BeğenFavori PaylaşYorum yap
Mr. Paramedik paylaştı.

Selamlar. 10.08.2015 tarihinde Hızlıal.com üzerinden satın aldığım Asus R7 265 2GB GDDR5 256Bit ekran kartımı satıyorum.

Kartta herhangi bir sıkıntı yoktur. Yükseltme yaptığım için satıyorum. Kutusu ve faturası duruyor. Ürünün 11 aya yakın garantisi devam etmektedir.

DH’ye fiyat olarak 350 yazdım, baktığımda 300’e kutusuz-garantisiz satılmış olarak gördüm hep, buradan 325’e bırakırım. Şuan takılı olduğu için fotoğraf koyamıyorum. 1-2 güne koyarım.

Referans gösterebilirim önceki satışlarımdan. İyi geceler. 🙂 #ikinciel #ekrankartı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ios 11’i iPhone 5s’te deneyen var mı? Emektar 5s’lerin son dönemine girmiş bulunmaktayız 🙂 Eğer sıkıntı varsa yüklemeyeceğim. @cydia

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ps4’ün standart slim sürümünü kullanıyorum. Oldukça memnunum. Oyun oynarken keşke Ps4 Pro sahibi olsam, bu grafikler rezalet diye kendimi kahretmiyorum, çünkü zaten Ps3’ten geçiş yaptığım için grafikler oldukça iyi geliyor bana. Zaten borçlarım ve sıkıntılarım yüzünden maddi durumum belli bir düzeyin altında şu aralar. Bu yüzden Ps4 Pro istesem bile alabilecek durumda değilim.

Herşey tamam ama beni gerçekten üzen ve eksikliğini hissettiğim şey standart Ps4’ün 720p oyun videosu kaydediyor olması. Ps4 Pro’da 1080p kayıt yapılabiliyor. Böyle olunca Youtube’a video yüklemek ya da videoları herhangi bir platformda paylaşmak içimden gelmiyor ve beni üzüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 23

Kendimi bildim bileli Ps2 zamanından beri PES (Wining Eleven zamanı da dahil) oynarım. Ama kabul etmek gerek, Fifa çok daha başarılı ve kapsamlı bir oyun yıllardır. Özellikle de şu Pes’in lisans saçmalığı insanı çok sinirlendiriyor. Bence sıfırdan başlayacak kişi direkt Fifa ile başlamalı futbol oyunlarına.

Not: Pes 2016, Pes 2017, Fifa 16 ve Fifa 17 sahibiyim. Oyuna hiç bakmadan yorum yapıyor değilim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

6, 6s, 7, ve 8 serisinin tamamı aynı tasarım lan 😂 Ulan 4 nesildir tasarım değiştiremediniz be. Bir de utanmadan iPhone 8 diyorsunuz. Ayıp be!

Not: Hâlâ tasarımın bu olduğuna inanmıyorum. Hâlâ o sızan tasarımı bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

The Witcher 3’ü bitirdim. 😥 Kendimi iyi hissetmiyorum. Bu oyun nasıl biter yahu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 23

@cmlds Bana bir el at. Neden normal cinnamon arayüzünden kendiliğinden çıkıp şu hale geliyor bilgisayar? Eşim hiçbir şekilde müdahale etmediğini söylüyor. Ayrıca bazı ayarlarım da aktif olduğu halde çalışmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

Bf1’e 10 küsür gb güncelleme gelmiş. Ne getiriyor acaba? 🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13