Ucuza bulmuşken stoklamak lazım. Soracaklar için üçü herşey dahil 20,93$’a geldi.

#noctua #NTH1 #termalmacun #cpu #amazon

BeğenFavori PaylaşYorum yap

34″ monitörü alınca ve notebook kullanınca PS4 Pro için yeterli alan kalmadı masanın üstünde. Dikey stand lazım oldu ve aşağıdaki ürünü satın aldım. Orjinali hem işlevsiz hem de pahalı olduğu için daha işlevsel bir şey alayım dedim. Gayet yeterli duruyor. Fanlar tuşla aktif ediliyor. Sadece açma ve kapama mevcut. Üzerinde ekstra usb portları var ama pek efektif kullanılacağını sanmıyorum. Zaten ihtiyacım da olmayacak. Kontrolcüleri soldaki yuvalardan şarj edebiliyorsunuz. Onların açma kapaması yok. Fanların altındaki ızgaralardan hava alabilmesi için ayaklar mevcut. Bu modeli seçmemdeki sebep bu ayaklardı. Eğer kutulu oyunlarınız varsa onları da sağ kısımdaki yuvalara dizebiliyorsunuz. Ben dijital aldığım için o kısmı söküp kaldırdım.

https://www.amazon.com/gp/product/B0716DBCN3

#PS4Pro #dikeystand

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Satılık Sıfır Logitech G900 Chaos Spectrum Gaming Mouse – 400TL

Hali hazırda kullandığım G900’ün sol tuşunda çift basma sorunu çıkınca destek üzerinden yazdım ve karşılığında Hollanda’dan sıfır bir G900 gönderildi. Hiç açmadan direkt satıyorum. Aldığınızda kendi Logitech hesabınıza kaydederek garantisini başlatabilirsiniz. İlerde herhangi bir sorun yaşarsanız destek konusunda yardımcı olurum. Şarjı benim yoğun kullanımımla minimum 4 gün gidiyor. Ben hafifliğinden dolayı tercih ettim. Bileğimi yormuyor. Kablolu ve kablosuz kullanıma da olanak verdiği için hem şarj edip hem de kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Kargo karşı tarafın istediği firma ile karşı ödemeli olarak yollanır. Enpara veya Ziraat üzerinden alabilirim ücreti.

#Logitech #G900 #satılık #Mouse #gamingmouse

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yolculuğa başlıyoruz. Uncharted Drake’s Fortune

#ps4pro #uncharted #nathendrakecollection #uncharted4 #playstation #exclusive #hdr

BeğenFavori PaylaşYorum yap

LG’nin UltraWide monitörler için hazırladığı program sayesinde çok çok basit şekilde ekranı istediğiniz şekillere bölebiliyorsunuz. Windows 10’la birlikte gelen pencere yönetiminin yanında ekstra PIP şeklinde de yerleştirebiliyorsunuz.

#LG #34WK650 #UltraWide #LGMonitör

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13