Mr. Paramedik paylaştı.

Playstation 4 de yeniyim, bütün arkadaşlar pc kullanıyor. Oyunlar için bir topluluk, forum, klan vb. oluşumlara nereden katılabilirim. PS4 ilk konsolum konsolda oyun oynamak zevkli ama arkadaş listesi boş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Witcher 3 üzerine küçük çapta bir rehber hazırlamayı planlıyorum. Ben bunu paylaştıktan sonra sizler de aklınız gelen bazı taktikleri, oyunda işe yarayan ya da daha çok keyif alınmasını sağlayan şeyleri altta yorum olarak belirtirseniz sevinirim. Teknoseyir’de hepimiz el ele verip güzel bir kaynak bulundurmuş olalım. Oynayan tüm üyelerin de emeği geçsin bunda.

Ayrıca bu rehberden haberdar olmak isteyen ve oyuna başlamayı düşünenler varsa da bu durumun altına yorum yazarlarsa kendilerini etiketleyip haberdar edebiliriz.

NOT: Arkadaşlar paylaşacağım içerikte mesajlarınızı yayınlayın. Bu paylaşımımda değil 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 18
 • Batuhan @achfighter

  Benim oyunculara önerim paraya değil rare itemleri toplamaya ve rank kasmaya çalışmalarıdır. Çünkü oyunu normal zorlukta oynarsanız para hiç sıkıntı olmuyor.

  At yarışlarında rakipleriniz çoğu zaman önünüze geçebilecek nitelikte oluyorlar. O yüzden dönemeçlerde yavaşlayıp kızılgözün staminasının dolmasını beklerken rakipleri dar alanda bir süre sıkıştırmış oluyorsunuz.

  İş alırken para göstergesinin yaklaşık 3/5’i doldurulmalı. Göreve başlarken zaten ne kadar para istemeniz için bir fikriniz oluşuyor. İşverene ters yaparsanız fazla para vermiyor. Bunu programcılar nasıl tasarlamışlar, ilk çözdüğümde hayret ettim. Çoğu zaman oldukça yakın tahminler gerçekleştirebildim.

  Tatar yayını illa rakibe nişanlamak ile uğraşmayın. Rakip gerekli mesafeye girince hızlı ateş tuşuyla kolayca nişan almadan vurabiliyorsunuz. Özellikle uçan yaratıkları fazla uzaklaşmadan yere indirip öldürebilirsiniz.

  • Batuhan @achfighter

   İksirler canavarlar ile çarpışmada oldukça yararlıdır. Kılıca, zırha abanıp simyayı es geçmeyin. Vampirler gibi üstün yaratıklar canınıza okurlar. 😀

   Tapınak savaşcıları ya da her bölgenin kendi askerleri oldukça iyi teçhizatlandırılmışlardır. Bunlar yolda gezen, tüccarları soyan kaçak askerelere benzemezler. O yüzden fazla kızdırmayın. Onların görebileceği şekilde her tarafı hacılamayın.

  • Batuhan @achfighter

   Gwent görevlerini yapacaksanız ve oyunu oynamayı biliyorsanız kartları hancılardan para ile alabilirsiniz.

   Yine tüccar, hancı, zanaatkâr kim olursa olsun sizde olmayan alet edevat tasarımlarını alın. Yalnız alırken dikkat edin mükerrer item çok oluyor, boşa para vermeyin.

  • Batuhan @achfighter

   GOTY sürümünü alanlar DLCleri oyun bitmeden de oynayabilirler. Hatta burada kazandıkları eşyalar, itemler vs. ana hikayede oldukça işlerine yarayacaktır. Yalnız DLC’lere ağzınız açık kalacak benden söylemesi.

 • Gustavo Fring @bayfring

  Envanter Yönetimi:
  -Oyunun başından itibaren at için heybe, eyer bir sürü teçhizat kazanıyorsunuz. Bunlar Yiyeyecek-İçeçek bölümünün yanındaki Kızılgöz sekmesinde. Bunları satmayı unutmayın deli gibi ağırlıkları var. Kapasitemi arttırmama rağmen hızlıca kapasitem doluyordu, 60. saatte farkettim.
  -Ata yeni heybeler alarak kapasiteyi arttırabilirisiniz. At yarışlarıyla yeni heybeler açılıyor. Ben yarışlarla uğraşmam ve erkenden üst düzey heybe istiyorum derseniz Novigrad’da Dilenciler Kralı’nın mekanındaki tüccarda satın alınabilir en iyi heybe var. (1000 kron)
  -Bir iksirle de geçici süreli olarak kapasite artışı oluyor.

 • KalemTraş @zmuratk

  Valla oyun oynayacak vaktim yok ama cok merak ettigim bir oyun bakarim arada.

 • Deniz EFE @deniz-efe

  Sopiler olmadan

  Yen ve triss arasından birini seçecekseniz oyunun başından sonuna kadar onla olun diğerleri için ne yaparsanız yapın. Ciri’i Witcher yapmak istiyorsanız onunla empati yapının hep cirini arkasında olun.

The Witcher 3’te Expension Pack alıp Dlc’leri yükleyince hatrı sayılır miktarda Bug artışı oldu. Sürekli glitch denk geliyor. Kaç senelik oyun. Yamayla düzelteceklerini de sanmam. 🙂 Platform Ps4

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 27

Arkadaşlar Ininal Kart’ımda 37,70₺ yüklü. Ps Store’dan 36 liralık oyunu alamıyorum. Sebebi ne olabilir?

Not: Kartımı yeni alıp Ps4’e tanıttım. Az önce kartın gerçek olup olmadığını anlamak için 53 kuruş çekip geri yükledi kartıma. Ama hala alışverişte hata alıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 14
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cyberpunk 2077 oyununun yapım aşamasında bazı önemli kişiler firmadan ayrılmış. İnşallah Cd Project Red’i etkilemez. Witcher gibi bir oyunu yapıp hepimizi hayran bıraktılar. Sırf bu yüzden yeni çıkacak oyunu da sabırsızlıkla bekliyorum.

http://www.merlininkazani.com/cyberpunk-2077de-neler-oluyor-haber-97376

Cyberpunk 2077'de neler oluyor?

Witcher serisi ile gönlümüze taht kuran CD Projeck Red firmasının başı son günlerde biraz dertte diyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde firmanın yeni oyunu ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nintendo 3DS sahibi olmakta tereddüt edenler varsa bence oylarını konsolu almaktan yana kullansınlar. Bana Ps4’ü kapattırıp evdeyken bile oyun oynatabilen bir cihaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar The Witcher 3’ün New Game Plus modunu nasıl açıyoruz? Yeni oyun dediğimde sıfırdan başlatıyor. Platform Ps4.
@hasanemretonguc

Edit: Bunun için ücretsiz bir DLC indirmek gerekiyormuş. Yeni öğrendim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

“Dijital Oyunun Önemi” isimli çalışma 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 22

@orcun sanırım sen şikayetçiydin Just Cause 3’ten 🙂 Daha oyunun ilk 15 dakikası falan. Bu da benden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Hdd bad sector şeysi yaptık değiştirdik gene aynı ya hadi ilk 10 dk birşey yok bir bombalama şehre saldırı vs. vs. ortalık çıldırıyor fps yerlere düşüyor. Ses bile takılıyor ya böyle saçma sapan birşey olmaz. Bende de benzeri hatayı 2 kere falan verdi. Ben ps4 macununu bile değiştirdim yani o derece testler yaptım yok zaten hikayeside bitti direkt sildim gitti. 😀

  • Mr. Paramedik @mr-paramedik

   Ben de hemen hikayeyi bitirip oyunu silme niyetindeyim 😀

  • Orcun @orcun

   @mr-paramedik 25 görev var, bazı görevler sana saçını başını yoldurur. işte atıyorum şunu patlar, bunu koru oyun zaten kasıyor yapay zekalarda oto aim var tekneler ve helikopterlerden kaçmak çoook zor. 25 tane görevden 1 yada bilemedin 2 tanesi farklı gerisi aynı. Üsleri ele geçirmesi zevkli patlama çatlama iyi eğlence bol ama aynı şeyi yapa yapa sıkılıyorsun. Bende görevler bitti, heryeri ele geçirdim başkada yapacak hiçbirşey yok zaten. Ha gears olayı var upgrade ediyorsun kendini falan ona biraz aban derim. Yarışlar silahlı şeyler var puan bazlı kazandıkça gear veriyor bunlarla da özellik açıyorsun.

  • Mr. Paramedik @mr-paramedik

   @orcun bu ana görevleri nereden alıyoruz. Haritada hiçbir görev noktası yok şu an

  • Orcun @orcun

   @mr-paramedik haritada böyle boynuzlu simge olacak orada işte önce atıyorum … ele geçir diyecek vs. birde oyunu açtığında telsiz gibi şeyden kadın sana söylüyor eğer hiç bu boynuzlu zımbırtıdan yoksa onu dinle … bölgeyi ele geçir diyecek ilk birkaç görev böyle kör talih hesabı gidiyor. 😀