Kadir Gündüz paylaştı.

Humble Bundle'da bedava oyun var. Sins of a Solar Empire!

#steam #freegame #HumbleBundle #Free #bedavaoyun #SinsofaSolarEmpire #akış

https://www.humblebundle.com/store/sins-of-a-solar-empire-rebellion

Get Sins of a Solar Empire: Rebellion for free

For a limited time, get Sins of a Solar Empire: Rebellion for free and keep it forever, courtesy of Humble Bundle! While supplies last.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

AMD Radeon RX 590 ekran kartı geliyor. RX 590 almak isteyenler bence 3 fanlı modelleri tercih etsinler. RX 580 den ana farkı çalışma frekansları. Bu çıkınca RX 580 fiyatları ucuzlar. Yalnız Sapphire Nitro+, Asus Strix ve MSI Gaming modellerini alınız. Sebebi firmaların bunları alanların OC yapmak için alacağını farzederek, güç devreleri ile soğutma bloaklarıyla fanları daha kaliteli malzemeden yapması. Pek şikayet okumadım. 4 GB modellerde HB sitesinde zaman zaman çok güzel indirimler olabiliyor. Alt kalite seviyesi ( Pulse, Armor, Expendetion, gibi. ) olanları alıpta ısınma ve gürültü problemi ile karşı karşıya kalmayınız. Hele ki tek fanlı modellere yanaşmayınız.

GTX-1060 6 GB ekran kartı RX 480 8 GB ekran kartını 3-5 fps geçiyordu, eşdeğer sayılırdı. RX 580 ise aynı GPU'nun gözden geçirilmiş, hataları giderilmiş ve frekans bazında hızlandırılmış verisyonu. RX 570 de, RX 470 ile aynı şekilde. Testte görüldüğü üzere NVidia destekli oyunlardan oynamıyorsanız AMD Radeon daha verimli bir ekran kartı. TDP değeri şimdilik yüksek AMD'nin amma öyle yanıyor, prizi eritti falan masalda kaldı. Yeni nesilde 7nm üretim teknolojisinin etkilerini inşallah görürüz.

Şimdi madencilikteki gelişmelerden ve düşüşten dolayı 4 GB modellerin gözden düşmesi ve RX 590 haberinden sonraki piyasa beklentileri yüzünden, kriz ortamında paraya ihtiyacı olan firmalar çok ucuza ( % 50 iskonto ile ) malları bırakabiliyorlar takip ediniz.

https://youtu.be/fKcnAfcRle0

RX 580 Vs. RX 590 Vs. GTX 1060 | New Games Benchmarks

RX 580 Vs. RX 590 Vs. GTX 1060 | New Games Benchmarks In this Video I'll Show You Gaming Benchmarks of amd RX 580 8GB and amd RX 590 8GB and Nvidia GeForce G...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Kadir Gündüz paylaştı.

#ikinciel #sıfır Philips 234E5QSB/01 23" 5ms (Analog+DVI) Full HD IPS Led Monitör var elimde. Kutusu hiç açılmadı. Tam 2 yıl önce almıştım, yani garantisi bu ay bitti. 3 bilgisayarlık kurulum yapacaktım ilk etapta 2 bilgisayar alabildiğim için 3. monitörü nasıl olsa kullanırım diye bugüne kadar bekledi. Belli ki artık kullanmayacağım.

http://www.vatanbilgisayar.com/philips-23-234e5qsb01-led-ips-monitor.html

Vatan Bilgisayar'dan elden almıştım. Şimdiki fiyatı 740 TL görünüyor. 600 TL ye satıyorum.

İlk defa bir ürün satıyorum, almak isteyen kişi gelip kendisi kutusunu açıp PC ye bağlayıp kontrol ettikten sonra gönül rahatlığı ile alabilir.

Yer: İstanbul / Kadıköy

Philips 23" 234E5QSB/01 Monitör - Vatan Bilgisayar

Philips 23" 234E5QSB/01 monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Philips 23" kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleri ile sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Kadir Gündüz paylaştı.

#akış #HELLGATE:London

Çok eski bir oyundu, deliler gibi kardeşimle oynardık. Bu gün destiny'nin atası bence. Bu güne kadar hiçbir oyunun vermediği bir kılıç kullanma hissi vermişti bana. Bakalım oyunu satın aldım, şu anda yüklüyor, steam yorumları karışık. Zaten oyun başyapıt değildi ama tuhaf bir yanı vardı. Multiplayer kısımları çıkartılmış demiş bir kaç kişi o yüzden eksi falan vermişler. Neyse, sadece nostarji için bile alınır 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

WOWs oynayanlar için 1. yıl hediyesi Steam Koyternırı...:=))) Kod : STEAM1YEAR

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Kadir Gündüz paylaştı.

Bu yazılımlardan herhangi birini kullanmış olan var mı?
Hiç bilmeyen biri olarak nasıl öğrenebilirim. Karıştırarak çözülür mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Kadir Gündüz paylaştı.

Polat'ın sesi. 😂😂

İŞTE O SESLER VE YÜZLERİ / DUBLAJ PERFORMANSLARI

Mert Fırat,Meltem Cumbul,Betül Arım,Yekta Kopan ve çok değerli seslendirme sanatçıları./SESLENDİRME SANATÇILARININ ÇALIŞIRKEN NASIL GÖRÜNDÜKLERİ.İŞTE O SESLE...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Kadir Gündüz paylaştı.

#turknet mail atmış, havasını basıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14