Bu windows 10da simgeler neden sapıtıyor. Klasör içinde oyun ve programlarım vardı. Liste halindeydi görünümü orta boy sige yaptım beyaz oldular ,kaldı bu şekilde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

netim 16mbs adsl ama bu hız niye böyle. Yanlış gösteriyor diyeceğim ama dün gece açtım 40gb inmiş bile.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Asus Strix RX570 oyunda 88dereceye çıkıyor ya. Fan da %84 seviyesinde uçak gibi. Bunun daha serin çalışması gerekmiyor muydu. İade etsem mi acaba @gamsizm Dün perşembe günü indirim vardı 1040tlye aldım ama kutu sanki önceden açılmış gibiydi. İçinden çıkan dvd de bu şekildeydi. Ekran kartı statik poşetindeydi o normal göründü gözüme toz falan yoktu üzerinde. Acaba biri mining mi yaptı. Kasanın yan kapağını açıp denedim 70 derece şu an. İlginç ya
Edit: Kapak açık bile olsa 15 dakika sonra 88-90ı görüyor 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

sıcak silikon tabancası kullanan var mı aramızda ?
almayı düşünüyorum da ne tavsiye edersiniz. 20w 80w 150w var. Na farkı var ısıtma zamanı mı değişiyor sadece ? Ya da öneriniz var mı marka model olarak ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://youtu.be/8VO_VkbqIqU Gamsizm içerir 😁

Mate 20 Pro kamera testi | Düşük ışıkta fotoğraf ve video

Huawei Mate 20 Pro'nun kamerasının video ve fotoğraf performansını Londra gecelerinde denedik :) Hem sohbet ediyor hem de birlikte kameraları deniyoruz. Tüm ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@sonkabonka Yahu senin anlamadığın nokta şu. Altyazıyı paylayamazsın ortalıkta telifli. Hala daha dizinin yurtdışı servisini atıyorsun. Ben sana diziyi yurtdışından alamazsın mı dedim. Nereden alıyorsan al. Hadi ekle bul bakalım altyazı nereden buluyorsun ? Telif var mı yok mu ? Altyazısını paylaşmak korsana giriyor…Ben sana The Walking Deadin altyazı paylaşımı sıkıntı diyorum sen gidip dizinin linkini atıyon dalga geçer gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11