İyi akşamlar, Macbook Air M2 için bir dock almak istiyorum fakat beklentim biraz farklı. Biliyorsunuz M1 ve M2'li cihazlar (Pro ve maxler hariç) harici olarak sadece bir ekran destekliyorlar, yani M2'li bir alete iki tane monitör bağlandığında görüntüyü aktarmıyor.

Bu noktada bilindik bazı dock üreticilerinin çözümleri var, ürüne göre iki ve dörde kadar harici ekran desteği sağlıyorlar fakat bu dockların fiyatları linkteki örnekte de olduğu gibi gümrük sınırından çok fazla, o nedenle yurt dışından alayım gelsin gibi bir durum olamıyor maalesef. Türkiye'de de ben bulamadım, belki gözümden kaçmıştır diye sizlere de sormak istedim.

Sizin bildiğiniz, Macbook'lara çoklu ekran desteği sunan ve en önemlisi de Türkiye'den alabileceğim bir dock var mı?

https://www.ugreen.com/products/ugreen-usb-c-triple-display-docking-station?variant=39915666112574

Ugreen USB C Triple Display Docking Station (12-in-1)

8K Crystal-clear Streaming Dock Station USB C docking station HDMI2 port supports up to [email protected] in Windows, and up to [email protected] in Mac OS.Connect via all three simultaneously to enjoy crystal-clear...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Selamlar iyi haftasonları dilerim herkese, benim yeğen bu sene üniversiteye başladı ve ona bir tane araba alacağız, ilk arabası olacak. Çocuk küçüklüğünden beri eline geçen 1 kuruşu bile biriktirip altın alırdı, baya bir kendi birikmiş parası var, yani paranın büyük kısmını kendi karşılayacak üzerini de ben tamamlayacağım. Çocuğun kendi parası olduğundan onu üzmeyecek bir şey almak istiyoruz ve toplamda 150.000 liraya kadar çıkabiliriz ama 125-130 seviyelerinde kalırsak arıza vs gibi durumlar için cebinde parası kalır daha iyi olur bizim için.

Otomatik olsun vs gibi hiçbir önceliğimiz yok, sadece alsın ve uğraşmadan binsin istiyorum. Bu paraya ne önerirsiniz?

Sahibinden'de ortalama olarak 125.000 TL civarlarına 2003-2004 model Peugeot 206'lar bulunuyor. Bunlar nasıldır mesela?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

Piyasada monitör mü kalmamış yoksa ben bakmayı mı bilmiyorum? Edit: *Ultra widescreen dedikleri tarzda, minimum 2k, ips panel ve type-c girişi olan monitör ihtiyacım var, bir türlü bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada'da, Hepsiburada satıcılı LEGO'ların bazılarında güzel indirim var. Technic serisinden Mclaren Senna'yı 600 liraya, yeni Batmobil'i 900 liraya, minik uçağı da 75 liraya aldım. Uçak ile Senna'nın sonuncusunu ben aldım galiba ama Batmobil'de stok var görünüyor şu an, ilgilenenlere haber vermiş olayım.

Edit: Kutusunu saklama huyunuz varsa Hepsiburada'yı direkt pas geçin, Hepsiburada'dan daha sağlam kutulu LEGO gelmedi bana.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şeytan diyor al şundan bir tane gündelik binek araç olarak kullan.

https://www.youtube.com/watch?v=Z_GZ7SPObss

Suv Gibi Tır! Yeni Daf XD

Selam Ben Yiğit. Barcelonada Şehir içi kullanıma uygun olarak üretilen ve Yılın kamyonu seçilen yeni DAF XD leri test edip kullanma fırsatı bulduk. Sürüşte B...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar dilerim herkese, 500-700 TL civarlarında kablosuz kulaklık olarak ne alabilirim? Hediye olarak alacağım için karşı tarafı üzmeyecek bir ürün olması gerekiyor, var mı aklınıza gelen ürünler?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ubisoft'un kendi mağazasında indirim var. Birçok oyunda zaten indirim var bir de o indirime ek olarak FRESH kodu ile tek ürününe %10 iki ve üzeri ürüne ise %20 ek indirim uyguluyor. Farcry 6 ve Watch Dogs Legion ikilisini aldım, toplamda 157 liraya geldi.

https://store.ubi.com/tr/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • reducto @protego

  Far Cry 6 hiç fena değildi, sıkılmadan oynarsın. WD Legion'ın Londra haritası, grafikleri tek kelimeyle mükemmel ama ben hikayeye adapte olamadım bir türlü

  Far Cry 6 GOTY sürümü ve yeni genişleme paketi geliyormuş. Ubisoft hakkaten oyunlarını desteklemeyi bir türlü bırakmıyor ya. Oyun tutsa da tutmasa da, az da satsa. Takdir edilesi

  • onimarsynn @onimarsynn

   Bu oyunların hikayesi kötü olsa bile aksiyonu yetiyor bana o nedenle iyiymiş kötüymüş hiç bakmadan alıyorum artık. Şu dönemde en ucuz eğlence biçimi oldu bunlar. Şaka maka 2.5 lahmacun parasına yüzlerce saatlik eğlence satıyorlar 😄

 • findViewById @findviewbyid

  Valhalla nasıl acaba almaya değer mi

  • hakan86 @hakan86

   En az 50-55 saat oynanış süresi var, fiyat/saat oranı olarak güzel bence. Oyun genel olarak da belli bir kalitenin üstünde, ben hikaye akışını çok beğenmedim bir tek, o açıdan Odyssey'i daha çok beğeniyorum.

  • onimarsynn @onimarsynn

   Bu fiyata bence çok iyi. Yan görevleriydi bilmem neydi derken 100 saati rahat geçiyor oynanış süresi. 107 saat oynamışım, ana hikaye bitti yan görevlerin yarısı duruyor öyle söyleyeyim ve DLC'lere hiç bulaşmadım. Onları da alırsan kim bilir kaç saat olur.

Sizlere kafamı epey meşgul eden bir konuda danışmak istiyorum.

Ben nispeten çok kitap okuyorum, o nedenle de kitapları ucuz buldukça toplu alıyorum. Hazırda da nereden baksanız 150 civarında okunmamış kitabım var.

Şimdi olay şu, çantamı ufaltıp yükümü azaltmak istediğim için e-kitap okuyucu alacağım fakat bu okunmamış kitaplar ne olacak sorusu kafama takıldı. Şimdi ben parasını verip fiziki olarak aldığım kitapları sizce tekrar ücret ödeyerek lisanslı mı almalıyım, yoksa bunların zaten fiziki kopyalarını aldığım için sadece elimde olan kitaplar özelinde korsanlarını okumam etik olur mu? Yaratıcı işlerdeki telif meselesine karşı hassas biriyim, o nedenle bu konu beni çok ikilemde bıraktı. Sizin düşünceleriniz nedir bu konuda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 18

Bunlar iyice pazaryeri olmaya başladılar, şimdi de Samsung ürünleri gelmiş Beymen'e. Yalnız şuna dikkatinizi çekmek istiyorum, Samsung telefon, Apple bilgisayar veya Bialetti moka pot vs gibi ürünleri satın aldığınızda bunu size Beymen göndermiyor, Aldığınız ürünün direkt kendi markasından geliyor hepsiyle anlaşmışlar, beymen.com baya bildiğimiz pazaryeri gibi çalışıyor şu an. Geçenlerde beymen.com'a özel yeni branding yaptırmışlardı, kendi kargolarını da kurdular, bu olaya baya yatırım yapıyorlar ve daha da yapacaklar gibi duruyor. #HaftalıkGündemeMalzeme

Bunun çok benzerini Vakko da Vakkorama adı altında kısmen deniyor aslında ama sadece birkaç ayakkabı ve kıyafet markasıyla sınırlı tutuyorlar şu an.

https://www.beymen.com/samsung-51861

Samsung Markalı Tüm Ürünler | Beymen

Samsung markalı tüm ürünler Beymen’de! Samsung ürünlerine Beymen.com fırsatlarıyla sahip olmak için hemen tıklayın, avantajlı fiyatları kaçırmayın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7