Bu steam marketteki " :2017eyeball: " diye bir ürünün borsa durumu...:=)))

Bu dünya bu düşünce yapısı ile ADAM olmaz. 0,01 TL. yani kuruş için ürünü kaç yıl bekleyeceksin. Ben eksik kartımı bile 0,15 TL. verip alıyorum, işliyorum, beklemiyorum. Bu fikriyatı kıracak nesiller yetiştirmeden büyük DÜNYA olunmaz. Dünya da güzelleşmez.

Beni sorarsan 1,00 TL.'den ( 1,15 TL. vergi algı dahil. ) satışa koydum şarap misali. Bir daha bu ürün gelmiyecek, Mesaklısına kaç yıl bekler satarım. Elimde fazla olan ürünleri böyle satışa koydum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Kadir Gündüz paylaştı.

Gençler ve her zaman genç kalanlar karneler nasıl 😂
#karne
#yarıyıl
#tatil

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Kadir Gündüz paylaştı.

Şu an Ryzen 1700 kullanan biriyim OC ilk gün denemek için yaptım sonrasında OC'de çok başarılı olmadığından iptal ettim ve normal haliyle kullanıyorum.

1700 işlemcisi bile 4K video kurgusunda, Motion Graphic işlerimde hayatımı inanılmaz kolaylaştırdı şu an 12 çekirdekli 3700X'i düşündükçe yükseliyorum gerçekten.

AMD ciddi ciddi heyecan getirdi sektöre helal olsun adamlara.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9
Kadir Gündüz paylaştı.

Yaklaşık 1 yıldır mouse pad niyetine kullandığım kapaklı sekreterlik, dosyalık artık ne derseniz. Mükemmel bir şey ya. Siyah pürüzsüz yüzeyi sayesinde rahat bir kullanım sunarken, sert bir yapıda olması sonucunda koltuk, yatak gibi yumuşak yerlerde bile rahatça mouse kullanmanıza imkan veriyor.
Üstelik maksimum 10 TL'ye kırtasiyelerde bulunabiliyor. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 19
Kadir Gündüz paylaştı.

Turuncu site RTX 2060'ı Nvidia'nın uygun fiyatlı kartı diye tanıtmış.
350$'lik kart uygun fiyatlı kart değildir. Uygun fiyatlı kart Taş çatlasın 150$'ye kadar olan kartlardır.
150-250 midrange olur.
350 dolarlık karttan uygun ekran kartı olmaz bunu kabul etmememiz lazım. Bunu kabul edersek 2-3 sene sonra 500 dolarlık kartı uygun kart diye tanıtırlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 21
Kadir Gündüz paylaştı.

Elimde fortnite için nvdia kodu mevcut fiyatı 30 TL. Kodların son kullanım tarihi 01 Mart.

Fortine kodunun içeriği,

2000 V-Papel.

Fortnite Counterattack seti

"Reflex" Kıyafet - Nadir

"Pivot" Paraşüt – Nadir

"Angular Axe" Kazma - Yaygın Değil

“Response Unit" Sırt Aksesuarı

@monsterhunterworld @fortnite

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günün Şanssız Vukuatı :

Bizim evde oğlanın okulundan nakil 6 aylık boz gri bir kedimiz var. Dış demir gözenekli kapı ile iç tahta arasındaki 2 m2 yerde ayakkabılığın yanında özenle hazırlanmış yerde ikamet ediyor. Altında örtüsü yatar, önende yemeği ve su kabı idare eder. Yan tarafında rüzgardan ve yağmurdan korusun diye telli pazar arabasını yerleştirdim. Hala bebek sayıldığından bol oynaşmalı günler geçiriyoruz. Kedimizin olmama sebebi bizim hanım bayılır sever ancak evde istemez. Biraz korkar, sanki kaplan.

Neyse dün yattık. Gece sağanak yağmur olunca loğar tıkanmış mı diye kalktım. Baktım sıkıntı yok. Bizim kaplanın yanına sokaktan büyük abisi yağmurdan sığınmış uyuyorlar. Ben gidene kadar tetikte bekledi. Vurdum yattım. Gecce bir ara sese uyandım. Metal metale değip duruyordu. Kapıda bir keş hırsızlığa mı geldi dedim. Bir süre hazırda açmadan bekledim yatakta. Ses yatışınca uyudum amma bir sıkıntı vardı dalamadım.

Sabah uyandık. Bizim kocaman, kafayı telli arabaya geçirmiş yatıyor, bizim ufaklık yok. Biraz tebessüm ettim, kalk minnoş dedim. Tuhaf bir şekilde tepki vermedi. Elleştim dürttüm, bu ölü gibi yatıyor dedim oğlana. Baktım iş ciddi, bizimkisi akşam ne hikmetse kafayı tel kafase sıkıştırıp boğulmuş ölmüş. Yaralanma ve kan izi yok, sadece ölümün acısıyla altına işemiş zavallı.

Kendimce çok hayıflandım, çok keşke dedim...:=((( Offf...

Göccük artist hiç bir şey yokmuş gibi geldi, sırnaştı, koşturdu, bizimle birlikte çıktı gitti. Akşama mammak bekler beyim. Yaza kadar idare edek. Sonra bağlasan durmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orkun @orkkoc

  O durum kötü oluyor. Benimde balkona bir kumru düşmüştü bir gece vakti. Cama çarpmış galiba ki sese farkettim zaten. veteriner buldum havanı sardım götürücem. Elimde can verdi hayvan. Elimden geleni yaptığımı biliyorum ama yine de çok üzüldüm.

 • Hasan ilker Com @ilkercom

  Bizim de sokak kedileriyle aramız iyi. balkona ufak kutular süngerler koydum gelip yatıyorlar. mahhallede 2 -3 tane aile olarak bunlara bakıyoruz. dün bizim kedilerden biri peşime takıldı. arka sokağa kadar geldi. annemlere girdim 15 dakika sonra çıktım. baktım bizimki yok. dedim ya eve geri döndü yada mahallenin azmanları buna tecavüz etti. eve döndüm yok. bisiklet turuna çıkarken mahalleyi tur attım göremeyince canım sıkıldı. geceleyin döndüm bizimki balkonda yatıyor. markete geldi benimle herzamanki gibi. ucuzundan aç bitir salam aldım. kaybolsa çok üzülürdüm.

  Bir tane de sarı var. Komşu süleyman amcanın garajında takılıyor. küçükken plastik birşeyin içine girmiş. sıkışmış kalmış. yakalasam kurtarıcam ama kaçıyor.

  Bizim balkonun kediler bazen yaralanıp geliyorlar. deri gözüküyor. yakalayıp tentürdiyot sürüyorum 2-3 saatte geçiyor. hayret ediyoruz.

  Velhasıl kediler güzel hayvanlar.

Kadir Gündüz paylaştı.

#tasiş #gümrüksatışmagazası Arkadaşlar sirkeci tasiş magazası.Fiyatları karşılaştıramadım.Not:Bu ürünlerde garanti yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 31