Scholl ayakkabı tabanlığı 350 lira olmuş 😵 Bot için kullanılacak önerebileceğiniz güzel alternatifler var mıdır? Çok fazla marka türemiş hangisi kaliteli anlaşılmıyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Böyle bir kargo şirketi varmış üstelik Koç grubuna aitmiş. Son kullanıcıya dağıtım yapmasına rağmen ilk kez gördüm. #sendeokargo

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Geçen aylarda buraya sorarak Easycep'ten ikinci el Mi 9T almıştım. 6 taksitle 3.000 liraya geliyordu. Kargo aşamasında 1 hafta bekletse de genel olarak alışverişten ve cihazdan gayet memnun kaldı telefonu kullanan kişi. Bu fiyata bulursam ben de alırım diyenler vardı, biraz daha pahalı da olsa tekrar stoklara girmiş haberiniz olsun.
Mi 9T 128 GB 3239TL: https://easycep.com/xiaomi-mi-9t-128-gb-mavi-cep-telefonu-5422
Mi 9T Pro 64GB: 3509TL: https://easycep.com/xiaomi-mi-9t-pro-64-gb-mavi-cep-telefonu-5419

#Easycep #xiaomimi9t

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Johan @johan28

   @babazula ticaret bakanlığı güven vermiyor da, sizin gibi alan insanların yorumları güven verebilir

  • Orcun @orcun

   @babazula Aga imei görünüyor sil istersen.

  • Babazula @babazula

   @johan28 Sorunlu gelip şikayetvarda yorum yapan çok var. Ben de biraz korkmuştum ama bir problem olmadı. Kargolama süreçleri ve stok yönetimleri berbat. 1 haftadan önce kargoya veremiyorlar. Ben 64gb sipariş vermiştim fakat kargoya verecekleri zaman arayıp ellerinde benim sipariş verdiğim ürün olmadığını onun yerine ücret farkı olmadan 128gb göndereceklerini söylediler. Benim için daha iyi oldu ama herkese böyle denk gelmeyebilir

  • Babazula @babazula

   @orcun Sağol sildim dikkatimden kaçmış 🙂 Yorumu da silmişim yanlışlıkla

  • Babazula @babazula

   @alptekinck Bazısı teşhir oluyor, bazısı şirket çalışanlarına verilen telefonların toplu alınıp yenilenmesi oluyor, bazısı da kullanıcıların siteye sattığı ikinci el ürünler oluyor. Satın alma aşamasında hangisi olduğu belirtilmiyor. Dükkanlarında telefonların yanında değişen parçaların açıkça gösterildiği sertifikalar mevcut ayrıca kargoyla aldığınızda da hangi parçaların değiştirildiğine dair onaylı bilgilendirme sertifikası veriliyor. Yenilenmiş ürün yasası geçen sene geçmişti sanırsam. Bu işleri yapanlar bakanlık onaylı şirketler ben bu yüzden güvenerek satın aldım. Kullanıcı hatası dışında 12 ay tamir garantisi veriyorlar. 5.000 lira altına taksit imkanı da mevcut. 14 gün içinde koşulsuz iade hakkı da mevcut.

  • Alptekin @alptekinck

   @babazula batarya da yenidir herhalde güzel fiyat.

Bim'de Delites marka incirli bisküvi vardı. Gayet uygun fiyata hafif ve lezzetli bir tadı vardı. Ama artık bulamıyorum. Internette de satışını bulamadım. Siz görürseniz mutlaka bir deneyin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Mediamarkt'ten verdiğim sipariş 3 saat geçtikten sonra takip numarası bile girilmeden teslim edildi olarak gözükmeye başladı. Aldık başımıza yine belayı. İnşallah kargocu benim saate çökmemiştir 🙂 #mediamarktmaceraları

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Akbank kartın şifresini değiştirdim. 3.5 saat sonra şifreniz değişti diye mesaj geldi. Allah korusun bir dolandırıcılık mevzu olsa haberimiz olana kadar adamlar yurtdışında viskisini yudumluyor olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mi 9T 3.000 TL'ye alınır mı? Kullanacak kişi için kamera, oyun vs hiç önemli değil. Malzemesi sağlam olsun, ekranı amoled olsun, kasmasın yeter diyor. Baba telefonu olarak kullanılacak yani 🙂 3 yıl önce çıktığı için ben pek sıcak bakmadım ama bu fiyat seviyesinde alınabilecek daha iyi bir alternatif bulamadım. Aşağıya aynı fiyata satılan bir karşılaştırma koydum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/167771-393643/xiaomi-mi-9t_samsung-galaxy-a51/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Arkadaşlar elimde 5 tane kadar Adsl2+ (24 mbit) kablosuz router modemler var. Günümüzde kullanıcısı olacağını sanmıyorum. Bunları nasıl değerlendirebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Bir ay önce sokağa asfalt döktüler. 2 hafta sonra fiber kablo döşemeye geldiler. Yol eskisinden daha kötü oldu. Üstelik sokakta zaten fiber varmış 🙂 Sağdan türktelekom geçiyor, soldan süperonline geçiyor 🙂 Yol nerede? Haşat oldu. Haydi bir daha asfalt dökelim. Tekrar asfalt döküldü. Hayda bu sefer de askinin kazması gerekiyormuş tesadüfe bak. Herkes çuvalla kazanmış oldu fakat ne gariptir ki tek zarar eden biz ve vergilerimiz oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19