Salgın iyi şeylere de vesile olabiliyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

ESA, Sentinel 5P uydusunu kullanarak yaptığı ölçümlerde, başta İspanya, İtalya ve Fransa olmak üzere havadaki azotun azaldığını ölçümledi. Geçen yılın Mart dönemi ile kıyaslandığında gözle görülür bir azalma mevcut. Avrupa'da hava kirliliği azalıyor.

#esa #AvrupaUzayAjansı #havakirliliği

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Manisa Belediyesinden şöyle bir mesaj gelmiş millete bugün

#evdekal #corona

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ori and the Will of the Wisps'i 22 saat oynayıp bitirdim. Bütün herşeyi açtım, herşeyi geliştirdim. Hemen hemen herşeyi de topladım. İki oturuşta hikayeyi, üçüncü seferde kalan ıvır zıvırı tamamladım.

İlk oyunun üzerine çok iyi geliştirmeler yapmışlar. Çok daha fazla alternatifiniz ve farklı oynanış mekanikleriniz var. Her şeyden önce artık Ori düşmanlarına kendisi saldırıyor. Yakın dövüş ile başlıyorsunuz. Geliştirip çeşitlendirerek devam ediyorsunuz ancak boss savaşlarında darbe almadan tamamlamanız zor oluyor mücadeleyi. Ve evet artık aralarda da boss savaşları yapıyorsunuz. Kaçış sekansları yine var.

Oyunda birkaç bug mevcut. Tamamlamanıza rağmen onaylanmayan yan görevler, özellik alırken para olmasına rağmen alamama gibi şeyler yaşadım. Güncelleme gelir diye ilk oynayışımın ardından biraz bekledim düzeltsinler diye ama güncelleme gelmedi. Ara ara da oyunun kasması vardı. Belki benim arkadaki çok fazla açık olan programlardan olabilir. Belki de güç tasarrufunda oynadığımdandır. Yükleme süreleri ilk oyuna göre artmış.

Platform oyunlarını sevenlere kesinlikle tavsiye ederim. İlk oyunu çıktığı dönem bitirmiştim. Bu çıkmadan bir de Definitive Edition olanını tekrar bitirdim. Onda gözle görülür baya değişiklik yapmışlardı ilk haline göre. Souls Like olan Hollow Knight, Dead Cells gibi rakiplerinden nispeten daha kolay.

#OriAndTheWillOfTheWisps #oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Paylaşan olmamış. Dünyanın en iyi Türkçe telefon incelemesi RP.

(RP: Role Playing)

#iphonedo

Samsung Galaxy S20 Ultra Mükemmel Amiral Gemisi İncelemesi

Mükemmel olmuş. 🇹🇷iPhonedoTR // Türkçe 🎥YouTube: http://www.youtube.com/iPhonedoTR 📘Facebook: http://www.facebook.com/iPhonedoTR 🐦Twitter: http://www.twitter...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sonunda PS5 detayları geliyor

#Sony #Playstation #Playstation5 #PS5

BeğenFavori PaylaşYorum yap

XBOX Series X Teknik Özellikleri

- 8 çekirdekli Zen 2 işlemci (3,8Ghz ve 3,6Ghz saat hızları)
- AMD RDNA 2.0 GPU, 52 CU birimi, 1825Mhz, 12Tflops
- 16GB DDR6 bellek (10GB GPU, 2,5GB işletim sistemi, 3,5GB uygulamalar)
- 1TB PCIE 4.0 SSD (Arttırım için özel port ve özel Seagate disk)

#XBOX #XBOXSeriesX #konsol

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

https://teknoseyir.com/durum/1224801
Daha önce ilk bölümünü paylaştığım Evrenin Geleceği muhabbetinin devam eden ikinci bölümü.

Okan Bayülgen ile Muhabbet Kralı - 13 Mart 2020 - Evrenin Geleceği

Okan Bayülgen ile Muhabbet Kralı programında bu haftanın konusu evren ve zaman. Konukları: Prof. Dr. Tekin Dereli, Prof. Dr. Durmuş Ali Demir, Doç. Dr. Özgür...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Evrenin sonuna doğru, 2019 yılından başlayarak, her 5 saniyede hızı ikiye katlayıp, trilyon trilyon trilyon trilyon yıllık bir zaman yolculuğu ile olabilecekleri göz önüne seren müthiş bir video. Müzikler gerçekten olayı başka boyuta getirmiş.

Altyazı desteği de mevcut.

#space #universe #science

HIZLANDIRILMIŞ GELECEK: Zaman'ın Sonuna Yolculuk (4K)

Patreon'daki çalışmamı destekleyin: https://www.patreon.com/melodysheep | Film müziğini alın: https://bit.ly/2HKl9fi | Her şey nasıl bitecek? Bu deneyim bizi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap