BeğenFavori PaylaşYorum yap

AirPods pro 2500 TL fiyatına sizce değer mi?
@flashock

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Alt katta oturan 1 seneden fazladır her Allahın günü yüksek sesle TV izlediği için beni uyutmayan. Her sabah erkenden tv sesine uyandığım 65 yaşındaki şahıs. Babama benim için ''Kapıma polis geldi. Zilimi çalıp beni rahatsız ediyorsunuz. Oğlunun psikolojisi bozuk herhalde gitsin tedavi olsun'' demiş. Diyeceklerim bu kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 23
 • Orcun @orcun

  Çok güzel saçmalığa bak o zaman farzedelim ki git adamı döv tertemiz sonra da dersin ki polise '' ABİ PSİKOLOJİM BOZUKTU DÖVDÜM HATIRLAMIYORUM '' gitsin kendi uğraşsın. Yani yok ya yaşanacak ülke değiliz işte, bende de mesela geliyor ev sahibi taciz ediyor kafasına göre eve geliyor falan. Şimdi ben bu adamı öldüresiye dövsem haksız mıyım ? kontratta yazan zam oranı belli devletin açıkladığı enflasyon belli eee 2 misli zam istiyor ? yetmiyor telefondan + eve kapıma gelip taciz ediyor. Şimdi ben bu adamı hastanelik edene kadar dövsem sonrada ayıltıp tekrar dövsem haksız mıyım ? herif benim evim diyor kapıdan girmeye çalışıyordu, dedim geçersen kapıyı sonucunu düşünüp girmeye çalış. Adama rahatsız etme git ver mahkeme diyorsun hala aynı yerde. Ondan sonra kiracı bikbik yaptı kiracılar öyle böyle diye millet ev sahipleri yaka silkiyor.

 • Burak Özkes @burakozkes

  Ben artık otobüste bile yer vermemeye başladım, yaşlılar bu ülkenin yükü olmaya başladı. Umarım ailem de yaşlanınca böyle olmaz, katlanamıyorum.

  • BEN EKONOMİSTİM @johan28

   Başladı değil uzun zamandır böyleler, maalesef çok sevdiğim yaşlı insanlar da var ancak genele bakınca kuş kadar süre çalışmış, erkekleri uzun dönem askerlikle övünen 30 40 yıldır emekli maaşı alan tipler halindeler. Başka yaptıkları bir şey de yok yüksekten emekli maaşı alıyor gençleri eleştiriyor ama 40 yaşında emekli olmuş 🤣 . Ülkeyi övüyor harikayız diyor gerçeklerden kaçıyorlar. Hepsi değil ama çoğunluğu by halde

  • Orcun @orcun

   Ben senelerdir vermiyorum. İş vakti işimiz var birşeyimiz var acil durum vs. bilrisin sende izmirdeydin 249 168 halkapınar metro cehennem mahşer yeri gibi. Geliyor birtane dayı elde ekmek var gezmiş bütün memleketi 65 yaş kartıyla beleşe ondan sonra ayakta durunca söyleniyor '' BİR GENÇTE YER VERMEDİ HEY HEY TEY TEY '' diye bağırıyor çağırıyor. Ne işin var senin o vakitte ekmek için gezmeye gidiyon ? sabahın körü akşamın geç vakti geziyorlar boyna. Ne güzeldi ya şu otobüslerde pandemi zamanı 65 kart yasaktı bunların sokağa çıkması da yasaktı ne kadar rahat nefes almıştık. Eyvallah hastaneye oraya buraya acil işi olana lafım yok ama çoğu öyle değil ki ? gezmeye dolaşmaya hava almaya geziyorlar biniyorlar.

  • BEN EKONOMİSTİM @johan28

   Yer verme konusunda da özel yerler var ya yaşı hamile engelli vs. için ayrılmıştır öncelikli tarzında. Oralarda oturmuyorsam artık ben de yer vermem, sabah 6 da çıkmışsın akşam 6 ya kadar iş güç bir ton yorgunluk çekiyor gençler de çalışanlar da, hop bir teyze gezmeye gitmiş tam da iş çıkış saati eve dönüyor ya azıcık kafanı kullan, o gençler yer versin diye gözüyle yiyorlar yetmiyor laf söylüyorlar. O kişiler zaten keyfinden oturmuyor büyük ihtimalle.
   Hiç kafa yok ya , çevremde ki yaşlıları görünce bunları anlamak daha da zorlaşıyor. Bizde sofradayken çocuktan su istemezler onun lokmasına hakkına mani olmasın diye yaşlı başlı kişiler bile gider kendi suyunu alır, en azından almaya çalışır hareketi görünce bizler kalkıp ihtiyacı neyse veriyoruz ama mantık ortada işte.

  • BEN EKONOMİSTİM @johan28

   @orcun tam da iş saatlerinde, özellikle yapıyorlar herhalde

  • Orcun @orcun

   @johan28 Ben takip ediyorum ya resmen analiz ediyorum. Sabah saatleri iş saati birde akşam otobüs işte metro tamam dolu normal iş saati vs. ya arkadaş o zaman öğlen bin otobüse vs ? sabahın köründe gitme binme ? akşam 4,5 dan sonra otobüsler ulaşım kitlenmeye başlıyor işte hallet işini dön ya o vakte kalma değil mi ? bir deneyin ya allah aşkına kamera takın yakanıza gizli kamera hesaplayın tam iş saatleri inip binin yoğun saatlerde sayın otobüste kaçtane 65 yaş üstü var ? bir hesap edin ben birkere bindim sadece ben gençtim. Körüklü otobüs full 65 yaş üstü.

  • BEN EKONOMİSTİM @johan28

   @orcun bu bedava hakkını iş saatlerinde 50 kuruş yapsalar çözüm olur aslında

  • Orcun @orcun

   @johan28 Hastaneye gideni işte ilaç yazdıranı vs zaten mhrs randevusu sms'i olmayan gidemiyor ya artık, çok basit 65 yaş kartını sabah 10'a kadar yasaklayacan, akşam da 5'den sonra yasaklayacan. Zaten hes kodu kartına tanımlı değilse toplu ulaşım kullanamıyorsun onda sorun değil. Çok illa dışarı çıkmak istiyorsa versin 3 lira 5 lira binsin dolmuşla insin gitsin nereye gidiyorsa ekmek mi alacak ? kös kös banklarda sabahtan akşama kadar mı oturacaklar ne yaparlarsa yapsınlar.

  • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

   Zaten yaslilara bedava olayi 7-10 ve 16-19 arasi yasaklanmali. Kimse kusura bakmasin dizini kirip otursunlar evlerinde o saatlerde ya da parasi neyse versinler. 12 saat mesai yapan insanlar var ulkede, kimse sana yer vermek zorunda degil.

 • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

  Alttan alma, bu hiyarlara alttan alirsan ustune cikar. Cirkeflikle, bagirip sesini kesmeyle, köpek gibi davranarak mucadele et. Kisa surede kulun olur.

 • Tunahan Avsallı @awsalli

  Olay yaşlılık ile alakalı değil. Yetiştirilme tarzı ile alakalı. Bu kafada yetişen gençler var. Onların yaşlı halleride böyle olacak. Laf anlamazlar, kafalarında bir doğru var. Onun dışına çıkmazlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 26

Xbox almayı düşünüyorum. Şuan en mantıklı seçenek yurtdışından almak mı? TR'den almak mı Yardımcı olacak var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap