https://bilendenal.com/Kingston-FURY-Beast-DIMM-32GB-DDR4-3200MHz-CL16-Performans-Rami-Kit-2x16GB-KF432C16BBK2-32.html @bilendenaldestek Merhaba, iyi akşamlar. Bir ram kiti konusunda yazayım dedim de son indirim yüzde 6 mıdır efendim? 😀

https://www.asrock.com/mb/AMD/B450M%20Pro4/index.asp Bir de bu ürünle uyum sorunu olmaz herhalde? 🙂

Kingston FURY Beast DIMM 32GB DDR4 3200MHz CL16 Performans Rami Kit (2x16GB) -...

KF432C16BBK2/32 Kingston FURY Beast DIMM 32GB DDR4 3200MHz CL16 Performans Rami Kit (2x16GB) Bilendenal.com dan sisteminize uyumlu ürünü, uygun fiyatla şimdi alın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ankara'da 0- (sıfır negatif) kan grubu olup da kan verebilecek birileri var mı acaba? Hacettepe'de nakil olacak bir arkadaş için arıyoruz. Yardımcı olabilecekler yazabilirse iletişim bilgisi paylaşırım. Bugün acil olarak gerekiyor. #Kanİhtiyacı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android 10 ile başlayan geliştiriciler için depolama kısıtlamaları Android 11'de çok daha katılaşmış durumda. Depolama ile işi olan uygulamalar ve kütüphaneler çok ciddi sorun yaşayacaklar.

Google'ın artık her sene uygulamanın hedeflenen sürümünü en güncel Android sürümü yapmayı zorunlu kıldığı için cihaza güncelleme gelmese bile bundan kesin bir kaçış yok.

Uygulamalar artık depolamaya 1-2 özel olarak izin verilen yerler dışında erişemeyecek, klasör dahi oluşturamayacak. Her uygulama kendi klasörüne yazabilecek ve bu klasöre diğer uygulamalar erişmeyecek. (Uygulama kendisi istediği uygulamaya erişim izni verebiliyor)

Örneğin WhatsApp'ın oluşturduğu WhatsApp klasörü artık olmayacak. Bu da uygulama silindiğinde uygulamanın oluşturduğu verilerin de silineceği anlamına geliyor. Bu yüzden uygulamalar resimleri Pictures/DCIM klasörüne, müzikleri Music klasörüne yazması gerekecek.

Dosya yöneticilerine ne olacak diye sorarsanız, Google'ın izin verdiği uygulamalar tüm dosyalara erişebilecek. Ancak işletim sisteminde artık varsayılan dosya yöneticisi var.

Bunun yapılma amacı gizlilik ve dağınıklı önlemek. Güzel bir hamle ama yarım saattir eski uygulamamı güncellemeye çalışıyorum. :D. Ekleme: Ne yarım saati, günler sürecek.

Atladığım bir istisnası var. Eğer işlem yapılacak dosyayı veya kaydedilecek yeri kullanıya seçtirirsek seçilen dosya ile her şeyi yapabiliyoruz. Fotoğraf düzenleme vb. gibi uygulamalar için zaten bu olmalı.

[Bu yazdığımdan beri yeni sistemi çalıştırmaya çalışıyorum ve az önce (2020.08.04 08.41) başardım. Daha bunun eski sürümü kullananlar için fallback'i var. 🙁 ]

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

Yıllaaar önce de pedere başka bir ilden hız cezası gelmişti orda olmamasına rağmen 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çevreci insan dediğin böyle olur! /s
#OtoSeyir #mizah #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Öncelikle merhabalar. 😀 #akış çözünürlüğünü ve birde fiyatını düşünürsek güzel bir şeye benziyor sizin fikriniz nedir acaba,? http://www.vatanbilgisayar.com/lg-25-25um57-ultra-wide-ips-monitor.html

LG 25" 25UM57 Ultra Wide IPS Monitör

LG 25" 25UM57 Ultra Wide IPS Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #bilim #mizah #karikatür
Son Kafa Ayarı bölümünü izlerken bu karikatüre yer verdiler, burada görmediğim için paylaşmak istedim. 🙂
Penguen dergisi çizeri Serkan Yılmaz'ın eseri.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Twitch'te H1Z1 isyanı son sürat devam ediyor.:)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8