Bir tane hayırsever bana Ps4'e takmam için 2 tb 2,5 inç hdd bulabilecek mi? Neden bu kadar zor 2 tb bulmak anlamadım ki. @orcun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Arkadaşlar bir yardımınıza ihtiyacım var. Bana sadece Netflix ve internet üzerinden film/dizi izlenebilecek ve bu basit işleri yaparken takılma yapmayacak en ucuz hangi bilgisayarı önerirsiniz? #TeknoYardım

Not: Arkadaşlar laptop olmak zorunda. Eşim kullanacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 17

iPhone'dan Android'e geçtim. Cihaz olarak iPhone 5s'ten Note 5'e terfi ettim diyebilirim. Tecrübelerini paylaşacağım. Şimdilik mutluyum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar. Bu yeni İninal Kartı aldım ama psn denen illet kabul etmiyor kartı. Sorun yaşayan ya da çözüm bulan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar arkadaşlar. Ben bu yeni ininal karta sanal olarak uygulama üzerinden geçiş yaptım. Şu an google play store'dan alışveriş yapmak istiyorum. Ama kart numarası yok. Eskisini kullanabiliyor muyum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Red Dead Redemption 2'de toplam kaç saat oynadığımızı nasıl görüyoruz, bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung Note 5'te kalemle not alırken parmağınızı algılaması devre dışı bırakamıyor muyuz? Not alırken kağıda yazar gibi elimi rahatça ekrana dayamak istiyorum.

Yani istediğim sadece kalemi algılaması.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung note 3'teki şu emojileri normalleri ile değiştirmenin bir yolu var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sabah sabah evden çıkmadan 1 saat RDR2 oynayayım dedim. Ps4 açıldı ama ekrana görüntü gelmedi. Mavi ışık yanıp sönüyordu. İnternetten bakınca beynimden vurulmuşa döndüm. Cihazın öldüğü anlamına geliyordu bu. Daha sonra fişten çekip yeniden çalıştırdım. Bu kez de normal yanması gereken beyaz ışık yanıyordu ama yine ekrana görüntü gelmiyordu. Hdmi hablosunu söküp taktım ama değişen birşey olmadı. Ps3'ün Hdmi kablosunu söküp Ps4'e takınca sorun çözüldü. Ps4'ten söküleni de Ps3'e taktım deneme amaçlı. Ama Hdmi kablo sorunsuz görünüyor.

Neyse, sorunum şimdilik çözülmüş görünüyor ama umarım cihazimda ciddi bir sıkıntı yoktur 🙁 #Ps4

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 18

Arkadaşlar 50.000 liraya kadar araç arıyorum. Opel astra düşünüyordum ama yok o araç alınmaz, yok ondan adam olmaz vs. her araca bir kulp takıyorlar. Astra'yı da kötüleyen galerici bir arkadaşımdı. Ne önerirsiniz 50.000 liraya kadar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17