Görmeyen kaldıysa ekleyeyim.
https://www.youtube.com/watch?v=5dpM25QsOlY

#31- Serhat Oypan - Murat Gamsız | Creator Talks

Creator Talks'ta bugün, uzun yıllardır teknoloji sektöründe yer alan teknoloji editörü ve yayıncı Murat Gamsız'ı konuk ettik. Teknolojinin yanı sıra, fotoğra...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  İzledik Murat hocam. Telefon olayı güzel ama benim de 15 yıldır neredeyse kullandığım taktik. Daha eveli gün başıma geldi. Arkadaş vs eş dost bulmuş numaramı birşey soracak, sabah 8 de arıyor. Ya tamam evdeyiz kaçmıyoruz vs. ama ya arkadaş 8 de niye arıyorsun ? öğleden sonra ara ? öğlen ara ? yani o saatte arayacak kadar acil ve önemli ne olabilir ? açmıyorsun 10 dk sonra gene arıyor. En son artık açıp küfrettim. Elemanın derdi çocuğa tablet alacaz ne alalım bütçe şu şu imiş, oğlum yazsana bana bunu ? niye arıyorsun ya ? yaz telegram var wp var o da olmadı mail var ya bitti gitti. Hadi onu da geçtim sabah sabah niye arıyorsun ? ne oldu yani ülkede tablet mi yasaklandı ? birde gece 10'dan sonra arayanlar var nefret ediyorum. Tamam yakın arkadaşlar okey sıkıntı yok ama böyle kitle arıyor beni 1 saat kitliyor. Ev zaten düdük gibi ufacık kapıyı kapatsam faydası yok yan odada babannem uyuyor birşey oluyor ben o vakitte konuşamam, deyince de bunları adamlar küsüyor triplere giriyor. Birde görüntülü aramaya kalkan birkaç kişi türedi direkt engelledim. 😀

All-new PlayStation Plus game lineup: Assassin’s Creed Valhalla, Demon’s...

Ape Escape, Super Stardust Portable,Syphon Filter, and Tekken 2, are among the classic games with a new user experience.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • spades @spades46

  Güzel duruyor. Sanki söylenen sayılarda değil ama içerikler sağlam. Aklıma takılansa bu Spiderman PS5 neden kayıp ? ps5 mağazasında da yok. sadece miles morales deluxe alınca veriliyor sanırım. tek başına satılmıyor ve bu listede miles morales olmasına rağmen spiderman ps5 sürümü yok.

  • spades @spades46

   +uncharted tüm seriyi vermelerine rağmen ps5 sürümleri olan legacy of thieves sürümünü süreli yapmışlar. bu üzdü. ama ps plus collection gibi statik değil ve zamanla yeni oyunların aylık ekleneceğini söylüyor. umarım üzerine çalışırlar.

 • Ziya Erkara @zerkara

  Şuan için normal klasik katalogdan çok farklı değil. Forbidden West için 3 saatlik deneme sürümü falan eklemişler ancak o fiyata değmez.

 • Emre @emre1393

  bende daha 6 aylık falan plus var, yükseltip oynamadığım oyunların hepsini oynarım. sonra yine alırsam normal plus alırım 1 senelik.

Anahtarlıklar bugün gitmiş alanlar şu iki gün dikkatli olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 22

Meşhur rehber uygulamasının verilerinin uçurulduğu bilgisi geldi. Kullanmasanız bile başkalarının kullanması yüzünden sizin de numaralarınız gidiyor. Daha taze durum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 31

Yan yana görüntülendiler 😄

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 34

Elon Musk Buys Twitter: Live Updates

Twitter agreed to be taken over at $54.20 a share, a 38 percent premium over the stock price when it was revealed that Mr. Musk had become the company’s biggest shareholder.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 20

Anahtarlıklar tükendi. İlk teslimattan sonra numarasız standart seriye geçeceğiz. Onlar da bitince sırada ne olacağına bakacağız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

Şu link çalışıyor mu acaba 🙂 https://teknoseyir.com/magaza/anahtarlik

Anahtarlık

TeknoSeyir logolu numaralı koleksiyon anahtarlık Malzeme: Alüminyum
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 40