Turknet fiber kullanıyorum, dün xbox'dan oyun indirirken 172Mb/s değerini gördüm, belki 180'e de çıkmıştır. normalde maksimum 1000mbps almam gerekirken bu değerler 1500mbps'e dayandığını gösteriyor. hadi turknet musluğu sonuna kadar açmış olsun, kablosuz iletimden ötürü bu değerlere çıkmam diye düşünüyordum ama büyük bir sürpriz oldu benim için, ağzım açık izledim 😀 turknet fiber kullanıp da ummadığı değerlere çıkan başkaları da var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience kaldırıldı mı? artık indiremiyor muyuz? 🙁 xbox series s alırken bir hayalim de bunu denemekti. dursun işte mağazada niye kaldırıyorsunuz zalımlar!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3 yıllık game pass halen alınabiliyor, az önce aldım bilinen yöntem işe yaradı.
13 ödemeyi de kredi kartı sorunsuz yaptı, uğraştırmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

kombi işinden anlayan birileri var mı?
öncelikle bakım yaptırmak istiyorum, şu günlerde kaça yapılıyor?
sonra kombi kapalıyken basınç düşüyor, çalışınca yükseliyor.
son olarak da oda termostatı taktırmak istiyorum, fiyat performans ürünü ne alınabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 16

konsol fiyatları hisse senedi gibi gün içerisinde değişiyor ve almadan önce taban ve tavan fiyat analizi yapmak gerekiyor 😀 birkaç gündür 7200'e kadar düşmüştü, şimdi 7650'ye çıkmış. geçen sene yeni yıldan sonra sert bir düşüş olmuş fiyatlarında, bu sene de benzer bir şey olmasını bekliyorum bakalım. not: YTD 😀 😀 😀
6500 gibi bir şeye düşerse harika olur. geçen ay o civara satılmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11
Agah paylaştı.

14 bin liraya iPhone 14 Pro alacağını sanmak ? 😂

https://youtu.be/JRs3-SpfJeY

Telefon Hayali Kurarken 14 Bin TL Dolandırıldı

Bitlis’in Tatvan ilçesinde yaşayan Barış Karaca, sosyal medyadan sipariş ettiği cep telefonunun sahte çıkması ile 14 bin TL dolandırıldı.Kanalımıza Abone Old...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13
 • Orcun @orcun

  @agah Anlamamak konusunda master yapıldı galiba ? 😀 ya oğlum harbiden bir bana karşı bir hıncın kinin nefretin varsa söyle ortalığa kusma, bak profilinde bilgilerim var arar konuşalım neyse sıkıntın derdin hıncın cidden bileyim.

  Ben sana tane tane dedim ki kargoyu kapıda almasına gerekte yok tutanakta tutturmasın, kargoyu kapıdan teslim almıyorsun kuryeye ben tutanak tutturuyorum diyorsun o kargo sana en yakın dağıtıma çıkan şubeye geri gidiyor, şubeye gidiyorsun kendin şubede tutanak tutturup açtırtıp bakıyorsun olay budur. Bu şekilde ben çok teslim aldım veyahut almadım. Denemek istersen sana kargo yollayayım istersen deneyelim. 🙂 Bunu anlamayayım sakız gibi oradan oraya çekip çekip mevzuyu saçma sapan yerlere çektin.

  Başından bilenmişsin. Neye nasıl bilendin nerede yarana bastık canını yaktık bilmiyorum, özelse bak profilimde var bilgilerim yaz bileyim. Engelledim çünkü baktım olacak gibi değil, görmek istemedim yoksa sıkıntı değil.

  @behzat Yorumunu ben beğendim zaten. İlk yorumunu kim beğendi ? 😀 Hadi onu da geç senin durumlarına benden çok yorum yazan var mı ? yok. 😀 Sen durumlarına yorum gelmeyince silen birisi değil misin ? durumları tepki çekmedi ilgi görmedi diye siliyorsun. Yani sende bundan besleniyorsun ama iftira atman hoş olmadı. Bak ben senin eski @mkyb üyeliğindeyken de dedim. Bunları yapma gerek yok. Ondan sonra burada 2 tane üyeliğinle gelip @coppermine sitede yaptığı çekilişe 2 tane üyeliğinle katılıp yazıp birinden kazandığını da biliyorum. Ekşisözlükte lip-ton nikname'İ ile de burada benim yazdıklarımı birebir copy-paste yaptığını da biliyorum. Orada güzel post kasmışsın. Hani bu kadar şeye rağmen yazıyorum ama değecek birisi değilmişsin onu da farkettim. Artık bundan sonra kendin çalar kendin oynarsın. 🙂

 • Behzat Ç. @behzat

  @Orcun Herife bak ya kendi çalmış kendi oynamış resmen. 😂 Laf sokup tekrar engellemiş. Sonrada vay efendim gıcığınız varsa açık açık yazın yazmış dalga geçer gibi. Sildiği yorumlara göre lafı değiştirmiş sonradan. En başta öyle yazmadığını sabah burayı okuyanlar gördü. Yalan konuşma. Asıl iftira atan kendisi. Yahu kim sana iftira atsın ? Çok mu önemli birisisin ? Beni engellediğin halde ne saçmalayacaksın diye seni engellemeyip cevap hakkı sunmuştum. Ama değmezmişsin. Hadi şimdi bende seni engelledim git az ötede takıl. Şimdi gizli moddan burada yazılanları okuyordur kesin. 😂

  • Agah @agah

   engelleyip sonra arkadan bir şeyler yazıp cevab veremedi diyerek kendini tatmin etmeye çalışıyor herhalde. bundan sonra en iyisi yazacaklarını gönlüğüne yazsın, sonra da nasıl da cevab veremediler diye keyiflensin.

  • Behzat Ç. @behzat

   @agah Ya aslında konuştuğumuz konu çok önemli bir şey değil ama beyefendi illa benim dediğim dedik diye direttiği için büyüdü. Sonrada aksini iddia edenleri birilerinin yaptığı gibi “birşeyci” ilan edip engelleyerek susturduğunu sanıyor. Tamam buranın starı sensin, her şeyi sen biliyorsun. Hadi şimdi az ötede oyna.

 • Agah @agah

  @orcun hem beni engelleyip hem de bana bir şeyler yazmaya devam etmen kafa yapını gösteriyor. lafı da kıvırma, en başta o sildiğin mesajlarda kargocuyu kapıda bekletip ürünü açıp sonra da elemana tutanak tutturup geri vermekten bahsediyordun. kargo şubesine gidip de onun kamerları önünde açmakla tutanak tutturmak aynı şey değil. en baştan beri dara geldikçe lafı kıvırıyorsun. benim sana bilendiğim yok ama şimdi bilendim. çünkü hem engelleyip hem önceki yazdıklarını silip sonra da ben orada öyle demedim böyle dedim demen ya zeka seviyeni ya da karakterini gösteriyor.

1.5m ve 2m, iki adet type-a'dan type-c kablo (klasik type-c kablo) almam gerekiyor. nereden alayım hangisini alayım? fiyat performans olarak öne çıkmış olanı var mı? cep telefonu şarj etmek için kullanacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

daha önceden bill gates saatini paylaştım buradan (https://teknoseyir.com/durum/1579669)

şimdi de steve jobs saati ile karşınızdayım 😀 teknoloji devleri, pahalı ve gösterişli swiss mekanik saatleri değil, ucuz basit ve dakik pilli japon saatlerini tercih ediyorlar demek.

https://www.ablogtowatch.com/seiko-nano-universe-steve-jobs-watch-rerelease-1984-seiko-chariot/

Seiko Nano Universe 'Steve Jobs' Watch Re-Release Of 1984 Seiko Chariot |...

The new Seiko Nano Universe Steve Jobs watch rerelease based on Steve Jobs' Seiko Chariot watch from iconic 1984 photo with images, price, specs, & analysis.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

teknosa'da satıcı falan diyor, diğer satıcı diyor. teknosa hepsiburada trendyol vs. gibi pazar yeri mi oldu?
https://www.teknosa.com/canon-eos-rp-body-dijital-fotograf-makinesi-p-135177756?

Canon EOS RP Body Dijital Fotoğraf Makinesi Fiyatı ve Özellikleri

Canon EOS RP Body Dijital Fotoğraf Makinesi fiyatı, modelleri ve teknik özellikleri Teknosa'da. Canon EOS RP Body Dijital Fotoğraf Makinesi en uygun fiyatlarla Teknosa'dan alınır.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aras kargoya bak sen, normalde pek tercih edilen memnun kalınan bir firma değildir ama dağıtım ile ilgili detaylı bilgi vermesi ve sürekli güncellemesi hoşuma gitti. Kargoyu getiren elemanın adı fotoğrafı aracın plakası ve kaç kargo sonra sana geleceği yazıyor ve kargolar dağıtıldıkça bu bilgiler güncelleniyor. Sabah baktığımda 77 kargo var gözüküyordu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5