Bim'de Delites marka incirli bisküvi vardı. Gayet uygun fiyata hafif ve lezzetli bir tadı vardı. Ama artık bulamıyorum. Internette de satışını bulamadım. Siz görürseniz mutlaka bir deneyin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Mediamarkt'ten verdiğim sipariş 3 saat geçtikten sonra takip numarası bile girilmeden teslim edildi olarak gözükmeye başladı. Aldık başımıza yine belayı. İnşallah kargocu benim saate çökmemiştir 🙂 #mediamarktmaceraları

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Akbank kartın şifresini değiştirdim. 3.5 saat sonra şifreniz değişti diye mesaj geldi. Allah korusun bir dolandırıcılık mevzu olsa haberimiz olana kadar adamlar yurtdışında viskisini yudumluyor olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mi 9T 3.000 TL'ye alınır mı? Kullanacak kişi için kamera, oyun vs hiç önemli değil. Malzemesi sağlam olsun, ekranı amoled olsun, kasmasın yeter diyor. Baba telefonu olarak kullanılacak yani 🙂 3 yıl önce çıktığı için ben pek sıcak bakmadım ama bu fiyat seviyesinde alınabilecek daha iyi bir alternatif bulamadım. Aşağıya aynı fiyata satılan bir karşılaştırma koydum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/167771-393643/xiaomi-mi-9t_samsung-galaxy-a51/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

Arkadaşlar elimde 5 tane kadar Adsl2+ (24 mbit) kablosuz router modemler var. Günümüzde kullanıcısı olacağını sanmıyorum. Bunları nasıl değerlendirebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Bir ay önce sokağa asfalt döktüler. 2 hafta sonra fiber kablo döşemeye geldiler. Yol eskisinden daha kötü oldu. Üstelik sokakta zaten fiber varmış 🙂 Sağdan türktelekom geçiyor, soldan süperonline geçiyor 🙂 Yol nerede? Haşat oldu. Haydi bir daha asfalt dökelim. Tekrar asfalt döküldü. Hayda bu sefer de askinin kazması gerekiyormuş tesadüfe bak. Herkes çuvalla kazanmış oldu fakat ne gariptir ki tek zarar eden biz ve vergilerimiz oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19
Babazula paylaştı.

#BasitWindowsBilgisi Dizüstü bilgisayarınızın pil ömrünü cmd'den 1 satır kodla çok basit bir şekilde öğrenebilirsiniz. Öncelikle cmd'yi yönetici olarak çalıştırıyorsunuz, daha sonra tırnaklar olmadan ''powercfg -energy -output c:\pil.html'' yazıp enter'a basıyorsunuz. Daha sonra C: klasöründe pil.html adında bir bağlantı göreceksiniz. Buna tıkladığınız zamanda tarayıcıda size bilgisayarın pilini etkileyen bilgileri ve sağlığını göreceksiniz. burada önemli nokta pil bilgilerindeki Tasarım Kapasitesi ve Son Tam Dolum kısmı. Tam Dolum kısmı kapasiteye ne kadar yakın olursa o kadar sağlıklı demektir pil. Benim bilgisayarın 1.5 senelik süre zarfında iyi sayılabilecek durumda mesela. Siz de böylelikle kendi pilinizin sağlığını görebilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

#GoogleTranslateSaçmalatmaca #GoogleTranslate

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ankara'da karpuzun kilosu 3,5 TL
Geçen sene 1,5 idi.
Sizin şehirlerde durum nedir?
#KonuDışı #Karpuz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8