Uzun bir video geliyor hazır olun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
Murat Gamsız paylaştı.

Merhaba arkadaşlar elimde sıfır kutulu MacBook Air var, kardeşimin adına faturalı Türkiye garantili ve Türkçe klavyeli satın almak isterseniz ilanı inceleyebilirsiniz. https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/apple-macbook-air-mqd32tu-a-410451137 #akış #apple #macbookair

Apple Macbook Air Mqd32tu/a - GittiGidiyor

Apple MacBook Air MQD32TU/A en uygun fiyatı, ücretsiz kargo avantajı, diğer apple dizüstü bilgisayar (laptop) modelleri ve markaları GittiGidiyor'da!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Levent abiyi yaklaşık 20 yıldır tanıyan biri olarak birçoğunuzdan fazla söz hakkım var. LP'nin tarzı bu 20 yılda hiç değişmedi. Kim bilir kaçıncı fuarı bu. Gider dolaşır izlenimlerini not eder o notları derler ve sunar. Eskiden yazılı yapıyordu şimdi video ile yapıyor. Bu yeni bir şey değil. TS'deki ilk fuar videosu da olmayacak.

Bu onun değişmeyen tarzı çünkü öyle rahat ediyor. Sadece beş dakika önce gördüğü bir ürünü biliyormuş gibi anlatmaz. Zaman zaman beraber yaptığımız yerinde videolarda o rahatsızlığı yüzünden okursunuz. En son aklıma gelen Samsung A9 lansmanı. Videoyu bir de bu bilgiyle yeniden izleyin göreceksiniz. Yanlış ya da eksik bilgi vermek istemediği için çok tedirgin olur.

Dolayısıyla LP'yi henüz yapmadığı bir yayın için eleştirmeyi doğru bulmuyorum. Yayın yapıldıktan sonra beğenmezsiniz eleştirirsiniz bu normal olanı. Sonuçta büyük oranda eziyetten oluşan bu fuar işini kimse boşu boşuna kabul etmez. Elbette o da gitti gezdi belgeledi.

LP gibi duayen sayılan insanlar, olaylara getirdikleri yorumlar için takip edilir. Sizin beklediğiniz anında görüntü için farklı mecralar ve daha genç editörler zaten var. Gayet de iyi iş çıkarıyorlar.
Mesela bizde haber kısmı da haftalık gündem formatındadır. Günlük haberleri bizden takip edemezsiniz. Önemli bir gelişme olursa herkes onun cuma günü konuşulacağını bilir. TS'nin yayın tarzı bu.

Eğer bir organizasyona LP katıldıysa onun edindiği izlenimleri merak eden büyük bir kitle onun yapacağı yorum için bekler. Çünkü orda önemli olan ortaya konan üründen ziyade LP ne diyecek acaba merakıdır.

Bunun reyting anlamında yanlış bir yol olduğu ise kesin. Ancak bizim de reyting için yayın yapmadığımız ortada. Plus sisteminden sonra YouTube tarafında bir beklentimiz kalmadığını ilan etmiş olduk. O yüzden bu anlamda bir reytinge ihtiyacımız yok.

TS bu yayıncılık anlayışı ile bugüne kadar geldi bundan sonra da bu şekilde devam eder. Çünkü farklı bir TS için farklı insanların bizlerin yerini alması gerekiyor. Alana kadar bizimlesiniz 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 150
 • cengiz @cengiz

  Tamamen şahsi fikrimdir: fuar benzeri olaylar olduğunda ts den içerik beklentimiz artıyor. Amd işlemciler yeni ekran kartları insanları heyecanlandıran şeyler hep burada. Levet abi teknoloji ile o kadar haşır neşir ki artık hiçbir şey onu heyecanlandırmıyor. Oysa bir yayın açıp bakın fuarda rtx 2060 tanıtıldı katlanabilir telefon var burada deyip 10 dakika sadece fuarda neler olup bittiğini gelince neleri anlatacağını gösterse bile yeterli. En kötüsü deriz ki mutfakta yemek pişiyor kanıtı bu video.
  Ki artık dönmüş olması lazım halen fuarla alakalı bir içerik yok. Yazıyı yazalı bile 3 gün olmuş.
  Bu şartlar altında herkesin empatili ve sabırlı davranmasını beklemeyin.
  Bazıları ekmeği çok kızarmış sever bazıları hamur gibi sever, kimseyi memnun edemessin en mantıklı hareket Levent abi gibi kendi bildiğini okumaktır.

  Bu yorumu okuyup okumamak ciddiye alıp almamak size kalmış, yorumu atma sebebim şikayet edip dırdır etmek değil. Bir şekilde görüş bildirerek işe yaramak. Yoksa plus iptal edip çekip giderdim. istiyorum ki ts kapanmasın hatta daha ileri gitsin.

  • Murat Gamsız @gamsizm

   Minik bir şeyi düzelteyim, AMD ve NVIDIA fuarda yok. Gördüğünüz birçok lansman CES fuarı değil aslında. Fuardan faydalanmak isteyen firmalar Las Vegas'ın çeşitli yerlerinde fuar günü ve öncesinde lansmanlar yaptılar. Bizim basın oraya varmadan bazıları bitmişti bile. Fuar alanında ise bu sunum yapanların ya standları hiç yok ya da alakasız şeyler var. Duyunca şaşıracaksınız.

 • staticbool @staticbool

  Bu ismi lazim olmayan sitelerin birinde plus alanlara bile sataşmışlar. Neymis efendim karşılığında bir şey yok niye plusa para vermişiz. Demek ki bundan sonra para verdigimiz hersey icin bu ileri zekalilardan onay almamiz lazim Adam orda da durmamış, böyle siteler kapatılmalıymış. Derde bak adamdaki... İnanılır gibi degil.

 • Ismail Serdar @ismail12serdar

  abi herkesin tarzı farklı o şekilde yayın yapmak istememiş LP. ben LP yi orijinal olduğu için seviyorum.

  • CaptainCombo @captaincombo

   İpe sapa gelmez bir sebep yüzünden satırlarca eleştiri/şikayet yazacak enerjiyi ve zamanı nerden buluyorsunuz arkadaş. Nedir sizin motivasyonunuz? Hayret ederek baktım bu sayfaya.

   Edit: Yanlışlıkla sizin mesajın altına yazmışım amacım size cevap yazmak değil konuya cevap yazmaktı. @ismail12serdar

 • Lordofking @lordofking

  Kimsenin Levent Abi' yi eleştirebilecek konumda olduğunu düşünmüyorum. Adam bir efsanedir ve nokta!

Bugünkü gündem değerlendirmesinde bir şey deniyoruz. Maddeler tatil nedeniyle az ama paniklemeyin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 24

Kartondan bilgisayar yapma videoma ekran kartı da yapın diye istek gelmiş 🙂 Çizebilecek biri varsa yapsın, yapalım diyorum 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=8rmSP1OaqxU&lc=z23refeogtrhhny0xacdp431a5kh5mkmnfotg3md1l1w03c010c

Kartondan Bilgisayar Yapıyoruz Amstrad CPC 464

http://rockybergen.com/ sitesinden indirebilecğeiniz görselleri bastırıp kendinize kartondan bilgisayar yapabilirsiniz. Tek lazım olan şey bir adet makas. Ya...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

Limitsiz tarifelerin foyası ortaya çıkıyor. Vodafone ve Superonline sözleşmelerine bakın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 59

Samsung Ssd 860 Evo Sata Iii 2.5 Inç 500Gb: Amazon.com.tr

Samsung Ssd 860 Evo Sata Iii 2.5 Inç 500Gb: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 37

TeknoSeyir 1.Power Podcast Festivali Röportajı

TeknoSeyir'in de konuk olarak katıldığı 1.Power Podcast Festivalinde çekilen video ile karşınızdayız. TeknoSeyir'in yer aldığı bölümü kaçıranlar ve daha önce...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Bizi bu yıl gerek takip ederek, gerek bardak ve anahtarlık alarak gerekse de Plus abonesi olarak izleyen ve destekleyen tüm takipçilerimize teşekkür ediyoruz. 2019'da yine hep bareber kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yeni yılınız kutlu olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Murat Gamsız paylaştı.

Plus aboneliğimi yeniledim hadi hayırlı olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap