S21 Ultra'ya kalem gelince Note ne olacak acaba...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • Hüseyin @hus35

  Note'daki gibi kalemi koyma yeri yok gibi gördüm. Eğer öyle ise kimse yanında ayrıca kalem taşımaz diye düşünüyorum.

 • johan @johan28

  Çok da iyi oldu kaldırıp atarlar, zaten s serisi iyice note serisi olmuş çıkmıştı ben iki seriyi de arda arda kullandım son modeller hariç uzun süre bir fark kalmamaya başlıyordu en büyük fark s ler yuvarlak note lar daha köşeliydi (fiziksel olarak)

 • Orkun @orkkoc

  Note'u müşterisini fold'a yönlendirmek istiyor olabilirler sonuçta s21ultraya 16000TL verecek olan Fold2 ye 19000TL verebilir. Katlanabilir ekranın çizilme olayı çözülürse note serisi kullanıcısı olarak foldları düşünebilirim.

 • Tegin @tegin

  S21 Note Pro diye bir model çıkartırlar. Kalem de bunlar gibi kılıfta değil cihazın üzerinde muhafaza edilir. Belki ekranda 7 inçi biraz geçer.

Niye çekiliş yapmıyorsunuz diyenlere yasal değil dedik inanmadınız ne oldu şimdi?http://m.gazetevatan.com/amp/korsan-cekilis-yapan-fenomenlere-para-cezasi-10-milyon-lira--1366457-magazin/?__twitter_impression=true

Korsan çekiliş yapan fenomenlere para cezası! 10 milyon lira... - Son Dakika...

Sosyal medya fenomenlerinin hesaplarından kanuna aykırı şekilde yaptıkları kura ve çekilişler denetime takıldı. Aralarında Enes Batur, Yusuf Aktaş (Reynmen), Başak Karahan, Kemalcan...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17

Elimdeki Ryzen 7 3700X'i satıyorum. Almadan önce bir piyasa araştırması yaptım. Rakibi 5600X. Bulursanız 2800 TL fiyatı var en düşük. 3700X'in sıfır fiyatı da aynı. Bu garipliğin sebebi, 3700X'in daha çok çekirdeğe sahip olması nedeniyle 5600X'i çok çekirdekli uygulamalarda geri bırakması. Bir de soğutucusu daha iyi.

Oyunlarda ise 5600X net üstün. Bu üstünlüğü yaşamak için kesinlikle ekran kartı limitli olmamanız gerekiyor. 1080p'de güçlü bir ekran kartı ile ya da ayarları kısarak iki işlemci arasında net bir fps farkı oluşturmak mümkün. Grafikleri açarak oynayanların GPU limitli senaryoda oyun farkı elde etmesi zor.

Sahibinden'e baktığınız zaman 3700X için 2500 TL istendiğini gördüm. Bence 5600X ile arasına 500 TL koyulmalı ki alan kişi sisteminin başka bir özelliğini yükseltebilsin ya da kar ettim diyebilsin. O yüzden 2300 diyorum.

Kutusunda veriyorum. Soğutucu da var ama termal pasta yok. Master Gel hediye edeceğim. Overclock yapılmadı. Kendi resmi hızları neyse öyle çalıştı.

Kadıköy'den elden teslim olur ya da kargo yapabilirim. murat@teknoseyir.com

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

Twitch

Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok yakında kendi 3700X işlemcimi satacağım. Şimdiden haber vereyim dedim bu aralar upgrade yapacaklar varsa iyi bir fırsat olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 25 / 31

Twitch

Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Kadir Gündüz @kadirg1976

  Yeni Abone oldum. Bazı şeyleri artık aşın ya. Yeni gelir modelleri olsun. Tek kişilik yayınlar yerine topluluk eğlencesi. Discord kanalınızda var mı? Millet abonelik alıp toplu PUBG partileri veriyor. Sizin neyiniz eksik. PUBG, CSGO, RB6, vb.

Herkese mutlu yıllar 🙂 Bir şey değişmedi devam 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

TENOSEYİR & KONSOL ÜSSÜ / AH BE 2020!

Senenin son günlerinde Teknoseyir ile bir araya geliyoruz!Bilgisayar Sponsoru İtopya: https://bit.ly/3fvVLbVKonsol Üssü'nü nasıl desteklersiniz?Katıla basabi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap