45 dakika Tozlu Raflar diyorum başka da bir şey demiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Plus işini YouTube'a kaydırma meselesi ile ilgili bir açıklama daha yapayım. İki aşama var birincisi erken video için kullandığımız ve şikayet edilen Vimeo'yu bırakma. Bunun denemesini yaptık YouTube düzgün çalıştı. Video planlama sisteminde hata var ama onu artık elle yayına alarak çözeceğiz. Sonuçta erken erişim desteği var.

Diğeri ise mart ayında iyzico tarafında gerçekleştireceğimiz bir altyapı çalışması. Temel bazı şeylerin değişmesi nedeni ile TS üzerinden Plus'a abonelik sistemi hem kapanacak hem de açıldığında üyelerin, isterlerse TeknoSeyir Plus'a yeniden üye olması gerekecek. Otomatik yenileme sistemini bu ay kapatmamız gerekecek bu nedenle. Sistem yeniden devreye girince abonelik de geri gelecek. Ama bu süreçte gelir kaybını azaltmak için YouTube'a kaydırmayı istiyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 63

Önümüzdeki hafta Tozlu Raflar yağdıracağız tozdan boğulacaksınız 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

YouTube'taki Plus içerik linkleri embed edildiğinde gizli kalıyor en azından bunu düşünmüşler. Vimeo gibi. Topluluk sekmesi yerine bizim sayfadan erişmek daha kolay olacak. Misal şimdi Gündeme, YouTube Plus aboneleri bizim sayfadan erişebiliyor olmalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

Youtube Plus aboneleri telefon önerilerini görebiliyor mu şu an?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Büyük ihtimalle Vimeo'nun yeni yıl ödemesi gelmeden, Mart 2020, TS üyelik alımını durdurup YouTube'a yönlendireceğiz. Şubat gelmeden aylık ödemelerinizi YouTube tarafına kaydırabilirseniz güzel olur. Orda da Plus seçeneği var burdaki gibi. 300 kişiye yaklaştı. Burası 750. Ödemede esneklik de var. Burası bize daha çok pay bırakıyor ama orda da hem Youtube daha iyi çalışıyor hem de biz yüzlerce fatura kesme derdinden kurtulup tek faturada işi bititiyoruz.

Plus'ın erken video avantajını orda kullanmak mümkün. Burda yapamadığımız anket tarzı çalışmaları da destekliyor. Burdaki reklamsızlık için de artık adblock kullanırsınız yapacak bir şey yok.

Şu iş baştan olsaydı direkt ordan başlardık zaten. Ama altyapı duracak. İleride yeni bir sayfa yapabilirsek belki daha güzel entegre edip, yeniden açarız. Şu aşamada YouTube daha mantıklı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 83
Murat Gamsız paylaştı.

Murat Gamsız olay yerinden bildirdi ne oldu?

TeknoSeyir'in Yangın Merdiveni Uçtu, Ölen ya da Yaralanan Yok

İstanbul'da etkisini sürdüren fırtına, TeknoSeyir'in de içinde bulunduğu binanın yangın merdivenini kopardı ve karşı binaya gönderdi. Ölen ya da yaralananın ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Star Wars bölümü çok yakında Plus aboneleri için geliyor. Bu gece işi biter muhtemelen. YouTube'ta da Plus için de gelecek aynı zamanda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cep telefonu kredisinde vade kısıtlaması

Bankacılık Düzenleme ve  Denetleme Kurumu, cep telefonu ve tablet alımı için kullanılan kredilerin vadesinin altı aydan üç aya indirilmesini öngören yönetmelik taslağı yayımladı
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtube üye rozetleri için önerisi olan varsa link atabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 45