Bütün ezilen halklara düşman bu EA 😃 #F12021

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 16

Mi Box S için önerileriniz var mı? Şunu kur, şu ayarları yap vs. tarzı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Samsung Galaxy M51 için aliexpress'ten aldığım Nillkin marka kılıf geldi. Kılıfın olayı kamera koruması olması. Kaydırarak kameranın önünü kapatıp açabiliyorsunuz ve koruyabiliyorsunuz iki tarafa da kitlenebiliyor bu sayede cebinizdeyken açılma-kayma gibi şeyler olmuyor kamera bölümünde.

Kılıf sert plastik öyle klasik kılıflar gibi esneyen bir yapısı yok sağlam bir hissiyatı var çıkarması da zor taktıktan sonra. Daha önce aldığım ucuz yollu normal bir kılıfa göre daha hafif ve kesim yerleri özellikle parmak izi bölümünde daha başarılı.

Bu markanın başka telefonlar içinde aynı tarza kılıfları var o yüzden bu postu yazdım fikir versin diye.
Ücreti 9 dolardı 8 dolarlık kupon ile aldım 10 tl'de gümrük ücreti çıktı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 21

Bu mi box'a sadece ethernet bağlayabilmek için(yani üstünde usb çoğaltma olmasına gerek yok) ucuz yollu bir adaptör var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

"Yerli aşı acil kullanım onayı alabilir"

Türkiye'de insan denemelerine ilk geçilen koronavirüs aşısı adayının geliştirildiği Erciyes Üniversitesi'nde Faz-2 çalışması tamamlandı. Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış, "Faz-3...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bakanın aşı hedefi umarım tutar(Haziran sonu 35-40 yaşın aşılanması)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 24

Johnson & Johnson covid aşısı diğerlerine göre mantıklı duran bir aşı gibi geldi bana tek doz olduğu için. Nüfusun büyük çoğunluğunu tek doz olma avantajı ile hızla aşılarsın gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

Netflix, Sony ile ciddi bir anlaşma yapmış. Özellikle son filmden sonraki spiderman ve mcu'da yer alıp sony tarafından çekilecek projelerin buraya gelecek olması disney+ a gol olmuş bir nevi.

https://www.donanimhaber.com/netflix-spider-man-filmleri-uncharted-filmi-ve-diger-sony-filmlerinin-yayin-haklarini-satin-aldi--132087

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Melburg @melburg

    Bu arada Sony kendi hak sahibi olduğu Marvel karakterleri daha yetişkin kafada çekmek istiyor o yüzden başka platformlar ile görüştüğü haberleri vardı zaten. Amazon beklenirken Netflix olmuş. PlayStation Stüdyo projeleri de yanında gitmiş 😀