#spotify #SpotifyPremium
Arkadaşlar toplu aile üyeliği kullanan hatta bu konuda deneyimi olan var mı? Geçen sene tanımadığım bir arkadaşın grubunda sıfır sorun yılı bitirdim, bu sene ben kurdum, üyelerin 3 ü aynı evde diğer 3 ü de aynı işyerinde... GPS'den takip edilse bile hep biraradayız, adresleri doğru girdim. Ben aile üyeliği açınca bana adres sormadı bende davet ettiklerime geçen seneki grubumdaki adresi girdim, ilk ay doğrulama istedi ikinci ay hepsini attı... Şu an iptal ettim üyeliği... Neden böyle oldu ki?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün Atatürk Denizli 16.40 uçağı rötar üzerine rötar yapınca yolcuları Boing 737 Max'a aldılar 🙂 737 Max pist başına kadar gidip geri dönüp yolcuları dökmüş 🙂 Ardından farklı bir uçak ile geldiler... 16.40 uçağı 20.30 da kalktı, sanırım thy 737 max'leri pek kullanmak istemiyor.
Sizi bindirseler uçarmıydınız ?
Ekleme:Ben arkadaşa uçma in dedim ama birşey olmaz dedi 🙂 Ben olsam uçmazdım...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=jHnj9-LZa1M
Uğraşa uğraşa kırdılar 🙂 Ellerinde ekran çok herhalde... Bu çekiç testleri de hikaye...

Xiaomi Mi 9 ve Samsung Galaxy S10 Ekran Kırılma Testi ! HANGİSİNİN EKRANI...

Xiaomi Mi 9 ve Samsung Galaxy S10 ekran kırılma testi yapıldı. Sizce hangi telefonun ekranı kırıldı ? Hepimiz inceleme videosu bekliyorduk. Ancak Lokman Bey ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Paheli @paheli

  Çok amaçsız ya. Senelerdir g4'e bir kez koruma takmadım. Kılıfı da çıkaralı çok oldu sürekli en saf hâliyle cebimde. Kaç kere düştü saymadım, bir kez ne çatladı ne kırıldı. Şimdi ben böyle dedim diye olacağı tutar da yani kazara bir şey olmadıktan sonra bu testler neyin ispatı anlayabilmiş değilim.

  • sarpuli @sarpuli

   Eski telefonlar çok daha zor cam patlatıyordu, samsunglar s6'dan sonra çık kırıldım oldular. Bununda nedeni video da da bahsedilidği gibi artık cihazlar çok tok ve rijit, gelen darbelerde esneme payları oladığından cam patlıyor...

 • Mustafa @mkyb

  Ucu sivri bir cisimle yani çekiç gibi bir şeyle vurursan her cisim kırılır. Tek bir noktaya çok kuvvet uyguluyorsun. Telefon yere düşünce oluşan kuvvet ekran camı üstünde dağıtılıyor. Gorilla Glass bu işe yarıyor.

 • Ali ŞİMŞEK @asdera

  Moto xforce kullanıyordum ( hala duruyor, 1 ay kadar önce de 15 yaşında ki yeğenime de aldım ) böyle telefon kullananıp hava atanların önüne fırlatıyordum hadi o kadar iyi telefonise sende at derdim. ( yeri gelir 4 ncü kattan attığımda olmuştur. )
  Yemezdi tabi kuyruklarını bacak aralarına kısıp hangi markaymış bu telefon kaç megapiksek kamerası var pili kaç gün gidiyor muhabbetleri dönerdi hey gidi cahil kullanıcılar hey.

Arkadaşlar
Koç holding çalışanları içi koç ailem diye bir platform varmış. Onun üyesi olup vodafone hakkı verebilecek biri varmı aramızda ? Kendinin vodafone lu olması gerekmiyor ve her sene 5 hakkı varmış...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Vodafone
Dünde yazdım ama bugün bir sorum olacak. Özetle 24 aylık taahhütümde bana sunulan hizmetleri ikinci yılda sunamayacağını bununda gerekçesinin ''Kampanya şartlarını belirleme ve içeriklerinde değişiklik yapma hakkı Vodafone'da saklıdır.'' olduğunu savunan bir operatörüm var. Bu konuda THH ye gidebilirim dimi?
İlk sene 15gb+sosyal+iletişim+müzik pass kullandım
Şimdi sadece 15gb başka bişe yok deniyor 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ad33p @ad33p

  DH'deki tüketici hakkı videosuna göre de ,1 yıl sonunda 24 ay taahhüt de vermiş olsanız, ceza ödemeden feshetme hakkınız var.
  Tam dakikasını hatırlamıyorum ama video bu
  https://www.youtube.com/watch?v=ZhBi3X1zawM

  • sarpuli @sarpuli

   Hocam burada madur olduğum konu ben fes etmek değil devam etmek istiyorum. Öncede tarifeler daha da ucuzlarken çıkmamızı istemeyenler şimdi pahalılaştı diye bizi atma peşindeler 🙂

  • ad33p @ad33p

   @sarpuli Anladım ama 24 ay taahhütünüz olduğu için bu durumu aleyhinize kullanıyor Vodafone. İlla ki feshedin demiyorum elbette ama böyle bir hakkınız da olduğunu bilin ve THH'ye götürüp kazanacağınızı kendilerine söyleyebilirsiniz.

  • sarpuli @sarpuli

   @ad33p O hakkı biliyorum, benim 63 lira ödediğim tarifeye şu an 125 lira istiyor vodafone...

  • ad33p @ad33p

   @sarpuli Hepsi aynı, mevcut müşteriye gıdım gıdım veriyor, yeni müşteri olsanız yağdıracak muhtemelen.

  • sarpuli @sarpuli

   @ad33p yeni eski fark etmiyor operatörler fiyatları bayağı arttırdı...

  • bparker @bparker

   @ad33p Vodafone mobildeki 24 aylık taahhütler benim bildiğim iki tane 12 aylık dönemden oluşuyor. İlk 12 ayın son ayında cayma bedeli ödemeden kampanyadan çıkabiliyorsunuz. Çıkmazsanız aynı şartlarla 12 ay daha devam ediyorsunuz. Burada önemli olan, taahhüt sözleşmesini (kampanya şartlarını) tam bilmeniz gerek. Ne enteresandır ki Vodafone müşteri hizmetlerinden kampanya taahhütnamesini talep etseniz bile vermiyorlar, yalnızca sesli olarak kampanya şartlarını dinleyebilirmişsiniz. (Bu, abonelik sözleşmeleri mevzuatına aykırı olabilir. Sonuçta bir sözleşme imzalıyorsunuz ama sizde kopyası yok.) Siz yine de bir deneyin. Online işlemlere tarayıcıdan girip, yararlandığınız kampanyanın kodunu öğrenin, ve o kampanyanın sözleşmesini müşteri hizmetlerinden talep edin. Vodafone, kampanyalarında değişiklikler yapabilir ama sözleşmede verdiği sözleri değiştiremez.

  • sarpuli @sarpuli

   @bparker Hocam bunları bende söyledim ama sığındıkları bahane kampanya şartları değiştirme hakları varmış... Bariz doldandırcılık bu! THH'ye gidecektim fakat koçailem ile aynı tarifeyi aynı fiyata aldığımdan uğraşmadım.
   Biz öyle bir söz vermedik diyorlar sadece dakika sms data sözleri varmış, bu nerede yazıyor diyorum yazmıyormuş kampanya değişmişmiş vs vs...

  • bparker @bparker

   @sarpuli Anladım. Tek diyebileceğim, o kampanya taahhütnamesi sizin tek dayanağınız. Onu elde ettiğiniz takdirde hakkınızı arayabilirsiniz.

  • sarpuli @sarpuli

   @bparker hocam peşini bıraktım aynı kampanyayı başka şekilde aldığım için ama anladık ki vodafone sahtekarmış! THH'ye başvursaydım muhtemelen kazanırdım...

 • Fatih @fatihy

  Bende red 10 tarifesindeyim ve taahhüt bitiyor. Ayni tarifeyi vermiyorlar. Hem fiyat yükseltiyorlar hemde mevcut avantajların büyük kısmını vermiyorlar.

  Başka operatöre geçmeyi düşünüyorum. Kotadan düşmeyen uygulamalar çok işime yarıyordu.

#Vodafone
Memnun olduğum nadir servislerden biri olan vodafone sanırım çamura yatma modunda 🙂 Çekim kalitesinden memnun değilim ama fiyat/tarife dengesinden memnundum. Normalde 24 aylık taahhütüm olmasına rağmen ikinci yılımda şartları değiştiriyorlarmış!!!
Geçtiğimiz sene;
Red 15 (Dakika+Sms+15GB+Sosyal Medya + İletişim Ücretsiz) 63Lira'dan kullandım.
Bu sene ise
Red 15 (Dakika+Sms+15GB) olarak 🙂 63 lira'dan kullanabilirmişim.

Özetle tarifteye geçerken söylememelerine ve kampanya şartlarında kesinlikle yazmamasına rağmen kefye keder sosyal medya ve iletişim(önemsiz) paketini iptal etmişler 🙂 (+ ödeme ile sunuluyor)

Bu nasıl taahhüt ben anlamadım... Bu konularda THH'ye gidiliyor değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://youtu.be/M_clSZRwQWQ
Note 8 de ekranın ortasında gri bir daire belirip yok oluyor:) Zamanlaması değişken, dokunmaya yetişemeden yok oluyor. Yazılımsal gibi ama neye bağlı anlamadım. Duyan gören fikri olan var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#xiaomi
Bu fiyatların ülkemize yansıması nasıl olacak ? 499€ 3000 lira altında satılabilse çok rekabetçi olur ama tahminen 4000 lirayı bulacaktır.... Birde philips ampul ne alaka ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 29

#samsung galaxy s10+
Görmek isteyene emaar deneyim mağazasında s10+ demosu var, s10 da var ama açmadan (ekran güç ) kapalı olarak elleyebiliyorsunuz:))) Biraz kurcalayınca note 8 bana çağ dışı geldi 🙂 Alacam sonra ekranı patlayacak 🙁 Bu arada note 8 e 3800 lira önerdiler + 6 taksit ing kredisi (0 vade) + Kulaklık... Benim note 8 ekranı patlak olmasaydı iyiydi :)))

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün Note 8 ekranını haşat ettiğimi paylaşmışstım. S10 beklediğim fiyatlarda çıktı, kampanya detayları da samsung.com.tr de var... Galaxy Buds hediye (500 lira diyelim) düz model 6000 liraya geliyor. Benim Note 8 de kırık ekranı ile 2000, ekran sağlam olsa 3300 lira ediyor ama aradaki fazla fark kaldı 🙁 Bu halde 3300 e saysalar alırdım 🙂 ama üzerine 4000 lira vermekten se 1250 lira verip kullanmaya devam etmek daha mantıklı...

BeğenFavori PaylaşYorum yap