N11 dünkü rezalet ile ilgili açıklama yapmış.

"değerli kamuoyuna,

bu gece saat 00:00’da uygulamamızdan atılan bildirimle ilgili açıklama yapma gereği hasıl olmuştur.

öncelikle, şu an derin bir üzüntü yaşadığımızı tüm samimiyetimizle sizlerle paylaşmak isteriz.

gece yarısı rahatsızlık vermemek amacıyla sessiz modda gönderilen bildirim metnine, kampanya temamız olan “siren” kavramını konu etmek, aziz ata’mızın hatırasına sahip çıktığımız bu günde maalesef çok yanlış anlaşılmış ve yanlış yorumlanmıştır.

cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder atatürk’e ve onun ilkelerine bağlılığımız bizim en vazgeçilmez değerlerimizden biri iken, bu talihsiz durumla karşılaştığımız için oldukça üzgünüz. bu yanlış anlaşılmaya mahal veren bildirimden dolayı içtenlikle özür dileriz.

n11.com"

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 48

Bizim sağlık sorunlarımız nedeniyle yapamadığımız canlı yayında dağıtacağımız Devfest biletlerini buradan veriyorum. Biletix'ten kullanabilirsiniz kodları.

http://www.biletix.com/etkinlik/VR501/TURKIYE/tr

B01PD8FDWJV83
B01PD8L5Q2WZV
B01PD8LAX4GJ9

http://www.uniqistanbul.com/event/gdg-devfest-istanbul/

GDG DevFest İstanbul - UNIQ İstanbul

GDG DevFest İstanbul, 4 Kasım tarihinde Uniq İstanbul’da! GDG Devfest’ler GDG topluluklarında yer alan kişiler tarafından organize edilen non-profit konferanslardır. Geçtiğimiz yıl...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple etkinliği videomuz, Apple tarafından dünya genelinde engellendi. O nedenle otomatik olarak yayından kalktı. Ürünü gösteren videoları kaldırıp sadece konuşma halinde yeniden yayına alacağız. Plus aboneleri Vimeo'dan izleyebilir.

Bir bakıma iyi oldu, Apple iş yapılması zor bir firma deyince inanmayanlar vardı 🙂 Bugünü not edersiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 83

Plus abonelerine yine Bloody'den indirim fırsatı ekledik haberiniz olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Neden kendi kanalımı açtım? Çok soran var toplu cevap vereyim.

1-Günümüzün gerçeği fenomenler
Maalesef LP de ben de kendimizi yeni fenomen akımında bulduk. Firmalar bize sormadan bizi fenomen sınıfına soktular. Daha önce yazı yazdığımız dönemde blog dediler, TS zamanı webtv dediler, vlogger dediler, influencer dediler şimdi de başımıza bu çıktı.

Zararı şu, reklam işleri için ajanslarla konuştuğunuzda sizi artık yayın olarak değil kişisel olarak değerlendiriyorlar çünkü onların kafasında otomatik olarak Enes Batur gibi birisiniz. Kurumsal işimiz olan TS'ye bakmak yerine bu adamların erişimi ne kadar diye bakılıyor. Youtube ve Instagram şu an geçer akçe. Twitter öldü. Facebook'u takan yok. Buralarda kişisel olarak aktif olmamak TS'ye de zarar veriyor çünkü abuk subuk kişiler, kişisel erişimleri bizden çok olduğu için reklam/proje alabiliyor. Halbuki TS'nin kendisi yeterince büyük. Ama devir kişi devri.

Bu yüzden diğer sitelerin sahipleri de aynı yoldan gittiler. En başarılısı Hakkı. Biz ise süper geç kaldık. Ama hiç olmamasındansa fena olmayan bir kişisel kanal TS'yi de olumlu etkileyecek.

2-TS Plus için hazırladığım bir video serisi var. YouTube yayıncılığı üzerine öğrendiklerimi anlatacağım. TS'yi bu iş için kullanamıyorum. Yeni bir kanal üzerinden tüm adımları göstermem gerekiyordu. Patreon dahil her şeyi göstereceğim. Şu anda bile kanala giderseniz ilginç bazı sayıların oluştuğunu göreceksiniz. Tesadüf değil o sayılar.

3-TS'den ayrılmıyorum. Zaten ben ayrılırsam şirketin yeniden kurulması gerekiyor 🙂 Kendi kanalımda da TS ile çakışmayan içerikler yapacağım. Teknolojinin dışına da çıkacağım. TS için de bir test platformu olacak. Burada deneyemediğim şeyleri deneyip, beğenilen içerikleri hatta belki kişileri TS'ye taşıyacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 42
Murat Gamsız paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu gece gündem sadece podcast. Yarın video gelecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu videoda anlattığım meseleyi takip edin derim. Yıla vurunca bir PC oyunu parası çıkabilir 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=xsNWrw5Nk98

Bankalar, Spotify, Netflix, iTunes harcamalarınızdan ekstra para çekiyor

Hemen hemen hepimzi, Netflix, Spotify, iTunes, Google derken ya aylık ya da uygulama bazında ödemeler yapıyoruz. Bunları da genelde kredi kartı ile yapıyoruz...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 42

Akşam canlı yayın var hani görmediyseniz 🙂 Biraz son dakika oldu. Oyun canlı yayınları pazartesi olacak bundan sonra.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Az sonra Plus aboneleri için düşündüğümüz bir bölüm gelecek. Herkese açılış tarihi önümüzdeki çarşamba. Hazır Plus fiyatı düşmüş ve hediye edenler de çoğalmışken, denemek için uygun zaman diye düşündük. Yapıcı eleştirilerinizi bekliyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 26