Gear S3 kullanıcıları için ipucu...

Saati aldığım dönemlerde ilk işim camın önüne koruyucu bir cam daha almak oldu. 2 seneyi geçti ve saati birçok kez sağa sola kapı pervazlarına çarptım yada sürttüm. Bezel denilen çerçeve üzerinde ufak tefek çizikler meydana geldi. Camlardan herhangi birisine birşey olmadı. Dün laboratuvardan çıkarken mermer tezgahın köşesine bezel kenarından başlamak üzere cama doğru sağlam bir çarpma oldu. Bezel bir miktar ezilip iç kısımdaki rakamların olduğu şeride sürtmeye başladı. Öndeki cam paramparça oldu. Orjinal cam sağlam kaldı. Artık çerçeveyi döndürdükçe alt kısmı çiziyordu. Akşam vakti uğraşmadım ve bugün sabah çerçeveyi söküp çıkıntıyı biraz ezerek düzelttim. Basit bir işlemdi. Dikkat edilmesi gereken nokta çerçeveyi kanırtarak çıkarttıktan sonra altındaki 4 beyaz bilyeyi ve altlarındaki yayları güzel saklayın. Tekrar toplarken de iç kısımdan çıkan plastik çerçeveyi doğru yönden önce çerçeveye oturtup sonra saate takın. Ufak tefek sıyrıklarla ve iç kısımdaki sayıların kaybıyla olayı atlattım.

#gears3 #samsung #akıllısaat

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tisho'dan aldığım beyaz tshirtü ilk defa geçen gün yıkadım. Baskılı alan sarardı. Sadece öndeki görselin etrafı ve araları sararmış. Kalan hiçbir yerinde sorun yok. Beyaz almayın.

#tisho

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steam Yaz İndirimlerinde aldığım oyunlar. Bunları aldıktan sonra Grand Prix yarışından 10TL indirim aldım 15000'e onunla da FAR: Lone Sails aldım. Aldığım oyunlardan düşen kartları satınca bir 10TL daha geldi. Onunla da son gün listemdeki ucuz oyunlardan birisini alıp kapanışı yaparım.

#steam #steamyazindirimleri #oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tek ön kamera kesinleşti.

#Note10 #Unpacked2019 #Samsung

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mayıs ve Haziran'ı atladıktan sonra Temmuz'da Haziran güncellemesi geldi.

#note8 #android #güvenlikgüncellemesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap