Anahtarlık koleksiyonunun yeni üyeleri.

Linkler;
Stormbreaker - http://goo.gl/VGA8Dn
Bitcoin - http://goo.gl/wBSxab
Blade of Chaos - http://goo.gl/68tSGn

#anahtarlık #koleksiyon #stormbreaker #BladesOfChaos #Bitcoin

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gear S3 ve diğer 22mm desteğe sahip saatler için kordon almayı düşünenlere. Sıralama ilk resimdeki şekildedir.

- İlk kordon mıknatıslı. Mıknatısı son derece kuvvetli. Sürtünmeyle boyası kolay kolay sökülecek gibi durmuyor. Kibar, hafif ve ince.

- İkinci nato ismi verilen kordonlardan. Kalın ve kıvrılması şu an için zorlayıcı. Biraz alışması lazım rahat takıp çıkartmak için. Gayet kaliteli.

- Üçüncü naylon ve cırtcırtlı. Pek güven vermedi. Kullanılmayacak seviyede değil ama diğerlerinin yanında sönük kaldı. Aynı modeli Mi Band 3 ile kullanıyorum. Onunla çok güzel gidiyor. Takıp çıkartırken gevşetip kaydırmak lazım. Bu biraz zorluyor.

- Dördüncüyü geçen haftadan beri kullanıyorum. Aralarında en sevdiğim son derece kaliteli ve şık. Tek sıkıntısı çıkarttıktan sonra arkadaki sensör kısmını çizmemesi için özen göstermek gerekli. Saat titrediğinde de cızırtı yapabiliyor boşta duruyorsa bileğinizde.

Linkler;
1: http://goo.gl/rEEYiq
2: http://goo.gl/DkuqoX
3: http://goo.gl/HAoRqJ
4: http://goo.gl/QGTPbz

#gears3 #kordontavsiyesi #kordon #aliexpress #yurtdışıalışveriş

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Birileri Gmail vurgununa çıkmış.

Gönderen: dlgab@zpkzrheqsk.imdb.com

Cevabın gideceği adresler;
Google security <notif@winerackventura.info,
Google security <tinda@shumann.info,
Google security <cisco@geraldinemichel.info,
Google security <support@mayol.info,
Google security <graham@fondue-set.info,
Google security <fedel@massjoinderlitigation.info,
Google security <lixi@blogtanic.info,
Google security <twani@holioffers.club,
Google security <magic@contentwritingtips.info,
Google security <flaxi@blousonsnoirs.info,
Google security <jupo@shoessitem.info,
Google security <krash@finaltrip.club,
Google security <klaxi@masterlove.site,
Google security <tradik@helppeople.xyz,
Google security <hamber@mysuperclass.club,
Google security <triki@selfstart.site,
Google security <cassa@medinamarket.xyz,
Google security <user@lastsamo.club,
Google security <intern@dinaoffers.site,
Google security <full@kadibest.space,
Google security <sumool@maix23.info,
Google security <admin@linkcart.info,
Google security <notif@creativedir.info,
Google security <sams@fastcatalog.info,
Google security <costro@submitdot.info,
Google security <arrika@chaikiok.info,
Google security <cassie@mystore11.online,
Google security <jack@mynetoffer.xyz,
Google security <punto@esope.club,
Google security <atiklo@chaanbi.com,
Google security <fast@authoritycrawler.net,
Google security <support@largerdir.info

#google #gmail #phishingscam #kimlikavıdolandırıcılığı #sazanavlama

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geldi...

Spider-Man Far From Home filmi, konu olarak Avengers EndGame filminin 5dk sonrasından devam edecek.

#Spiderman #FarFromHome #Sinema #Trailer

SPIDER-MAN: FAR FROM HOME - Official Teaser Trailer

Watch the #SpiderManFarFromHome teaser trailer now. 7.5.19 🕷️ https://spidermanfarfromhome.movie Follow Us on Social: https://www.facebook.com/SpiderManMovie...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sanki şu kartı kasaya falan gerek kalmadan, monitöre direkt bağlasak herşeyi tek başına yapacakmış gibi duruyor. Acayip birşey olmuş. Saf güç abidesi...

#RTX2080ti #nvidia #geforce #asus #RogMatrix

CES 2019 #24 - ASUS ROG Matrix RTX 2080Ti

ASUS ROG Matrix RTX 2080Ti ile en güçlü ekran kartı modelini tanıttı. Matrix modeli ROG Strix'in de üzerinde konumlanan özel bir seri. Özellikle GPU ve belle...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yıl oldu 2019 hala şöyle akıllı araba yapamadılar. Daha şeritli yollarda anca gitmeye başladılar kendi kendilerine 😀

Dizinin ilk bölümleri güzeldi ama ilerledikçe bokunu çıkarttılar ve devam etmedi. Bir bölümde K.A.R.R.( kötü yapay zeka)'ı robota falan dönüştürmüşlerdi.

Araba: 2008 Ford Mustang Shelby GT500KR

#KnightRider #KaraŞimşek #KITT #KnightIndustriesThreeThousand #MichaelKnight

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • lterlemez @lterlemez

  Çok fazla değişken var. Sistem de, ulaşım alt yapısında ve kullanıcılarda düzen yok. Teknoloji yetersiz. Anlık verinin depolanması lazım, sadece algılayıcı tepkisi ile yürümez bu iş. Depolama teknolojileri hala yavaş ve düşük hacimli; kablosuz iletişim olmalı. O da (göreceli) yavaş ve kesintisiz değil (mesela erim ve anten gücü düşük). Gps çok daha hızlı olmalı ve otonom araç isteniyorsa, sadece gps değil, iletişim uydusu olarak da görev yapmalılar. Ayrıca, sayılarının daha çok artması lazım. Bir iki uydu ile milyonlarca aracı kontrol etmek imkansız.

  • Yiğit @deadrow23

   Endüstri 5.0, teknolojinin yetersizliğini, büyük oranda azaltacak. Yakın gelecekte bu dediklerinizin çoğu olacak diyebiliriz. Tabii ki, bu bizim ülkede olmayacak. Japonya, Amerika gibi ülkelerde olacak.

  • lterlemez @lterlemez

   @deadrow23; Bence hepsinin bir arada en üst düzeyde olabilmesi zor. Özellikle işin içinde insan kaosu olduğunda, bence çok da ümitli olmamak lazım.

  • Yiğit @deadrow23

   @lterlemez Aksine zaten insan merkezli bir devrim olacağı için zaten insanların sorunlarına yönelik çözümler geliştirilecek. Buna mukabil teknoloji de bayağı gelişeceği için çok methedilen "gelecek teknolojilerinin" gerçek olabileceğini düşünüyorum.

  • lterlemez @lterlemez

   @deadrow23; Buradaki önemli nokta insanların, bir örüntü oluşturabilen veya örüntüye sahip olan problemleri değildir. Önemli nokta örüntüsüz problemleridir. Zaten kaos bir örüntüye sahip değildir. Bu yüzden "insan kaosu" olarak ifade ettim.

  • Yiğit @deadrow23

   @lterlemez Anlayabiliyorum fakat zaman içerisinde çözülen problemler beraberinde daha büyük çözümler getireceği aşikâr. O insan "kaosunun" mutlaka örüntü oluşturamayan problemleri olacak. Ama bunların büyük çoğunluğu zaten azınlıkta olacağı için elimine olacak. İhmal edilecek.

  • Yiğit @deadrow23

   @lterlemez Yani demek istediğimiz bence şu;(çok doğru bir metafor olmayabilir) ikimiz de olayın gri tarafından bakıyoruz ama siz daha siyah ben daha beyaz tarafından bakıyorum. Matematiksel olarak ifade etmem gerekirse; x = teknoloji düzeyi ve x'in başlangıç değerini '0' kabul edersek x->1- lim x diye ifade etmem yanlış olmaz herhalde. X'in değeri soldan '1' e yaklaşıyor. Belki mükemmel sistemler yaratamayacağız ama ona en yakın sistemi yaratabiliriz. Daha özelleştirecek olursam, Endüstri 5.0 ne kadar çok yayılırsa, bu sistemin içinde bulunduğu sorunlar bir o kadar çözüleceğini düşünüyorum. Son olarak çok uzattım biliyorum ama düşüncelerim kesin doğru değil sadece bazı temellere dayandırarak, güçlü bir fikir olduğunu savunuyorum sadece 🙂

  • lterlemez @lterlemez

   @deadrow23; Kısmen doğru bir benzetme ama bizim yaklaşma oranımız Lim(x) ile belirtmeye çalıştığınız farktan çok ama çok daha büyük bir fark olacak. Çünkü insanoğlu durağan bir varlık değil; doğa bile insanoğluna hüküm edebilmesine rağmen, insanoğlundan daha durağan bir yapıdadır. Yapay zeka böyle bir ortamda yaşayabilir ama insanın olmadığı bir doğada. İşin içinde insan var ise işler değişir.

  • Yiğit @deadrow23

   @lterlemez Kesinlikle, insan faktörünü unutmamak gerek. Aslında insanlığın gelişmesi teknolojinin gelişmesiyle doğru orantılı olduğu için o yüzden farktan bahsetmedim. Sonuçta iki faktör birbirini doğrudan etkiliyor.(İnsan-Teknoloji)