Melburg paylaştı.

#fırsat
80 tl ve üzeri siparişte 50 tl indirim yapan getir yemek indirimi var, sanırım genel bir indirim. Kampanyalar kısmında gözüküyor, kod olarak da "GYTW50" şeklinde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benim gibi TS'nin asıl formatının ikili inceleme olduğunu düşünen ve geri dönmesini bekleyenlere.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 22
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Melburg paylaştı.

Selamlar iyi haftasonları dilerim herkese, benim yeğen bu sene üniversiteye başladı ve ona bir tane araba alacağız, ilk arabası olacak. Çocuk küçüklüğünden beri eline geçen 1 kuruşu bile biriktirip altın alırdı, baya bir kendi birikmiş parası var, yani paranın büyük kısmını kendi karşılayacak üzerini de ben tamamlayacağım. Çocuğun kendi parası olduğundan onu üzmeyecek bir şey almak istiyoruz ve toplamda 150.000 liraya kadar çıkabiliriz ama 125-130 seviyelerinde kalırsak arıza vs gibi durumlar için cebinde parası kalır daha iyi olur bizim için.

Otomatik olsun vs gibi hiçbir önceliğimiz yok, sadece alsın ve uğraşmadan binsin istiyorum. Bu paraya ne önerirsiniz?

Sahibinden'de ortalama olarak 125.000 TL civarlarına 2003-2004 model Peugeot 206'lar bulunuyor. Bunlar nasıldır mesela?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

Bu airfryer'lar buz çözdürme işinde nasıl acaba? Bu amaçlada kullananlar var mı aramızda? Ona göre almayı düşünüyorum #AirFryer #AirFryerSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eğer sadece taşmayı engellemek için şarjlı damacana pompası almayı düşünüyorsanız onun yerine resimdeki musluklu pompayı tavsiye ederim. Musluk sayesinde suyun akmasını istediğiniz zaman kesebiliyorsunuz aç kapa yaparak ve herhangi bir damlatma vs. sıkıntısı da yaşatmıyor.

Şarjlıya göre artısı bekleme süresi olmayıp klasik pompa hızında olması, motor sesi olmaması ve şarj derdi olmaması. Fiyatı da 30-40 lira arasında değişiyor hepsiburada trendyol gibi sitelerde

BeğenFavori PaylaşYorum yap

E-devlet adres değişkliği bildirimi sistemi geçici olarak durdurulmuş. Nüfus müdürlüğünde ikametgah değiştirmek için randevu almak gerekiyor mu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Bu işlerden hiç anlamadığım için buraya danışmak istedim çok cahilsin diyebilirsiniz kabulum 😄

Şimdi kirada oturduğum ev eski bir ev ve zamanında da mutfağın yerinde değişim yapılmış sanırım bundan ötürü aşağıdaki durum var sanırım. Benim sorunum ise şu bulaşık makinesi koymak istiyorum.

Lavabo altına baktığımda ise resimdeki şekilde iki tane sıcak soğuk musluğu var lavabo bataryasına giden. Normalde ayrı bir musluk olup oraya takılması gerekiyor sanırım makine bağlantısı. Benim durumumda ne yapmak gerekir bu musluklardan bir çoğaltma çözümü vs. yapılıp iş halledilebilir mi? Veya musluk taktırmak mümkün mü ayrı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap