Hepsiburada ? Trendyoldan ne alsam kolpa çıkıyor 🙂 Sana güvenirdik hb 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Trendyol
Çok model yok ama uygun fiyata iş görür ayakkabılar var. Satıcı trendyol olmasına rağmen bana sahte gibi geldiler 🙂 Alıp deneyeyim dedim ama 17 lira kargodan kaçış yok, beğenmezsen de 17 lira çöpe atmak zorundasın. Almadım, nedense trendyol bana hep çakma pazarı gibi geliyor 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Monitör #Huawei

Evde notebook bağlayıp kullanılacak ciks renk ve çözünürlük öncelikli bir monitör arıyorum. Oyun oynanmayacak ve oyuncu işi olmasını istemiyorum. HUAWEI MateView 28.2 nasıl olur ? Pivot olmaması ve pahalı olması hariç 😛 uygun gibi... Pivot neyse diyebiliyorum ama fiyatı bayağı fazla... Curved kesinlikle olmayacak en az 27'' ne olabilir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 16

#Huawei GT3 Pro
@gamsizm inceleme gelir mi? Gelir ise ne zaman ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Altın parçacıklı soğuk kahve...
Shell İstasyonu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 21

H&M e alternatif boxer önerisi olan var mı ? Bunu gitmek artık imkansız 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

#kaçakakımrölesi
Belki fikri olan vardır. Google forum bilgilerini geçiyorum. 8 ay önce taşıdığımız evde son 1 ayda 3 kere kaçak akım rölesi attı. Atış zamanlarının ortak noktası yükün olmadığı zamanlar olması. Gece uyurken veya evde yokken gibi... Atması bir cihaza bağlı olmadığı aşikar ama neye bağlı bilmiyorum. Evdeyken sorun değil ama tatil de vs atar ise çok kötü olur. Ne yapabilirim bilmiyorum da... Röle de sorun olabilir diyenlerde var. Birde siemens fazla hassas başka marka tak diyenlerde... Fikri bilgisi olan var mı ?
Apartman 4 yıllık...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mr.Tekin @tekin224

  Role değiştirt düzelmezse sorunu ara

 • gercekuykucu @gercekuykucu

  Balkon gibi bir yerde priz var ise havadaki nemden dolayıda yapıyor. Markasına bir bakın mümkün ise siemens gibi bir marka ile değiştirin.

  • sarpuli @sarpuli

   Hocam balkonda (hatta üstü açık terasta) priz var kapaklı da değil. Kar tanesi falan mı girdi içine diye düşünmedim değil ama bu da düşük ihtimal değil mi ? Şu an ki röle siemens zaten. Yerine şınayder 🙂 alacam :)))

  • gercekuykucu @gercekuykucu

   @sarpuli Bende terasta açık priz vardı. Priz açıkta olduğu için özellikle yağmur yağdığında üstüne yağmur gelmese bile kaçak akım atıyordu. Prizi çok kullanılmadığı için sıva üstü buatla kapattım. Kapattıktan sonra kaçak akımın atmasında belirgin bir azalış oldu. Eskiden yağmur yağınca atıcak diyordum, sonra yağmurda felan atmadı hiç. Markası günsan'dı siemens ile değiştirince gereksiz hiç atmadı. Prizi bir şekilde kapatın derim, üstüne direkt olarak su gelmese bile havada nem yükselince o da kaçak akımın atmasına sebep oluyormuş.

  • sarpuli @sarpuli

   @gercekuykucu terastaki prizin odada paraleli var. Sabah ilk iş terasa giden hattı iptal edeyim. Şimdilik kullanmıyorum zaten...

 • Mr.Bell @mr-bell

  Yük yokken diyorsunuz ama buzdolabı ve derin dondurucu gibi şeyler farklı zamalnarda devreye girip çıkıyor. Onların bağlı olduğu prizler yada direkt o cihazlar olabilir. Cihaz bazlı aramak lazım, her şeyi çekip cihazları tek tek deneyerek. Balkona ek olarak banyo prizlerini ekliyorum eğer nem durumu varsa.

  • sarpuli @sarpuli

   Yük yokken derken kullanımın en az olduğu zamanlar demek istedim. Birde 30 günde 1 atarken buzdolabı fişini çekerek nasıl deneme yapabilirim ki ? Ayrıca bağlı cihaz attırdığı zaman cihazın bağlı olduğu sigortanın da kaçak akım ile atması gerekir. (Bu da oldu montaj vs yaparken). Sadece kar ın atması anormal biraz... Banyo da sorun yok ama teras da açık priz var ona bakacağım...

  • Mr.Bell @mr-bell

   @sarpuli Aynı gün içinde hepsini denemek lazım işte o yüzden, buzdolabını günlerce çekin demiyorum zaten.