Bulgaristan seçimleri için geldim. Elektrik oy işi çok yavaş. Gözü görmeyen, anlamayan yaşlılar 2 dakikalık işi çok yavaşlatıyor. Bir gün Türkiye'de de uygulanmaya başlarsa olacakları önceden bildireyim dedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18

Bugün paylaşılan bir haber vardı. Adam arabadan inip çat çat işyerine kurşun sıkıp devam ediyordu. O adam yakalanmış. Ama yine salınmış.

Japon lakaplı adamın ifadesi "30 adet suç kaydı ortaya çıkan Hakan T. emniyetteki ifadesinde, alkollü bir şekilde çorbacıya gittiğini, ancak iş yeri sahibi tarafından alkollü olduğu için dışarıya çıkartıldığını ve bu sebeple sinirlenip ateş açtığını söyledi."

GTA da bile bu kadar kolay serbest kalma yok.
https://m.ensonhaber.com/3-sayfa/kagithanede-is-yerini-kursun-yagmuruna-tutan-saldirgan-yakalandi

@ad33p https://teknoseyir.com/durum/1472336

Kağıthane’de, iş yerini kurşun yağmuruna tutan saldırgan yakalandı

Çağlayan’da avukatlık büroları ve bir derneğin bulunduğu iş yerine kurşun yağdıran 'Japon' lakaplı Hakan T., yakalandıktan sonra savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi oldu. Çok da güzel oldu. 8.8888

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12

Çanakkale Köprüsü ile ilgili geçiş ücreti açıklanmış. Şu an gemi ile geçiş 85₺ civarında, köprü ücreti 15€.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 34

İş yerinde 2 doz aşı olmayana pcr testi zorunluluğu geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Instagram'da bir öğretmen sayfasını takip ediyorum. Öğretmenlere, aşı olmayanlara pcr testi uygulaması getirilmiş. Aman Allah'ım gönderi altında nasıl aşı karşıtlığı yapılıyor. Bunlar çocukları bilime yönlendirmesi gereken, araştırmaya sevk etmesi gereken kişiler bir de.

Aşı koronadan daha zararlı diyebiliyorlar rahatlıkla. Varsa elinde bir araştırma çıkar göster. Ama tabi o bilimsel çalışmalar da dış mihrakların ya da işte o beş büyük ailenin planları...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 31
 • Şahin A.Y. @sahin

  Aşı olmayanlar o haftada 2 PCR testini cebinden ödemeli. Zaten aşı uygulanıyorken ve sağlık giderleri kat kat artmışken neden haftada 2 test yapılıyor ki bedavadan?

 • revenge @revenge

  2 doz aşı oldum. Yine Corona oldum. Ne kadar etkiliymiş öyle?
  Adamlara hak veriyorum. Kısa sürede çıkan ve tam denetlenmeyen aşılara güvenmemeleri kadar normal bir şey yok. Yan etkileri bile adam akıllı test edilmedi. Kısacası, adamların haklı olduğu yönler de var.

  • ciddiyetsiz @ciddiyetsiz

   Aşı olan koronaya yakalanmayacak diye bir şey söylemedi. Zaten aşı oldum artık bana bir şey olmaz mantığı yanlış. Aşı, hastalığı ağır şekilde geçirmeye karşı etkili. Yine belirtiler görülüyor. Bir kısımda ise görülmeyebiliyor. Bunlar da farkında olmadan taşıyıcı olmuş olup aşısızlara bulaştırabiliyor.

   Ben de 2 doz biontech oldum ancak hala korona olmamak için her yerde maske ile dolaşıyorum.

   Kaldı ki eşim şu an korona. Hamilelik, daha sonrasında da emzirme nedeniyle yaptıramadı. Ancak kayınvalide 2 doz biontech yaptırdı. Eşim 1 hafta geçmiş olmasına rağmen hala hastalığın etkisinde. Ancak kayınvalidem 2-3 gün hafif etkiler ile hastalığı atlattı.

 • Cowboys @cowboys

  Aşı karşıtlarının tek kaynakları oturdukları organ ve diğer karşıtların oturma organlarından uydurdukları...

 • Serkand Demiroglu @srkndmrgl

  Takipten cikin kafaniz rahat etsin.ciktim takipten kafam rahat.

Yolculuk göründü... Her zaman bunu diyenlere çok kızdım. Ama siz de "kaçın kurtulun."

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 39

Sony CEO'su Jim Ryan abimiz son zamanlarda gerçeklesen stüdyo alımlarına ilişkin yaptığı açıklamada henüz yolun başında olmalarına rağmen daha fazla PS özel oyununun PC'ye geleceğini söylemiş.

https://www.vg247.com/2021/07/29/nixxes-acquisition-playstation-pc-port/

Nixxes acquisition will help bring more PlayStation games to PC, Sony confirms -...

Sony has confirmed that its acquisition of Netherlands-based studio Nixxes Software will help the publisher port more PlayStation games to PC.
BeğenFavori PaylaşYorum yap