Yaparken içime sinen bir MOC oldu gerçekten. 76155 ve iki adet 76206 numaralı setleri birleştirerek elde edilen bir LEGO Iron Man Mark 43.

76206 koduyla çıkartılan dandik setten çok çok daha iyi duruyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiyat düşüşlerine devam. Diğer markalarda 12.500'lere ürün var.

19-20 civarına 3080 12gb
16 civarına 6900 xt mevcut

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Araç görüntüleri güzel olmuş.

"The Pitch" | 2022 Toyota GR Supra Commercial | Toyota

How would a Toyota Supra driver go grocery shopping? That's just one of the many ideas the Gazoo Racing team pitched for this epic GR Supra commercial. Pure ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu dönemin 100tl'lik sepeti. Bonus Piu ile 100/20, tosla ile 100/15 şeklinde avantajlı alabilirsiniz.

#steamyazindirimleri #steamindirimleri #steam #oyunindirimleri #oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • soundOnly @soundonly

    System shock 2 oynanabilir bir oyun mu?
    Tersi diye biliyorum.

  • Faruk @faruk

    Oyun önerileri için teşekkürler birkaç tanesini istek listeme ekledim. İndirimlerinden dolayı önce Bonus Piu başvurusu yapmaya çalıştım niyeyse onay işlemlerini yaptıktan sonra ilerleme butonuna basınca kısa bir yükleme simgesi dönüp bitiyor ve hiçbir şey olmadan ekran öylece bekliyor. Geçici bir sorun olduysa düzelir diyerek farklı zaman aralıklarıyla beş kereden fazla denemişimdir hala durum aynı. Sonra indirim oranı düşük olsa da tosla kart başvurusunu deneyeyim dedim. Onda da farklı durumlar yaşadım. İlkinde onay kodu için gelmesi gereken sms gelmedi. Tekrar kod isteme butonu hiç tepki vermediği için başvuru kısmını tekrar doldurdum. İkinci de tam sms kodu geldi ekrana gireceğim bir anda "Üzgünüz. Şu anda bir sorun oluştu" gibisinden bir mesaj çıkıp anasayfaya yönlendirdi. "Üçüncü kez denerim olursa olur olmazsa indirimsiz alırım" deyip son kez aynı başvuru işlemlerini yaptım, sms kodunu da girdim "Başvuruyu Tamamla" butonuna tıkladım ve ekran yine öylece kaldı. Şaka gibi yükleme falan da yapmıyor öylece durdu ve tepki vermiyor. Kartların kullanımı sırasında sorunlar yaşanmasına zaten alıştık ama en azından müşteri edinme amacıyla kurulmuş böylesi sistemlere iyi yatırımlar yaparlar, müşterinin işini kolaylaştırmak amacıyla her türlü önlemi alırlar diye beklediğimiz kurumların geldiği son nokta buysa kartları kendilerinde kalsın bu saatten sonra üstüne para vereceğiz deseler de bu kurumlarla işim olmaz. Bu altyapıları kuran adamlara onca para akıtıyorlar ve hala düzgün çalışan bir sistem kurduramamışlar. Tek kelimeyle yazık. Dünden beri bir kart alamayınca biraz doldum galiba içimi dökmek istedim.

ASUS geri ödeme kampanyası yapmış yine. Linkteki 18.000TL olan kartı alırsanız form doldurarak 3500TL geri alıyorsunuz banka hesabınıza. RX 6900 XT 14.500TL'ye gelmiş oluyor.

ASUS kampanyası;
https://promotion.asus.com/tr/tr/summer-cashback-2022

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-radeon-rx6900xt-gaming-oc-16gb-gddr6-256bit-2340mhz-oc-1xhdmi-3xdp-ekran-karti-tuf-rx6900xt-o16g-gaming-p-HBV000019FH94?magaza=Hepsiburada

Ben uğraşamam derseniz de 16.000TL'ye XFX alabilirsiniz
https://www.incehesap.com/xfx-speedster-merc-319-amd-radeon-rx-6900-xt-black-gaming-ekran-karti-fiyati-50577/

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce yabancı bir instagram sayfasında denk geldim bu THY reklamına. 8 yıl öncesine aitmiş. Güzel yapmışlar. Gerek instagram gerek youtube yorumlarından yabancıların da sevdiği görülüyor.

https://youtu.be/oSD0YigRW3o

Hayal Edince - Türk Hava Yolları

Güzel şeyler #hayaledince başlar. Türkiye'nin havayolu, Türkiye'nin hayalleriyle büyüyor.About Turkish Airlines:Established in 1933 with a fleet of five airc...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steam Yaz İndirimleri Etkinliği'nin rozetini almayı unutmayın.

Etkinlik sayfası;
https://store.steampowered.com/sale/clorthax_quest

Yapmanız gereken ipuçlarına dayanarak oyun kategorileri ve listeleri içerisinden ilgili oyunu bulmak ve tıklamak. Kategorilerden tıklamanız lazım. Oyun sayfasına ayrı bir yerden giderseniz işe yaramaz. Cevap sırasına göre oyunlar;
- Gitar Milyarderi
- Puding Kalesi Asliye Mahkemesi
- Levrek Oltaya Gelmiyor 2022
- Ölü Martı Hayvanat Bahçesi Kodamanı
- Aslında...: Frankenstein'ın Canavarı Sürümü
- Muhtemelen Sorun Olmaz
- Kralın Tuvalete Gitmesine Yardım Et
- Esthme'nin Kutsanışı
- Profesyonel Poker Amatörü
- Osuruklarını Tut
Doğru bildiğiniz her oyun için rozet bir seviye atlıyor. 10 oyunu da bulduğunuzda rozet son seviyesi olan 10'a ulaşıyor.

İngilizce isimlerine ve oyunların kapak görsellerine(bulmakta oldukça faydalı oluyor) ulaşmak için;
https://steamdb.info/search/?a=app_keynames&type=-1&keyname=440&operator=1&keyvalue=Clorthax

Bilmeceleri tamamladığınızda hem rozet hem de profilinizi donatabileceğiniz çeşitli profil içerikleri veriliyor. Nasıl göründüğüne profilimden bakabilirsiniz.
https://steamcommunity.com/id/sawgent/

#steam #steamyazindirimleri #steamindirimleri #steamsummersale #oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap