m1 macbook air iç ekran değişimi kaça patlar. bir parmak genişliğinde yukarıdan aşağı simsiyah olmuş ekran. cihaz bir aylık...
not : kullanıcı hatası

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen sene bu zamanlar, insanlar birbirinden vebalı gibi uzak duruyorlardı. Şı anda nerdeyse millet birbirini yalayacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Kitaba 5 kuruşluk mukavvadan cilt yap, bir de üzerinde alengirli kuşe kağıttan kapak koy. Oldu mu sana fiyat karton kapaklının 4 katı...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • johan @johan28

  her şey maliyetle hesaplanmıyor ki, LP nin dediği gibi onları birbirine vurunca güzel tasarımlı koleksiyonluk bir kitap çıkmıyor ortaya. Ben fiyat farkını çok buluyorum ama var olması güzel bir seçenek, sonuçta sadece bilgiyle ilgileniyorsan ucuz olanı alıyorsun yok koleksiyon tarzı bir hareketin varsa pahalı olanı.

4. sınıfa giderken bildiklerimi şu an 4. sınıfa gidenler ile karşılaştırıyorum ve dağlar kadar fark olduğunu görüyorum. Yaş 42 bu arada. Mesela Ay'a ilk giden insanların isimlerini ezbere bilirdik. Yaşadığımız ilin ilçelerini, ilçelerin köylerini vs. Şimdi çocuklara soruyorum, ilçemizin adı nedir diye; Türkiye diyen var 🙂 Hayır o zamanlar bu bilgiler standart şeylerdi. Elinde ansiklopedi ile dolaşan tipler de değildik. Ama biliyorduk, çünkü dersler de vardı bu şeyler....
Üzerine kağıt kapattığım dolu su bardağını ters çevirince suyun dökülmediğini gören çocuklar uzaylı görmüş gibi olmuştu bir keresinde. Resim - İŞ dersi vardı. İŞ gitti resim kaldı. O da değil aslında. "Görsel sanatlar" oldu dersin adı. Tahtadan el arabası yapmıştım 5. sınıfta. Şu an 2'ye giden çocuklar kağıdı işaretli yerlerden bile düzgün kesemiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • gokhans @gokhans

  Bu birazda çocuğa bağlı. Ben çocukken 2 tane ayakkabı boyası şişesini delip içlerine kum koyup yapıştırıp kum saati yapmıştım mesela. Canım sıkıldıkça elektronik ürünleri söker içlerini karıştırırdım. 60 yaşında ampül takamayanlar görüyorum. Hatta kumandanın pilini değiştiremeyen, hatta 10 yıldır kullandığı telefonu kapat deyipce tuşuna uzun basıp kapatmayı bilmeyen. Biraz merak biraz eğitim meselesi.

 • Looqo @termistor

  Benim şu sıralar ALES'e çalışırken gördüğüm daha vahim bir durum var. ÖSYM'nin hazırladığı paragraf soruları her geçen yıl daha da kolaylaşmış. Yani aslında başarımız her geçen gün azalıyor ama sanki aynı kalıyormuş gibi gösteriliyor gibi geldi bana.

Forza Horizon 4'ün Steam sürümünde son durum nedir? Sorunlar giderildi mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Emre @emre64

  Dün ultimate sürümü aldım, 1 saat kadar oynadım. Sıkıntı yaşamadım.

 • T A H A @10ctg

  Oyunun microsoft versiyonunda bile sıkıntılar var. Mesela 1.5 senedir çevrimiçi rank yarışı yapıyorum hep ilk verdiği rankta kalıyor daha sonra yaptığım yarışlarda rankım düşüyor veya yükseliyor ama değişen yok. Çevrimiçi yarış bitince eski rankım duruyor ve tekrar o rank üzerinden yarışa katılıyorum XD Saçma sapan.

Haylou solar 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 12

Oyuna yeni DLC geldi diye ben neden güncelleme indiriyorum acaba? Aslında oyunu yeniden indiriyorum desem daha doğru olur...

BeğenFavori PaylaşYorum yap