Ubisoft'un kendi mağazasında indirim var. Birçok oyunda zaten indirim var bir de o indirime ek olarak FRESH kodu ile tek ürününe %10 iki ve üzeri ürüne ise %20 ek indirim uyguluyor. Farcry 6 ve Watch Dogs Legion ikilisini aldım, toplamda 157 liraya geldi.

https://store.ubi.com/tr/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • reducto @protego

  Far Cry 6 hiç fena değildi, sıkılmadan oynarsın. WD Legion'ın Londra haritası, grafikleri tek kelimeyle mükemmel ama ben hikayeye adapte olamadım bir türlü

  Far Cry 6 GOTY sürümü ve yeni genişleme paketi geliyormuş. Ubisoft hakkaten oyunlarını desteklemeyi bir türlü bırakmıyor ya. Oyun tutsa da tutmasa da, az da satsa. Takdir edilesi

  • onimarsynn @onimarsynn

   Bu oyunların hikayesi kötü olsa bile aksiyonu yetiyor bana o nedenle iyiymiş kötüymüş hiç bakmadan alıyorum artık. Şu dönemde en ucuz eğlence biçimi oldu bunlar. Şaka maka 2.5 lahmacun parasına yüzlerce saatlik eğlence satıyorlar 😄

 • findViewById @findviewbyid

  Valhalla nasıl acaba almaya değer mi

  • hakan86 @hakan86

   En az 50-55 saat oynanış süresi var, fiyat/saat oranı olarak güzel bence. Oyun genel olarak da belli bir kalitenin üstünde, ben hikaye akışını çok beğenmedim bir tek, o açıdan Odyssey'i daha çok beğeniyorum.

  • onimarsynn @onimarsynn

   Bu fiyata bence çok iyi. Yan görevleriydi bilmem neydi derken 100 saati rahat geçiyor oynanış süresi. 107 saat oynamışım, ana hikaye bitti yan görevlerin yarısı duruyor öyle söyleyeyim ve DLC'lere hiç bulaşmadım. Onları da alırsan kim bilir kaç saat olur.

Sizlere kafamı epey meşgul eden bir konuda danışmak istiyorum.

Ben nispeten çok kitap okuyorum, o nedenle de kitapları ucuz buldukça toplu alıyorum. Hazırda da nereden baksanız 150 civarında okunmamış kitabım var.

Şimdi olay şu, çantamı ufaltıp yükümü azaltmak istediğim için e-kitap okuyucu alacağım fakat bu okunmamış kitaplar ne olacak sorusu kafama takıldı. Şimdi ben parasını verip fiziki olarak aldığım kitapları sizce tekrar ücret ödeyerek lisanslı mı almalıyım, yoksa bunların zaten fiziki kopyalarını aldığım için sadece elimde olan kitaplar özelinde korsanlarını okumam etik olur mu? Yaratıcı işlerdeki telif meselesine karşı hassas biriyim, o nedenle bu konu beni çok ikilemde bıraktı. Sizin düşünceleriniz nedir bu konuda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 19

Bunlar iyice pazaryeri olmaya başladılar, şimdi de Samsung ürünleri gelmiş Beymen'e. Yalnız şuna dikkatinizi çekmek istiyorum, Samsung telefon, Apple bilgisayar veya Bialetti moka pot vs gibi ürünleri satın aldığınızda bunu size Beymen göndermiyor, Aldığınız ürünün direkt kendi markasından geliyor hepsiyle anlaşmışlar, beymen.com baya bildiğimiz pazaryeri gibi çalışıyor şu an. Geçenlerde beymen.com'a özel yeni branding yaptırmışlardı, kendi kargolarını da kurdular, bu olaya baya yatırım yapıyorlar ve daha da yapacaklar gibi duruyor. #HaftalıkGündemeMalzeme

Bunun çok benzerini Vakko da Vakkorama adı altında kısmen deniyor aslında ama sadece birkaç ayakkabı ve kıyafet markasıyla sınırlı tutuyorlar şu an.

https://www.beymen.com/samsung-51861

Samsung Markalı Tüm Ürünler | Beymen

Samsung markalı tüm ürünler Beymen’de! Samsung ürünlerine Beymen.com fırsatlarıyla sahip olmak için hemen tıklayın, avantajlı fiyatları kaçırmayın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Anneme Beymen'den hediye almıştım, kargoya verilince kargo firmasına şaşırdım, bunlar da kendi kargo operasyonlarına başlamışlar. Henüz teslim edilmedi fakat Kolay Gelsin'in teslim tarihi değiştirme vs gibi özellikleri bunda da var. Bakalım teslimat süreçleri de sorunsuz olursa ne iyi.

https://beymenx-press.com/

BEYMEN X-PRESS

Beymen.com alışverişlerinizi Beymen X-PRESS özel filosu ve personeli aracılığıyla en hızlı şekilde size getirelim...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mikail toretto @mikail-toretto

  büyük ihtmalle sadece büyük şehirlerde kendi araçlarıyla dağıtım yapıyorlar. Zaten çok fazla sipariş geldiğini zannetmiyorum. sipariş adedi az ama maddi değeri yüksek ürünleri daha hızlı ve güvenli şekilde dağıtıyorlardır.

  • onimarsynn @onimarsynn

   Hocam pahalı ürünleri zaten en başından beri kendi özel servisleriyle teslim ediyorlardı, şimdi o hizmeti biraz daha genele yayacaklar gibi duruyor çünkü aldığım ürünler toplamda 700 liralık birkaç parça kıyafetti, yani özel servis çıkaracakları segmentte ürünler almadım. Aynısını yakın zamanda Boyner'de yaptı, yavaş yavaş özellikle büyük şehirlerde geleneksel kargo firmalarından uzaklaşıyor çoğu marka. Bakalım bunun sonu nereye gidecek.

onimarsynn paylaştı.

2017 de açtığım davamın sonuna geldim.
+Sıfır km aldığım aracımın fabrikasyon hata nedeniyle motoru 17binde ve 21binde rektifiye oldu. Bayi, çağrı merkezi, mail, mahkeme dava-dava, BAM, temyiz, yargıtay derken müspet sonuç geldi ve misli ile değişim onandı. 2 ay önde dava onanınca 3. tamirat ve 30bin TL para teklif edildi.
+Bu teklifin ardından icra infaz kurumuna başvurdum, kurum rutin prosedür olarak aracın misli var mı varsa nedir eğer yoksa bu araç şuan sıfır km olsaydı emsal bedeli nedir diye ticaret odasına yazı yazdı, ticaret odası biz bilmiyoruz herhangi bilgiye de ulaşamadık diye cevap döndü.
+Bundan sonraki süreç icra infaz kurumunun atayacağı bilirkişi ile ilerleyecek. Aynı sorulara cevap istenecek, aracın misli var mı varsa nedir yoksa sıfır olsaydı bedeli nedir?
+7-8 aylık bir süreçten söz edildi, daha kısa da sürebilir...

Öğrendiğim işinize yarayacak bazı bilgiler;
1# Misli ile demek benzeri demek ve ancak aynı malın yenisi varsa yenisi ile değişim demek. Kozmetik değişiklik olsa dahi güncel tutarlar belirleniyor.(Birinde sunroof var diğerinde yok gibi)
2# Araçta gizlenmiş bir ayıp varsa süre aşımı diye bir durum söz konusu değil, garantisi doldu şikayet etmekte gecikti diye bir şey yok, gizli ayıp olup olmadığını bilirkişi beyan eder. (Benim davama üç bilir kişi raporu sunuldu son iki tanesi heyet halinde)
3# Mahkeme boyunca aracın kullanımına devam edilmesi ve kilometresinin yükselmesinin davacı açasından hiçbir olumsuz tarafı yok, hukuki süreç boyunca aracı mevcut hali ile kullanmaya devam etmeniz davalı tarafın elini güçlendirmiyor.
4# Sorunları bayiler yada distribütör ile çözmeye çalışmak manasız, kimse böyle kıymetlerin değişimi vs konularda elini taşın altına koymuyor. İyi bir avukat ile hemen hukuki sürece başvurmalısınız.
5# Eğer aracın misli varsa ama ellerinde yoksa bir üst versiyonunu yada modelini, örneğin C segment stokta yok D segment vermek gibi bir durum söz konusu değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 25
onimarsynn paylaştı.

Geçen @hamitozlu abimiz birtane #Samsung galaxy note 8 yolladı. Cihazın sıkıntısı aniden kitlenip kapanmış ve açılmıyor gibi birşeydi. Cihaz bana geldi testlerini yaptım şarj almasında vs pek bir sorunu yok. Ama alet açılmıyor ? araştır sor soruştur derken mevzu nand veya cpu bellek olabilir denildi.

Facebookta orada burada '' güya '' anakart tamircileri var. Mikroskopla bakıyorlar hat mat çekiyorlar gerekirse kalıplıyorlar vs. vs. reklamlar videolar gırla akıyor. E abicim adamlara yazıyoruz dönmüyorlar. Zor bela dönüyorlar '' YA GARDAŞ BUNUN KRONİK CPU SIKINTISI VAR ÇIKMA ANAKART TAK GEÇ '' modunda cevap geliyor. Hani bu işin de piri adam ya bunlar ? güya öyleymiş, bana da öyle denildi.

Neyse, çıkma anakart bakıyoruz ama ya kimisi satılmış ya da cihaz ölü veya yurtdışı ne olduğu meçhul anakartlar bunlar. Ve yani hep 1000 li rakamlarda geziyor. Şimdi cihazın ekranı da ölü olsa kırık vs derdim ki abi uğraşmayalım zaten ekranda gidik vs. ama öyle de değil. Hani nand gidik olsa odinle vs rom atıyorum cillop gibi gidiyor ha arada kopuyor atmıyor ama atsa bile alette start yok, açılsa bile böyle garip ekranda kalıyor.

Neyse izinleri de alıp ben kurcalamaya giriştim. Benim elimde öyle bu işi işlemci kalıplamayı yapacak kadar ileri düzeyde ekipman zaten yok. En kötü olmazsa zaten mecbur çıkma anakart alacaktık. O arada dedim kurcalayalım bakalım belki olur vs. Neyse cpu gpu nand tarafı zaten belli ısıyı dağıtıcı ufak metal parça işte termal pad derken açtım. Yanlardan azcık flux verip tepeden bir 10 dk kadar ısıttım. Ama tabi öyle dur ısıyı verem de yakam gibi değil. 😀 İnce ince düzgünce olması gerektiği gibi yani, çok ısıtırsan yakarsın az ısıtırsan anlamı olmaz. Neyse ısıttık soğuttuk derken termal padleri değiştirdim güzelce termal macunladım ve topladım.

Alet cayır cayır çalışıyor. Dedim bu böyle olmaz yani çalıştı da dur ya kökleyim, ne kadar benchmark varsa aleti 1 güne yakın kastırdım zorladım. Kendi pili tabi ölmüş artık hazır olmuşken alet öyle idare ettim ama birde dedim abi #deji alalım rahat edelim. Dejiyi alıp aleti de dejiledim topladım. Tabi gene benchmark kastırma pcmark derken 1 tam gün de kendi telefonummuş gibi kullandım yani sim kartımı taktım kullandım.

Baktım sorunu yok cayır cayır çalışıyor. Topladım tertemiz orjinali gibi güzelce de paketleyip Hamit abiye yolladım. Tabi teslim aldı üstünden de 1 hafta geçti dediğine göre bir sorunu yokmuş sorunsuzmuş. Ama tabi bu işlerin en olacağı meçhul. En azından note 8'i kurtardık, benim yani içim kaldırmıyor o yüzden. Alet cillop gibi çalışıyor kasmıyor takılmıyor fişek gibi hala her işi görebiliyorken niye çöp olsun ? hele hele bu devirde ? yazık. 😀 #tamirtadilat

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 32

Macbook'lar malumunuz çok inceldiler fakat adaptörler için aynı şeyi söyleyemiyoruz. Adaptörler benim kullanım senaryomda taşıma konusunda sorun olduğu için evde ve işte farklı adaptörler kullanmak istiyorum fakat orijinal adaptörünün fiyatı belli, öyle çok akıl kârı fiyatları yok. Kendi adaptörü zaten 35w, peki ben buna 20w olan iphone adaptörlerinden alıp iş yerinde onu kullansam şarj süresinin uzaması dışında herhangi bir şey olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Saçma sapan bir şekilde Beymen'de iPhone indirimi var. Piyasaya hakim olmadığımdan fiyatlar nasıl bilmiyorum, TROY02 kodu ile %5 indirim oluyor sepette. İhtiyacınız varsa bir bakın.

https://www.beymen.com/yasam-stil-onerisi-iphone-13-modellerinde-sepette-5e-varan-indirim-100274

İphone 13 Modellerinde Sepette %5'e Varan İndirim Modelleri | Beymen

Dünyaca ünlü markaların İphone 13 Modellerinde Sepette %5'e Varan İndirim çeşitlerini Beymen güvencesiyle online satın almak için tıklayın, avantajlı fiyatları kaçırmayın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • 1024x768 @lg-flatron-ez

  %15 yapsalar yine kurtarmaz. 22bin liralık aletle gezemem. 7500 e iphone 11 alıp çamaşır makinesinin üstünde unutup makineyi çalıştırdım (tam bir MAL gibi) arkası çatladı. ön sağlam kaldı da sorun çıkmadı. düşünsene 22 lira vermişin ön camı kırılmış aman aman aman

 • Orcun @orcun

  Ooov tam iphone 14 ler gelecekken şuan 13 almak bilemiyorum. Çok böyle über indirim yakalanmıyorsa 13 leri direkt eleyin derim.

  • onimarsynn @onimarsynn

   Eskiden eylül yaklaştıkça iPhone çıkacağının daha bir farkında olurduk, her yerden sızıntı haberleri çıkardı falan ama bu sene nedense o anlamda çok kısır geçti, sen şimdi hatırlatmasan benim aklımın ucundan bile geçmedi 14'ün çıkacağı.

  • arvelo @arvelo

   fiyat konusu var @orcun hocam. bu fiyatlardan geleceklerini sanmıyorum. sirf bu sebeple aw7 almiyorum ama muhtemelen yeni saattler 7 8 binin ustunde olacak. ayriyeten 13 de ayni islemciyle geliyor, cazip bir fiyattan alinirsa pisman etmez bence.

  • Orcun @orcun

   @arvelo Tabi fiyat mevzusu da var ama ucuz telefonlar değil bunlar. Mesela apple iphone 11'in düz modelinde ips lcd kullanıyorken düz 12 de oled'e geçti. 13 de de biraz daha iyileştirdi ama kamera özelliklerine abandılar. 14 de birde ekranda delik olacak çentik işi bitiyor deniliyor malum. E apple bu illa ki bir fark koyacak gibi, donanımda bile olmasa yazılımda yapar illa ki bu işi. Android tarafında bu pek hissedilmiyor ama apple o konuda hala eski kafa işi yürütüyor.

Robot süpürgem için inatla orijinal yedek parça arıyordum ve en sonunda bendeki alete uygun orijinal parçaları internette bulamayınca Ankara'daki yetkili servisine gittim. Durum şu, ellerinde orijinal parça elbette var ama kesinlikle satmıyorlar. Cihaz Evofone garantili ise faturasıyla birlikte getirin biz burada parça değişimi yapalım diyorlar. Toz haznesinin içindeki filtreyi değiştirmek için bile komple süpürgeyi istiyorlar. Hatta sadece süpürge de değil, süpürge + şarj standını istiyorlar.

Özellikle eski modellere orijinal parça bulmak yetkili servis haricinde imkansız şu an. Yan sanayi parçalarda da çok bariz kalite farkı var ve özellikle fırçalar yan sanayi olunca temizlik performansının düştüğünü gözlemliyorum. Şu an mecburen yan sanayi parçalarla kullanıyorum, basit bir fırça değişimi için koca aleti şehrin diğer ucuna götüremem.

Ürünü ilk aldığımdaki yorumlarım: https://teknoseyir.com/durum/1417620

Bu yorumlara ek olarak şunu ekleyeyim, bundan sonraki robot süpürgem kesinlikle Xiaomi olmaz çünkü yedek parça konusunda çok zorluk çektirdi bana.

https://teknoseyir.com/durum/1561874

Xiaomi robot süpürge için orijinal yedek

Xiaomi robot süpürge için orijinal yedek parçaları nereden alabilirim? Fırça kapağını değiştirmem gerekiyor ama yan sanayi olanlar için ses yaptığına dair şikayetler var orijinalini...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • dolunay @dolunay

  Neden toz haznesinin içindeki filtreyi değiştirmek için bile komple süpürgeyi istiyorlarmış? Mantıklı açıklaması nedir?

  • onimarsynn @onimarsynn

   Defalarca sordum, size en iyi hizmeti vermek için falan filan hep duyduğumuz şeyleri tekrarlayıp durdular. Hiçbir mantıklı açıklamaları yok çünkü. Yeni model süpürgenin filtresidir, fırçasıdır aynı dükkanın içinde normal rafta satılıyor, ama benim makine eski olduğundan sanki makine bozulmuş teknik destek alması gerekiyormuş gibi muamele yapıyorlar.

 • Murat Şentürk @senturkmurat1999

  Xiaomi'den yedek parça konusunda avantajlı firma var mı?

 • deepL @deepl

  Ufak işler için grundig el süpürgesi almıştık. Daha ilk gününde bizim kız şarj aletini kırdı. Elektronikçiye götürdüm. Bu sinyalli bunu tamir edemeyiz dediler. Arçelik servisine gittim. Biz kırdık. Parası neyse verelim şarj adaptörü lazım dedim. Elimizde yok. İstek yapalım dediler. Bir hafta geçti yok. Bir hafta daha geçti yine yok. En son süpürgeye değişim yapacağız dediler. Eve geldiler. Eski süpürgeyi alıp yerine yepyeni bir süpürge bıraktılar. Bir kuruş ta istemediler. Böyle durumlarda servisler çok önemli oluyor gerçekten de. Sanırım yedek parça bulundurma zorunluluğundan dolayı uzatmak istemediler.