Yıllarca Playstation cephesinde olduğum için ve çok fazla bilgi birikimine sahip olduğum için belki birilerine faydam dokunur diye Facebook’ta, Playstayion Türkiye grubuna üye oldum.

Sonuç: Ömrümde yaptığım en büyük hatalardan biriydi.!!!

Ulan ömrümde bu kadar GERİZEKALI, EMBESİL soruların döndüğü başka bir platform görmedim. Kesinlikle sinirlerimin kaldıracağı cinsten değil. Buradan başka hiçbir platforma bulaşmayacaksın arkadaş!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 18

NG+ ‘da Bloodborne The Old Hunters’a giriş yaptım. Keşke oyunu bitirmeden giriş yapsaymışım diyorum. Çok zor lan böyle 😄

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Non Educated Delinquents @tekir

    Bloodborne yüzünden PS4 alma niyetim var ama gamepad konusunda tam bir faciayım 🙂 xbox 360 var şu anda. bioshok infinite ve gears of war oynamaya çalışıyorum ama nafile 🙂 nasıl öğrenecez şu gamepad kullanmayı. zamanında ps 2 üzerinde quake 2 ‘de internet cafe camiasının korkulu rüyasıydım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 21

Arkadaşlar elime 4. nesil Apple Tv geçti. Kutusu açılmamış. Sizce bunu kullanayım mı yoksa kutusunu açmadan satayım mı? Kararsız kaldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar The Witcher 3’ü alayım mı sizce? İlk iki oyunu oynamadım. Hardcore RPG oyun da oynamadım hiç. Çok karışık mı, karışık büyü ve item sistemi var mı? Bir de benim takıntım var. Aldığım oyunu mutlaka bitirmek isterim, yarım bırakmaktan nefret ederim. Beni cesaretlendiren oyunun Türkçe olması. Kararsızım.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Edit: Oyunu aldım arkadaşlar 🙂 Böylece hep aynı türü oynamaktansa biraz da yeniliklere açık olayım dedim. Bakalım hardcore RPG oynamak nasıl bir duyguymuş 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 38

The Legend of Zelda: Breath of The Wild alamadığım için şimdilik bununla idare edelim dedik. Bu arada bu oyun (Ocarina of Time) Nintendo’nun gelmiş geçmiş en iyi oyun olduğu söyleniyor. Breath Of The Wild’dan bile daha iyi olduğunu duymuştum. #TheLegendofZelda #nintendo3ds

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Neden her nöbetten döndüğümde Ps4’ümü böyle bulmak zorundayım? Neden her misafir bunu yapmak zorunda? Gerçekten neden hiçbir insan elektronik cihazların doğrudan fişini çekerek kapatmanın “MANTIKLI” bir hareket olduğunu düşünüyor? Biz mi milletten anormal derecede ilerideyiz teknoloji konusunda, yoksa millet mi aptal? Hiç mi ömrünüzde elektronik bişey görmediniz? Neden kendimi bildim bileli anaokulu düzeyindeki çocukların bile bileceği şeyleri millete Bilal’e anlatır gibi anlatmaya çabaladığım halde sonuç alamıyorum?

Sizce sorun bende mi?

Not: Bu sorunun kaynağı çocuklar değil.

Edit: Bir de bunun üzerine az önce cihaz açıkken elektrikler gitti. Bu makina kesinlikle elimde kalacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 39

Konsol Üssü’nün incelemesinden sonra Horizon Zero Dawn almaya ikna oldum. Şimdi sıra iyi bir indirim beklemede. Bu arada oyuna Türkçe yama gelmeyecek gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Belki gözden kaçırmış olabilirsiniz. Ps4 sahipleri için normalde %35, Plus üyelere %70 indirim var bazı oyunlarda.

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/playstation-plus-için-i̇ki-kat-i̇ndirimler/cid=STORE-MSF75508-PLUSDBLDISC17

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi ki bi Bf1’e girip iki-üç tane online maç yapıp çıkayım dedim 😣 7,323 gb boyutunda güncelleme gelmiş.

Kotasız internet kullanmama rağmen bekleme fikri bile kötü geliyor. Bir de kotalı internette AKK bitmiş vaziyette bu güncellemeyi yapıyor olsaydım delirirdim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap