Suriye sınırına (Urfa - Ceylanpınar Suriye sınır ötesi operasyon) göreve geldim. 112 acil olarak. 10 gün boyunca buradayım. Umarım kendi askerlerimize müdahale etmek zorunda kalmam. Yarın sabah ilk nöbetimi devralıyorum. Hayırlısı olsun bakalım.

Seviyorum sizleri 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Arkadaşlar bana M2 sata NVMe ssd lazım. Hometech Alfa 700c kullanıyorum. Bu NVMe bellekler ile uyumluymuş. Şu göstereceğim ürün NVMe mi oluyor?
https://www.hepsiburada.com/kingston-a400-ssdnow-120gb-500mb-350mb-s-m-2-sata-ssd-sa400m8-120g-p-HBV00000IC3QK

Not: Bu arada NVMe olunca ne oluyor billmiyorum. Yani farkı ne?

Kingston A400 SSDNow 120GB 500MB-350MB/s M.2 Sata SSD Fiyatı

Kingston A400 SSDNow 120GB 500MB-350MB/s M.2 Sata SSD en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#MetroExodus oyundaki bir glitch yüzünden oynanmaz hale geldi. Görev gereği trene dönüyorum ve benimle etkileşime geçmesi gereken NPC'lerin hiçbiri etkileşime geçmiyor ve oyun şu aşamada benim için bitti. O kadar saat oynadığım ve her dakikasını ezberlediğim oyuna sıfırdan başlamak zorundayım (ki zerre kadar içimden gelmiyor) . O kadar sinirliyim ki küfür etmekten başka birşey yapamıyorum. Yine bir Metro, yine bir Bug ve boşa giden onca saat..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

Konsol kütüphaneme bir yenisi daha eklendi. Nintendo Switch Lite 🙂 gelsin bakalım Zelda'lar, Pokemon'lar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 16

İyi akşamlar. Bir konuda bilginiz varsa yardım isteyecektim. Aliexpress gibi sitelerden ürün getirip Türkiye'de satmak için illa bir şirket mi kurmak gerekli? Kişisel olarak ticaret yapmak mümkün mü yasal olarak? Bildiğim kadarıyla ayda 2 ürün getirme sınırı vardı, bunu aşmak için soruyorum. Bir de gelecek olan gümrük vergisi tamamen şansa mı bağlı?

Şimdiden teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Samsung Galaxy Note 5 şu an otobüste olduğum halde adım saymaya devam ediyor. 😀 Yok mu daha düzgün çalışması için bir ayar? Yoksa hep mı böyle gerizekalı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Önümüzdeki ayın Ps plus oyunlarında #TheLastOfUs var. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni From Software oyunuma kavuştum. ☺ Mutluluktan havalara uçuyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar sizce Samsung A10 mu yoksa Lenovo Vibe P2 mı alınmalı? Şöyle anlatayım. Eşimde A10 var ve telefon bizi kanser etti. Aşırı yavaş çalışıyor ve teknoloji ile alakası olmayan eşimi bile delirtti. Babamda da Lenovo P2 var. Sizce değiştirsek bizi mutlu eder mı?

Not: Lenovo P2'nin performansını bilmiyorum. Başka şehirlerdeyiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Red Dead Redemption 2 bittiği günden beri Ps4'ümü açıp da oyun oynamadım. Hiçbir oyuna eskisi gibi bakamıyorum artık. Ben de baktım olmuyor, yine emektarı devreye soktum 🙂 Ps3'ümü yani. Battlefield 4 sunucuları hala aktif çalışıyor ve hala zorlanmadan oyuncu bulabiliyorum. Özlemişim Ps3'ümü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap