#TSAnahtarlıkNo 316

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, bu fareyi günlük kullanım için almak istiyorum. Fiyatı uygun geldi bana. Sizin de görüşlerinizi almak istiyorum. Aslında kablosuz bakıyorum ama 100 150 civarında bir şey bulamadım açıkçası.
Ürün linki: https://www.itopya.com/corsair-harpoon-rgb-pro-fps-moba-12000-dpi-optik-sensor-siyah-gaming-mouse/
#Tavsiye #Fare #mouse

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Merhaba,
Acer Nitro AN515-43 AMD Ryzen 5 3550H 8GB 256GB SSD ürününü satın aldım. Üründe Windows kurulu gelmiyor. Ben de elimde olan windows 10 pro anahtarı ile windows yüklemek istiyorum. Bir kaç yerde pro sürümünün driver uyumsuzlukları olabileceği hakkında bir şeyler okudum. Sizce böyle bir durum ile karşılaşır mıyım? Home sürümü almam daha mı doğru olur? Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Merhaba, HomeTech`in uydu alıcısını kullanıyoruz. Kumandamız bozuldu ve şimdilik kumanda uygulamalari ile idare etmek istiyoruz. Fakat hometech, indirme listesinde gözükmüyor. büyük ihtimalle başka bir markanın ürününü üstüne kendi markalarını yapıştırıp satıyorlar. Orjinal markanın ismini bilen var mı? Belki kumanda listesinden bulabilirim.
ürün :hometech ht 1050
edit : umarım derdimi anlatabildim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, ikinci el temiz Kullanılmış ipad 2018 6.th gen almak niyetindeyim. Ortalama ne kadar fiyat alınabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Root61 @root61

    O safarinin kabahati ya. Chrome’da 10-15 sekme açtığım oluyor. Hiçbiri yenilenmiyor. Geçen masaüstü sitesi varsayılan olarak atanabildiği için safari kullanayım dedim ama 4 sekme açtım. 5 dakika oldu olmadı diğer sekmelere bakayım dedim ki yenilemeye başladı. Bende 4gb ramli ipad var. Chrome’da bir daha mobil siteyi açıyor da sonra ayarlardan masaüstü sitesi iste deyip öyle masaüstü sitesine girebiliyorsun ki bazı sitelerde o bile çalışmıyor.

Merhaba, bu bilgisayarı almak niyetindeyim. Bu model ile ilgili düşüncelerinizi paylaşırsanız müteşekkir olurum. Teşekkürler. https://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/asus-g531gu-al337_spp_769417

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Hepsiburada.com sitesinden aşağıdaki ürün aldım ama kargo henüz elime ulaşmadı. Aynı ürünü alipta kargosu eline ulaşan var mı? Bundan 2 ay önce Samsung a70 aldım. Bir ay beklettikten sonra bana para iadesi yaptılar. Bir ay telefonsuz kalmıştım. Aynı şey yine başıma gelir diye korkuyorum 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Merhaba,
Çok çok basit photoshop işlemlerini ve ofis işlerini halledebilecek ekonomik bir kasa toplamam gerekiyor. Düşündüğüm bileşenler altta listeledim. Eklemek, değiştirmek ya da 'bu nebicim sistem' deyip sil baştan bir liste vermeniz çok makbule geçer.

Intel pentium G5400 Fury Black 8 GB ana kart olarak msi h310 Pro düşünüyorum fakat bu değişebilir. Fiziksel olarak çok yer kaplamayacak bir kasa olsa daha iyi olur.. Harici ekran kartı eklesem mi emin değilim. Tercihim küçük kasa ama buyuk olması çok büyük bir problem değil.

#SistemTavsiyesi
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba,

İş yerine; bar-kod ve çıktı çıkartacak, stabil bir mini kasa arayışındayım. Uzun vadede sorun çıkartmayacak bir şey arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkürler. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap