N11 indirimlerinde vaktim olsa bunu her ürüne yaparım da fikir veriyor. Üstteki direkt mağaza alttaki N11. N11'de kargo da eklenecek yaklaşık 10 TL.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 26

Plus bölümü olarak başladığımız spor bölümlerine ara vermiştik. Geri gelemedik. Benim de spor hocam olan Kadir Çakır, ABD'ye göçen beyinlere katıldı. O yüzden stüdyo bölümleri çekemedik. İleride belki bir şekilde devam yolu buluruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 20

Kamerası kırık telefon böyle çekiyor. Acaba hangisi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

RDR2 için PC'ye çıkana kadar elimi sürmem demiştim bazıları itiraz etmişti çıkmayacak diye 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 36

Plus'tan paralar yatınca bir güncelleme yaptık. Videolara ve özellikle ara çekimlere hareket gelecek. Benro Aero 7 Travel set. S7 video kafası ile geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 46

Oyun gündemi bu haftalık yarın gelecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son zamanlarda tekli videolarla ilgili 'sohbet yok' şikayetleri geliyor. Tekli videolar süreceği için, eskiden de vardı ama Hamdi'nin yokluğunda mecburen artacak, nasıl bir yol izlediğimizi göstereyim çünkü normalde sizin fark etmeniz zor. Aşağıda geçen haftanın tablosu var.

Her hafta aksilik olmazsa 3 tane sohbet formatlı bölüm cepte. Oyun Gündemi, Teknoloji Notları ve HGD. Bunların haricinde LP'nin hazırladığı tüm ürünler sohbet formatlı. Sadece benim hazırladıklarımda sunucum olmadığı için, zaman zaman tek videolar olacak. Onlar da genelde daha önce benzerlerinin çok fazla incelendiği ürünler. Hedefim bu ürünleri tek inceleyip sürelerini kısaltmak. 10 dakikaya çekmek. Henüz başaramadım ama olacak. Kendi kanalımda alışmak üzereyim.

Şimdi sizin için önemli olan veri şu. Biz bu tek incelemeleri kendi başlarına yayınlamıyoruz. Tek videolar ya da TS'nin teknoloji içeriğine tam oturmayan videoları aksi bir durum yaşanmazsa sohbet videoları ile aynı gün sokarak, sohbet isteyenleri tatmin edip, ürün incelemesini de onu merak edenlere sunuyoruz. Firmanın da video yayın tarihi için üzerimizdeki baskının kalkması gerekiyor. Hepsinin bir teslim tarihi var. Dolayısıyla herkesi tatmin etmeye çalışmak gerekiyor. Normal izleyici, Plus izleyici ve firma. Öncelik sıralaması yok. Zaten hepsi o hafta yayına girmeye mecbur içerikler.

Ancak ideal akışı plus aboneleri görüyor. Çünkü sohbet videoları Plus. Bu nedenle hem aynı gün sohbeti görüyor hem de ürün incelemesini. Ama Plus olmayan biri sadece tekli videoyu gördüğü için sohbet için geldiyse mutlu olmuyor. Bunun çaresi ise plus almak. Zaten birden fazla içerik yani plus'ın anlamı bu. Bir yerine iki video giriyor ve bunu ilk önce, olması gereken sırayla onlar görüyor.

Dolayısıyla aslında tekli videolarla gün geçirmiyoruz. Sohbetin yanına ekliyoruz ancak plus değilseniz sizin için bu sohbet videosu bazen ertesi gün iki tane sohbet videosu görmek şeklinde gerçekleşiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17

Fiyatları görmeden ne desek boş ama yeni iPhone'lar hep 10.000+ olacak gibi. Note 10'un yüksek fiyatını S10 serisi alıp düşünmeyebiliyoruz da burda yeni seriyi komple alamamak söz konusu olacak gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 29

Kavramlar karışırsa...

BeğenFavori PaylaşYorum yap