22-26 Şubat arası tüm Ps4 oyuncuları için Plus üyelik olmadan online oyun oynanabilecekmiş. Vay be, ne güzel bir jest!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Playstation Şubat ayı indirimlerinden Pes 2017 ve Project Cars kaptım. Siz de kampanya bitmeden oyunlara bir bakın. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

#Playstation4 için güzel indirimler var. Bir bakın.

Benim gözüme çarpan bazıları;
-Pes 2017 (179 tl) 59 tl
-COD Black Ops 3 (209 tl) 80 tl
-The Witcher 3 GOTY (149 tl) 89 tl
-Uncharted 4 (189tl) 74 tl
-Project Cars (89 tl) 49 tl
-Dishonored 2 (224 tl) 104 tl
-WRC 5 (149 tl) 49 tl
--

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/%C5%9Fubat-tasarruflar%C4%B1/cid=STORE-MSF75508-FEBRUARYSAV16

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ForHonor çok sıkıcı be 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

Arkadaşlar iPhone’da kendi adım sayma uygulaması yok mu? Zamanında çok derinlere girip tüm arka plandaki özellikleri kapatmıştım. Şimdi bulamıyorum. İlla uygulama mı indirmek gerekiyor? @flashock

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Bloodborne ‘da ” Görünmez Köy”e düştüm. Nasıl çıkacağım buradan 😫 Avcının Rüyası’na da dönemiyorum. İlla Boss’u yenmem gerekiyor ve elimde envanter tükeniyor yavaş yavaş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Nintendo3ds ekranı. 1 seviye parlaklıkta (daha aşağısı yok) ve direkt yoğun güneş altında. Hatta güneşi ne kadar doğrudan yerse o kadar daha görünebilir oluyor.

Ekran yapısı gereği güneş ışığında parlaklık bağımsız olarak sorunsuz görünüm sağlıyor. Bu ışıkta Ps Vita’nın ekranını son parlaklıkta bile görmeye zerre olanak yok.

Not: Kendi gözüm, telefonla çektiğim fotoğraftan daha iyi görüyordu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sonunda Bloodborne’da ikinci Boss’u yenebildim. Yalnız korkudan günlerdir Boss’a gitmeden defalarca kez aynı bölümleri oynayıp “Kan Yankısı” biriktirdim ve karakterimi 34. seviyeye yükselttim. Sonra cesaretimi toplayıp gittim ve tek seferde Boss’u geçtim 🙂

Bir gün mutlaka bitireceğim sanırım. #Bloodborne #Ps4

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Emniyet kemeri her zaman hayat kurtarmıyor…

Lütfen trafik kurallarına uyun. Fotoğrafta gördüğünüz araç Broadway. Köy yolundan çift şeritli ana yola tamamen kontrolsüz şekilde çıktığı için bu hale geliyor. İçindeki 5 kişilik aileden kurtulan yok.

Lütfen, 3 saniyelik aksiyon için başkalarının hayatını ve kendi hayatınızı tehlikeye atmayın. Trafikte nokta kadar hata, ölüm getirir. #otoseyir #trafikkuralları

Not: Mahremiyet açısından kaza ile ilgili bilgi vermeyeceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 20
 • Agah @agah_bagrik

  daha dün uzun yoldan geldim ve temkinli olmam sayesinde net bir kazadan kurtuldum. aksaray-ankara arası bir yerlerdeydi, ışıklara yaklaşırken kırmızıdan yeşile döndü ben de sol şeritte çok yavaşlamadan geçeyim dedim ama sağ tarafta bir tır kırmızıda tamamen durmuştu ve ağır ağır kalkıyordu. tırın tarafından bir tofaşın geldiğini görmüştüm ve bize yeşil yandığına göre ona kırmızı yanıyor olmalıydı ama tır kalkana kadar ben geçerim diye düşüneceğini tahmin ettim ve yavaşladım tırı geçmedim. tam tahmin ettiğim gibi adam önümden geçti gitti, eğer yavaşlamasam kesin çarpışmıştık.

  kavşaklarda sağdaki aracın önüne geçmemenin faydasını sürekli görürüm, çünkü o sağdan geleni görür ama soldaki göremez, yol benim olsa bile ışıklara uymayan birisiyle çarpışmam her zaman ihtimal dahilindedir. türkiyede sadece kurallara uymak yetmiyor, kurallara uymayanları da kollamak lazım.

  • Mr. Paramedik @mr-paramedik

   Aynen. Keşke sadece kurallara uymak yetse. Geçen gün ben de dikkatim sayesinde bir motosikletlinin bana vurmasından kurtuldum. Namussuz it, bilerek tüm trafik durduğu halde kırmızı ışıkta geçti. Onun böyle bir itlik yapacağını anladığım için yeşil çoktan yanmış olduğu halde durdum. Sonra kornaya basıp kafamı camdan çıkartıp küfrettim. “Kırmızıda geçerim ben, sana ne lan” oldu cevabı. O kadar öfkelenmiştim ki gözümün önünde kaza yapsa aracımdan inip de yardımına koşmazdım herhalde onun.

 • Furkan Emir @furkanemir

  Yine araba yaşına göre iyi dayanmış sanki bide o eski renoların kaza anında açılan kaputu 🙂 camdan fırlayan kaputa kafa atıcak sonra sıcak motorun üstüne düşüp haşlanacak ama asfaltta zımpara yapmasından iyidir

 • SEFA YALÇIN @sefayalcin1903

  Yeşil yandığını gördüğüm halde geçerken tereddüt ediyorum. Orta şeritten giderken yanımdaki araçların potansiyel hareketlerini hesaplamaktan yoruldum. Ehliyet sisteminin komple değişmesi lazım. Şu anki ehliyet almış kişilere de baştan vereceksin. Gerekirse kimse alamasın 3-5 kişi olsun trafikte.

 • Aytaç @aytacesmebasi

  Saygısız bencil acelecilik yanında bilgisizlik de var