Selamlar,

Kısa bir süredir kullandığım Mart ayında Amazon'dan alınmış garantisi devam eden sıfır ayarında LG 34 inç Ultrawide 2K monitörümü satıyorum. İlgilenenlerin dikkatine. Fiyat 8500TL.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-monitor-lg-ultrawide-ergo-34wn780-b-34-inch-monitor-qhd-3440x1440-ips-1043853933/detay

#alımsatım #acilsatilik #34WN780 #ultrawide #LG

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TS eşliğinde voLTE testi keyfi.
#ulak #millibazistasyonu #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

İnsanlara bir başka insana yüzüne karşı söyleyemediği şeyleri sosyal medayadan söyleyebilme hakkı nereden geliyor merak ediyorum. Psikolojik bir iletişim rahatsızlığına işaret ettiğini düşündüğüm bir durum söz konusu. İşin rahatsız edici yanı tepki aldıklarında neden olduklarına anlam verememeleri. Empatiyi geçtim iletişimin ilk çıkış noktası olan karşıdaki kişiye saygı gösterme konusunda bile bu kadar çuvallayan saçmalayan insanlar olması size de garip gelmiyor mu? Bu tür en ilkel insani olgulardan bile yoksun olan kişilerin sosyal hayatlarında, profesyonel hayatlarında başarılı olmaları mümkün görünmüyor. Siz siz olun insanların yüzüne söyleyemediğiniz cümleleri sosyal medyadan dile getirmeyin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google Home ya da akıllı ev sistemleri kullanan varsa deneyimlerini paylaşabilirlerse sevinirim. Yakın zamanda Harman Kardon Citation One modeli hediye olarak geldi. Şimdilik sabah alarm kurma, randevu ayarlama, sesle müzik çalma vs amacıyla kullandım. Başka amaçlarla kullanan, deneyimlerini paylaşmak isteyen olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Superonline kullanıp ara sıra Netflix'e bağlanamayan var mı? Şu an Netflix'e giremiyorum ping atamıyorum traceleyemiyorum vs. Diğer sitelerde hiçbir sıkıntı yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tebrikler Teknoseyir. https://twitter.com/teknoseyir/status/1030837303386759168
@gamsizm @leventp @hkellecioglu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tam Intel Meltdown güvenlik açıklarından kurtulmaya başladık derken L1TF güvenlik açığı nedeniyle bazı Intel tabanlı CPU'ların L1 cache'inden veri çalmanın mümkün olduğu tespit edildi. Bu açık fiziksel makinadaki processler dışında VM üzerinden başka VM'lerden de veri çalmaya imkan verdiği için multi-tenant çalışan ve Intel CPU kullanan bulut sağlayıcıları etkileyebiliyor. Kritik verileriniz varsa, bulut sağlayıcı ile çalışıyorsanız durumunu öğrenip, kendi sunucularınız ise gerekli yamaları (CPU firmware, OS patch) yüklemeniz önerilir. Aşağıda Red Hat'in hazırladığı 3 dakikalık video ile güvenlik açığı çok güzel anlatılmış.

L1TF Explained in 3 Minutes from Red Hat
https://access.redhat.com/security/vulnerabilities/L1TF
https://www.intel.com/content/www/us/en/security-center/advisory/intel-sa-00161.html

#HaftalıkGündemeMalzeme #HaftalıkGündemDeğerlendirmesi #gündem #meltdown

BeğenFavori PaylaşYorum yap