#aliexpress'ten ara ara #minigt alırım. Hep standart kutu gelirdi. Yine herşey dahil $12 civarına bir tane almıştım. Bu sefer mijo versiyonunu yollamışlar beklemediğim şekilde. Ekstra sevindirdi ki ilk mijo modeli oldu elimdeki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türk yayıncılar yasaklanınca twitch'te sadece kumar yayınları kaldı tepede 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir yıllık video ama commodor 64 üzerinden verdiği örneğe çok katılıyorum. Şu an telefonlarda aynı şeyi yaşamaya başladık. Donanım sınıra dayandı ve farklı zenginleştirmeler yapmak zorundalar üründe. Oyunlar da bir süre sonra aynı konuma gelecek videoda da bahsedildiği üzere. Ekran kartları öyle bir hale gelecek ki şu an tek tük gelen güzel tasarlanmış oyunlar tekrar patlama yapacak.

Oyunlarla Dans #Sanat | Bager Akbay | Oyunlar Sanat Eseri Midir? | Oyun Sanata...

Ali Eren Dinç'in sunduğu, Makine'nin yeni programı Oyunlarla Dans'ın ilk konuğu Bager Akbay. İlk bölümde, Twitter'da da yakın bir zamanda bolca tartışmalara ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Ben katılmıyorum; en fazla geleceği nokta, filmlerde de dinlendirildiği üzere çevrimiçi gerçek kamera görüntülü oyunlar olur. Acun'un ayakta kalma oyunlarını izlemiyor da oynuyor olacaksınız. Bunun da çok heyecan verici bir şey olduğunu düşünmüyorum ben. Kaldı ki grafik kartını da ne kadar ister, ihtiyaç duyar böyle bir sistem bilemiyorum açıkçası. Kojima da bunu istediği söyleyip, bunu yapacağını söylemedi mi?

 • Rj0lnir @rj0lnir

  Videoyu izlemedim, tamamen yorumunuza istinaden yazıyorum. Commodore 64 zamanındaki kafa yapısı ile bugünkü kafa yapısı çok farklı. Artık hemen her şey hızlı tüketime ve buna bağlı olarak da hızlı para kazanmaya odaklı. O arada denk geldiğimiz tek tük kaliteli yapımlar da istisnai, kıymetini bilmemiz gereken durumlar. Benim öngörüm gelecekte kalitenin iyice düşeceği yönünde. Hatta şimdi bile en son teknoloji donanım isteyen, görüntüleri sanat şaheseri gibi olan ama içeriği bomboş ürünler çıkıyor (Forspoken, Immortals of Aveum, hatta Starfield, vb.) ve kısa zamanda unutulup gidiyor (ama çıkmadan önce sağlam gaz veriliyor). Donanımda da son yıllarda enteresan bir atılım olmadı zaten, örneğin 30XX serisi ile 40XX serisi arasında daha yüksek performans haricinde ne fark var? 🙂

Olaylı Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi işçi alımı kura çekimi. Zafer Sunkur'un üst üste iki kez çekildiği dakika.

https://youtu.be/CTBegszdGGQ?t=1090

SÜREKLİ İŞÇİ KURA ÇEKİMİ CANLI

SÜREKLİ İŞÇİ KURA ÇEKİMİ CANLI #canlı #vanyüzüncüyılüniversitesi
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Doğaç420 @dogac

  Aha benim üniversitem. Bu üniversitede saçı uzun olduğu için cerrahi dersinde azar yiyen, aşağılanan, sürekli sıkıştırılan, toka zorunluluğu getirilen öğrenciydim. Bir örümcek kafalı cerrahi hocası yüzünden intörn dönemimi gıda alanında almıştım, sırf hocanın yüzünü görmemek için.

  • bitlikarinca @bitlikarinca

   Saç uzun olduğu için miydi yoksa saçın açık mıydı?

  • Doğaç420 @dogac

   @bitlikarinca Uzun olduğu için. Küpeye de takardı dövmeye de. Bi tane daha böyle bi hocamız vardı, herkesin içinde öğrenciler tarafından darp edildikten sonra düzelmişti. O da kızların giyimine takılan, erasmusa gidenleri potansiyel fahişe olarak gören, saçma sapan sorular soran, şarja takılı telefon görünce devletin internetini çalıyorsun diye olay çıkaran bi manyaktı.

   Cerrah olan silah taşıdığı için çok bulaşmıyorduk. Düşün asistanının kafasına herkesin içinde tokat atan bi hocaydı, nasıl oluyor da ona yalakalık yapabiliyorlar anlamış değilim.