Sen nasıl bir rezilsin turkcell? Türkiye’de operatörler kendilerinden soğutmak için elinden geleni yapıyor ve maalesef tüketici dostu bir alternatifleri yok. Her hafta işe yaramaz kullanmadığım saçma sapan hediyelerden bıktım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Bu vertigo denen hastalık ne illetmiş. Dünden beri acillerden polikliniklerden çıkamadım. Allah’a şükür hala baş dönmesi az da olsa var ama düne göre iyiyim. Aranızda başka bu hastalığı çeken var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 26

#TeknoYardım günaydın arkadaşlar. Microsoft SwiftKey klavyeyi aldı alalı eski tadı kalmadı. Eskiden leb yazmadan Çorum diye düzelten klavye şimdi kolaylıktan çok zorluk çıkarıyor. Türkçe karakter ihtiva eden yazım şeklini pratik bir şekilde öğrenen klavye tavsiyelerine açığım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi mi 6 miui 10 8.9.28 sürümüyle pil performansında efsane noktaya geldi. Stabilite olarakta herhangi bir sorun yaşamadım. Değerler fena değil gibi sizin fikriniz nedir? #XiaomiMi6

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım @ardazeytin bir sorum olacak size. Ben dün linkini verdiğiniz beta güncellemeyi yükledim ve şimdilik oldukça memnunum. Bundan sonra olası beta güncellemeleri yine manuel olarak indirip kurmam mı gerekecek yoksa ota üzerinden mi gelecek. Daha da önemlisi stabil güncellemede durum ne olacak? Ota üzerinden gelecek mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#BirazMüzik ucundan kıyısından #TSMetalcileri son bir haftadır bu şarkıya sardım. Replay tuşu bozuldu.
https://youtu.be/Py2pZqyfhr0

Vaski - Insane (ft. Ava)

http://zoupicmusic.blogspot.ca/ Vaski, the Minnesota dubstep producer who's brought a fair share of viral remixes, is back with easily his best original trac...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bu gönderi şimdi yola çıkmış mı oluyor? Bluedio turbine t5 sipariş ettim gelmesi için sabırsızlanıyorum. Fiyat performans ürünü diyorlar aranızda kullanan varsa benim için yorumu çok önemli. 43$ a aldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap