2018 de hayatımda ilk kez masaüstü sistem topladım, bellek olarak da bunu tercih ettim. İki yıldır başım beladan kurtulmadı. Corsair sorunsuz değiştiriyor ama düzenli olarak böyle bir şeyin yaşanması bile can sıkıyor. İki yılda iki kez değişim oldu, şimdi ramlerden birinde yine arıza var memtest ile tek tek hepsini test ettim arıza olanda 300 bin civarında hata buldu. Acaba sorun benim anakartta falan mı diye düşünüyorum ama aynı marka ve modelde 2x8 + 8gb ram kullanıyorum tek 8gb olan ram iki yıldır sorun çıkartmadı. Sorun hep 2x8'lerden birinde oluyor. Bu marka ve model belleklerde bildiğiniz kronik sorun var mı veya şöyle şöyle yaparsan bellek arızalanır diyeceğiniz etkenler var mı?

https://www.itopya.com/corsair-16gb-2x8gb-ddr4-2400mhz-cl16-kirmizi-vengeance-lpx-dual-kit-ram/

CORSAIR 16GB (2X8GB) Vengeance Kırmızı DDR4 2400Mhz CL16 Dual Kit...

CORSAIR 16GB (2X8GB) Vengeance Kırmızı DDR4 2400Mhz CL16 Dual Kit yüksek hızlı ram uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile ITOPYA'da.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
onimarsynn paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
onimarsynn paylaştı.

Mini Metro - Apps on Google Play

Mini Metro, the sublime subway simulator, now on Android. No ads or in-app purchases. • BAFTA-nominated • IGF award-winning • IGN Mobile Game of the Year nominee • Included in Gamespot's Best...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
onimarsynn paylaştı.

https://www.birgun.net/haber/akp-nin-infaz-paketi-cinsel-suclar-ve-uyusturucu-suclarina-ceza-indirimi-292906

meali: tacizci ve tecavüzcüler, çocuk istismarcısı pedofil sapıklar, uyuşturucu madde tacir ve bu maddeleri temin edebilmek için her suçu işleyen kullandıktan sonra ise daha çok suç işleyen müptela müptezeller ellerini kolllarını sallaya sallaya işedikleri tüm suçlar ve kurbanlarına çektirdikleri acılar yanlarına kar kalarak serbest kalacaklar.

AKP’nin infaz paketi: Cinsel suçlar ve uyuşturucu suçlarına ceza indirimi

AKP’nin bu hafta TBMM’ye sunacağı infaz paketi kasten öldürme, terör suçları ile örgütlü suçlarda ceza indirimi öngörmezken cinsel suçlar ve uyuşturucu
BeğenFavori PaylaşYorum yap
onimarsynn paylaştı.

Adana 112 yoğunluk yüzünden kilitlenmiş durumda. Evet yoğunluğumuzu artıran şey Korona vakaları. Az önce yolda kafasından kurşunlanan birine denk geldik ambulansla. Yoğunluk yüzünden kendi merkezimize haber dahi veremedik. Ambulans ekiplerimize verilememiş 50 vaka bekliyordu en son çağrı merkezimizde.

Yani demem o ki Korona pandemisi ülkemizdeki bu bencil ve cahil insanlar tarafından (keyfine sokakta gezen piknik yapan insanlardan bahsediyorum) artırılmaya devam ettikçe sağlık sistemi içinden çıkılmaz bir hale gelecek ve kalıcı olarak (salgın tamamen geçene kadar) çökecektir. Bu durumda en acil hastalıklara bile ambulans bulunmayacak ve ciddi can kayıpları yaşanacaktır. Yani sadece Korona değil, onun yarattığı diğer etkiler de toplumu ciddi derecede etkileyecektir.

Zaruri haller dışında lütfen evinizden çıkmayın! #evdekal

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 24
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 16

Erdoğan ulusa sesleniş konuşması yapıyor. İzlemek isterseniz linki:
https://twitter.com/i/broadcasts/1ynKOpzYPElGR

Yarım saattir konuşuyor henüz bilmediğimiz bir şey söylemedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tübitak dergi arşivi ücretsiz olarak erişime açılmış.
https://services.tubitak.gov.tr/edergi/user/index.jsp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
onimarsynn paylaştı.

Mac Pro ve Pro Display XDR Monitör pahalı mı?

Sanırım bu soruların en doğru cevabını verecek en yetkin kişidir TR de Koray Birand.

https://www.youtube.com/watch?v=7TFEHzfa6A0

Yeni Mac Pro ve Pro Display XDR

Tam bir ay önce başladığım videoyu anca bitirebildim. Hemen kutuyu aç üzerine ahkam kes videolarını sevmediğim için açıkcası bu gibi ürünleri ciddi ciddi tes...
BeğenFavori PaylaşYorum yap