MWC 2020 iptal olmak üzere. Önümüzdeki saatlerde açıklama gelir. Zaten kimse kalmamıştı. En son Mesut Çevik de katılmayacağını açıklamıştı 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Orhan Cevher yeni bölüm 19:00'da yayında. Retro değil ama yine süper sohbet. Sonra Hamdi'ler TS YouTube kanalında canlı yayında 21:00'de. Kapanış da Oyun Gündemi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Bu geceki gündem sağlam. Erzak alın yine. Gün bitmeden gelir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 24
Murat Gamsız paylaştı.

Merhaba
Çin'de yaşanan virüs problemi ticari hayatı artık ciddi etkiler oldu. Virüs yayılmasını engellemek için Çin yılbaşı tatilini hafta başına kadar uzatmıştı . Bu sürenin yetersiz olduğunu düşündükleri için 10/02/2020 ye kadar tekrar uzattılar. Bizimde dağıtıcılığını yaptığımız bir çok marka Çin üretimini durdurdu ve yükleme yapamıyorlar. Diğer ülkelerden yüklemeler yapılabiliyor. Bu elektronik tarafını ciddi anlamda etkileyecek .
https://bilendenal.com/

Bilendenal.com Doğru ürünü bilendenal

Bilendenal.com Doğru ürünü bilendenal.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 25

Öyle bir video geliyor ki... 1 saat. Tozlu Raflar. Erzakları hazırlayın. Gece bitimine gelir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 20

45 dakika Tozlu Raflar diyorum başka da bir şey demiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Plus işini YouTube'a kaydırma meselesi ile ilgili bir açıklama daha yapayım. İki aşama var birincisi erken video için kullandığımız ve şikayet edilen Vimeo'yu bırakma. Bunun denemesini yaptık YouTube düzgün çalıştı. Video planlama sisteminde hata var ama onu artık elle yayına alarak çözeceğiz. Sonuçta erken erişim desteği var.

Diğeri ise mart ayında iyzico tarafında gerçekleştireceğimiz bir altyapı çalışması. Temel bazı şeylerin değişmesi nedeni ile TS üzerinden Plus'a abonelik sistemi hem kapanacak hem de açıldığında üyelerin, isterlerse TeknoSeyir Plus'a yeniden üye olması gerekecek. Otomatik yenileme sistemini bu ay kapatmamız gerekecek bu nedenle. Sistem yeniden devreye girince abonelik de geri gelecek. Ama bu süreçte gelir kaybını azaltmak için YouTube'a kaydırmayı istiyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 63

Önümüzdeki hafta Tozlu Raflar yağdıracağız tozdan boğulacaksınız 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

YouTube'taki Plus içerik linkleri embed edildiğinde gizli kalıyor en azından bunu düşünmüşler. Vimeo gibi. Topluluk sekmesi yerine bizim sayfadan erişmek daha kolay olacak. Misal şimdi Gündeme, YouTube Plus aboneleri bizim sayfadan erişebiliyor olmalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11