#gibirnet geçişimiz tamamlandı. Yüksek ping dışında sıkıntı yok. Bunun sebebi #turknet gibi serverı #AdanaGetto da değil, Server İstanbul da gözüküyor. Test sonuçları aşağıdadır. Bağımsız test sonuçları ve bağlantının sağılığı için buyrun...:=))) @emre64 @umtk @ugury @gamsizm

https://www.waveform.com/tools/bufferbloat

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Kadir Gündüz paylaştı.

Son zamanlardan online platformlar arasında standart bir kullanıcı için en makul gelen seçenek #BluTV gibi geliyor bana. Boş içerik çok az. Eski de olsa hep kaliteli yapımlar koymuş adamlar. Güncelde de #TheLastOfUs gibi diziler gelirse zaten tadından yenmez.

#Hepsiburada da bence premium üyelik işini iyi kotardı. BluTV ile olan işbirliği bizim açımızdan baya iyi oldu. Bence HB Premium üyelikle de olsa bu seçeneği bir değerlendirin derim. Aylık 10 lira sağladıkları içeriğe göre hiçbir şey çünkü. Bu da böyle bir tavsiye olarak kalsın.

Ek olarak Hepsiburada müşteri memnuniyeti açısından iyi çalışıyor gibi son zamanlarda. Kargolama hızları da baya iyi. Her zaman eleştiriyoruz ama övesim geldi bugün. #Amazon a sağlam rakip olur inşallah. Yabancı bir firmanın tekel konumda olması da çok kötü olur yoksa. Zaten #Trendyol da gitti Çinlilere. Bari elimizde sağlam bir alternatif kalsın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10
Kadir Gündüz paylaştı.

Sinerji'de şu an 3060 piyasada bulabildiğim en ucuz fiyatta değerlenmek isteyenler için
https://www.sinerji.gen.tr/gainward-geforce-rtx-3060-ghost-12gb-gddr6-192-bit-ekran-karti-p-43615

Gainward Geforce RTX 3060 Ghost 12GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı

Gainward Geforce RTX 3060 Ghost 12GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı fiyatı ve teknik özellikleri için hemen Sinerji Bilgisayar'a gelin ve en iyi fiyatlar ile sahip olun
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#gibirnet geçişimiz tamamlanmış. 65/8 verecekler gözüküyor ancak Enişteme #turknet 72/6 Mb verir iken #gibirnet şimdi 100/10 Mb verebiliyor. Akşam ayarları yapıp size dönüş yaparım. 110,- TL.'sına güzel hizmet...:=)))

Yayıncı isen 50,- TL. ilave ödeme ile Upload hızın 20 Mb kadar yükseltilebiliyor...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 13

Şu anda #turknet servis sağlayıcısından internet kullanan müşteriler arayışta. Benim evimdeki internet kullanımı 50/8 Mb telefonlu ve +upload hizmetli olarak 98,00, 149,90, 179,90 diye giderken firmadan gelen sms ile Şubat ayında fatura bedeli 249,90 TL. olacağı bilgisi verildi. 1000/1000 Mb Fiber versen kabul. 10 kişilik grup arayışta.

Finale #gibirnet, #millenicom ve #speednet firmaları kaldı. #millenicom maalesef müşteriye karşı ilgisizliğinden dolayı ihaleden atıldı. 3 katlı müstakil bir evde yaşadığımdan #speednet daha kurumsal bulundu. Fiber veya kablonet altyapı yok. 100 mt kablo parası versende çekmem dedi. VDSL var çok Şükür. 356 mt kutu uzaklığı.

( Bu arada peşin taahhüt verdiğim #turknet , kutuma VDSL geldiğini benden öğrendi.)
@yasin @orcun @gamsizm @umtk @bekirb @gerginix @hkellecioglu @ugury @leventp

https://gibir.net.tr/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Youtube de para kazanmak, içerik üretici desteği almak ve daha birçok ayrıcalıktan yararlanmak için YouTube İş Ortağı Programı'na katılın. Ancak para kazanmak için Katılım şartları değişmiş. Bin abone sayısına ulaşıp ilaveten SON :
- 1 yılda 4000 saat uzun video izlenmeye ulaşması,
- 90 günde 2 adet kısa videonun 10 Milyon izlenmeye ulaşması,
gerekiyor...:=)))

Gelir tipleride gelişmiş :
- İzleme sayfasında reklamlar ve YouTube Premium aracılığıyla para kazanın,
- Shorts Akışı'nda reklamlar ve YouTube Premium aracılığıyla para kazanın,
- Takipçi Üyelikleri,
- Supers - Etkileşilimli satın almaişlemleri,
- Alışveriş - Kendi mağazanızdaki ürünleri kanalınızda paylaşın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

NVidia RTX 4070 Ti ekran kartının piyasaya bu fiyat ( 21.000,- TL. ) seğmentinden girmesi kendi markasından çok fiyatı pandemi sonrası düşen ancak ekran kartı çokluğunda (!) yeniden fiyatları yükselmeye geçen % 15 oranla pazar payı lideri (!) AMD tarafını da maalesef tüketici lehine hareketlendirdi. Dinamik piyasada nasıl bir sitatiko peşinde yöneticiler çözemedim.

Bu modelde NVidia cephesinde Inno3D hariç, genel fiyatlar düşerken bu arkadaşın fiyatı artıyor. Olması gerektiği şekilde en ucuz kart iken orta seviyeye geldi.

Neyse sadede gelelim AMD, RX-6650 XT 8 GB ekran kartı çıktığından beri RX-6600 XT 8 GB ve RX-6700 10 GB ekran kartının piyasaya girişi durdu gibi. 3'üde yaklaşık aynı fiyat seviyesinde satılıyor. RX-6700 10 GB ekran kartının piyasa değeri bayağı düştü. RX-6700 10 GB ekran kartı oyunlarda iyi bir Full HD 144 Hz fiyat/performans ekran kartı oldu. Firmalarca hazır toplama kasalarda bolca satılıyor kampanya denerek. Piyasadan çekilmeden alın aldırın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

- Corsair M55 RGB Pro Oyuncu Faresini arşive kaldırıp, HP Omen Reactor Optical Kablolu Oyuncu Faresine geçiş yaptım. Fare dış fiziksel özelliklere bakarak ilk önce Logitech G502 faresine benziyor. Tutma hissi büyük eller için. Alışmak lazım. Sensör ve tıklama hassasiyeti mükemmel. Yazılım bayağı ders çalışılmış. Işık ayarı ve hassas ayarların dışında çok fazla özellik ve destek var. İlk gözlemler.

- Fiziksel büyüklük ve tutuş hissi mükemmel. Malzeme kalitesi çinlilerden biraz önde. Bilek yere değmesini istemeyenler için arka tutuş desteği istenirse fiziksel olarak bir tıkla açılıyor.
-Ağırlık ayarı yok ama bence ideal.
- Çılgın makro ayarları var. Benden uzak olsun.
- Standart 1800 dpi ayarda geldi masaüstünde güzel. Kayıp gidiyor.
- GeForceNow desteği var yazılımla. 132 oyun bedava mı bilemedim.
- Kablo alimünyum örgü.
Ben 548,- TL.'sına 6 taksitle Amazon TR den aldım.
Logitech G502 fare 1.300,- TL.'den başlayan fiyatlar ile...:=))) Çok komik...

@gerginix @gamsizm @emre64 @yasin @ugury @orkkoc

https://www.amazon.com.tr/dp/B07D9625PJ?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dolar 1 cent düşmüş, ölüyor, altın ve borsa uçtu yazmışlar. Utanmazlar klik tıklama alacağız diye ABD parçalanıyor yazacaklar. Samimi ve kaliteli haber sitesi kalmadı. Seviyorum, senin için ölürüm modunda insanlarda. Aşırılıklar yaşıyoruz duygusallıklarda. Dengesiz bir kitle olduk.

BeğenFavori PaylaşYorum yap