Ulen çocuk takılsın diye Playstation'da Astro's Playroom açıyorduk. Sen kalk kaşla göz arasında oyun satın al. Telefona düşen mail ile uyandık duruma. Bir de indirmeye almış... Allahtan konsolda yer yokmuş da tamamlanmamış. Para iadesi talep ettik ama hayırlısı. #Playstation

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 18

Büyük ihtimalle Samsung Galaxy s24 Ultra alacağım. Ama kendimi ufaktan ufaktan acaba iPhone 15 Pro Max mi alsam diye alıştırmaya çalışıyorum. Ama bir türlü ısınamıyorum. Arada hanımın iphone 15'i kurcalıyorum. Yok ya olmuyor. Elim ayağıma dolanıyor. Şu Android ile alıştığım bazı "basit" şeyleri bile yapamıyorum ya ayar oluyorum. Sonra yine soğuyorum. Bazı şeyleri nasıl bu kadar saçma yaparlar aklım almıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 35
 • Ferah @ferah

  iPhone: beni böyle seeeev seveceksen 🎼

 • anıl @anil_

  İki telefon da büyük ve ağır değil mi? Pro en mantıklısı gibi o açıdan.

 • Polemik @polemik

  Böyle bir kararsızlık yaşıyorsanız, sizin gerinizde olsam 13 yılı aşkın süredir kesintisiz iPhone kullanan biri olarak Android seçerdim sanırım.

  Ama sizin yerinizde olmadığım ve iOS’u değiştirmeye cesaret edemediğim için 15 PM aldım geçenlerde. Android’e sorunsuz bir geçiş yapabileceğimi gözüm kesseydi 23U alır geçerdim. Elma gerçekten aşırı pahalı ve fiyatını hak etmiyor. Daha iyi olabilir, bilmiyorum kıyaslamak lazım. Bence daha iyi çünkü ben elmaya fena alıştım, yani benim görüşüm kişisel. Objektif bakılırsa Android daha iyi olabilir. Ama elma ne kadar iyi olursa olsun, aradaki fiyat farkı kadar daha iyi değil, bunu hepimiz biliyoruz.

  • arandur @arandur

   Sanırım Almanya'da fiyat farkı çok daha düşüktür, o konulara baktığını sanmam arkadaşın. Hele tarifeye ek çerez parasına üst seviye telefon alabiliyorlar (Ayda 20-30 Euro diye biliyorum)

  • ciddiyetsiz @ciddiyetsiz

   Alışkanlık meselesi tabi. ios kullanamam mı? Kullanırım tabi ki. Ancak kullandığım sürede sanki elim kolum bağlı hissediyorum. Android ile alıştığım çok basit pratiklikler yok. Mesela bildirimleri açmak için direk ana ekrandan aşağı kaydırma hareketi yapmak. Ayarlara ulaşmak için bildirim panelini kullanmak. Zaten geri tuşunu yukarıda anlattım. Ana ekran düzenlemesi çok daha düzenli. Yani böyle aslında telefonu kullanırken bana yaşattığı günlük pratiklikler aslında ios'un kendisinde yok. Uzun dönem kullanmadım ama bunlar bir bakışta aklıma gelenler.

   @arandur kontrat ile taksit işi kolay ama yine öyle 20-30€ kontratlı değil. 50-75€ arası ip15pm veya s24u.

  • arandur @arandur

   @ciddiyetsiz benim hatırladığım daha ucuz telefon ücretleridir o zaman

 • Recai @recai

  kullanim senaryosu ve ekosistem ile alakali bunun kararini vermek.
  uzun yillardir mutlu sekilde android kullanmis birinin iphone alinca mutlu olacagina pek ihtimal vermiyorum. ama iphone aldiginda da dunyan kararmaz merak etme. bir sure kullanirsin, baktin olmadi, s24 modeline nazaran cok daha az bir zarar ile satarsin, hatta s24 ile rahatlikla takas edebilirsin aninda.

Herhalde #Bitcoin yine yükseldi gibi bir şey oldu. Sosyal medya coin fenomenleri coşmuş yine. Sepet sepet yükselmiş coinleri paylaşıyorlar. Herkesin de sepeti 3x - 4x yapmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sevgili @umtk babam için Poco X 6 pro düşünüyorum ama nasıldır? Fiyat olarak (350€) gayet mantıklı geldi bana özellikleri. Eksiği fazlası nedir acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni nesle biraz gecikmeli de olsa girmiş bulunduk artık. Geçen nesilde ana konsol xbox idi ama bu nesle de ps ile girmiş olalım. Çift kol + pulse 3D kulaklık ile iyi fiyata denk geldi... Şimdilik ps4 kütüphanesinden kalma oyunlarla takılıyorum. Tekrar GoW başlamış bulundum. Sırasa Gow:Regnarök var tabi... Ama sonuçta şöyle aman aman bir grafik farkı yok. Belli başlı sony ex oyunları var ama şu oyunu oynarsan gerçekten yeni nesil hissettirir dediğiniz hangi oyunlar var? #Playstation

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 20

Kardeşimin üniversite bitti. Eve İnternet bağlatmamız gerek. En mantıklısı şu an turknet 12 ay peşin ödeme geldi. Aylık 369 liraya geliyor. Daha uyugun dediğiniz seçenek var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 20

Bugün gelenler. (Barbie olanı kızım anında açtı 🙂 ) #HotWheels

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çöktü. Hadi bakalım parayı da yatırdık. Şimdi 23:59'a kadar sayfa yenile... #imeikayıt

BeğenFavori PaylaşYorum yap