Şu IP8'in olayını anlayamadım. Telefon açıklamasında "Su ve toza karşı dayanıklılık için IP68 sertifikasına sahip bu telefon, 1,5 metreye kadar suyun içerisinde 30 dakika boyunca kalabilir. Böylece, telefonunuz biraz ıslandığında bile oyun oynamaya ve çekimlere devam etmeniz bir sorun yaratmaz" deniyor ama "telefonunuz biraz ıslandığında" ifadesi kafamı karıştırıyor. Yani 1.5 metre suda 30 dakika duran telefon "biraz ıslanmış" mı oluyor şimdi 🙂 Ayrıca incelemelerde bu özelliğe sahip telefonlarla duşa falan girmeyin gibi ifadelere de denk geliyorum...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Koskoca HBO, dev gibi oyunu 9 bölüme sıkıştırdı ya, bişey de demiyorum artık. Oyunu oynamış ya da izlemiş olanlar bunu mutlaka farkedecektir. Hatta 9 bölüm de değil, bir bölüm bill ve frank'in maceralarıyla bir bölüm de lef behind dlc'si ile geçti. Ha, left behind bölümü güzeldi hakkını yemiyorum bu arada. Oyunu oynayanların ellerinin terinden kontrolcüyü tutamadıkları bi çok dev aksiyon sahnesi yoktu dizide. Mesela Joel’un havada asılıyken hastalıklıları vurduğu, Ellie’nin ona yardım etmeye çabaladığı sahne… Ellie’nin Joel’u korumak için alışveriş merkezinde haydutları avladığı sahne… Ellie’nin geyik avından sonra David ile hastalıklı saldırısına maruz kalıp savaştığı sahe vs. vs. En önemlisi de joel ile arasında oyunda kurulan "bağ" dizi de çok az işlendi. Tıkırdayanları göremedik la doğru düzgün 🙂 Bence en az bi 13 bölüm gideri vardı dizinin diye düşünüyorum...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

hbo dizileri yavaştan gelmeye başladı blu tv'ye...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 22

Last of Us'da şu kızı neden oynatmadılar yahu?
#KaitlynDever

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Yav tamam, parası olmayan ya da kıt kanaat geçinen insanlara lafım yok ama ; aylık kazancı 30-50 bin arası olan adamın da ayda 20 lira vermeyi absürd görmesine de anlam veremiyorum. dizinin teki amazon'da diğeri blu tv'de. ayda 20 lira bile değil ikisi. yok arkadaş, adam sürekli bana "bedava" nasıl izlerim diye soruyo yahu. len 20 lira 20. hatta ayda amazona verdiği kargo parası 50 lirayı geçen ama ısrarla amazon prime almayan adam var ya 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17
 • Tunahan Avsallı @awsalli

  Arkadaşın pintidir. Para harcamayı sevmiyordur. Cebini ısıtmasını istiyordur. 😀 Bir arkadaşım, tam tersiydi, tersi daha kötü. Crysis oyunu çıkmış. (45-50 tl) Destek amaçlı, gördüğümüz kişiye oyunu aldırıyoruz. Bizim zengin arkadaş, daha iyisi olsun diye pahalı olan sürümü almış. Okulda, Türkçe değil diye sitem ediyordu. Daha iyisini alacağım derken, İngilizce sürümü almış. Korsan yoldan, oyunu Türkçe yapıyordu. 😀

 • another @another

  Zengin böyle böyle Zengin oluyor 🤣

  Bir de bir aylık abone ol, bak bu dolaş, olmadı iptal edersin.

 • Ali @norego

  Kültür kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bir şey izlemek için para vermesi gerektiğinin, o içeriğin para harcanarak oluşturulduğunu kanımsayamıyor olabilir.

  Benim işlerden birindeki yatırımcı IP TV kullanıyor. Hani sen diyorsun ya 40-50 bin kazanan adam diye, bu adamın 100m $ dan fazla parası var. Cimrilik de değil, bağış yardım falan da yapıyor. Tamamen kültürel, özellikle belli bir yaş üstünde çok var.

  • AB9 @sqn

   bence bütün sorun buradan kaynaklanıyor, "bir şeyi izlemek için para vermen gerekiyor" cümlesi arkasına sığınıp düzgün fiyat belirlemeden, düzgün hizmet sunmadan, verdiğin içeriğin devamlılığını bile düşünmeden sadece "para ver" kısmına yoğunlaşıyor paragöz firmalar. yukarda uzun uzun yazdım, youtube premium hizmeti vanced kadar özellik sunmuyor ama para istiyor, netflix izlediğin dizinin sonraki sezonlarını sunmuyor, "git başının çaresine bak, korsan izle" diyor ama para istiyor, hb premium kimisine 1 tl derken, kimisinden 15 tl istiyor, amazon'a bakıyorsun 7,90'a hem kargo bedava hizmeti sunuyor, hem indirim sağlıyor, hem yayın sağlıyor, hem oyun veriyor. demek ki birisi düzgün hizmeti düzgün fiyata verebiliyormuş.

  • Ali @norego

   @sqn hizmetin o fiyatı hak etmediğini düşünüp almamak en doğal hakkın hocam. Buna kimsenin bir şey diyebileceğini sanmıyorum, sonuçta herkesin beklentisi farklı ürünlerden.

   Benim bahsettiğim kültür dijital olan her şeyin bedava olmasını bekleme. Bu şekilde görmüş ve alışmış insanlar var ve kültür böyle şekillenmiş. Bunlara da bir şey demiyorum bu arada, sadece tespit benimki.

   Ama ücretli bir hizmete para vermeyip sonra onu korsan olarak izliyor, kullanıyorsan da bu hırsızlıktır. Dindar biriysen de kul hakkıdır. Bu konunun da tartışmaya açık olduğunu düşünmüyorum.

   Özetlersek bir hizmetin fiyatını beğenmeyip almamak çok çok normal ama fiyatı beğenmeyip içeriği korsan olarak edinmek hırsızlık.

   Hırsızlık da yapabilirsin bu arada, hakim savcı değilim ben de sonuçta. Yakalanırsan ve cezası varsa çekersin yoksa kendi vicdan muhasebene kalır.

 • Johan @johan28

  Haydi vermedi bir de verenlere laf edenleri var.

  Hırsızlık kanlarına işlemiş

Koca aletin içine bu pil koyulur mu yahu... Elektrikten kesince çöp oluyor alet. El kadar 5 watt hoparlörde bile 2000 mah batarya varken 50 watt hoparlöre koydukları bataryaya bak ! 3500 mah...
https://www.harmankardon.com/bluetooth-speakers/ONYX-STUDIO-7-.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap