Bu gece video 1 civarı gelir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün Apple ile ilk resmi temas kuruldu. Belki bundan sonraki lansmanlarda ürün alabileceğiz. Henüz kesin değil ama olumsuz bir şey yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 50

Bilim gündemi mi maç mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 23

İçinde Turknet referans linki olan her konuyu ispiyonlayınız. Sahipleri hesaplarını süresiz olarak kaybedecektir. Tanıdık biri attıysa bu mesajımı gösterirsiniz kendi silerse bir şey olmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 38

Akşam YouTube halkına yeni bir cinlik deneyeceğim. Size yönelik bir şey değil. Şaşırmayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15
 • Osman Öztürk @ptseeker

  Buradan haberi olmayanlari belli etmek amaç sanırım

 • Kenan Avcı @kenancanavci

  Gündem değerlendirmesindeki önemli konuların bu şekilde kesilerek yüklenmesi hem sizin için, hem de kanalı takip etmeyen kullanıcılar için faydalı olacaktır. Sürekli hale getirilip artarak devam etmeli bence. Yalnız konu olan gündem videosunun linkini açıklamada vermelisiniz bence, eski gündemlerin de izlenmesini arttırır zamanla.

  Sağdan soldan duyup Youtube’a PCI Gen-Z yazan adam da Türkçe kısa ve öz içeriğe ulaşacak örneğin, tarzınızı beğenirse -ki böyle konuları araştıracak insanların beğenmemesi pek olası değil-
  abanacak abone butonuna. En çok hazırlık gerektiren, mesainin aslan payını götüren gündem değerlendirmelerinden de takipçi kazanmanın yolunu bulmuşsunuz, buna cinlik değil iyi pazarlama denir.

 • LCU @lcu

  çok çok mantıklı hareket bence. Biz baştan sona dinliyoruz ama parça parça haber olarak yayınlansa günde 3-4 tane gibi yayınlansa hem daha çok etkileşim olur hem arayan daha kolay bulur.

  Clickbait değil ki gerçek içerik, sadece biri toplu halde(gündem değerlendirmesi) biri parça parça. (ki bizden genç nesil kısacık hap bilgi istiyor, youtube’a daha uygun olur)

 • Alperen Tunçeli @alperen141

  @gamsizm Bu format aslında fena değil. Gündemden seçtiğiniz önemli konuları daha geniş konuşabilirsiniz.

Bilim gündemi keyfimiz vardı yine yok yine yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 22

Gündemi birazdan sadece sesle atıyorum video yüklenmesinde sorun var. Üç gibi gelir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Şöyle bir tur attım Gaming İstanbul’da. https://www.youtube.com/watch?v=Lhdm9gh_bxU

Gaming İstanbul 2018'de Kısa Bir Tur

Gaming İstanbul 2018'e yolumuz düştü ve orada göreceğiniz standları hızlıca çektik. Teknolojiye dair son haberleri kaçırmamak için ABONE olun ► https://goo.g...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilişim Sektöründe çalışan bir dostmuzun ilginç bir çalışması var. Bizimki gibi sitelere fanatiklik derecesinde bağlı olup da bir sebeple terk eden ya da eskisi gibi takip etmeyenlerin bunu neden yaptıklarını araştırıyor. Sitenin bilişimle alakası olup olmadığı önemli değil. Sık takip ettiğiniz bir siteyi neden bıraktınız, süreç nasıl işledi bu araştırılıyor. Bu yazımın altına yorum olarak atabilirsiniz. Site ismi vermek serbest 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 126
 • Gökay Aktan @aktangokay

  Technopat -- Eskiden anakartın üzerindeki bileşenlerin yerlerini bile incelerlerdi şimdi canları sıkıldı herhalde kalite düştü. (Not: Technopattan , TS ye gelmedim 2012 den beri TSdeyim zaten =) )

 • Ahmet aykök @systemnet

  donanımhaber ne olduğu belli değil site kitlenir giremezsin aradığın bilgiyi bulamazsın bişey sorarsın cevap veren yok çıkı çıkmış durumda ergenlerin takıldığı yer haline gelmiş millet hikaye yazıp duruyor sonrada csb mi ne diyorlar.

 • Kerem Kalafat @chaos7

  Beni uzaklaştıran sebepleri söyleyeyim:
  1. Yönetimde bulunan kişilerin art niyetli, çıkarcı, adil olmayan davranışları.
  2. Site içi arama özelliğinin yeterince iyi çalışmaması ve aradığımız bilgiye ulaşamama.
  3. Sitenin ağır çalışması. (Eğer google araması gibi bir sonuç ile o sevdiğim siteye yönlendirilmişsem ve o esnada farklı sekmelerde farklı siteler de açmışsam ve sevdiğim site hala kağnı hızındaysa direkt satış…)

 • lterlemez @lterlemez

  Genel anlamda,
  -- en çok reklam içeriğinin aşırı artması.
  -- yazılı içeriğin parçalara ayrılmaya başlaması (örneğin sitede daha fazla vakit geçirtme amacı, daha çok reklam gösterme amacı vb nedenlerle)
  -- detay bilgilerin saklanması (içeriği kısa tutmak, derinlemesine araştırma yapmaktan kaçınmak, sadece genel eğilime içerik sunmak vb)
  -- birden fazla platform kullanımı nedeniyle bazı içeriklerin platformlara paylaştırılmaya başlaması
  -- içerik kategorilerinin azaltılmaya başlaması (sadece telefon, pc, konsol vb)
  -- editörlerin çok sık üslup değiştirmesi (kendisini sıradan bir insanmış gibi düşünüp ağzına geleni söylemesi gibi)

İki video var bu gece.

BeğenFavori PaylaşYorum yap