onimarsynn paylaştı.

🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@orcun Geçenlerde bana Samsung A50'ye gelen bir güncellemeyi ve onun kamerayla parmak izi okumaya etkisini sormuştunuz, o güncelleme bugün geldi bana. Parmak izi öncesine göre çok ciddi hızlandı. Eskiden parmak izini okumama gibi sorunlar vardı bugün güncellemeden sonra o sorunlarla hiç karşılaşmadım. Kamera konusunda ise çok az iyileşme var gibi duruyor ama büyük farklar yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Sağolasın dostum. Bende A50 ana konusundan bakıyordum bugün dedikleri gibi parmak izi hem daha doğru okuyormuş hemde hızlanmış, o zaman vakit kaybetmeden gidip bir ara alayım. kameradan zaten çokta büyük beklentim yoktu, tek derdim uzun pozlamaydı. 🙁

    • onimarsynn @onimarsynn

      Rica ederim ne demek. Kamera yazılımında sıkıntı var sanırım, güncellemeyle düzelir mi bilmiyorum ama BKM Ekspress qr kod okumak için kamera açtığında bile görüntü çok daha kaliteli oluyor. Farklı kamera uygulamalarıyla daha iyi sonuçlar aldığını söyleyenler var ama kamerayı çok kullanmadığım için hiç farklı yazılımla denemedim.

onimarsynn paylaştı.

Yoksa @leventp'de paylasim yapiyordu da aninda silindigi icin biz mi goremiyorduk. Olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu Crocs terliklerden kullanan var mı? Denedim çok rahat ve hafifler ama malzemesi beni tedirgin etti, çok çabuk aşınacakmış gibi duruyor. Uzun kullanımda nasıl?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5