Umut'un önerilerinde artık anket de var. YouTube üzerinden 5 fiyat kategorisine oy verebilirsiniz. Kart sınırı 5 olduğu için bazıları açıkta kaldı.

https://www.youtube.com/watch?v=QvH7EkwGWp4

Telefon Satın Alma ve Piyasa Rehberi - Temmuz 2019

Umut Koçak ile Temmuz ayının telefon önerilerini hazırladık. 00:43 1000TL altı telefonlar 04:51 1000-1500TL arası telefonlar 06:53 1500-2000TL arası telefonl...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Murat Gamsız paylaştı.

25 bölüm olmuş be. 25 bölümdür Star Wars konuşuyoruz.
https://youtu.be/glIq9DUVrJU

EP 25 - Hiperuzaydan haberler…

Galaksinin Sesi ekibi abonelerine rozet dağıtıyor. YUCON: Awakening etkinliğinde buluşalım. Galaksinin Sesi ekibi Yeditepe Üniversitesi Bilim Kurgu Kulübü’nü...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Özkan'dan bir haber getirdim. Maalesef Mono ve yancısı Boncuk için ev arıyorlar. Genele atmadan önce buraya yazmak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 21

Geçen hafta Oyun Gündeminde yaptığımız gibi, Bilim Notlarını ve HGD'yi de parçalara böleceğiz. Oyun Gündemi'nin süresini kısaltıp içinden bir maddeyi ayrı bölüm yaptık. Şimdilik diğerlerinde mevcut bir ya da iki bölümü kesip ayrıcağız. Oyun Gündemi ve ayırdığımız konu toplamda bu sayede aynı iş yükü ile normalde aldığı izlenmenin, kıyaslandığı bölüme göre, 3-4 katı kadar fazla izlendi.Tabii cımbızlanacak konunun ne olduğu önemli.

TBN ve HGD'den cımbız bölümleri sitede manşet yapmayacağız. YouTube için bir çeşit clickbait gibi düşünebilirsiniz. Maalesef güzel konular gündemler içinde eriyor ve aramalarda çıkmıyor. Bu sayede hem ek izlenme alacağız hem de bu bölümlerin asıl büyük bölümü olan Gündem'e yönlendirme yapacağız. En kötü senaryoda ek izleme sağlamış olacaklar. Belki duruma göre abone de çekerler, göreceğiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 45
 • P. O. F. @pof

  Sabah kahvaltı yaparken bilim gündeminden bir parça yüklenmişti alışveriş siteleri ile ilgili, onu izledim. Hem kaçırmıştım iyi oldu hem 10 dakikalıktı, bir şey kaçırdım hissi oluşmadı. 10 dakikanın biraz üzerinde konuşulan konularda yapılabilir. Hem reklam hem izlenme süresi açısından faydalı olacaktır.

 • Mamba @blackmamba

  Bu işe en fazla 2 hafta devam edersiniz üşengeçlikle 🙂

 • uçuştaki ✈️ pilot @ucustakipilot

  Ryzen İşlemcili Lenovo YOGA 530 İncelemesi
  21 saat önce 16 dakika
  5.837 görüntüleme
  Ne olduğun önemli değil nasıl algılandığın önemli
  22 saat önce 11 dakika
  4.224 görüntüleme
  Alışveriş siteleri müşterileri harcamaya teşvik etmek için ne gibi yöntemler kullanıyor
  1 gün önce 10 dakika
  10.020 görüntüleme
  Teknoloji ve Bilim Notları 2019/26
  5 gün önce 59 dakika
  9.550 görüntüleme

 • Carl Elias @carlelias

  @ucustakipilot
  Teknoloji ve Bilim Notları kesitleri inanılmaz canlanmış.Bence en büyük eksiklik video önizleme resminde yazı, (t ile başlayan bir ismi vardı, hatırlamıyorum) o da koyulsa daha çok ilgi çekecek ve tık alacak.
  Not: Yukarıda DH'yi örnek verdiğim görsel gibi bir şeyden bahsediyorum.

Murat Gamsız paylaştı.

Merhaba
Sitemizin yazılımını yeniledik. Pazartesi günüde yeni yüzümüze geçmeyi hedefliyoruz.
Kampanyalarımızı bir sonraki hafta başlatacağız. Vaktiniz olur ve yeni sitemizi test ederseniz çok seviniriz. Fikirleriniz çok değerli.
Test site linki : https://bilendenal.com
Bu 2 gün son eksikler üzerinde çalışacağız.
Bu arada sık sorulan teknik sorular ve haberler için blog sayfamızı hazırladık.
http://blog.bilendenal.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

Xiaomi'nin mağazasının açılışı için bazı ürünlerin fiyatları indirimli olacakmış. Şu reklamın altında yazdım gelen bilgiyi.

https://youtu.be/2t73o3ZRXz0

Xiaomi'nin İstanbul'daki 4. Mağazası Marmara Park'ta Açılıyor

Cepport, Xiaomi'nin İstanbul'daki 4. mağazasını Marmara Park'ta açıyor. 29 Haziran Cumartesi günü saat 13:00'te açılacak mağazada, Xiaomi'nin şimdiye kadar k...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14

Şimdiden yazayım. Pazar seçim nedeniyle ortalık yine karışacak. Kurallarımız o gün de geçerli. Siyasi mesajlar silinecek.

AMA sonuçlarla ilgili konuşulmasında konu bazında karar vereceğiz. Birbirinizi kırıp dökmezseniz güzel bir seçim ortamı da yaratabilirsiniz. Tamamen sizin elinizde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 43

Günün programı: Önce bir saatlik ürün incelemesi. Sonra Gündem. Gece uzun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 19

Dikkat dikkat! Yarın akşam 20:00-21:00 arasında, mobil dünya ağırlıklı bir canlı yayın yapacağız. Umut Koçak canlı yayında telefonlarla ilgili bütün sorularınızı yanıtlayacak. Sadece telefonla sınırlandırmıyoruz ama ağırlık telefonda olacak. İlk yarıda Plus aboneleri, ikinci yarıda herkes soru sorabilecek. Soru sorma kısmı tamamen burada olacak. YouTube'ta yayını herkes izleyebilecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 53

Gamepass PC Türkiye'de yok malum. Ama Windows 1903 ile Xbox Beta uygulamasını kurunca kuruldu. Metro Exodus iniyor. Bunu deneyen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15