Konu hakkında bilgili arkadaşlara bir sorum var. Mi6 cihazım şu an serviste. Firma nam-ı diğer delta servis aka kullanıcı hatası. Şimdi herhangi bir sorun oldu diyelim bunlar hayalet ekran olan cihazıma kullanıcı hatası dedi beni thh yoluna mecbur bıraktı. Muhtemelen orada haklı bulunacağım ve para iadesi ya da değişim hakkı verecekler. Ben de para iadesini seçersem fatura fiyatı 2000 tl mi tarafıma iade edilecek? Malum kurlardan dolayı şu an cihaz zamlandı 3000 tl üstüne satılıyor. Bu durumda ben yine mağdur olacağım sanırım. Eğer böyle ise en mantıklısı yeni cihaz talep etmek gibi görünüyor. Konu hakkında bilgili arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar mi 6 bugün pil kullanımım bu şekilde. Ghost screen sorunundan dolayı yarın servise vereceğim pil değişimi de isteyeyim mi? Sabah 7 de şarjdan çektim 4g hep açık iki saat ekran süresi almışım 3 telefon görüşmesi ki toplasan 5dk. Müzik dinlenmedi bile çok az WhatsApp. Batarya ölmüş gibi sizin fikriniz nedir.
Not: otomatik parlaklıkta dışarıda kullanılmıştır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geç keşfettiğim bir kanal. Tüm videoları öğretici ve kaliteli. Benim gibi hala keşfetmemiş olan varsa buyursun.
https://youtu.be/KZysGEOVHfI

BİR ÜLKE NASIL BATIRILIR? - BİR ÜLKE NASIL BATAR? - EKONOMİK KRİZ

Bir ülke nasıl batırılır? Dış güçler bir ülkeyi nasıl batırır? İçeriden nasıl çökertilir? Ekonomik kriz nedir? Kanala Abone Ol = http://bit.ly/2AhypAM Discor...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet ben bu kadar dandik bir iss görmedim. Modemin tüm ışıkları yanıyor ama internete bağlanamıyorum. Eylül sonu en geç senden kurtuluyorum türknet. Ne güzel başladın sonra sıvadın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 19

Biraz önce fark ettim. Xiaomi mi6 cihazımda ghost screen oluşmuş. Ts’nin logosu iz olarak kalmış. Kapatıp açtım bir çare olmadı ve panel maalesef lg. Servis yolu göründü gibi. Daha önce servise gönderen oldu mu?
Not: delta servis garantili ve epey vukuatlı bir servis. Ne yapayım bilemedim. Daha önce tecrübesi olan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@tunakaner ve @ozgurg beni engellemiş sanırım. Bir hayırsever sebebini sorabilir mi? İkisi de sevdiğim insanlar sebebi neydi acep?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlk zamanlar Instagram ne güzel bir yerdi. Şimdi ise en az o kadar kötü ve leş. Arada sıkıntıdan keşfet bölümüne bakıyorum, hem sinirleniyorum, hem başkası adına utanıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

2017 yeni abd Askeri deri çizmeler erkekler için Savaş bot Piyade taktik çizmeler askeri bot ordu botlar ordu ayakkabı erkek ayakkabi
http://s.aliexpress.com/7niURBBN?fromSns=Copy to Clipboard
Şu botu alayım diyorum da doların durumu da belli. Aynı kalite ve model benzer fiyata yurtiçinde bulabilir miyim?

2017 new us Military leather boots for men Combat bot Infantry tactical boots...

Cheap boots for men, Buy Quality boots boots directly from China boots tactical Suppliers: 2017 new us Military leather boots for men Combat bot Infantry tactical boots askeri bot army bots army shoes...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 19