#TürkTelekom
Şaşırmadım ama şirketin verdiği mobil hat üzerinden notebook da intenet kullanıyorum ama twittera ne tarayıcı nede windows uygulaması üzerinden erişemiyorum. Bilgisayarı vodafone erişimine çeviriyorum sorun yok, opera vpn üzerinden telekom ile de sorun yok ama vps siz telekomdan twittera erişilmiyor. Sorunu yaşayan ve çözebilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#whatsapp #twitter
İkisinde de sorun var gibi? Whatsapp kablosuz ağ da aksak çalışıyor, twitter da var ama sayfa yüklemeleri falan yavaş... Bağlantı diğer platformlarda sorunsuz... Sizde nedir durum ? Turknet de mi sorun var ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

#turkcellikinciel #GalaxyNote8 #GalaxyNote10Plus
Buradan paylaşmıştım ekranı kırık bir note 8 sahibiydim :(. Yerine Batum dan Note 10+ aldım (5250tl) Note 8 i de bir servis kampanyası ile nispeten ucuza (1150₺) yaptırıp sattım. Bu paylaşıma konu olan kısmı satış tarafı :). Turkcell ikinci el telefon alma işine başlamış, sitesinden formu doldurup cihazı sadece boş kutusu ile gönderdim, kargo 1 güne gitti ve hemen arayıp satış onayımı aldılar. 3000 lira verdiler bende kabul ettim. Telefonu şahısa satmaya biras çekingen bakıyorum, adam ne yapar belli olmaz, fiyat da makul geldi memnun kaldım. Şimdilik alım listesinde her cihaz yok ama eklenecekmiş. Düşünenler bakabilir...
Edit : Para gününde yattı...
Edit 2 : Çekler
- 100 TL hediye çeki kampanyası 19.09.2019 - 31.10.2019 tarihleri arasında turkcell.com.tr’de geçerlidir. Hediye çeki kullanımı turkcell.com.tr üzerinden yapılacak 2.000 TL üzeri tüm ürün alışverişlerinin peşin alımlarında geçerlidir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Turkcell kampanya süresi boyunca ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Hediye çeki kodu, 2. El cihazın Turkcell’e satışından sonra müşteri IBAN’ına ödemesini takiben 7 iş günü içerisinde sms yoluyla iletilecektir. Hediye çekinin son kullanım tarihi 30.11.2019’dur.

- 400 TL hediye çeki kampanyası 01.10.2019 - 31.10.2019 tarihleri arasında turkcell.com.tr’de geçerlidir. Hediye çeki kullanımı turkcell.com.tr üzerinden yapılacak iPhone 8 ve üzeri modellerin alışverişlerinin peşin alımlarında geçerlidir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Turkcell kampanya süresi boyunca ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Hediye çeki kodu, 2. El cihazın Turkcell’e satışından sonra müşteri IBAN’ına ödemesini takiben 7 iş günü içerisinde sms yoluyla iletilecektir. Hediye çekinin son kullanım tarihi 30.11.2019’dur.

- 2.500 TL’ye varan hediye çeki kampanyası 18.10.2019 - 31.10.2019 tarihleri arasında sadece turkcell.com.tr’de geçerlidir. Hediye çeki kullanımı yalnızca Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10+ cihazlarının peşin alımlarında geçerlidir. 2.500 TL’lik hediye çeki Samsung markasına ait Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 Plus, Galaxy S9, Galaxy S9 Plus, Galaxy Note 8 ve Galaxy Note 9 modellerini getiren müşterilere verilecektir. Bu cihaz modelleri dışında getirilen 2. el telefon modelleri için yalnızca Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10+ alışverişlerinde geçerli 1.000 TL hediye çeki verilecektir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Turkcell kampanya süresi boyunca ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Hediye çeki kodu, 2. El cihazın Turkcell’e satışından sonra müşteri IBAN’ına ödemesini takiben 7 iş günü içerisinde sms yoluyla iletilecektir. Hediye çekinin son kullanımı 30.11.2019 tarihidir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 18

#gmail
Note 10+'da msn mailimi samsung eposta uygulamasında gmailimi ise gmail uygulamasında kullanıyorum. Şu sıralar gmail tarafı ÇOK önemli ama gmail uygulaması bildirim vermiyor. Bakmadığım yer yapmadığım şey kalmadı ama yok yok yok olmuyor. Uygulamayı açınca mailler düşüyor aksi halde haberim olmuyor. Yaşayan yada çözümünü bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#SamsungGalaxyNote10Plus
Apple müptelalarını eleştirirken biz samsung müptelası olmuşuz. Fotoğraftan hariç note 3 ve note 5 de var... Bu sefer mate 20 pro almama ramak kalmıştı ama marka değiştirmeyi işler çok yoğun diye göze alamadım. Birde 4999 liraya düşen mate 20 pro nun 6000 lira bandına tırmanması da almamamda etken oldu. Note 10+ yurtdışından 5400 liraya aldım. Henüz kaydı yok 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#imeikayıt
Aslında ÇOK yaptığım bir iş ama 🙂 yeni sistemde hiç yapmadım. Kaydı yaptık, telefon ile adıma kayıtlı sim kart evlendi 🙂 3 sene sonra yeni kayıt hakkım olunca başka telefon alıp yeniden kayıt yaptırsam eski telefon farklı bir sim kart ile yine mi çalışmayacak? Bu evliliğin sonu yok mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TelefonAlıyoruz
Arkadaşlar
Elimde ön ve arka camı çatlak ve dokunmatiği sıkıntılı Note 8 var ve değiştirmek istiyorum. Telefon üreticileri, arabayı satıp servisten ''geçiren'' otomotiv üreticilerden ders almış !

Note 8'i ne yapacağım bende bilmiyorum 🙂 Yerine 3 aday da takıldım;

Mate 20 Pro vs P30 Pro => Kasa boyutu ekran'ın kalitesi ve genel dış tasarım olarak Mate 20 Pro'yu beğendim. P30 Pro kamera tarafında sunduğu extralar ile ilgilenmiyorum.
Mate 20 Pro 5800, P30 Pro 7000 Lira

Note 10+ tarafında aradaki fiyat farkını alana selam olsun, kesinlikle yerli almayacağım. Yurtdışı olanda kayıt dahil 7000 liraya geliyor...

Sanırım seçimim Mate 20 Pro olacak... Ne dersiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#iPadPro
İş yerinde yeni bir alana geçiş yapıyorum. Öncenin aksine bu sefer projeler (çoğunluk dwg) sunumlar ve pdfler ile işim olacak. Bu işler için ipad pro alsam nasıl olur ? En son ipad 2 3g sahibi idim (10 sene oldu sanırım :)) onu da çalmışlardı :(. O zamanlar ios çok kısıtlıydı şimdi ipad de değişen bir şey var mı ? Bu amaca benzer ipad kullanan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16

#kahve #öğütücü
Kahve öğütücü deneyimi olan var mı ? Delonghi kg79 aldım ama beş para etmez 🙁 İyi modeller deli pahalı... Bunun f/p ürünü yokmu ya ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 28

#emaaravm #kampanya
Dün bugün emaar da güzel kampanya vardı, ilk gün elektronik de dahilmiş ama kaçırdık 🙁 Bugün gittim elektronik hariç olsa da bayağı ürün / mağaza kampanyaya dahil di... Kampanya şöyle; günlük alışveriş toplamınız 500 lirayı geçerse sıraya girip kayıt yaptırırsanız avm de geçerli param atm kartı veriyorlar ve alışverişinizin yarısı kadar para yüklüyorlar. Bankamatik sadece emaar avm de geçiyor ama alt limit vs yok, parça parça da kullanmak mümkün... Kampanya 4000 kişi ile kısıtlıydı bitti dediler...(normalde 25 eylül e kadar sürecekti)

BeğenFavori PaylaşYorum yap