Call Of Duty Black Ops Cold War satın alıp bu öğlen indirmeye koydum, koymaz olaydım. Hala daha indiriyor ve %68 ilerlemede. Call Of Duty Online bağımlısı olmasam neyse de harbi başlarım şu COD oyunlarının yüksek depolama alanı ihtiyacına. 160 gb indiriyor. Bir de kablonet kullandığım için hızım belli saatler arasında (17:00-00:00 sanırım) düşüyor. Anlık 2 mb hız ile download yapmaya çalışıyorum.

Yavaş internet kadar şu dönemde insanı rahatsız eden bir şey daha yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yapı Kredi benim 5.000 liralık kredi kartımı bana sormadan 30.000 liraya yükseltmiş tek seferde. 5 tane kredim vardı ve hepsi günü gününe ödeniyordu, 2 tanesi de yeni bitti, muhtemelen bu yüzden yaptılar. Hiçbir şekilde uyarı ya da mesaj bile atmadılar. İnternet bankacılığına bir girdim, ana ekranda gördüm direkt. Bunu böyle sormadan yapma hakları var mı? Bir de ben bu limiti düşürmek istesem bana cinnet geçirtecekler, yok mu kısa yoldan limit düşürme?

Kart kayboldu deyip yalan söylemeyi düşündüm ama aynı limitle gönderirler diye vazgeçtim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 23

Çözüldü: Mac sıfırlayınca sorun ortadan kalktı. Hepinize teşekkür ediyorum 🙂

Bilgisi olan biri lütfen yardım etsin. Kablonet'in verdiği modeme aynı anda hem pc hem de Xbox Series S cihazım kablolu olarak bağlanmıyor. Ama aynı anda 2 tane PC kablolu olarak bağlanıyor. Bununla beraber Xbox, kablosuz olarak kaç tane cihaz bağlı olursa olsun sorunsuz bağlanabiliyor. Yani benim istediğim 1 Pc, 1 de Xbox aynı anda kablolu olarak bağlansın. Sizce nerede nasıl bir çakışma oluyor olabilir?

Kısaca sorunu söyle basite indirgeyeyim. Aynı anda iki tane cihaz neden kablolu olarak bağlanmaya çalışırsa hata alırız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

Kablosuz mouse arayanlar için Razer Basilisk X Hyperspeed İtopya'da 349 tl kampanyada.

https://www.itopya.com/razer-basilisk-x-hyperspeed-kablosuz-gaming-mouse_u9352

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Pil Dayanıklılık Testi:

Bugün tam 1 saat 5 dakika açık alan koşusu yaptım. Spor sırasında kulağımda Freebuds 3, kolumda Huawei Watch Gt Runner vardı.

-Freebuds 3, tam 2 yıllık bir kulaklık ve aldığım günden beri sürekli çok yoğun şekilde kullandım. Spor sırasında %100 seste, ANC kapalı ve aralıksız kullanıldı. Spor bittiğinde her iki kulaklıkta %75 pil vardı. Bu süre ilk aldığım gün ile aynı. Yani Tws kulaklıklarda total pil ömründen korkmak gereksiz.

-Huawei Watch GT Runner yepyeni. Aynı spor sırasında nabız ölçme ve GPS sürekli aktif olarak %7 pil kaybetti. Bu süre eski Watch GT2e saatimde %3'tü. Yeni Gt3 ve GT Runner serisi eskiye göre bir miktar pil ömründen kaybetmiş ama bunun karşılığında çok daha başarılı saatler ortaya çıkartmış. Bu arada nabız ölçümü inanılmaz derecede tutarlı ve doğruydu. Bir an bile sapmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Alır mıyız bi H.O? 🙂 Watch Gt3 yerine bunu seçtim. Sporcular için daha iyi bir seçenek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 20

Metro Exodus bana cinnet geçirtti. Sırf daha iyi görünüyor diye Enhanced Edition versiyonu yerine standart versiyonu oynuyordum. Ama oynamaz olaydım. Bu kadar çok Pc çökerten oyun oynamamıştım. Bundaki save dosyalarını Enhanced Edition'a aktarmak mümkün mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtube'daki mouse incelemelerinden nefret ediyorum. Üstelik en büyük firmaların yaptığı incelemeler, hatta yurtdışındaki incelemeler de dahil. Allah aşkına fareyi eline alıp dış görünüşünü ve ağırlığını anlatıp kağıt üzerindeki verileri söyleyip videoyu kapatmak inceleme mi? Bilmiyorsanız bilmiyorum deyin. Adam çıkıp 15 dakika boyunca şöyle hafif böyle hafif deyip inceleme yayınlıyor.

Bu farenin sensör performansı nasıl, rahat flick atılabiliyor mu, flick atarken atlama yapıyor mu, hareketli hedef takibi nasıl, isabet oranı ne durumda, minimum lift of distance nasıl, fareyi yeniden konumlandırırken sensör erken algılama yapıp aim'i bozuyor mu? Hiçbiri yok.

Şu an Türkiye'de sadece ama sadece Donanımhaber'den Burak Şolt istediğim tarzda inceleme yayınlıyor. İyi ki var. Keşke tüm fareler onun elinden geçse ve incelemeleri o yapsa.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 31

Steam ve Epic dışında kendi arayüzü ve browser'ı aracılığıyla oyun oynamamızı isteyen tüm firmaların geçmişini... Senin de Allah belanı versin Acitivison. İnternette bulduğum hiçbir çözüm işe yaramıyor. İyi ki Pc ile Warzone oynayalım dedik. Konsolda hiçbir sıkıntı yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Alırım bi H.O. Eşim doğum günüm için Razer Viper Ultimate almış. 🙂 Benim gibi mouse bağımlısı bir adama alınabilecek en mantıklı hediye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 28