Amazon'a kargo seçimiyle ilgili mesaj yazdığımda gelen cevap; Yakın zamanda kargo firması seçimini kullanıcıya bırakacağız diye cevaplandı. #amazon

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10
 • Behzat Ç. @behzat

  Müşteri hizmetleri elemanlarının daha kendilerinden haberleri yok. O yüzden inanmayın.

 • Fikri @fikri

  Amazon'un bunu yapması kötü kargo firması ile çalışıyoruz demek olur.

 • Orcun @orcun

  Müşteri hizmetleri dansöz resmen. Ben birtane iade için uğraştım geçen. Yaw ürün teslim edilmemiş satıcı malı geriye almış aradan geçmiş 10 gün temsilci bana diyor ki ben şikayeti ilettim 72 saat boyunca yeni şikayet açamazsın yoksa bu gider boşuna beklersiniz 72 saat dolsun hemen iade olacak dedi. 3 gün doldu 4. gün yok amazon mail atmıyor para iadesi yok. Yeniden talep açıyorum böyle böyle diyorum 4 gün önce şu şu kişiyle görüştüm ama sorunumu çözmedi. Yok satıcı size malı yollamış bilmemne ya yolladı da gelmedi işte geri gitti ne yapacam ? dedim gönderi kodundan bakın mng kargodan iade edilmiş satıcıda almış satıcı geri dönmüyor zaten. Bekletti bekletti 20 30 dk oyalandı mevzu, en son artık evet diyor iade olmuş ben iadeyi başlatıyorum paranızın size geçmesi 7 iş gününü bulur bla bla bla, e iyi de kardeşim 50 lira için beni sen niye bu kadar uğraştırdın ? sen niye bu kadar uğraştın ki ? sistemde bunun tanımlanması lazım ya geri iade olan ürünler direkt kargodan parasını tüketiciye anında iade et ya ? unutsaydık ne olacaktı ? herif hem malı geri aldı sesini çıkartmadı köylü kurnazı şerefsiz satıcı, e para oldu buhar anasını satayım.

 • Gorunmez @gorunmez

  Son 12 ay da 100₺ ve üzeri alışveriş yapmayan yorum yapamıyor (değerlendirme) eski ürünlerde dahil (100₺ geçse bile eskileri) bunu söylüyorum mh benden öğreniyor kontrol için bekletti evet diyor bence çok saçma ben 40₺ ürün almıştım ondan öncede 12k ı geçmiş siparişlerim ama son 12 ay kuralından 40₺ aldığım ürüne yorum yapamadım

Teke Tek Bilim'de Türkiye'den uzmanların katılımıyla yapay zeka anlatılıyor.
https://www.youtube.com/watch?v=SqHIO2zhxbA

Habertürk TV Canlı Yayın ᴴᴰ

Haberturk TV YouTube Kanalına Abone Ol ➤ http://hbr.tk/QNhqSs ➤ http://twitter.com/HaberturkTV ➤ http://www.haberturk.tv ➤ http://facebook.com/HaberturkTV ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gittigidiyor kapanıyor. Gittigidiyor'un sahibi Ebay gittigidiyor'u kapatacağını açıklamış. Pazara bu kadar oyuncu fazla idi.
https://www.bloomberght.com/ebay-turkiye-den-cekiliyor-2309134

#HaftalıkGündemeMalzeme #eBay #gittigidiyor

eBay Türkiye'den çekiliyor

Küresel e-ticaret devi eBay, Gittigidiyor'u kapatarak Türkiye faaliyetine son veriyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 21

Migros'ta Yemek sipariş işine giriş yaptı. Kullanıcı olarak iyi olacak.

https://webrazzi.com/2022/06/13/migros-migros-yemek-servisi-ile-online-yemek-siparisi-sektorune-adim-atti

#Migros #yemeksiparisi #HaftalıkGündemeMalzeme

Migros, "Migros Yemek" servisi ile online yemek siparişi sektörüne adım attı

Migros’un online kanallardaki gelişimini artırmak amacıyla kurduğu Migros One, "Migros Yemek" servisi ile birlikte online yemek siparişlerini kullanıcılarına ulaştıracak.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

TÜFE ve ÜFE hangi oranda kaç olur tahminlemesi yapılmış. Bayağı hiper enflasyona gidiyoruz. Alabileceğiniz ürünleri ertelemeyin.

https://www.dunya.com/kose-yazisi/tuketici-enflasyonu-da-adim-adim-yuzde-100e/657325

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Duckduckgo'nun internet tarayıcını ve internnet tarayıcısında bulunan uygulamaların takip isteklerini engelleme özelliğine katılma isteği gönderdim ardından bir kaç gün içinde beta programına katıldım.
Arkada vpn mantığında çalışan uygulama ile telefondaki uygulamaların ne kadar çok takip meraklısı olduğunu gösteriyor. Bu takip isteğini yaparken elde etmek istediği verileri görünce insan bir ürküyor. Apple'ın uygulamaların takip özelliğini engellemek istediğinde Facebook'un neden bu kadar bağırdını anlamış oluyoruz.
Trendyol'un erişmek istediği bilgileri ekran görüntüsü olarak ekledim.
#Duckduckgo

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada'nın internet sayfası yüklenmesi ve mobil uygulamasının yavaşlığı nedeniyle bir şey alacağım zaman bakmak istemiyorum. Bu işten anlayanların fikirlerini merak ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Digital alanlarda yaşanan saldırılara en son örnek; Ukrayna'ya ait bir çok internet sitesi saldırıya uğramış. Hackerlar bu sitelerde bilgileri olanların bilgilerinin her yerden ulaşılabilir hale geldiğini belirtmiş.

Kaynak: https://www.theguardian.com/world/2022/jan/14/ukraine-massive-cyber-attack-government-websites-suspected-russian-hackers
#haftalikgundemmalzeme

Ukraine hit by ‘massive’ cyber-attack on government websites

Suspected Russian hackers leave message warning: ‘Ukrainians … be afraid and expect worse’
BeğenFavori PaylaşYorum yap