Günaydın millet. Nasıl bilirsiniz? Hem görece ucuz olsun. Hem saat görünümlü olsun dedim ve aldım. Henüz elime ulaşmadı. AliExpress ten çakma Apple Watch almıştım ama berbat bir şey çıktı elden çıkaracağım. Şu saati zamanında 560 TL’ye alsaydım keşke de demiyor değilim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iPhone se 2020 cihazımda pil sağlığı %90 olmasına rağmen servis yazısı çıktı. Daha önce başına böyle bir durum gelen oldu mu? Yine servis yolu göründü bana. Telefondan yana yüzüm gülmedi gitti.
Sonuç: Batarya ve ekran Apple onarım merkezinde garanti kapsamında değişti.
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Alırım bir hayırlı olsun. #iPhoneSE2

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

Kafaya koydum mi stick alacağım. Amazon'da 270 TL civarı. Daha da düşer mi acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şimdi efendim malum amazon prime üyeliğimden gelen twitch abone olma hakkımı teknoseyir'den yana kullandım. Sorum şu olacak ; şimdi bu özel içeriklere bizim de ulaşma durumumuz olacak mı? Mesela aylık telefon önerileri vs. @gamsizm @hkellecioglu levent abi seni Twitter'da etiketlerim zahmet etme 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar millet. Geçenlerde mi 9t almıştım bir ayı aşkın süredir kullandım ve ani bir kararla kardeşime verip kendime iPhone 7 pülüs aldım. Alırım bir hayırlı olsun. Önerdiğiniz ayar falan var mı? XR ile arasında çok kaldım ve 7 pülüs aldım şimdilik gayet iyi gidiyoruz. İnşallah nazar değmez.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım günaydın dostlar. Az önce hepsiburada'ya iade edilmek üzere redmi 5 plus cihazımı sürat kargo ile gönderdim. Bunlar bana kağıt falan vermedi elimde olan bu fotograf ve kargo takip numarası. Telefon kaybolursa (internette epey şikayet var) nasıl hak iddia edeceğim. İçim hiç rahat değil. Acaba şubeye geri gidip belge mi istesem? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşların fikrine ihtiyacım var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım merhaba arkadaşlar. Dün mi 9t almıştım. Şu an 2. Şarjı itibariyle pil kullanım istatiktiklerim böyle. İnternette yazan efsane pil ve ekran sürelerini maalesef alamıyorum. Sorun nedir acaba? Dün miui11 güncellemesinden sonra wipe data yaptım ona rağmen durum budur. Önerilere açığım. @orcun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 21