O kadar para verip aldığım optik mekanik klavyemde küçük çapta bir çınlama sesi vardı. Kullandıkça bu ses artar mı diye korkuyordum ama kullandıkça bu çınlama sesi azaldı ilginç şekilde. Çünkü uygun fiyatlı ürünlerde bu ses gittikçe artıyordu ve dayanılmaz hale geliyordu. Korktuğum başıma gelmediği için mutluyum. İyi ki almışım diyorum artık gönül rahatlığıyla.

Ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki mekanik klavye derttir. Ağrısız başını ağrıtmaktır. Yine de basma hissi o kadar güzel ki karşı koyamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün sabah 6 gün önce aldığım bilgisayarın 10.000 liradan 14 küsüre çıktığını paylaşmıştım. Yanlış olmuş. Akşam üzeri yeni bir güncelleme gelmiş 🙂 #EkonomideŞahlanıyoruz

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hazır mıyız gençler?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Uplay hesabımın şifresini unuttum. Hatırlatma maili isteyip sıfırlama yapmak istediğimde ekranda
"Parolanızı değiştirme bağlantısı geçersiz veya süresi dolmuş. Lütfen yeni bir tane isteyin." diye uyarı veriyor. Her yeni link istediğimde aynı hatayı alıyorum. Nasıl çözebiliriz bunu? İnternette bu soruna ait bir çözüm bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bebeğim geldi 😀 Alırım bir H.O.

Not: Çok borca girdim, hatta neredeyse tüm konsollarımı satmak zorunda kalacağım. Ama bundan sonra bunu da alamayacak hale geleceğiz. Mecbur aldım.

RTX 2060
i5 10400F
16 Gb DDR4 3200 mhz Ram
480 SSD.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 44

Herkese iyi akşamlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen yıl aracımda 848 tl'ye yaptırdığım zorunlu trafik sigortam bu yıl "Hasarsızlık İndirimi" sayesinde 970 tl'ye düşmüş! Teşekkürler Türkiyem!

Not: Sorduğumda enflasyon farkı yüzünden komple zam geldi dediler. Neyse, onların doları varsa bizim de vardır birşeylerimiz herhalde. Bu arada maaşım aynı kaldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mafia Definitive Edition bitti. Oyun harikaydı, bayıldım. Keşke daha önce oynasaymışım diyorum. Almayı düşünen tereddüt etmeden alıp oynasın. Açık dünya haritasına sahip olmasına rağmen tamamen çizgisel hikaye olarak oynanması çok güzel. Oyunun odağı bir saniye bile dağılmıyor bu sayede. Hikaye anlatımı ve karakterler çok güzel işlenmiş. Tommy karakteri ile bağ kuruyorsunuz. Oyunun sonu da havada kalmıyor, daha ne olsun? Alın, oynayın, oynattırın.

Not: Oyunu almadan önce burada sizlere sormuştum. Bana bu oyunu aldıran arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 29