Bu psu iyimidir gerçek 700w mı verir bu marka iyi diye hatırlıyordum ama
Rampage RMP-700-80P 700W 80 PLUS 12 cm Fan Aktif PFC Power Supply Güç Kaynağı https://www.amazon.com.tr/dp/B07CVF992X?ref_=cm_sw_r_apin_dp_K6JM2G3F8ZWACGQZ9AJN

#PSU #TeknoYardım

Rampage RMP-700-80P 700W 80 PLUS 12 cm Fan Aktif PFC Power Supply Güç...

Rampage RMP-700-80P 700W 80 PLUS 12 cm Fan Aktif PFC Power Supply Güç Kaynağı : Amazon.com.tr: Bilgisayar
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Uzun zamandır basit sohbet havasında sanat anlatımları yaptığım video tasarlıyordum biraz içeriğinin kaliteli olması için abartılı bir özen gösterdiğim için sarktı bu günlere ama belli bir kaliteye çıkarttığımı düşündüğümden artık yayınlama kararı aldım.

Yer yer atarlandım yer yer not almışım ama o bilgiyi bende sonradan unutmuşum 😀 umarım seversiniz.

https://youtu.be/M5IxoIIgETY

DİKKAT İÇERİK UYARISI: Nü olarak adlandırabileceğimiz sanat eserleri içermektedir. Bu yasal olarak bir yaş kısıtlaması, cinsellik uyarısı gerektirmiyor veya müstehcen içerik olarak sayılmıyor ama ben gene de uyarı yazmak istedim iyi seyirler 🙂

#sanat #manet #art #udouardmanet #SanatTarihi #KonuDışı

EDOUARD MANET'in HAYATI #ressamlar #artist #edouardmanet #manet

Édouard Manet'in hayatına ve hayatının ilginç detaylarına bakıyoruz
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xbox ve Bethesda 2023 etkinliğinde tanıtılan 5 oyuna beraber bakıyoruz. Kısa tutmaya çalıştım videoda hangi oyun hangi dakikada işaretli ( video metre dedim ben buna 😀 ) bizi desteklemeyi unutmayın sevgili dostlar görüşmek üzere.

NOT: Hd kalitesini Youtube bazen geç işliyor veya bazı kullanıcılara geç gözüküyor size çıkmazsa benden kaynaklı bir durum değil.
https://youtu.be/PlhiALT73L4

#xbox #GamePass #Bethesda #Etkinlik #oyuntavsiyesi #Oyun #2023

XBOX ve BETHESDA 2023 ETKİNLİĞİNDE TANITILAN 5 OYUN #MinecraftLegends...

Xbox ve Bethesda 2023 etkinliğinde tanıtılan 5 oyuna beraber bakıyoruz.- Video Metre00:00 - 00:19 Giriş00:20 - 01:16 Minecraft Legends00:17 - 01:41 Forza Mot...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Last Of Us Dizisinin 2. Bölümü üzerine kısa bir sohbet yapıyoruz 🙂
https://youtu.be/i0w0hKtM-p0
Sizlerin yorumlarını da duymak isterim eklemek istediklerinizi.
#TheLastOfUs

LAST OF US 2. BÖLÜM İNCELEME #lastofus #tvserial #dizi #sony #playstation...

Çok sevdiğimiz Last of Us dizisinin ikinci bölümüne beraber bakıyoruz.VİDEO METRE00:00 - 01:21 Giriş01:22 - 03:18 Dizi giriş bölümü03:19 - 05:24 Dizide gülüp...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

BU BİR DRAMDIR 😀 Dizi değil benim yaşadığım...
Dizi yayınlandığı günün sabahından beri yayınlanan fragman görüntüleri ile videoyu hazırladım Youtubeye gönderdim 2 yerden görsel telif yedi arkasından yeniden o telif yediği yerleri oyun görüntüleri ile değiştirdim attım bu sefer üç yerden telif yedi :D. Gene editledim yükledim bu sefer dört yerden yedi gene editledim attım, bu sefer bir yerden yedi komple dizi görüntülerini oyun ile değiştirdim bu sefer yemedi 😀

Sonra araştırmaya koyuldum bu diziye video çekenler nasıl yapmış diye şok oldum. Yabancı yayıncılar direk diziden görüntü hatta komple sahne almışlar kimi canlı yayında açıp sahneleri izletip eleştirmiş ama telif yememişler. Bu soru aklıma Türkiye'ye ayrı bir durum mu var diye getirdi oturdum HBO'nun diziyi, fragmanı lisansladığı ülkelere baktım Türkiye dahil tüm ülkelerde lisans kapsamında ama bir tek Türk kanallara telif atılıyor ilginç geldi.

https://youtu.be/NMeksDU_FxQ

Not: Telif konusunda bir araştırmam var bitince video haline getireceğim. Youtube telif sistemi aslında sorunlu ve alakasız şeylere alakasız kanallardan geliyormuş gibi telif atıyor kanıtlı olarak video hazırlayacağım.

#TheLastOfUs #thelastofusdizi #DiziTavsiyesi #diziönerisi #diziseyir #KonuDışı #eleştiri #BluTV #HBO #hbomax #Sony #Playstation

THE LAST OF US DİZİSİ OLMUŞ MU? #thelastofus #dizi #inceleme #sony...

Last of Us dizi incelemesini yapıyoruz . Direk buradan söyleyim öne oyunu oynayın yada sevgili Tuna'dan @pintipandatv izleyin onun lezzeti hiçbir yerde yok...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sevgili dostlar yeni bir seriye başladım. Xbox Gamepass’de olan oyunlardan tavsiye listesi hazırladım. Zamanla listeyi arkadaşlarla oynanacak oyunlar veya başka dallarda çeşitlendireceğim. Oyun tavsiyeleriniz varsa buraya yorum olarak alabilirim 🙏

MUTLAKA OYNAMANIZ GEREKEN 5 XBOX GAMEPASS OYUNU BÖLÜM 1
https://youtu.be/dsqmYieOFFM

#xbox #GamePass #Oyun #Tavsiye

MUTLAKA OYNAMANIZ GEREKEN 5 XBOX GAMEPASS OYUNU BÖLÜM 1

GamePass'de olan ve mutlaka oynamanız gereken 5 oyunu listeliyor ve kısaca anlatıyorum.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Pablo 'Definitive' Vader @definitive

  Bu tip videolarda içerik zamanları ve listesi olmayınca doğrudan kapatıyorum ben video'yu. Ne izleyeceğimi görebilsem, hangi dakikada ne var görebilsem ilgimi çeken bölüme atlayabilirim ama bu şekilde 10 dakikalık bir video olsa bile izlemiyorum.

  İçerik ve kanalı geliştirecek bir tavsiye olarak paylaşmış olayım.

Neden 3060 ekran kartında 12 gb ram varken 3060 ti da 8 var ? Ben mi yanlış görüyorum kaç tane baktıysam öyleydi ?

#TeknoYardım #Nvidia

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15

Battlefield 2042 hiç oynamamış toplandı söylentilerini beklemiş biri olarak oyun nasıl topladı mı ona bakıyorum.

#Battlefield2042 #Oyun #Multiplayer

https://youtu.be/AteGdtDIPiM

BATTLEFİELD 2042 TOPARLADIMI ?

Battlefield 2042 toparladı mı ? Şu an Oynanır durumda mı? Oyunu ilk kez oynayan birinin gözünden tarafsız bir bakış.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizin fikriniz nedir?

Sohbet olsun diye soruyorum arkadaşlar. Sizce 2023 de Xbox ve Ps cephelerinde yeni ara modeller görecek miyiz?

Kısaca evet hayır diyebilirsiniz ama açıklarsanız daha güzel bir sohbet olur😊

#xbox #Playstation #konsol #TeknoFikir #Fikir #XboxGamePassUltimate

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Bence bir pro veya slim sürümü gelir sony tarafından ama bu 2023 yılında olmaz diye düşünüyorum. 2025 yada 24 sonu daha uygun. Çünkü zaten sony tarafında da xbox tarafındada o konsolun hakkını veren oyun veya yapım da göremedik. Microsoft zaten zengin bebe gibi takılıyor. '' HAAAA O SERİYİ BU FİRMAMI YAPIYORMUŞ VERİN PARASINI ALIN KARDEŞİM KOMPİLE O FİRMAYI ALIN HADİ ASLANIM BENİM '' gibi davranıyor alıp alıp oyun çıkartmıyor. 😀 Birde xbox konsolunu sattıracak yapımı yok adamların. Çünkü aynı oyun pc de de var. Konsol cihaz sattıracak bir ürün hizmet lazım ama o da olmuyor.

  • arthapot @arthapot

   Anladığım kadarı ile sen 24-25 gibi çıkar Xbox da o zamana konsol sattıracak oyun çıkarır öyle çıkarır diyorsun hmm mantıksız değil.

  • Orcun @orcun

   @arthapot Sony tarafı böyle ama microsoft'un ne yaptığı meçhul. Yani şımarık çocuk gibi davranıyor. O firmayı alayım bunu alayım şunu alayım param var alıyorum triplerinde ama o kadar firma almasına rağmen koca bir seneyi boş geçerdiler. Sony bir god of war dedi ortalık yandı, üstüne dizisi şusu busu konuşuluyor vs. konsol sonuçta pc'e oyun yönüyle alternatif cihaz, pc almak istemeyen uğraşmak istemeyen kapalı kutu aleti alıyor takıyor oynuyor. Ama insanı da işte acaba pc mi alsaydım gibi ikileme itiyor. Çünkü aynı oyun da var aynı gamepasste var yanılmıyorsam değil mi ? ayrımı yapmıyor. E şimdi bu geliştirici oyun yapımcısı içinde sorun. Hani bilemiyorum sony daha özel oyun yönüyle bastırıyor konsolu daha niş ürün gibi gösterip satıyorken microsoft bizdede pc'e alternatifi var tak oyna kafasında alet satıyor gibi geliyor.

  • arthapot @arthapot

   @orcun Aslında evet sağları solları bence de belli olmuyor ama diyorum ki zaten krizler falan derken bu nesli doyuramadan yeni konsol çıkarmak kızdırır mı oyuncuyu.

  • Orcun @orcun

   @arthapot Tabi kızdırabilir. Zaten oyun da yok üstüne yeni bir cihaz milleti çıldırtabilir. Ha belki sony ps5 slim yapar, fiyatı bir 50 dolar kırpar vs. microsoftta o da yok pek çünkü series x ile s arasında donanım farkı da var. E şimdi series x slim mi yapacak ? zaten isim de falso bence yani bir one x vardı 4k konsoldu one s çıktı daha ince ısınmayan model oldu vs o arada bir karıştı mevzu. 😀

  • arthapot @arthapot

   @orcun Şey deniyor Xbox Series sx gibi s in bir ara üst modeli çıkabilir gibisinden tahminler var.

  • bekir @bekirb

   doğal 4k 60 fps veremeyen konsollardan bahsediyoruz asıl oyunların hakkını bu konsollar veremiyor 🙂

  • Orcun @orcun

   @bekirb Sizin için oyunlardaki kalite = çok fps ve çözünürlükse hiçbir konsol tatmin etmez. PC de tatmin eder de ondada 2 senede bir donanım değiştirmeniz lazım. Yada yeni oyunlar çıktıkça vs.

  • bekir @bekirb

   @orcun sony ps5 aldım Ps4 oyunlarına hiç ellenmemiş Ps4'de neyse o aynı kalite aynı çözünürlük aynı fps 1886 order ve Bloodborne 30 fps ve 1080p hepsini geçtim hdmi 1.4 kablo takayım bari 4k30hz ile akıcı oynarım diye oda olmuyor. Satıp ps4 pro alsam daha akıcı oynarım.

 • 1024x768 @sen-gilgames-misen

  seneye sarkar büyük ihtimal. ps4 pro 3 sene sonra çıkmış ama çok zayıftı ps4'deki gpu. ps5'deki o kadar zayıf değil

 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Sanmam, çip sıkıntısı içerisinde iyi satan ana modeli baltalamazlar bence.

 • godzilla87 @godzilla87

  satışlar azalmaya başladığında böyle bir yeni soluk getirme hamlesi olma ihtimali var ama bana göre çok düşük bir olasılık.

  1- One X ve PS4 Pro modelleri biraz PC tarafındaki baskı yüzünden, biraz da 4K TV ve monitörlerin çok fazla yaygınlaşmasından çıkarıldı. Ki bunlar da küçülemedi çünkü soğutma konusu problem olacaktı.

  2-Çıksa bile almaya değer mi ? Tartışılır. Ben şahsen yükseltmeyi düşünmezdim. Şu an PS4 bile çok fazla kullanılıyor ve yeni çıkan oyunlar bu cihaz düşünülerek yapılıyor. Şahsen ben PS4 Pro sahibi olduğumu hissedemedim. Sadece yeni nesil konsolları destekleyen oyun çok az. Geliştiriciler için en düşük grafik standardı PS5, Xbox Series S olmalı ki, daha üst model ihtiyacı olsun.

  3-Şu an zaten günceli yakalamış durumda konsollar. 4k 120 HZ destekliyor Series X. 8K'nın hayatımıza girmesine çok uzun yıllar var. Var olan TV'ler içinde sadece Samsung ve TLC hakkını verdirebiliyor bu teknolojilerin. Yani çoğu konsol kullancısının alacağı deneyimi kısıtlayan cihaz TV.

  4- @orcun da bahsetmiş zaten yeni neslin hünerlerini sergileme noktasında hala istenen seviye yok.

  Uzun lafın kısası, bence çıkmaz, çıksa da almaya değmez.

Şu merak edilen iksircilik oyununa bakıyoruz. Aslında çok güzel oyunmuş 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=10FNGnHZnA4

#Oyun #potioncraft #oyuninceleme #KonuDışı #TakipEdilesiYoutubeKanalları

Potion Craft Alchemist - Basit ama detaylandırılmış zevkli bir oyun

Potion Craft Alchemist (Türkçesi; iksir zanaat simyacısı) oyununa bir bakış yapıyoruz ve beraber öğrenip hikayesine dalıyoruz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap