#ZamanÖldürmelikFilm
Bilim kurgu seviyorsanız ve klişelere, bazı tutarsızlıklara çok takılmadan izlerseniz, keyifli birkaç saat geçirebilirsiniz. İlginç bir hikayesi var.

Mortal Engines - Official Trailer (HD)

Facebook: unvrs.al/MEFB Twitter: unvrs.al/METW Instagram: unvrs.al/MEIN Site: unvrs.al/MESite -- Thousands of years after civilization was destroyed by a cat...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ledsiz olmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Rasko paylaştı.

E arkadaş yuh. Biz kime neyi anlatıyoruz ya. Bu videoyu çekebilen kültür ve zekadaki insanlar bunu yapıyorsa vay halimize. Ben yanlış görmüş olayım o atılan çöp değil başka bir şey olsun lütfen. 😡😡😡
Dakika 16:14
Link: https://youtu.be/iX0w_SHCx_Y
#otoseyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 28
 • EnesBio @enesbio

  sigara paketinin folyo kağıdı sanki

 • Murat Gamsız @gamsizm

  Arabanın doğaya zararı o çöpten çok daha fazla aslında. Ama işte gençler görsün. Dilimizde tüy bitti sigara bağımlılığı hasta da eder rezil de eder adamı böyle. Normal çöp atılmaz ama izmarit atılır, jelatini atılır. Bağımlı insanların refleks hareketleri. Ne desek boş. Çaresi de yok.

 • Veysel @spectrum

  Can’ı günlük hayatta da tanıyan biri olarak, bence konunun Can ile alakası yoktur, atılan şeyi gördüğünü de düşünmüyorum. Kendisinin yere hayatı boyunca bir tane çöp bile atmadığına adım gibi eminim. Bu konularda insanlara tepki verdiğini de biliyorum.

  Üzücü, atan arkadaş sebebiyle kendi adının böyle bir olayla anılması daha da kötü.

 • Seyisulnam @seyisulnam

  Her ne kadar doğru bir davranış olduğunu düşünmesem de ben de dahil olmak üzere bir çoğumuz benzer hatayı yapıyoruz .. Bu durumdan tek fark kayıt altındayken yapmıyoruz! O yüzden çok da büyütmemek gerektiğini düşünüyorum ..

  Mesela
  Lavaboya yanmış, kullanılmış yağ dökmek ..
  5 dakikadan daha fazla duşta kalmak..
  Elini sabunlarken musluğu kapatmamak..
  İsabet ettiremediğin çöpü yerden alıp çöpün içine atmamak,
  vs.

  İlk taşı bunun gibi hataları hiç yapmamış günahsızlar atsın dostlar ..

  • Veysel @spectrum

   Öncelikle şunu söyleyeyim, ben yapılanı tasvip etmiyorum, kesinlikle yanlış bir şey.

   Ama sizin de yazdığınız gibi, yazan arkadaşların kendi hayatlarını bilmem ama Can'ın bu konuda ne kadar hassas olduğunu biliyorum. Üzüldüğüm, ömrü boyunca buna dikkat eden adamın, kendi yapmadığı, hatta farkında olmadığı bir durum sebebiyle zor durumda kalması.

  • Deniz Fidan @deniz-fidan

   @spectrum Can bey ile alakası yok zaten bu konuda yorum yapan herkes hemfikir farklı bir yorum görmedim.

Rasko paylaştı.

Biz kendimizi de paralasak, çevremizi sürekli uyarsak da bu istismarcılar ve onlara inananlar bitmeyecek sanırım. Sayfaya (facebook) baktım, 57 bin üzerinde takipçisi var bu dandik grubun bile. Bunun gibi binlercesi daha var, "severken acı çekenler", "baba hasretiyle kavrulanlar", "anne şefkati ve çiçek" vs Bunları çıkaranlara çok ciddi yaptırım uygulanmalı artık. Çöplük olma ötesinde dolandırıcılık resmen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Güzel içerik. #otoseyir

Teyp İçerisine Bluetooth Modül Montajı Nasıl Yapılır? Detaylı Anlatım!...

Merhaba, Bu videoda aracımda kullanmakta olduğum orijinal teyp içerisine Bluetooth modül yerleştiriyorum. Piyasada AUX soketine haricen bağlanan pek çok ürün...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ahahaha 😀 Bir sonraki Iphone modeli çok daha kısa ömürlü/kötü bir batarya ile gelecek muhtemelen 🙂

Apple says cheap battery replacements hurt iPhone sales

The easier it is to replace a battery, the less willing people are to buy a new iPhone
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15
 • stormeagle @stormeagle

  pil değişimi değil ekran değişimi korkutuyor. X ekran değişim fiyatına, tepe model telefon var. Ekran değişimi sonrasında da telefonunuzun fabrika ayarlarına döndürülüp verilmesi de cabası. O ayrı saçma..

 • Root61 @root61

  Onlar”her sene yeni telefon alalım” istiyorlar da para var mı yok mu soran yok tabi😀

 • Serkan Özer @serkanozer

  Apple istiyorki her sene abone olalim cihazi değiştirelim tamam amerikada eskiyi al yeniyi götür gibi kampanyalarla ucuza satiyor yenileri ama her ülkede böylesi bir servisi yok

  • Rasko @rasko

   Öyle olsa bile değişmezdim ben. Çalışan ve memnun olduğum telefonum varken niye masraf edeyim ki? İşte bu memnuniyet faktörünü yeni bir yolla ortadan kaldırmaya çalışacaktır Apple. Önceden telefonu yavaşlatıyorlardı ama patladı, yeni bir yol bulurlar elbet. Apple cihazlarda tamir olayını zaten bitirdiler, hiçbir şey tamir edilmesin, yenisiyle değiştirilsin istiyorlar, Apple tamir lisansı alan işyerlerinin ağzından burnundan getiriyorlar.

  • Burçin BOZKIR @cok_okuyan

   @rasko Kapitalist düzende her ticari kuruluşun hayali bunu yapabilmek. Tüketici olarak hiç tasvip etmesem de, bu durum diğer firmaları gözümde daha vefakar göstermiyor.

  • Serkan Özer @serkanozer

   @cok_okuyan evet macbooklarda özellikle kan kusturuyormuş tamir fiyatları acayip yüksek dışarda yaptırayım dersen apple onlara izin vermiyormuş felan.

 • Serkan Özer @serkanozer

  Bu arada tim cook un dediği kişilerden biride benim zira Kasim ayinda bedavaya değiştirdim iphone 7 nin pilini telefonu alali 2 seneyi geçti herhalde hala memnunum neden değiştireyim ki

Schumacher'in 5 yıl sonra bitkisel hayattan çıktığı, yatağa-cihazlara bağımlı olmadığı ve fizyoterapi gördüğü iddia edilmiş.

Michael Schumacher at 50: Inside the hidden world of F1 legend

SPECIAL REPORT BY JONATHAN MCEVOY: It is a bright winter’s day and next to nothing stirs outside the £50million mansion in which Michael Schumacher is hidden from the world.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Whatsapp'ta bir arkadaşın iş yeri için Mikrotik router ve Linksys wifi router önerdim. Başka herhangi bir yere Mikrotik-Linksys yazmadım, Bu tür ürünler içeren bir siteye girmedim. Bu konuşmadan 2 dakika sonra girdiğim haber sitesindeki reklam bu.
Ortadaki reklam arkadaşa önerdiğim Mikrotik router modeli, sağ ve solda görünen de önerdiğim Linksys modeli.
Söyleyince "Komplo teorisi" diyorlar bir de.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Erman @ermanyurdakann

  Komplo teorisi tabii 😛

  Yok, kızma, şaka bir yana, şu inanılmaz geliyor sadece: 2 dakika sonra diyorsun ya, 2 dakika içinde seni diğer milyarlarca kullanıcıdan ayırıp bunun analizini yapıp sana bunu gösterebileceğine ben inanmıyorum. Bilgisizliğimden ve cahilliğimden olabilir bu inanmayışım ancak bunun mümkün olabileceğini de kimse göstermiş değil bana. Yıllarca takip ettikleri için elbette reklamları hedefleyerek gösteriyorlar, bu zaten ortada açık seçik olan bir şey, bugün gidip hedefli reklam verebiliriz hepimiz kolayca. Karşı çıktığım bunun "arkadaşıma söyledim, 2 dakka sonra karşıma çıktı" kısmı.

  Ayrıca benim başıma hiç gelmiyor ki gizlilik falan zerre umursamayan, aman rahat kullanayım diye her izni verip geçen biriyim, bu kadar iyi takip varsa en önce beni takip etmeleri lazım 😀

  • Rasko @rasko

   Bunun yapılması gayet mümkün. Tüm data çorba halinde aynı yerde durmuyor. Herkese ayrı profil oluşturuldugunu varsayarsak gayet kolay aslında. Nasıl mail adresine giriş yapınca, milyarlarca mail arasından senin maillerini bulup 2 saniyede getiriyorsa, senin keywordlerini de aynı sekilde getirebilir. Sadece ürün markaları degil, modeller de tutuyor. Bunun tesadüf olduguna inanamam, kimse kusura bakmasın.

  • Erman @ermanyurdakann

   @rasko Bu konuda yeterli teknolojinin olduğunu daha önce de söylediler bana, ben de eyvallah dedim, varsa vardır, olabiliyordur. Benim de başıma gelsin 3-5 kez, o zaman ben de inanacağım ama o güne kadar tesadüf 😛

 • lterlemez @lterlemez

  Daha geçen gün tartışması yapıldı, bu konuya ilişkin atılmış bir Tweet üzerinden.

1 hafta önce şunu paylaşmıştım, aynı zamanda Reddit Kurzgesagt sayfasına da başlık açtım. Reddit başlığı epey ilgi çekti. Şimdi tekrar baktım, çeviri düzeltilmiş ve Kurzgesagt Türkçe çevirmenler listesinde bahse konu çakalın adı geçmiyor. Bundan sonra bir süzgeçten geçirirler herhalde çevirileri.

Millet olarak, faydalı bir şeyler yapmak yerine her işin p*çliğine kafa...

Millet olarak, faydalı bir şeyler yapmak yerine her işin p*çliğine kafa yoruyoruz, elimize geçen her hakkı suistimal etmeye çok meraklıyız. Youtube'un
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung J5 2017'ye Oreo güncellemesi geldi. Kullanıp da güncellemeyi henüz almayanlar "Güncelleştirmeleri kontrol et" kısmından denesinler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap