100 gram pakmaya'ya 20 lira fiyat biçmiş hepsiburada satıcısı. az önce bakkaldan 3 liraya aldım.
iyi kar etti bu hepsiburada komisyon işinden 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Okuyan var mı?
Jobs'u su gibi okuyup bitrimiştim. Bu nasıl acaba?
https://www.bkmkitap.com/leonardo-da-vinci-430255

Leonardo Da Vinci | bkmkitap.com

Leonardo Da Vinci en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com’da. Leonardo Da Vinci avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bi kişi de çıkıp yazmamış edevletten maske dağıtımı başladı diye 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bi şekilde girmeyi başardığım "WindowsApps" klasörü içinde şöyle bişey buldum. Ne ola ki bu ? Dirt Rally 2 yüklemiştim, onu kaldırdım. Bu diskte başka bir windows store'dan gelme oyun yok. Sadece Dirt'i kurmuştum. Forza Horizon 4 yüklü ama o farklı diskte kurulu. Bunla alakası yoktur sanırsam. Silsem mi bunu, az buz da değil, 100 gb...MSIXVC adında bi klasör...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Web tasarımı ile ilgili bişeyler soracam :
Birincisi; CSS eğitim setlerinde hep metin editörleriyle yapılyor işlemler. Mesela sayfaya Div ekleyecez, bunun için kod yazılıyor. Ben de bunu hep DW ile yapıyorum. Resimde de görüldüğü gibi kod yazmadan bu işi yapabiliyorum. Şimdi bu durumda kodları metin editörüyle yazmanın DW ile yapmaya göre bir avantajı var mıdır? Diğer sorum aşağıda

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

18 öğrencimin sadece 3 tanesinde adsl var ve ZOOM ile ders anlatmamız isteniyor... Ama neyse MEB olaya el atmış...
"Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bu sabah 81 İl Milli Eğitim Müdürü’nü acil toplantıya çağırdı. Bakanlık Zoom ile herhangi bir anlaşmasının olmadığını önemle vurgularken, öğretmenleri bu sisteme zorlayan yöneticilerin takibe alınacağı öğrenildi. Bu durumda MEB’in soruşturma açacağı ve Zoom üzerinden ders anlatımına dair bir yasağın geleceği söyleniyor.
Müdürlükler öğretmenlere talimat verdi!

İl, ilçe ve okul müdürlerinin, öğretmenlere, Zoom üzerinden canlı ders anlatımlarına devam etmelerine dair talimat verdikleri de söylenenler arasında. Bunun yanı sıra öğretmenler, ders verdiklerini kanıtlamak için fotoğraflarını müdürlüklere gönderdiler. Gönderiler, farklı açılardan çekilmiş 6 adet fotoğraftan oluşuyor. Ayrıca, öğretmenlerden haftalık ders programı ve rapor hazırlamaları da emredildi. Aksi takdirde ek ders ücretlerinin kesileceği tehdidinde bulunuldu."
https://shiftdelete.net/zoom-tehlikesi-ogretmenlerin-maaslari-risk-altinda

Zoom tehlikesi: Öğretmenlerin maaşları risk altında! - ShiftDelete.Net

MEB, uzaktan eğitimi EBA ile vermeye devam ediyor. Ancak bazı il, ilçe ve okul müdürleri öğretmenleri ek ders ücreti ile tehdit ederek Zoom uygulamasına yönlendiriyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • akın kurşun @akursun

    olay farklı lanse ediliyor. bir öğretmen ödeme yöntemi kısmına kart bilgilerini giriyor ve programı satın alıyor. sonra vay efendim bilgilerim çalındı. adamda İngilizce yok sonra böyle haber çıkıyor. haliyle MEB olaya müdahale ediyor benim sistemimi kullan diye. ben de kullanılıyorum ders anlatıyorum. dersi kaydediyorum çocuklara bildirim gidiyor ve söylüyorum dersi kaydediyorum. istemeyen çıksın diye. burada dikkat edilmesi gereken öğrencileri bilgilendirmek ve programı ücretsiz kullanacaksanız kredi kartı bilgilerini vermemek.

  • DogancanOzsel @dogancanozsel

    Bana da çocukların veli gurubundan geldi bu haber. öğretmenler panik halinde sildiriyorlar programı. bakındım arstechnica vs, hiç bir uluslararası teknoloji sitesinde böyle bir haber yok. Zoombombing'den bahsediliyor güvenlik ile ilgili olarak, onun da bankacılık bilgisi, ödeme vs ile ilgisi yok. ben de kullanmaya devam edeceğim kendi derslerimde.

  • karflake @karflake1

    @digitalanimal, devletin dili yazıdır. Resmi yazıyla size iletilmeyen hiçbir emirden sorumlu olamazsınız. WhatsApp gruplarından vs. gönderilen saçmalıklar, resmi yazı değildir.

미니어처 리바이스 청바지 만들기(구체관절인형용) DIY Miniature levis 501

미니어처 리바이스 청바지 만들기(구체관절인형용) DIY Miniature levis 501 다이소에서 산 1000원짜리 주머니로 자작목각인형용 청바지를 만들어 보았습니다. #craft#doll#miniature Instagram : https://www.instagram.com/b...
BeğenFavori PaylaşYorum yap