EpicGames de bedava almayı unutmayın !

#epicgames #EpicStore #bedavaoyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Epic Games 'de Şu an Bedava.

#bedavaoyun #beleşoyun #epicgames #EpicStore

BeğenFavori PaylaşYorum yap

EpicGames de bir bakın haftaya efsane bir oyun geliyor ama 🙂

#bedavaoyun #epicgames #EpicStore #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nergis çiçeğinin mitolojik hikayesini anlattım. Diğer videoda resimlerin sabit olması sorununu çözdüm sesi az daha yükselttim.
VİDEO: https://youtu.be/S1FdnZ33BNk

Eğer videoyu beğenirseniz beğenmeyi, paylaşmayı,abone olmayı unutmayın 🙂

#KonuDışı #YouTube #mitoloji #nergis #TakipEdilesiYoutubeKanalları

Nergis Çiçeğinin Hikayesi

Nergis çiçeğinin Yunan mitolojisindeki hikayesine bakıyoruz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ali Yatarkalkmaz @aliytrklkmz

  Paylaştığın her şey YouTube de kanalının reklamı sen nasıl hala ban yemiyorum? Bende arada sistemden yazı paylaşıyorum ama yazının temelini buraya da yazıyorum ayrica yüzlerce durum binlerce yorumum var bunun yüzde 3 5 tanesi anca böyle paylaştığım. Size artık yol göründü bence.

  • arthapot @arthapot

   Bak dostum kanalın trafik kaynaklarının sadece %25 harici yanı youtube dışı. Bu %25 in sadece %1 'i Teknoseyir ektede SS'i var. Ben burayı reklam için kullanmıyorum. ( ki o %1 benim için çok değerli çünkü ne istediğini bilen Teknoseyir kitlesi yanlış anlaşılmasın lütfen ) Geçmiş paylaşımlara bak buradan geri dönütler alıp videolarımın kalitesini arttırmaya çalışıyorum. ( örnek : https://teknoseyir.com/durum/1199127 ). Teknoseyir benim için bir aile ve her zamanda bu yönde davrandım. Burada ki amacımız aile olmak Teknoseyirin bünyesine katkıda bulunmak, kısacası biz buranın çocuğuz zaten. Görüşlerine saygım var ama istersen yukarıdan engelle diyebilirsin ve görmezsin. Keşke birbirimizi desteklesek böyle köstek olmak yerine burada bunu yapan insanlar var onlara da tekrar çok teşekkürler.

  • arthapot @arthapot

   Şunuda eklemek istiyorum kimsenin aklında soru işareti kalmasın. Toplam ömür boyu izlenme 213.414 ve bunun 46.198 yani %21,7 harici kaynak yani Youtube dışı. Bununda 1.949 yani %4,2 TS özetle 213.414 izlenmenin 1.949 TS. Burası benim için reklam yeri değil bir aile ve öğrendiğim kendimi geliştirdiğim yeri.

Gerçekten çok duygulandım çok mutlu oldum 🙂 Sizlerle paylaşmak istedim 🙂
#KonuDışı #youtuber

BeğenFavori PaylaşYorum yap

-------------- Mona Lisa'nın Gerçek kimliğini Açıklıyorum 😀 --------------
Not: gerçekten açıklıyorum CB değil 😀

Artık bu tarz videolara ağırlık vereceğim bazı eksiklerimi tespit ettim bir kaç video sonra oturtacağımı düşünüyorum bir tarz. Eğer beğendiyseniz, beğenip izleyip yorum yapıp destek olursanız sevinirim.

https://youtu.be/2kxIE9U6WS0

#monalisa #KonuDışı #sanat #YouTube #TakipEdilesiYoutubeKanalları

Mona Lisa Hakkındaki İddialar, Gizemler ve Gerçekler !

Artık bu tarz sanatsal anlatımlar olan videolar ağırlık vereceğim. Bazı geliştirmeler yapmayı da düşünüyorum anlatımda ve görsellerin geçişlerinde bazı geliş...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gezerken sizler içinde kareler toplayayım dedim. Muhteşem bir şehir ve 1 günde her yeri gezilmiyor doya doya gezmek için zaman ayırmak lazım yeniden gideceğim. Balmumu müzesi, odun pazarı, Eti su altı dünyası, masal şatosu, esminyatürk Türk dünyası şaheserleri derken koca günü devirdik... İyi seyirler...
Buyrun sıcak sıcak video 😀
https://youtu.be/d9gkQia9Ix8

#KonuDışı #Eskişehir #esminyatürk #balmumumüzesi #etisualtıdünyası #gezi #GezilecekYerler #geziseyir

Eskişehir Gezimden Manzaralar

Gezerken sizler içinde kareler toplayayım dedim. Muhteşem bir şehir ve 1 günde her yeri gezilmiyor doya doya gezmek için zaman ayırmak lazım yeniden gideceği...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • yalinindisindakiadam @yalinindisindakiadam

  Youtuberlık hedefin var mı? Ona göre bir iki şey demek isterim :d

  • arthapot @arthapot

   Para kazanmasını açmadım bile 😀 içerik üretmeyi seviyorum. Sallanma ve ışık yansımasının farkındayım çektiğim yerler çok kalabalıktı o kadar çarpan vardı ki ve asıl amaç gezmekti ışıkta aksiyon kamerasının şifresini unuttum teli bağlayıp kapatamadım 😀 ama yorumlarını alırım.

  • yalinindisindakiadam @yalinindisindakiadam

   @arthapot
   +Kanalın adı güzel, kullanışlı.
   +Oynadığın oyunlar da ilgi çekici

   -İntro çok uzun, bu zamanda uzun intro izlenmeyi düşürür.
   -Bu tarz vloglarda insanlar seni merak ederler şehirden ziyade. Ki çektiğin tarz maalesef hiç olmamış, amatörler dahi iki yer çekip göstermiyor.
   -Konsepti tam oturmadan vlog işlerine girmemelisin çünkü popüler değilsin. Konseptinle popüler olduğun zaman vloglar anlamlı olur.
   -Oyun videolarının tarzını Orkun,Enes vs 6-7 yıl önce aynen senin gibi yaptılar. Ama artık bu tarz ilgi çekmiyor. Yorumunu ve nasıl eğlence sağlıyorsun onu görmek ister insanlar.

  • arthapot @arthapot

   @yalinindisindakiadam Asıl işim gereği de yorumlara dönütlere önem veririm işim sanat 🙂 Eleştirilerin için teşekkürler. Sadece ikinci kısma birşey söyleyeceğim ben aslında vlog gibi düşünmedim Eskişehir'i 1 gün içinde gezmem gerekti ve bu sırada şehirden görüntüler topladım videolaştırdım ama izleyiciler bunu bilemez çekmek için gitmişim gibi düşünür, açıklamada bir şekilde belirtmem lazımdı.

 • Alperen KARAOĞLU @akaraoglu

  Eskişehir'de yaşayan biri olarak Eskişehir'e gelen kişilerin gezdiği çoğu yeri gezmemişimdir muhtemelen. Şu saydıklarınızı gezdim ancak bunlar gezilecek yerlerin 3'te biri sayılır. Mesela Eskişehir'de yaşamama rağmen Eskişehir'in en meşhur yerlerinden biri olan Odunpazarı evlerini tam olarak gezmemiş ve oradaki müzelere gitmemiş biriyim. Kimse yaşadığı şehrin kıymetini tam olarak bilemiyor...

  • arthapot @arthapot

   Çok haklısınız üstelik Eskişehir tam olarak gezmek için 1 gün değil günler lazım. Bir ara sokağa sapıyorsun pat çok güzel bir heykel çıkıyor resmen şehrin her yeri sanat eseri dolu tekrar geleceğim çok güzel bir yer.

Hazırmıyız Gençlik 😀
RB6 'e La Casa de Papel Eventi geliyorrrr 😀
https://www.youtube.com/watch?time_continue=25&v=AIpExlMn_ng&feature=emb_title

#KonuDışı #rb6 #RainbowSixSiege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – Netflix - La Casa de Papel (time-limited...

http://rainbow6.com/lacasadepapel From November 20th to 25th, experience your own heist and discover the brand new time-limited event, inspired from the famo...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Epic Store da bedava almayı unutmayın !

#bedavaoyun #beleşoyun #EpicStore #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap