Burada paylaştıklarımın yedeğini nasıl alırım ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#sıcakfırsat
Bir kere aldık daha da bırakamıyoruz 🙂 6 kişi için fiyat uygun, kelle başı 1tb onedrive da var...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Facebook #garanti
Yaşayan fikri olan varmı ? Bankadan kart kapatıldı harcama itirazı yapılacak. Bu çekimler yurtdışından mı yapılıyor ? Fark edilmese 8000 8000 8000 nereye kadar çekecekler. Mobil onay kodu olmadan migros dan su alamazken facebook neye göre 8000 8000 çekebiliyor ?

Ekleme:
Bugün (24.11.23) para iade edildi, bankadan verilen bilgiye göre facebook dan talep edilmiş talebi facebook haklı bulup iade etmiş.

Sonuç çok tatmin etmedi, facebook olmasa ve ödemese banka sorumluluk almayacak sonucu çıkardım burdan...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 27

İndirim değil kartın dönmesini bekliyordum ürün 4599 dan 7189 dan %11 indirime çıktı. Dolandırıcılık değil de nedir bu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19
 • Mehmet Aybars Işken @kahraman810

  Enflasyon ahlaksızlaştırır diye boşuna dememişti Demirel... 🙂 Bahane olarak kullanıldığı günleri de
  tekrardan görmüş oluyoruz böylece.
  Uyanıklara bak hele...

 • sarpuli @sarpuli

  Klasik düdüklünün üzerine koyduğu çok şey var, onun yaptığı herşeyi yapıyor 🙂

 • Reginald 'Bubbles' Cousins @digitalanimal

  şöyle anlatayım. bir kere basınç ayarlama ve süre özelliği var. bu en önemlisi.
  misal, kuru fasulye yapacaksın. ayarlıyosun kuru fasulye programına, 15 dakika sonra cihaz kapanıyor, düdüklüyü ocakta unuttum derdi yok. ya da sen istediğin zaman başlıyor pişirmeye.
  diğer avantajı ise, klasik düdüklü tencerenin basıncı sabit. ama bu cihazda her yemek türü için ayrı psi değerinde basınç ayarlaman münkün. mesela 40 psi basınç ile 10 dakika pişir ya da 70 psi ile 5 dakika pişir gibi seçeneklerin var.
  bir de buharı salarken klasik tencere gibi bir anda salmıyor. ara ara salıyor, birden tencere içindeki buharı salıp mutfağı duman altı yapmıyor.
  temizlemesi son derece kolay üstelik.
  ve bir güzel özellik daha var, o da cihaz İndüksiyon ısıtma yapıyor. yani ısı doğrudan cihaz içindeli kapta üretilmiş oluyor. yani enerji tüketimi bakımından avantajlı.
  sıcak tutma, yemek ısıtma, soteleme, yoğurt uyutma ( süper oluyor, taş gibi yoğurt üretiyor ), hoşaf yapma vs. bir çok özelliği de var. vatan'da bulabiirsen 2800 liraya bedava valla 🙂

 • Reginald 'Bubbles' Cousins @digitalanimal

  @regis 5 litre. 24 cm tencere genişliği, 14 cm de tencere yüksekliği var. ama 14 cm'nin hepsini dolduramıyorsun. üst kapak kısmı da bu şekilde. ortadaki vidayı söküp rahatça temizleniyor. ama şimdiye kadar bir kere bile kirlenmedi. her yemek sonrası ayna gibi tertemiz duruyor. salça lekesi vs. hiç yok.

#TürkcellSuperOnline
Kadıköy, normalde 120 130 çıkardı bugün 50 yi geçmiyor. Paket 100mb... Nedendir ? Aradım arıza kaydı açtılar... Her zaman kontrol etmiyorum ben sürekli 100mb üstü alıyorum sanıyordum. Ne anladık fiberden...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GarantiBankası #PttKargo
Daha öncede yazdım 10 gün önce(ist den ist e) basılan kredi kartı için bugün dağıtıma çıkıldı, evin zili çaldı diafondan baktım kapıyı açtım ama gelen giden olmadı. Sonra sms size ulaşamadık. Sövsen olmaz sövmesen olmaz...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Zam zama zam zama gelen zama bir zam daha 🙂

Özel sektör köleleri olarak bu ay ne kadar zam aldınız? Bize %25 yaptılar, sektör mühendislik (yapım değil)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

#imei
Malum 6000 den 20.000 geçişinden kaçmak için telefonu kaydettirdim. Kaydetmeden çalışan cihaz şimdi çalışmıyor 🙂 IMEI kayıtlı ama numaram ile eşleşmemiş. E devletten baktım denedim ama olmadı. Btk yı 120 numarasından arıyorum çalmıyor bile 0312 den arıyorum açan yok. Kaldık telefonsuz...

BeğenFavori PaylaşYorum yap