Amazon dedik bağrımıza bastık o da kısa sürede Türkiye’ye uyum sağladı. Sorunlu bir powerbank almıştım iade ettim. İade kabul edildi hesabıma hediye çeki olarak tanımlanmasını istedim. Tam 1 ayda bu basit şeyi yapamadılar. Allah kahretsin paranız lazım değil sadakam olsun dedim ve hesabımı sildim. Şimdi beyfendilerden aldığım cep telefonlarının faturasının mailime gönderilmesini istiyorum bakalım sonuç ne olacak? Onlarca insana Amazon’u öneren birini bu duruma getirmeleri de Türkiye çalışanlarının başarısı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Sirchade @sirchade

  hediye çeki otomatik olarak tanımlanması gerekiyordu diye biliyorum. hiç müşteri hizmetlerine tekrar yazdınız mı ? yani ürün fiyatlarının düşüşünce bile iade çeki tanımlayan firmanın böyle birşeyi unutacağını sanmıyorum. sistemin otomatik çalışması lazımdı. en kötü müşteri hizmetlerine mail atsanız 24 saat içerisinde bir cevap yazarlardı

  • Mehmet @muaddib

   Hocam ben hediye çeki olarak istedim onlar karta iade yapmaya çalışmışlar sorun oradan başladı. Yapamamışlar falan. O defteri kapattım zaten iade ettiğim ürünün parası da onların olsun. Sinirle hesabı sildim sonra jeton düştü bunlardan aldığım cep telefonlarının faturalarını indirmemiştim. Faturalara ulaşayım gerisi umrumda değil. Türkiye’deki çakallar yüzünden normal müşterisine de yaklaşımında bir değişim var Amazon’un. Yazık

 • muytek @muytek

  Eğer hesabı kapatmadıysanız siparişin detaylarında sağ üstünde yazdırılabilir kopyadan fatura çıkıyor.

 • Barış Ataç @barisatac

  Kahrolsun amazon, defolup gitsinler bu ülkeden. Bize bu hıyanet yapılır mı ya. 3 kuruşumuzun üstüne konmaya çalışıyor alçaklar.

#kediseyir bu da benim kızkardeşin canavar. Bir türlü sevmedi hayvan beni. Yanına yanaştırmıyor. Ellerimde çizikler kalbimde kırıklar mevcut ahali 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  İlgilenme hiç. Bırak ne yaparsa yapsın sırnaşırsa bile pas verme. Birşey yerken yanına gelirse de pas verme hiç. Suratına hiç bakam yani yemeğini yemeye devam et. 😀 Ha ne zaman ki aranız az düzeliyor oyun oynamaya başlarsın. İp kablo oyuncak vs onlarla oynarsın ama aranızda hep bir mesafe olsun. Birden öyle aayyyy minnoş ya tipe bak dersen mıncıklarsan gene çizer.

  • Mehmet @muaddib

   Yanına yaklaştırmıyor. Elimi uzattığım anda kııııhhhhhhğğğğ diye bir uyarı sesi alıyorum. Israr edersem kobra gibi başta bir uyarı patisi, ilkinde tırnak çıkmıyor ama ısrar etmeye devam edersem elime de kalbime de yaralar bırakıyor. Enteresan bir yaratık. Hayatımda ilk defa bu kadar asosyal bir kedi gördüm. Kardeşimin dediğine göre ki kendisi 5. Sahibi önceki sahipleri hayvana iyi bakmamışlar. Ondan dolayı kardeşim ve eşi hariç genelde güvenmiyor insanlara. Ne olacak halim bilmiyorum @orcun karşılıksız aşk zormuş reis 😀

  • KRAK3NN @passenoir

   @muaddib Alışması zaman alır ama elbet yola gelir,hayvanı direkt sevmeye kalkma önce kendini bir tanıt elini uzat koksun etsin bi seni.Elinden mama falan vermeye çalış kabından yemesin anca böyle böyle zamanla alışır işte sana.Bir de elinizi oyuncak olarak alıştırmayın bir kere alışırsa hep oyun sanar çizer ısırır bu sefer.Bunu oyuncaklara yapsın elinize değil 😀

 • Gio @gio

  bazı kediler böyle ama sevgi çözer biraz ödül maması biraz tüp malt derken alışır sana

 • Gamepad @gamepad

  selena kııysın mı buna cinsdi ney

@gamsizm @hkellecioglu site bu kadar mı sahipsiz? Sabahtan beri paylaşılan şeyler ve bunların saatlerce kalması rezillik değil de nedir? Hiç mi burada güvendiğiniz bir kaç kullanıcı yok da erken müdehale edilsin diye yetki vermiyorsunuz? Sitede pek aktif olmasam da eminim sizden daha fazla zaman geçiriyorumdur ve şu durum için gerçekten üzülüyorum. Sonuçta severek okuduğum insanlar var burada ve şu yaşananlar site kullanıcılarının sizin gözünüzde hiç de önemli olmadığını gösteriyor. Rica ederim bir önlem alın artık. Burada sürekli yazan insanlar var en azından aralarından bir kaçına yetki verin de, bu gibi durumlarda site çöplüğe dönmesin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 19
 • dolunay @dolunay

  TS sosyal'in bir gelir modeli yok, bedava hizmet, memnun olunmayacak tarafları vardır, eleştirilir ama biraz fazlaya kaçmış eleştiriler. Rezillik falan, yok amatörlük, o kadar da değil. Sosyal'den TSnin beklentisi de yok, zaten kimse Levent abinin adını bile anmıyor, bir de Murat abinin kafasını bozun kapatıversin sosyali. Sanki ayda 100 TL üyelik ücreti ödenen platform eleştiriliyor!!!

  • Mehmet @muaddib

   TS sosyalde takılan insanlar YouTube dan bağış vs de atıyor. Nasıl gelir yok? Kaldı ki kimse babasının hayrına bu işi yapmıyor. Ortada savunulacak bir durum yok. Bu gerçekten de armatörlüktür. Kaldı ki eleştiriler hiç de acımasız değil. Gayet yapıcı eleştiriler. Dikkat edersen LP yi etiketlemedim bile. Yanlış olduğunu düşünsem de kendi kararıdır. Ama burada sitenin böyle başıboş olması, insanların sürekli spama maruz kalması ciddi bir sorundur. LP burada yazar ya da yazmaz kendi tercihi ama sitede uzun zamandır olan bu soruna bir çare bulunmalı.

  • dolunay @dolunay

   @muaddib TS Soysal ile TS site ve TS YT kanalını ayırmak lazım. Sosyal eskiden kalmış, olmasa da olur bir oluşum. Levent abinin etiketlenmemesi bunun kanıtı. Ben Murat abinin anlayışlı davranacağını, insanların bu eleştirileri iyi niyetle ve Sosyal'i sevdikleri için yaptıklarını bileceğini düşünüyorum ama kafası atarsa kapatırsa kim ne diyebilir?

  • Mehmet @muaddib

   @dolunay kapatır kapatmaz kendi kararları ama bu şekilde başıboş olmamalı site.

 • AB9 @sqn

  çözüm için tek satır kod: yorumları 10 like almamış kullanıcı konu açamaz. atla deve iş değil, yazılım danışmanıyım, teşekkürler.

 • yah erşeyim yah içim @sormadunyamnebicim

  Ben geçen mobilde scroll ederken hintli şeref yoksunlarının koyduğu hyperlinke tıkladım yanlışlıkla artık o sitede ne haltlar vardı kim bilir.

Günaydın millet. Nasıl bilirsiniz? Hem görece ucuz olsun. Hem saat görünümlü olsun dedim ve aldım. Henüz elime ulaşmadı. AliExpress ten çakma Apple Watch almıştım ama berbat bir şey çıktı elden çıkaracağım. Şu saati zamanında 560 TL’ye alsaydım keşke de demiyor değilim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iPhone se 2020 cihazımda pil sağlığı %90 olmasına rağmen servis yazısı çıktı. Daha önce başına böyle bir durum gelen oldu mu? Yine servis yolu göründü bana. Telefondan yana yüzüm gülmedi gitti.
Sonuç: Batarya ve ekran Apple onarım merkezinde garanti kapsamında değişti.
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Alırım bir hayırlı olsun. #iPhoneSE2

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

Kafaya koydum mi stick alacağım. Amazon'da 270 TL civarı. Daha da düşer mi acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şimdi efendim malum amazon prime üyeliğimden gelen twitch abone olma hakkımı teknoseyir'den yana kullandım. Sorum şu olacak ; şimdi bu özel içeriklere bizim de ulaşma durumumuz olacak mı? Mesela aylık telefon önerileri vs. @gamsizm @hkellecioglu levent abi seni Twitter'da etiketlerim zahmet etme 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap