Let me take a selfie 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

kumandalardaki netflix tuşu çok saçma. sen oraya bir favori uygulama tuşu (mesela favapp, güzel oldu 🙂 ) koysan isteyen netflix koyar isteyen youtube koyar, isteyen istediğini koyar. netflix bunun için para veriyorsa anlarım ama sevabına yapılıyorsa bu çok saçma. anca "ben yeni nesil bir cihazım bak netflix tuşum bile var, youtube'yi vs. hayli hayli açarım" demeye yarıyor olabilir ama daha işlevsel olabilirdi. en azından üzerinde gene netflix yazsın ama hangi uygulamayı açacağı değiştirilebilsin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

yeni çamaşır makinesi alma arefesindeyim, yıllar yıllar önce önceki çamaşır makinesini aldığımda kuruluma gelen servis kireç önleyici filtre diye şöyle bir şey sokalamışlardı, bu olmazsa çamaşır makinesi garanti kapsamından çıkıyormuş. risk almamak ve uğraşmamak adına parasını verip almıştım ama bir yandan da insan kendisini enayi gibi hissediyor. madem makinenin böyle bir şeye ihtiyacı var su girişinde olmalıydı, resmen para tuzağı başka bir şey değil.

acaba diyorum almasam bunu garanti konusunda korkuttukları gibi bir şey yapabilirler mi? vay siz bu aparatı 100-150 lira vererek almamışsınız artık garantili değil diyebilirler mi? kullanım klavuzuna baktım böyle bir şey yazmıyor. hortumu direkt çeşmeye bağlayın diyor. kullanım klavuzunda yazdığı gibi bağlantı yapıldığı için bir cihazın garantisinin iptal olması çok saçma, böyle olmamalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19

bu hitman 2 gerçekten bu kadar kötü bir oyun mu yoksa bu videoda bir sorun mu var? düşmanların zekası gerizekalıdan bile kötü. böyle saçma stealth oyun mu olur?
https://www.youtube.com/watch?v=4WBbLs665wc

Hitman 2 Psycho Stealth Kills (The Bank Heist, New York)

Mission 7 - Eliminate Athena Savalas Retrieve the data and exit the bank Patreon (Support Channel) https://www.patreon.com/StealthGamerBR2 Facebook: https://...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

gençler, 55inç 4k ambilight (philips 55pus7303) aldım, kuruldu. şimdi onunla tam olarak açılışı yapacak görselliği ile öne çıkan 4k bir film önerisi lazım. var mı aklınızda böyle bir şey? marvel filmlerinden gına geldiği için ne kadar bol janjanlı da olsalar ilk etapta onları düşünmüyorum. daha önceden izlememiş olsam "life of pi" çok iyi olabilirdi mesela. konusu başarılı bir hint filmi de olabilir, onların da görüntüleri çok iyi oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 19

fukara tom'a senelerce güldünüz, yakında sizin de başınıza gelecek 😀 😀 😀
#YapayZeka

BeğenFavori PaylaşYorum yap

halıdan anlayan var mıdır aramızda? mağazalarda yaklaşık 2000 liraya satılan halıyı hepsiburada.com'da 600 lira civarına buldum, akşam ekstra indirimle daha da ucuzlayacak. acaba bu ucuz etin yahnisidir de 2000 liraya satılanın var mıdır bir hikmeti yoksa aynı ürünü ucuza mı buldum? yardımcı olabilecek kimse var mı?
https://www.hepsiburada.com/bahariye-hali-instense-in-8873-200-x-290-cm-gri-mavi-sacakli-modern-hali-p-HBV00000JKK13

Bahariye Halı Instense IN 8873 200 x 290 cm Gri - Mavi Fiyatı

Bahariye Halı Instense IN 8873 200 x 290 cm Gri - Mavi en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

gençler şu tv'yi almayı düşünüyorum itirazı olan, onun yerine şu daha daha ucuz fiyat performans oranı daha iyi diyen var mı? fiyat performans açısından iyi gibi geldi bana bu. @gamsizm'ın son videosunda bilgisayarda ambilight özelliği için philips ışık seti aldığını görünce bu ambilightlı tv'nin parasına değeceği sonucunu çıkardım. siz ne dersiniz?

https://www.vatanbilgisayar.com/philips-50pus7303-50-126-cm-4k-uhd-android-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

Philips 50PUS7303 50'' Smart Televizyon Fiyatı - Vatan Bilgisayar

Philips 50pus7303 smart televizyon fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Philips 50pus7303 smart televizyon uygun fiyat seçenekleri ile sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

bir vekalet 200 lira, A4 zarfın kargosu 22 lira. resmen bitmişiz okeye dönüyoruz 🙁 alım gücü yerlerde sürünüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 17