Bakın burası çok cokamelli
İnfuser meslek liseli falan mı var

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Fırat Duran @firat_duran

  Ya abi bukadar saçmalamaya ne gerek var? Para almak için 50 tane şey uyduruyorlar.

  Benim çalıştığım apart sertifika aldı, binlerce lira verdik. 3 tane girişe çöp kovası aldırdılar, kağıt, metal, cam gibi ayrı çöp atıyorsun, odalardaki çöp kovalarına yapışkan yapıştırttılar yine aynı dalga, apartta yer yok bir tane çift tekerli çöp kovası aldırttılar 1.5 m boyunda, denetlemeye gelecekler bunları koyacak yer yoksa bir tane odayı komple boşaltın diyorlar, o odada da yatak dolap koyulmayacakmış, la zaten tonla para ödüyoz kiraya ona buna bir de çöp kovasına yer yoksa oda eksiltin diyorlar. Onu da geçtim en çok küfür ettiğim yer şurası, metali kağıdı ayrı çöp poşetine attık demi? E ben bunu çöp kamyonuna atınca patlatıyor, aynı çöp aynı yere gidiyor ve karışıyor. Bunca zahmet niye? Para alsınlar diye. Hani metal çöpü başka kamyon alsa, plastiği başka neyse diyecem. Avrupalı/amerikalı bile uymuyor ki bu kurala? Yani birileri birşey buluyor ama ne bulduğunu da bilmiyor.

Sıpa gitti haa

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

📌%0,2'si diğer ne acaba ,
Neyle çalışıyor bu araclar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eyvah eyvah

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Buna teknolojik açıdan neden diyoruza açılım yapabilecek kimse varmi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11
 • Rasko @rasko

  Semavi dinler ortadoğu geleneğinden başka bir şey değil. Nasıl Almanlar mühendislik, Meksikalılar tekila, Türkler kebap üretiyorsa, ortadoğulular da semavi din üretiyor. Mesela sözde müslümanlar puta tapmaz ama gidip dua ederek bir binanın etrafında dönerler, o binadaki bir taşı öperler ve sonrasında "şeytan" diye bir kaya parçasını taşlarlar 🙂
  Bu dini ortaya atanlar, puta tapmayı kesin bir dille yasaklamış ancak islamdan önce o putlar için oraya hacca gelenleri kaybetmemek adına hac geleneğini devam ettirmiş hatta yeni dine eklemiş. Sonuçta o hac bölgesini elinde bulundurmak hem maddi hem de politik olarak büyük bir olay.

 • Mrte @mrte

  ilim bilim irfanda üstün olanlar her konuda istediğini yaptırır,geri kalanlar sunulanı alırlar, bildigimizi sandığımız kadim tarih, teknoloji bile aslında çok farklı bu konulara merakı olanlar ne dediğimi anlıyordur...

 • brcan @brcan

  Bize din diye dayatınlan/öğretilen çoğu şey arap geleneği ve kültürünün harmanlanması.Kuranı mealini okursan yapılan çoğu şeyin yeri yok zaten.Sorsan ya falanca öyle yapmış, bu böyle yapmış, işte doğruluğu tartışılır devşirme hadisleri kaynak gösteririrler.

 • Issız_adam @systemnet

  Yav gidiyorum adamlar kuran okuyor bizimkiler ağlıyor tr ye çeviriyorum ağlanacak bişi yok

🚨 Çalışma Bakanı Vedat Işıkhan: "SSK ve Bağ-Kur emeklilerimizin aylıklarının 1 Ocak 2024 itibarıyla 6 aylık artış oranını %49,25'e yükseltiyoruz."

🚨 Ek zamma da zam geldi...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Başkentten Konya'ya yolda şarj istasyonu yokmuş adam yuzde 2 "iki " şarjla konya merkeze varmış..
Yolda ne Yusuf Yusuf atmıştır ..
Ben olsam atardım baya ..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 19

Türkçesi
Elektrikli araçları grup olarak size yüksek karla iteliyoruz ,bu tezgahımizi bozmak isteyen firma var ..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14
 • Yılmaz Bilgili @ybilgili

  Halbuki benzinli araçları cüzi karlarla veriyorlardı. Yazık oldu.

 • Ferah @ferah

  Fiyat düşüşlerinden korunmuş durumdayız ne demektir !
  Çeviri kalitesi yerlerde

 • Housedakitopal @housedakitopal

  İngilizcesine baktım, çeviride hata yok, fiyat düşüşlerinden korunmuş durumdayız kısmı hariç. 5 farklı kaynağa baktım, 4'ü aynı şeyleri söylüyor. Sadece MotorTrends diye bir site adamın "fiyat kırmak işleri çok zorlaştırır" sözünü "fiyat kırmak işleri çok zorlaştırır çünkü yeni teknoloji araştırması/yatırımı (R&D) yapmanızı engeller" diye aktarmış.

  Geri kalan şeyler her yerde ufak farklar olsa da aynı ve doğru çeviri.

  Yani kısaca adam "bu sektörde fiyat kırımı yapmak hepimizi mahveder" diyor.

 • Afsinyus @ufo

  Stelantis bir halt olamamış batmak üzere olan avrupalı çöp markaların toplandığı bir yapı. Yok olma sürelerini uzatmak için Stelantisi kurdular (Abarth, Alfa Romeo, Chrysler, Citroën, Dodge, DS, Fiat, Jeep, Lancia, Maserati, Opel, Peugeot, Ram ve Vauxhall) Gerçi Alfa Romeo 2007'de battı zaten. Fiat aldı. Abarth vs de kalmadı ama olsun marka var mı var.

  Diğer markalar da çoktan gitti. Audi, Porsche, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Ducati, Scaina VW grup almasa bugün yoklardı. Geçmiş olsun. Sorun kalite değil. Satamıyorlar.

  Volvo, Lotus, LAnd rover, Jaguar ikonik taksi Levc Çinli/Hintli oldu 15 sene evvel. Onların da sorunu maliyetti. Kalite değil. En

  Avrupa her konuda olduğu gibi bu elektrik olsun, ilerleme gelişim vs olsun her konuda yeniliklerden çok uzak ve tel tel dökülüyor. Ne telefonu var ne Amazon'u ne Windows'u. Çin de araba işinden vurup yok edecek işte.%1 karla araba satıyorlar Çinli tellerin ilk dönemi gibi.

  Göreceğiz bir kaç seneye.

Aracı zaten yüzde 20-80.arasi şarj edin diyorlar
Yüzde 40'' atıl
Kalanin yüzde 40 'ile 100 km yol alırsan her 150 km de şarj dolsun diye bekleyecen şarj köşelerinde
... elektrikli yalan Dünya

BeğenFavori PaylaşYorum yap