Bir süredir tüm harcamalarımı Enpara Kredi Kartı ile yapıyorum. Yaptığım harcamalardan fazladan komisyon gibi bişey aldığını farkettim.

– Spotify öğrenci üyeliği aldım iki adet. İkisinde de fazladan bir kez çekim yaptı spotify. Birer tanesi provizyonda 6.99TL olarak beklerken karttan çekimi yaptıklarında ücret 7.07TL ve 7.08TL olmuş.
– PSN Türkiye üzerinden GoW 3 aldım 49TL fiyatla, birkaç gündür provizyonda 50,23TL olarak bekliyor.
– Steam’den Mortal Kombat XL aldım 23,71TL fiyattan, karta 24,08TL olarak yansımış.

#enpara #kredikartı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 19

Yeni aldığım PS4 Pro’yu hem saklamak hem de taşımasında kullanmak için çanta bakıyordum. Yurt içerisinde hiçbir kaliteli ürüne rastlamadım. Aliexpress’te satılan nispeten düşük kalite ve fonksiyonellikteki çantalar burada da satılıyor. Ama bu çanta buram buram kalite ve sağlamlık kokuyor. Fiyatı da bu yüzden biraz fazla. Benzerlerini yada aynısını amazon üzerinden almaya kalkarsanız kargo ve gümrük masrafı 50 dolar daha ekletiyor üzerine.

https://www.aliexpress.com/store/product/BUBM-hard-travel-organize-case-protection-carry-bag-cover-for-PS4-PRO-games-console-accessories-bag/2995006_32808702434.html

#ps4pro #taşımaçantası #playstation

Aliexpress.com : Buy BUBM Hard Travel Organize Case Protection Carry Bag Cover...

Find More Storage Bags Information about BUBM Hard Travel Organize Case Protection Carry Bag Cover For PS4 PRO Games Console Accessories Bag With Shoulder Black,High Quality bubm bag,China bag...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaptık bir çılgınlık, pro aldım Manisa Vatanbilgisayar’dan. Hafif ucuz yollu, eski çıkmış exclusive aradım bulamadım. Her gittiğim yer 319TL’lik God of War’ı istiflemişti. Birkaç demo ile yarını geçiştiririz.

Aklımda kutulu olarak arşiv yapmak vardı ama eskileri kutulu sıfır bulmak da zor olacak gibi. Dijital satın alım yapacağım büyük ihtimalle.

#ps4pro #ps4 #playstation

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 22

Uzayın sessiz ve sonsuz boşluğunda yeni yeni şeyler keşfetmek isteyenler için Rymdresa yaklaşık 5TL(1.01€). Ben aldım sorunsuz aktifleşti.

Siteye üye olduktan sonra üstünde ad soyad bulunan bir kimliği gerekli yerlerini kapatıp sitenin ismi görünecek şekilde bir fotoğraf çekerek support kısmından atmanız gerekli. Saniyeler içinde onaylanıyor hesabınız.

https://www.instant-gaming.com/en/971-buy-key-steam-rymdresa/

#steam #rymdresa #oyun #indirimlioyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Güzel özetlemiş ama bitmiyor olması puan kırılacak bir durum değil bence.

#infinitywar #dostkayaoğlu #mızmızlanma #film #sinema #hollywood #avengers

Mızmızlanma: Avengers: Infinity War

Konsol Oyun Websitesi: https://konsoloyun.com/ Twitch: https://www.twitch.tv/dostkayaoglu Email: exilefalcon@hotmail.com Facebook: https://www.facebook.com/d...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Galaxy Note FE için Android 8.0 Oreo güncellemesi yayınlanmaya başlanmış. Burada da baya sahip olan vardı sanırım.

#NoteFE #NoteFanEdition #AndroidOreo

BeğenFavori PaylaşYorum yap