8 monitörlü bir bilgisayar toplamamız gerekiyor. Bunun en basit ve hızlı yöntemi nedir?
Bütçe sıkıntısı yok. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 28

Yine kadın terörü! Ne zaman bitecek bu katliam?

Kocası ölen Leyla’nın ifadesi çıktı: Daha önce uyarmıştım…

Kocası ölen Leyla’nın ifadesi çıktı: Daha önce uyarmıştım… Aksaray'da çıkan tartışmada eşi Leyla Kayacı'nın göğsünden ve kolundan bıçakladığı Medine Kayacı, 3 gündür...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14
 • johan @johan28

  Kocası ölen ne la öküzler, kocasını öldüren yazsanıza şuna. Ben insan hakları savunucusuyum böyle konularda

  • YCK @yck

   3 kere okudum başlığı bu yüzden. "kocası ölen" ne demek sanki kendi kendine öldü. konuyu cinayete değil leyla'nın uyarmasına dikkat çekmişler. "kocası ölen leyla uyarmıştı" gibi gibi

 • revenge @revenge

  Hocam zamanında da bu kadar ve hatta daha fazlaydı. Sadece media önünde olmuyordu. Şimdi media ve sosyal media çok takık bu konuda. Ondan dolayı sürekli gözümüze batıyor.

  Çevremde çok dayak yiyen kadın vardı. Onlar bile ses etmiyordu. Şimdi herkesin elinde kamera ve bilinçli kadın ve erkekler var. Dolayısıyla da böyle çok olduğu izlenimi oluşuyor.

  90 milyon insan var. Bu olaylar oranladığınızda çok düşük kalıyor.

  Gönül ister olmasın. Gönül ister adam gibi yasalar olsun. İstanbul sözleşmesi gibi saçma sapan değil. Kadını öldüren idam edilsin. Tecavüz eden idam edilsin. Taciz edenin cinselliği elinden alınsın.

  Adam gibi bizi koruyan yasalar olsun.

  Öldürülen erkekler ve kadınlar ya da dövülenler için adam gibi yasa yok. Hiç yoktu.

  Öldüresiye dayak yiyen bir kadın gördüm. Polise gidiyor. Polis geri döndürüyor. Eşi diye.

  O kadın tekrar dayak yiyor. Sürekli böyle bir hayat.

  Bu, bu dönemde olmuyor. 1990 1999 arası oluyor.

  Devleti kim yönetirse yönetsin, bizim kalıplaşmış sorunlarımız var. Yasalarımız saçma sapan.

 • CanSimit @cansimit

  İnsanları niye cinsiyetlerine göre ayrıyoruz, gerekli gereksiz her konuda...

Windows 20H2 güncellemesini 2 gün önce yaptım. Toplam 5 dakika sürmedi.
Şuana kadar herhangi bir sorun yaşamadım, hatta sesle ilgili bir sorunum vardı, güncellemeden sonra düzeldi.
Sistem: AMD Fx8320 / Radeon RX-470 / Gigabyte GA-970A

İlgilenenlere duyrulur
#20h2

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtube'da yabancı bir finans kanalının canlı yayınını izliyordum, adamlar sakin muhabbet edip soru-cevap yaparken bir anda binlerce türk gelip "THIS IS ISPARTA" "TURKEY" falan yazmaya başladılar (Yayının içeriğinde Türkiye ile alakalı hiçbir şey yoktu). Bu olay 10 dakika falan devam edince adamlar yayını kapatmak zorunda kaldı. Alttan alttan da bir sürü laf soktular bizim millete. Başa gelince Türkiye'de interneti lisansla dağıtacağım, böyle mallıklar yapanların önce parmakları kesilip sonra internet lisansları iptal edilecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Sabah uyanınca heryerin bembeyaz olması kadar mutlu eden bir şey yok 🙂 Sofya'nın kışı ayrı güzel, kar neredeyse hiç bitmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

İlk defa bir telefonumun ekranını kırdım 🙂 Redmi Note 7 şortumun küçük cebinden betona düştü.
Telefon çalışıyor, sorun yok ama ekrandaki kırık sinirimi bozuyor. Bu telefonu operatörden 170 Euro civarına almıştım. Şuan sağlamlarının ikinci el piyasası 100 euro'nun altında.

Şimdi önümde 2 seçenek var:
1- Aliexpress'ten 25-30 euro'ya ekran almak, onu 1 ay beklemek, sonra değiştirmekle uğraşmak. Ardından telefonu birkaç yıl daha kullanmak. Ancak değiştirdikten sonra su-toz geçirmezliği eskisi gibi olmayacak. Hatta kendim değiştireceğim için belki bir yerlerinin bozulma riski ortaya çıkacak. Uğraşmaya değer mi bilmiyorum

2- Kırık telefonu arabada değerlendirerek (müzik ve navigasyon için), operatörden taksitle yeni telefon almak. Yeni telefon olarak Samsung S20 FE'ye baktım. Tarifeye ek 24 ay taksitle alınca 400 euroya geliyor ama nasıl bir telefondur, iyi midir, kötü müdür, kronik sorunu var mıdır hiç bilmiyorum.

Benim yerimde olsanız ne yapardınız? Yeni telefon almaya karar verirsem Samsung'un hangi modelini önerirsiniz?
Not: telefonda oyun oynamıyorum, kamerayı nadir kullanıyorum ama kaliteli olması iyi bir şey. Ekran kalitesi, genel performans ve şarj kapasitesi benim için en önemli etkenler. #sanatelefonöneremem

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 21

Yine kadın terörü! #ErkeğeŞiddetSonBulsun #erkeğeşiddetehayır

Not: İnternette duyar kasmaya yeni başladım, olmuş mu?

Kocasını vurup intihar etti

Kocasını vurup intihar etti Manisa’nın Akhisar ilçesinde bir kadın boşanma aşamasında olduğu eşini vurduktan sonra kendisini 7. kattan boşluğa bırakarak intihar etti.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16
 • ad33p @ad33p

  Çok güzel olmuş, yakışmış.

 • Rasko @rasko

  Türkiye'de kadın cesedinden nemalanan bir kesim var çünkü. Kadın haklarını başka emellerine alet edenler var.Belirli derneklerin yöneticilerine bak anlarsın. Bir de bunlardan habersiz, tek amacı internette click almak olan bir gürüh var.
  Hayvan hakları konusunda da aynı şeyi görmek mümkün. Sokak hayvanlarının kısırlaştırılmasına karşı çıkan "hayvansever" dernekleri var bu ülkede 😀 Neymiş hayvanların da çoğalma özgürlükleri olmalıymış. "Ben o hayvanı sömürerek yolumu buluyorum, sokak hayvanının çektiği çile biterse benim rantım da biter" diyemiyor tabii.

 • Rasko @rasko

  @erkanox Araba çok modelli bir şey değilse ve bulgar plakaysa, çingene mahalleleri hariç herhangi bir yere park edebilirsin, sorun olmaz. Kıymetli bir arabaysa veya TR plakaysa bir otoparkla günlük-haftalık-aylık anlaşabilirsin, neredeyse hepsini abonman tarifesi var, fiyatları çok değil. Kalacağın yere yakınsa Ring Mall'un kapalı otoparkı da bir çözüm. Bariyerleri hep açık, hiç kapatmıyorlar 😀 Ücretsiz sınırsız otopark ama yeri biraz ters.

 • Rasko @rasko

  @erkanox Vallaa yıllardır arabam var, hiç garajım olmadı, hep sokağa park ettim. Sadece bir gün arkadaş "senin arabanın anteni ne güzelmiş, çok iyi çekiyor" dedi. Aynı gece anteni çaldılar 😀 5 levalık bir şey zaten gittim yenisini aldım. Başka bir şey gelmedi başıma. Bir de benim arabada yabancılara verilen mavi plaka var. Bir şey olsa bana olurdu.

Ya arkadaş bu BluTV'nin sitesi ne katar kötüdür böyle. Aman yarabbi!!!
Player çakar almaz tüfek gibi, bazen başlatıyor videoyu bazen başlatmıyor. O anki psikolojisine bağlı sanırım.
İzlemek istediğim diziye giriyorum, direkt ilk sezon ilk bölümden başlıyor. Bölüm veya sezon listesi çıkmıyor. Daha doğrusu yine bazen çıkıyor bazen çıkmıyor. Çözemedim. Google'da sezon+bölüm aratıp öyle buluyorum izlemek istediğim şeyi.
Bir de bu platforma para istiyor adamlar ahahaha şaka gibi bir oluşum 🙂
#BluTV

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu video, ehliyeti olan herkese devlet zoruyla izletilmeli. Türkiye'ye gelince milletin anasına küfretmeden 2 km yol gidemiyorum. #otoseyir .

SİS FARI MAGANDALARI! | AutoClub

Sis farını gereksiz kullananlar hakkında bazı yourumlarda bulunduk :) Ne yapmak istediklerini neyin peşinde olduklarını anlamaya çalıştık. Henüz aramıza katı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu skecin bugün yapıldığını düşünsenize, Silivri'ye gitmeniz 3 saniye falan sürer. Siyasetçi eşinin çantasının ne kadar pahalı olduğunu söylemek bile yasak artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap