Boya By-M1 Profesyonel Youtuber Yaka Mikrofonu SİYAH: Amazon.com.tr

Boya By-M1 Profesyonel Youtuber Yaka Mikrofonu SİYAH: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bizimkiler dizisindeki kapıcının kızları rolü için yandaki apartmanın kapıcısının çocukları kullanılmış. Çocuklar kardeş. Hayatlarının nerdeyse ilk 10 yıllarını istedikleri an canlı canlı görebiliyolar 🙂 Nerdeyse tüm çocuklukları bi tık uzaklarında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

tc division 2 psn plus üyeliği istiyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mr. Paramedik @mr-paramedik

  Eğer oyun para ile satılıyorsa PlayStation oyunları online için Plus üyelik ister. Pubg, COD MW4 gibi. Eğer oyun tamamen ücretsiz olarak dağıtılıyor Plus üyelik istemez. Fortnite, Apex Legends gibi. Aklında bulunsun, kısa bilgi

  • Orcun @orcun

   Ek olarak bazı oyunlarda bu işte ubisoft bilmemne üyeliği isteyen oyunlarda falan online oynanabiliyordu. Ben en son watch dogs falan öyle oynuyordum hesapta plus yoktu ama online cayır cayır oynanıyordu. Ama bazı oyunlarda hiç bağlanmıyordu.

neden bu ülkede playstation tr adlı bi oluşum var? yani bunlar ne yapıyo ki twit atmaktan başka?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Kimi oyun çıktıpı gün korsana düşüyor kimisi de aylarca kırılamıyor. Yoksa kırmıyorlar mı? Yapımcı korsan gruplara para yedirip "abi oyun biraz satsın, sonra kırarsını" pazarlığı mı yapıyor yoksa?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8
 • Mücahid Kambur @mucahidkambur

  Her yeni oyun yeni bir denuvo sürümü ile çıkıyor genelde. Denuvo'nun yeni sürümünü çözmek vakit alıyor. Her kırılma yöntemi sürümden sürüme değişiyor o yüzden yeni bir sürümdeki yöntem eskisinde çalışmıyor. Böyle olunca da aylar öncesinde çıkmış oyunu tekrar kırmak ile uğraşmayıp yeni oyunlara bakıyorlar. Bir de son zamanlarda crack gruplarına baskın düzenlendi o yüzden eksisi kadar hızlı ve fazla crack gerçekleşemiyor.

 • mistergul @mistergul

  Crackwatch'dan Anno 1800 e bakar bakar ağlarım.

 • enginva @enginva

  F1 2019 ve F1 2020 hala kırılamadı veya kırılmadı.

 • Echo @echo

  Eskiden bunun pazarı vardı. CD basıp satıyordun. CD projekt red işe böyle başlamış önce kopya oyun satarak sonra oyun. Şimdi torrente düşüyor ve isteyen herkes indiriyor. Bence adamlara yapacak iş modeli kalmadı niye uğraşsınlar bedavaya. Baştan oyun firmasıyla, bakın sizin oyununuzda şöyle açıklar var diyip ödül almak belki daha kazançlı.

her yeni çıkan telefon iphone katili; her yeni çıkan tablet ipad katili, her yeni çıkan/gelen medya platformu netflix katili 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kargonuz kırık mı geldi? Belki de nedeni budur 😀
https://streamable.com/wyp1f9

Streamable Video

Watch this video on Streamable.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
BeğenFavori PaylaşYorum yap

MS Whiteboard ve EBA ile gelen çizim alanı hoşuma gitmedi. Canlı derslerde tahta niyetine kullanacağım basit bir yazılım tavsiye edecek var mı? Wacom Intuos grafik tabletim var. Pratik bi şekilde renk değiştirme, kalem kalınlığı ayarlama ve silme seçenekleri olması gerek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap