Sizde de böyle bir durum var mı ? Karşılaştırmaya izin vermeme gibi bir şey. @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • maxemilian @maxemilian

    Helal ama sponsor lazım bi yerden sonrada youtube götürür umarım

  • Murat Gamsız @gamsizm

    Firmaların garip huyları vardır doğru. Bazı Tayvanlı firmalar hasım olduğu için ta 20 sene evvel de filanca markanın bannerı varsa bizimkini yakınına koymayın derdi 🙂 Ya da anakartı birinden ekran kartını birinden alıp sistem toplarsanız bozulurlar o yüzden hep set gönderirler. Ama bunlar Tayvanlı firmaların saçma sapan uygulamalarıdır ve onlara özeldir. Ekran kartı anakart diye diye yok olup gidecekler o kafayla. Bir elin parmağı kadar bile yoklar.

    TS'yi zora sokan bir durum yok, bizim kadar eski ve büyük olduğunuzda o şımarıklıklar azalıyor. Öte yandan biz zaten o işleri epey önce bıraktık. Genelde hep aynı markalarla çalışıyoruz. Marka çeşitliliği dışında benim derdim yonga bazında rakipleri göstermek. Onu da tek bir firmadan organize etmem çok daha kolay. Ama AMD ve NVIDIA sonuçları hep gözükür mesela. Yine de bizim test sonuçlarında elimde ne varsa onu kullandığım için marka farklılıkları görürsünüz. Ona da kimse karışamaz. Zaten test sistemi aylardır MSI anakarttır ama herhalde en çok Asus ekran kartı test etmişimdir üzerinde.

    Sponsorlu işler alırsanız ve Asus anakart veriyorsa ekran kartını da vermek ister. Ona da bir şey diyemezsiniz zira adam sponsor 🙂 Sponsorsuz şekilde kendin ne istersen yaparsın kendi paranla olduğu sürece. Sonra da dükkanı kapar gidersin zaten o kafayla. İzleyici desteği bu yüzden önemli. Gerektiğinde köprüleri yakabilmen için başka bir dala tutunman lazım. Plus işini ilk biz denedik ama köprüleri yakmadık firmalarla, tek kaynak olamayacağını baştan biliyorduk. O yüzden her yayın ya orta yol bulacak ya da tarafını seçip sonucuna katlanacak.

100-150 civarına bildiğiniz iş gören hoparlör önerebilir misiniz arkadaşlar ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://youtu.be/hPi1lmhW46E 5600xt yeni biosla nerdeyse 5700 kadar fps veriyor. Almış ya da alacak olan bios güncellemeyi unutmasın.

I wouldn’t buy a 5600XT just yet... here’s why

The AMD 5600XT might be the quickest card to come to market after being announced... but it all had a last minute change because of NVIDIA Learn more about t...
BeğenFavori PaylaşYorum yap