işaretleri yaratıp izleyiciyi "bir sonraki bölümde ne olacak?" diye kendine bağlamaya çalışan dizilerden değil, entrika falan da yok. Siz de benim gibi, piyasadaki çoğu diziye katlanamıyorsanız Chernobyl, belgesel tadında iyi bir alternatif.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen gün "göğsüm sıkışıyor, koluma vuruyor" diye şikayet eden iş arkadaşımızı bir türlü doktora gitmeye ikna edememiştik. Bugün işe gelmeyince ve telefonunu açmayınca evine çilingirle girildi ve malesef arkadaşımızın cansız bedeniyle karşılaşıldı. Şimdi hepimiz büyük vicdan azabı yaşıyoruz.
Bu tür şikayetleri olan yakınlarınızı gerekirse zorla bindirip götürün hastaneye. Sonra bizim gibi arkasından ağlamayın. Sizin başınıza gelirse sakın ihmal etmeyin, gerekirse ambulan çağırın ama yine de gidin o hastaneye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 22

Youtube "her şeyi nasıl daha fazla b*k edip, insanları sinirlendirebilirim?" diye düşünmüş olacak ki 548 gündür kesitisiz yayın yapan Lofi hip hop radio'nun kanalını kapatmış. Tepki görünce tekrar açılmış kanal. Şuan aktif.
https://www.youtube.com/watch?v=5qap5aO4i9A

lofi hip hop radio - beats to relax/study to

Thank you for listening, I hope you will have a good time here :) 👕 Check out the ChilledCow merch → https://bit.ly/chilledcow-merch 🎼 Listen to ChilledCow e...
BeğenFavori PaylaşYorum yap