Kadir Gündüz paylaştı.

Android dünyasında Samsung, LG, HTC gibi markalara para yedirilmez. Essential Phone, Xiaomi, Oppo gibi markalar dururken paranıza yazık etmeyin. Bu gibi markası olan bu yüzden pahalı sattığı telefonların gram yazılımsal olarak artısı yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15
 • Yapay Zeka @yapay-zeka

  Essential Phone, Xiaomi, Oppo gibi markaların distribütörleri kim?

 • Orcun @orcun

  Note serisinden samsung’un malesef ” hiçbir ” rakibi yok. tartışılır ekran büyüklüğü ıvırı zıvırı kamerası parmak izi zımbırtısı ama kalem olayında şuan rakipsiz en iyisi. E kalem isteyen ve bu amaçla alacak adama 5 bin verme git mi6 al denemez. yada essential phone vs. Ha diğer s serisi falansa onlara tabi ki rakip ama dediğim gibi note alanında rakipsiz bir cihaz.

  • Flashock @flashock

   6′ ekran telefonda kalemsiz yapamam diyen adamın kafasından istiyorum zaten ben.

  • Orcun @orcun

   @flashock Ama normal dandik digitizer kalemlerinden değil bu bahsedilen kalem. üzerinde tuşu var, hali hazırda ekrana basma kuvvetini algılıyor. Bunları şuan sunan hiçbir cihaz yok. ha ipad pro var onunda kalemi emanet cihaza takılmıyor ayrı şarj ediyorsun vs .vs. vs. bunda cihaza entegre bir aygıt. E sistem o kalemle bütünleşik vs. sadece amaan nasılsa ekran büyük nabayım kalemi mantığı o yüzden olmuyor.

  • Emrah Öztürk @emrah-ozturk

   @flashock Eşim Note 4’den HTC 10’a geçti, baya özlüyor. Ben ekrandan kesip not alıyordum, paylaşırken falan çok iyiydi diyor. Arada küçük resimler falan da yapıyordu. Büyük ekrandan değil, o kalemin elinin altında olması güzel bir şey. Bu arada saf Android veya yakın olsa Essential yerine net Note 8 derdim. Ama saf Android olmasını zaten hiç istemeyen de çok.

 • Papa Emeritus @pope

  Essential bakalım yeterli üretimi yapabilecek mi? Tedarik zinciri de çok sıkıntı özellikle essential gibi özel telefonlar için. Mesela büyük ihtimal Samsung, Apple istese ekrana entegre parmak izi okuyucu koyar fakat montaj süresi, donanımın üretim kapasitesi gibi nedenler koymuyorlar diye düşünüyorum. Teknoloji demosunu yapması kolay fakat onu tüketiciye yetecek kadar üretmek ayrı bir zorluk. Seri üretime hazır olmayan telefonları ilk biz yaptık demek için gösteriyorlar sonra tüketici ürünü almak için deli gibi uğraşıyor ama bulamıyor veya fahiş fiyata buluyor. Mesela Xiaomi mix ; Kaç kişi de var, tedarik edilebiliyor mu ?

 • CMLDS @cmlds

  Apple dünyasında da iPhone 7 verilmez 😛 gidip 4s ile idare edilir 😀

Western Digital Black 2TB WD2003FYPS Sabit Disk buldum kargo dahil 237,- ₺ nasıl?

@gerginix @orcun @cmlds @yasinc @damsizm @gamsizm @brave @leventp @onuc

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
Kadir Gündüz paylaştı.

GAZ GAZ GAZ #oyun #game #battlefield #battlefield1 #bf1 #origin

Battlefield 1 - ECEL / DEATH

Selam / Hey... Battlefield 1'de süvariye mızrak geldi. Yeni süvari videoları gelsin mi? Gelsin diyorsanız, taleplerinizi belli edin :) beğeni, paylaşım, yoru...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Kadir Gündüz paylaştı.

Kargoyla ürün gönderirken bu kadar dikkat etmiyordur.

https://twitter.com/HavaForum/status/899976883403726848

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Kadir Gündüz paylaştı.

Arkadaşın Xiaomi Yi aksiyon kamerası var. Denize gittikten sonra ki gün çalışmamaya başlamış. İçini açtık baktık herhangi bir ıslaklık yok. Kamerayı sarja takınca kırmızı led ışığı yanıyor ama hiçbir şekilde açılmıyor. Sorun ne olabilir ? #XiaomiYi #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok müthiş bir film sitesi buldum… 720m seçeneğinden indiriyorum… 720p çözünürlük 5.1 kanal ve dual dil ( ing-tr ) seçeneğiyle indiriyorum… En fazla 1,5 GB yer kaplıyor… 3-5 günde 10-15 film indirmişim… Silmeye kıyamıyorum… 2 TB kapasiteli bir HDD almak istiyorum… Uygun bir kampanyaya gören olursa Lütfen haber versin… Sıralamam : Toshiba, WD, Hitachi amma son markayı hiç kullanmadım… Piyasada hakkında olumsuz çok yorum var… Amazonda gezineyim, özel kargo paketinde geliyormuş… @gerginix @damsizm

NOT : Seagate, Samsung ve Sandisk markalarına gıcığım biline…:=)))

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 28 / 39