Günün anlam ve önemi nedeniyle ban süreleri standart üyeler için 30 gün, Plus üyeleri için bir aydır.

Siyasi konu açmayın, açanlara cevap vermeyin, şikayet edin. Mutlaka dönüş olur.

Not: Bir ay 30 Gün olarak alınmıştır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen aylarda aldığım FSP akım korumalı prizin çocuk kilidi olduğunu tahmin ettiğim zımbırtıları çatur çutur kırıldığından artık yarısı kullanılmaz halde. Aklınızda olsun önermiyorum. https://www.hepsiburada.com/fsp-usb-li-6-li-akim-korumali-priz-p-EVFSPSPGR3G2U01

FSP USB'li 6'lı Akım Korumalı Priz Fiyatı - Taksit Seçenekleri

FSP USB'li 6'lı Akım Korumalı Priz en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 20
Murat Gamsız paylaştı.

Öncelikle dün #Steamindirimleri canlı yayınını takip eden, katılımda bulunan ya da yetişemeyip sonradan izleyen herkese teşekkürler.

Malum, oyun sayısı çok, zaman da kısıtlı olunca gözden kaçan, not aldığımız halde konuşamadığımız dikkate değer oyunlar da oldu. İndirimler boyunca vakit bulabilirsem, her gün birer ikişer bahsetmek istiyorum kısaca.

Bunlardan ilki #SubsurfaceCircular.

Yine nefis bir platform oyunu olan Thomas Was Alone’u yapan ekipten, ilgi çekici bir dedektiflik öyküsü anlatma derdinde olan, bilim-kurgu temalı, stil sahibi minimal görsellerle süslenmiş, ortalama 2- 2.5 saatte, yani tek oturuşta bitirilebilecek bir metin tabanlı macera oyunu.

Oyun, Asimov’un meşhur 3 Robot Yasası’nın doğurabileceği sorunlar etrafında dolaşarak, yapay zekanın kırılganlığı ve otomasyonun insan toplumu üzerindeki etkileri gibi bugün artık biraz sıradanlaşmaya başlamış temaları işlese de hikaye, karakterler ve diyalogların yazım kalitesi ile dikkate değer bir iş olmayı başarıyor.

%20’lik bir indirimle 8,80 gibi bir fiyata düşmüş olması, ilk bakışta birazcık yüksek gibi görünebilir. Ancak bu tarz oyunlardan ve bilim-kurgu temalı dedektiflik hikayelerinden hoşlanıyorsanız, günün sonunda verdiğiniz paranın karşılığını aldığınızı hissediyorsunuz.

Aynı ekip, Quarantine Circular adında aynı tarzda bir oyunu daha çıkardı yakın zamanda. Henüz oynamamış olsam da bir devam oyunu olmadığını biliyorum. Subsurface Circular’ı oynayıp beğenirseniz, bunu da değerlendirmeyi düşünebilirsiniz. Yine aynı fiyat.

https://store.steampowered.com/app/676820/Subsurface_Circular/

https://store.steampowered.com/app/853500/Quarantine_Circular/

Save 20% on Subsurface Circular on Steam

When the truth is buried, go underground. Step into this new take on text-based adventure from the award-winning team behind Thomas Was Alone and Volume. A short story that hands you the fate of the...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • o.ctl @octl

    Uzun zaman sonra Teknoseyir’de baştan sona izlediğim ilk video oldu, üstelik 2 saat. Son yarım saat ben izlerken yoruldum siz aynı hızla devam ettiniz, çok keyifliydi. Oyun bölümüne canlılık geldi. Vakit ayırdığınız için teşekürler.

  • Alperen Tunçeli @alperen141

    Öncelikle hayırlı olsun yeni işiniz. Ana kadroya ve sunum tarzlarına alıştığım için şu an için videolarınızdan pek keyif alamıyorum ama bunun pek çok sebebi olabilir. Sizleri daha önce izlememiş olmam ya da sizin de yeni ortama alışırken yaşadığınız heyecan ya da tarzı oturtma kaygısı ya da süresi ya da sesinizin tonu bile olabilir bunlar. Ancak her şeye rağmen zamanla size de alışırız çünkü teknoseyir’deki amaca uygun bir kişi olduğunuzu düşünüyorum. Yani size yatırım yapmaları doğru tercih olduğu düşüncesindeyim. Sadece şunu belirtmek istiyorum. Kemik kadrodakiler kadar rating alamazsanız lütfen işi ya da bu tarzı bırakmayın. Ben de sizi yeni tanıdığın için bir alışma süreci olacak ve bu süre içinde videolarınızı bazen başından izleyip sonra kapatabilirim. Lütfen benim gibi düşünen insanlar varsa ya da var diye çalışma şeklinizi değiştirmeyin. İyi çalışmalar diliyorum size.

Akşam buralarda olun bir deneme daha geliyor. 19:00 gibi başlanacak. Gündemden önce.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Akşam Plus döneminin ikinci canlı yayınını yapacağız. Bu sefer Can’la beraber otomobil ve modelcilik ağırlıklı bir yayın olacak. Önümüzdeki hafta ise TeknoSeyir’in canlı yayını olacak. Basit sorularla beraber hediyelerimizi de dağıtacağız. Çekiliş yok. 19-20 arası olarak planladık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 27

İlk parti hazır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 44

Plus’ın yeni ayında ikinci Sony mikrofonu da aldık. Bu defa ABD’den dönen bir arkadaş sayesinde 550 TL’ye halledebildik.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 16

Dikkat dikkat! Üç tane duyurum var.
Öncelikle anahtarlık satışları başladı. Yarın Dreamers üzerinden de satılacak. 15 adet bıraktık.

Kampanyalara Eset antivirüs kampanyası eklendi. Üç ay ücretsiz kullanım var. Üç ay bitiminde ise sanki yıllık almışsınız gibi özel fiyatla uzatma seçeneği çıkacak.

Son duyuru da teknobiyotik ile ilgili. Dark ürünlerinde %20 indirim sağlayan kuponlar eklendi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 47

Bu hafta 11 video yayınladık. Tatile denk gelmesi kötü oldu tabii. İzlenmeler düşük kalacak. Bence Uğur ve Tansel iyi iş çıkarttılar. Bu yayınlardan sadece bir hafta önce tanıştılar ve izlenebilir kalitede bir yayın çıkartmak için kendi çabaları ile dekor kurdular. Yeni dönemde daha az telaşla daha çok içerik ve soru cevap şeklinde canlı yayınlarla da karşınızda olurlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 23

Plusçılar gece buralarda olun. Yeni bir seri başlayabilir önce siz göreceksiniz. Yorumlar önemli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap