#Vodafone #VodafoneRed15
Birazda olumlu deneyim paylaşalım 🙂 2 sene kadar Red 10 kullandıktan sonra Red 15 e aile indirimi ile geçiş yaptım. (2000dak /15gb) Aylık 63lira… Spotify İnstagram Facebook Twitter vs kotaya dahil değil, bu durumda benim kullanımıma göre hakkım 20gb oluyor 🙂 Çekim kalitesi büyük abi kadar iyi değil ama yeterli. Yurt dışında günlük 16.9 liraya 15GB’ı kullanabilme şansı da çok iyi… Bunların dışında da kampanyalar vs var, budget araba kiralama ve lounge hizmeti işe yarar faydaları… Özetle memnunum 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Letgo
Geçen bir arkadaş daha paylaşmıştı. Letgo çok garip bir platform olmuş tam ülkenin aynası 🙂 İnsan gibi satıcılar alıcılar var, beş kuruş etmeyecek insanlarda. Bana satılmış satıcı çok rastladı 🙂 adam sıfırı 300 lira olan ürüne 250 lira istiyor fiyat bana fazla size iyi satışlar yazınca İstanbul beyefendisi gidiyor sokak serserisi geliyor ağzını bozuyor falan… Vakit olacak bulacaksın ağzı ile burunu yer değiştireceksin de kim uğraşacak 🙂

Yine de Letgo mantığına uygun olarak evde işe yaramayan eşyalarınızı satmaktan çekinmeyin 😉

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet #rezilnet #bıktım

Sorundan vazgeçtim bildiğin **** geçiyorlar!!!! Bahane bahane bahane hemde salak saçma ! Telekom musluğu kıstı dese tamam diyeceğim de bildiğin dalga geçmelerine çıldırıyorum !

Son destek kayıtlarımı kitap olarak basacağım. Sizden tek ricam son destek kaydıma aşağıdaki mesajı yazan ********’in bana iletişim bilgilerini verin yeter !

”Merhaba #######, Test edildi. Modem arayüzüne kadar 23 Mb olarak ulaşmakta. Bu değerin altında bir sonuç çıkıyorsa; TürkNet sayfasından Speedtest’ten kablolu ve kablosuz olması koşulu ile test yaparak oim’ den manüel yazarak bizimle paylaşmanızı rica ediyorum bu çıkan değerleri ve modeme ulaşan hız karşılaştırılarak işlem yapılacaktır. İyi günler dileriz.?”

Bu kaçıncı destek kaydı? Yok türkçe bilmiyorsanız hangi dili istiyorsanız bildirin onunla anlatayım, yada mors alfabesi veya dumanla?
AYLARCA 30MB OLAN BAĞLANTIM NEDEN 20MB A DÜŞTÜ !!!! FİYATI ARTTIRIP HIZI DÜŞÜRMEK NASIL BİR MANTIKTIR!!!! SİZDE ANLAYACAK KAFA YOK AMA YİNE YAZAYIM 20MB OLARAK SORUN YOK BENİM İSTEDİĞİM 30MB OLMASI, ÇÜNKÜ 6 AY 30MB KULLANDIM!!!!

Aptal aptal cevap yazacaksanız yazmayın buda insan gibi yazdığım son mesajdır….

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rusya da 5 gün yandex taksi deneyimledim, sistem mükemmel işliyor, programı kurup kredi kartı tanıtıyorsunuz, arayüzü açıyorsunuz sizin konumu buluyor veya siz kendiniz konum verebiliyorsunuz. Ardından gideceğiniz konumu söylüyorsunuz size zaman fiyat ve araba (sınıf) seçeneklerini sunuyor. İşinize geleni seçiyorsunuz taksi geliyor ödeme karttan çekiliyor. Puan vermek şikayet etme gibi bütün detaylar var. Sistemden kimin ne iş yaptığı belli ve vergilendiriliyor. Taksiciler ticari de var sivil de var, dilini hiç bilmediğiniz bir yerde kazıklanmadan taksi kullanmak büyük lüks… Tek eksisi var aynı anda 2 taksir çağırmıyor:( ikinci taksi için birincinin yerine ulaşması lazım… Keşke bizde de böyle olsa… Edit: Uber de var ama gittiğim yerde yoktu…

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#SamsungGalaxyNote8
Yine bir ekranlı sorun ile karşınızdayım 🙂 Ekranın dışında leke çizik vs yok, bir iki düştü elimden ama ne ara oldu bu leke bilemedim. Siyah ekranda kırmızı ölü piksel de var. Garantim ve kaskom var, kasko ya girmez de (kırılması lazım) garantiye girer mi acaba ? Leke büyür mü?

Edit: Emaar a götürdüm, kıvırdılar 🙂 düşmeye dayalı iç ekran kırılmışmış 🙂 bence alakası bile yok ama çok uğraşmadım, kaskodan ekranı değiştireceğim. Hemen veremeyiz dediler salı günü götürceğim… Kasko hakkımdan düşecek ama haklarım da eylül de bitiyor ve bundan sonra 1 tane daha kalacak diye sallamadım…. Ayrıca kasko canmış ÇOK memnun kaldım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung S8, status bar da olan simgeler de bir gariplik yok mu ? Pasif şimşek işareti ve indirme işareti niye var? Mobil veri sembolü neden farklı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Aramıza bankacı vardır muhakkak. Farklı bir bankadan kredi kartı almam gerekiyor ama mevcut kartımdan dolayı maximum limite takılıyorum. Risk raporu aldiğimda, 2006 da açıp hiç kullanmadığım finansbank da 5000 lira kredili mevduat hesabım olduğunu gördüm. Kredili mevduat hesabı toplam kredi kartı limitimi etkiler mi? Zira risk raporunda görünen toplam limitim mevcut kartımın limiti + 5000 lira şeklinde görünmekte???

Edit: bu maximum limite arkadaşlarım takılmıyor, kredi puanım yüksek olmasına rağmen ben niye takılıyorum anlamıyorum…

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#SamsungNote8 #Başkurdistan #Ufa #Rusya

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung Gear Fit 2 kullanan var mı? Xiaomi Mi Band 2 yine kayboldu 🙁 Mi Band 2 de kayış içindeki astar kaybolunca çok kolay çıkıyor içinden 🙁 Gear Fir 2 de bluetooth bildirim ve gps kapatsak 4-5 gün görebilir miyiz ? @gamsizm kullanmaya devam ediyor musunuz? Mi Band 2 100 lira Gear Fit 2 300 lira…

BeğenFavori PaylaşYorum yap