Sony CEO'su Jim Ryan abimiz son zamanlarda gerçeklesen stüdyo alımlarına ilişkin yaptığı açıklamada henüz yolun başında olmalarına rağmen daha fazla PS özel oyununun PC'ye geleceğini söylemiş.

https://www.vg247.com/2021/07/29/nixxes-acquisition-playstation-pc-port/

Nixxes acquisition will help bring more PlayStation games to PC, Sony confirms -...

Sony has confirmed that its acquisition of Netherlands-based studio Nixxes Software will help the publisher port more PlayStation games to PC.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Orman yangını ile ilgili o anın coşkusu ile başlattığım konuyu silme ihtiyacı hissettim. Zaten muhtemelen site yönetimi duruma el koyacak. Konu içerisinde fikirlerini belirten herkese teşekkürler. Bazı noktalarda farklı düşünsek de hepimiz aynı noktada, bu yangınların yaşattığı üzüntüde bir duyguları yaşıyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3000-3500 TL arası önerebileceğiniz telefon var mıdır? Arkadaş niyet etmiş ancak bütçe buralarda. Samsung A32 veya Oppo A74 gözüne çarpanlar. Artı eksileri ile önerileri alabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Direksiyon setim yok diye üzülme. Al iki parça tahta plakası yapıver bi zahmet 😃😃

https://youtu.be/epci_kDuIqk

パドルシフト付き自作ハンコンでタイムは確実に遅くなる

純正コントローラーを操作するハンコンを自作。ペダルも。遊んでるゲームはDiRT Rally 2.0です。https://amzn.to/3kUqr9l↑Amazon.co.jpアソシエイトパドルシフトを付けたことによりマニュアル操作が可能になったが──確実にタイムは落ちる。なぜなら私は教習所以来MT車に乗ったこと...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sabah bir şey bakmak için xbox'da bölge olarak ABD seçmiştim. Sonra geri Türkiye olarak ayarlamayı unutmuşum. Bir ara mağazaya girdiğimde indirim sayfasına bakayım güzel bir indirim varsa alırım diyordum. Bir baktım Assassins Creed: Odyssey 17 tl görünüyor. Başka oyuna bakıyorum 12 TL falan... Dedim ne oluyoruz. Meğerse sonradan o para birimi işaretinin ₺ değil de $ olduğunu görünce yıkım oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Birkaç gün önce Star Wars: Jedi Fallen Order oyununu bitirdim. Oyunun genel olarak souls-like yapısı güzel olmuş. Ama tabi bir Souls oyunu da değil. Benim gibi kişiler için zorluk dengesi iyi olmuş.

Şimdi ise esas soruya geçelim. Bu tarzda oynanabilecek hangi oyunlar var bildiğiniz. Bu arada xbox oyunu ve mümkünse gamepass dahil olursa sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14
 • Kanan_Jarrus @kananjarrus

  Çok zor falan diyorlardı hiç kasmadı beni, tavsiyeleri ben de değerlendireyim.

  • ciddiyetsiz @ciddiyetsiz

   Jedi fallen order çok zor değil ya. Hatta hiç souls tarzı oynamayan kişiler için türe giriş oyunu olabilir. Mekaniklere alışıp oradan başka zorlu oyunlara geçiş yapılabilir. Ben jedi master seviyesinde bitirdim. Benim gibi kazma biri o zorlukla bitirdiyse çok zor değildir diye düşünüyorum. (onun üstünde de Jedi grand master seviyesi var zorlukta.)

 • prospektus @prospektus

  Sanırım Control hem çok zor olmaması hem de harita yapısı olarak aradığınıza en yakın oyun. Gamepass'e dahilmiş.

  Hollow Knight da o tarz ama çok kolay bir oyun sayılmaz. Bu da Gamepass'de varmış sanırım.

  Metorid serisi de buna benzer ama Nintendo konsolları dışında tek oynanabilecek yer emülatörler. Pc'de Dolphin emülatörü ile denerim derseniz Metroid Prime üçlemesini de tavsiye ederim.

  • ciddiyetsiz @ciddiyetsiz

   Yarıda bıraktım. Tekrar açıp bitirecek vakit olmadığı için bir kenarda duruyor. Bu sıralar açık dünya yerine daha lineer ve statlarla vs çok boğulmadan daha basit süreçteki oyunlara bakıyorum. O nedenle sw:jfo tam aradığım oyun olmuş. Çok fazla detayla boğmadan ayarında zorluğu ile oynattı kendini. Onu da 2 haftada parça parça açarak oynadım. Evli ve bebek sahibi olunca konsol başına oturabilme süresi hayli kısalıyor. 🙂

 • N Ziya Çeliksu @ziya95_1996

  Beni sarmamıştı. Açıkçası en büyük bırakma nedenim bir oyun üzerinden örnek verecek olursam. Tomb raider gibi bulmaca ve parkur tırmanma durumu olmasıydı. Star Wars teması ile veya benim beklentim ile uymadı.

#Bitcoin vs coin alabilmek için hangi platformları kullanıyorsunuz? Avantaj ve dezavantajları nelerdir kısaca bilgi verebilecek arkadaşlar var mı? Ufaktan bir girişim yapasım var da...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 21

Dövizin ve ons fiyatlarının düşmesi ile 3 günde portföyden 10 bin tl gitti. Hala kardayım ama bunu düşününce biraz cam sıkıcı oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

Dolar alan yaya kalır. Bak ben gümüş aldım çifte vurgun. Şimdi çay içebiliriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap