BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 46
 • Emiel Regis Rohellec Terzieff- @regis

  Şimdi birisi gelip adıma kayıtlı benim evimi müze yapsa bakanlıktanda karar çıksa bende gidip itiraz etsem tekrar evimi alsam ulan evimden mi kovacaksınız beni 🙂 Neyse olması gereken oldu çok fazla büyütüldü konu devlet neden müzeye çevrildigini açıklayamıyor sanırım zamanın politik anlaşmalarından biriydi şimdi eski haline döndü Allah şimdiden ordaki namazlarınızı kabul etsin mümin kardeşlerim.

 • Ali Pektaş @alipektas

  Pakistan'da falan vardı sanırım hem müze hem cami olan tarihi yerler. Öyle yapılırsa bir problem yok bence. Cami olmasını da sırf cami yetersiz de ondan yapıyorlar/istiyorlar diye yorumlamamak lâzım. İnançlı insanlar için öyle yerlerin simgesel değeri olur. Ayasofya'nın da bu bakımdan değeri bayağı fazla. Benim açımdan sıkıntı şu: Kaç yıllık iktidar sıkışınca oy için açtı, bir de bunların hanesine artı olarak yazılacak bu. Daha önce açılmalıydı bence. Toplumsal ayrışmayı bu denli kökleyen bir yönetimin/zihniyetin kararıyla yapılması olayı başka boyutlara taşıyor.

  • Eren Hatırnaz @erenhatirnaz

   Pek oy için açıldığını düşünmüyorum açıkcası. Zaten büyük oranda kendi kitlelerine hitap eden bir hareket, oyları çok etkileyeceğini sanmıyorum. Bence önümüzdeki dönemde daha da kötüleşecek ekonomi için yeni bir bahane yarattılar. "Ayasofya yüzünden dış mihraklar bizimle uğraşıyor" söyleminin önünü açtılar.

  • Ali Pektaş @alipektas

   @erenhatirnaz Ya aslında oy içinden kastı şuydu:
   Kendi kemik kitleleri eriyor, bunun önüne geçmek adına yaptıklarını düşünüyorum ben. Daha doğrusu yapacaklardı ama zor zamanalra saklıyorlardı. Şimdi eriyen kitleye mesaj veriyorlar: "Bakın Kutlu davamız devam ediyor. Sessiz devrim devam ediyor. İki ekonomik öften püften sebepten davaya ihanet etmeyin, bizi yarı yolda bırakmayın. İslami misyonumuzu icra ediyoruz gördüğünüz gibi, aman yarı yolda bırakmayın." vs.
   "Ayasofya yüzünden dış mihraklar bizimle uğraşıyor"
   Bu da dediğime geliyor zaten. En ufak sorunda diyecekler "Bakın Müslümanlar Ayasofya'yı alınca hemen rahtsız oldular. Ey Müslüman kardeşelrim desteinizi esirgemeyi şimdi de düşünüyor musunuz?" vs.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Orası müzeydi ve kültürkerin birleştiği yerdi. Şimdi oranın kültürel değerleri için orayı ziyarete gelen turist gelmeyecek.
  Sanıldığı gibi dış üşkelerin umrunda olduğunu da düşünmüyorum.

 • dusunuyorama @dusunuyorama

  Ne mozaik sever milletmişiz müze iken bu kdr mozaik düşünmediler. Hadi hadi zorunuza gidiyor m yapcqk bir şey yok diye susuyor millet aç aç , ne gerek vardı diyerek sessiz sessiz kriz geçiriyor bazı kesimler.

onimarsynn paylaştı.

Mi Band 4 aldım. Varolan custom temalar çok cafcaflı. Kendime sade tema yaptım. Burada paylaştım. Sade tema sevenler. #miband4

https://amazfitwatchfaces.com/search/mi-band-4/authorID/299283

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@umtk Merhaba, 13 yaşındaki çocuğa 1300-1500 lira civarlarına hangi telefon alınır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Linkteki standı 40 liraya aldım. Uzun süredir böyle bir şey istiyordum fiyatları hep 300-350 liralardan başlıyordu. Bunun ederi mi o kadar yoksa çok mu ucuza aldım bilmiyorum. İhtiyacı olan bir baksın son 3 adet diyordu.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0821KGFC8/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o02_s00?ie=UTF8&psc=1

Speedlink Vesyon Çift Monitör Kolu - İki Monitör için Monitör Kolu - 13-27...

Speedlink Vesyon Çift Monitör Kolu - İki Monitör için Monitör Kolu - 13-27 inç Monitörler için Uygundur - Siyah: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 32 / 161

Anker Soundcore Life Q10 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık - Fiyatı

Anker Soundcore Life Q10 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık - en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, oturduğum yerde yalnız yaşayan yaşlı bir teyze var evine yeni kapı yaptırmış. Kapıyı yapan adamla şubatta anlaşmışlar, parayı da o zaman almış ve daha bugün yapmış kapıları. Birde bunun üzerine çıkma kapı takmış. İşte salonun kapısı yerden 5cm yukarıda, mutfak kapısı 2cm yukarıda falan tüm kapılar farklı boylarda. Teyze niye böyle oldu diye sorunca seninle anlaşalı dört ay oldu gelip kapıyı yaptığıma dua et demiş. Akordiyon kapı olacak yerlere de akordiyon kapıyı paketiyle bırakmış, teyze bunu takması çok basit vidaları sıksan yeter deyip gitmiş. Teyze benden takmamı rica etti, tamam dedim eve bir girdim her yer talaş. Kapıların kasasını da evin içinde kesmiş, abartısız 3 market poşeti talaş çıktı evden. Ortada herhangi bir sözleşme vs yok, teyzeye sordum sadece adamın telefon numarasını biliyor. Bu durumda herhangi bir şekilde yasal yollara başvurulup sonuç alınabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12
onimarsynn paylaştı.

#nostalji #teknonostalji #Playstation

BeğenFavori PaylaşYorum yap
onimarsynn paylaştı.

"Etiklikleri" ortaya çıkınca mecburen sonlandırmışlar 😃

https://bundle.app/NRga0hye

Sözcü - AKP’den ‘Yeşil küre’ için yeni karar

AKP tarafından sosyal medyada "Etik Farkındalık" adıyla başlatılan "Yeşil Küre" uygulaması sona erdi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@umtk bence siz de böyle şeyler denemelisiniz. He yapmasanız da izleriz orası ayrı konu ama yaparsanız görsel hoşluk olur. https://twitter.com/iPhonedoTR/status/1272581951132581889

BeğenFavori PaylaşYorum yap