Alırım bir hayırlı olsun. #iPhoneSE2

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

Kafaya koydum mi stick alacağım. Amazon'da 270 TL civarı. Daha da düşer mi acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şimdi efendim malum amazon prime üyeliğimden gelen twitch abone olma hakkımı teknoseyir'den yana kullandım. Sorum şu olacak ; şimdi bu özel içeriklere bizim de ulaşma durumumuz olacak mı? Mesela aylık telefon önerileri vs. @gamsizm @hkellecioglu levent abi seni Twitter'da etiketlerim zahmet etme 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar millet. Geçenlerde mi 9t almıştım bir ayı aşkın süredir kullandım ve ani bir kararla kardeşime verip kendime iPhone 7 pülüs aldım. Alırım bir hayırlı olsun. Önerdiğiniz ayar falan var mı? XR ile arasında çok kaldım ve 7 pülüs aldım şimdilik gayet iyi gidiyoruz. İnşallah nazar değmez.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım günaydın dostlar. Az önce hepsiburada'ya iade edilmek üzere redmi 5 plus cihazımı sürat kargo ile gönderdim. Bunlar bana kağıt falan vermedi elimde olan bu fotograf ve kargo takip numarası. Telefon kaybolursa (internette epey şikayet var) nasıl hak iddia edeceğim. İçim hiç rahat değil. Acaba şubeye geri gidip belge mi istesem? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşların fikrine ihtiyacım var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım merhaba arkadaşlar. Dün mi 9t almıştım. Şu an 2. Şarjı itibariyle pil kullanım istatiktiklerim böyle. İnternette yazan efsane pil ve ekran sürelerini maalesef alamıyorum. Sorun nedir acaba? Dün miui11 güncellemesinden sonra wipe data yaptım ona rağmen durum budur. Önerilere açığım. @orcun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 21

Unutmadan, @leventp dün rüyamda insanlarla kavga ediyordun. Sizi ayırana kadar akla karayı seçtim. Beni bu durumlara düşürmeye ne hakkın var zalım? 😀 İlla rüyama gireceksen şöyle bir tozlu raflar falan yap. Kavga nedir allasen?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benim mi 8 lite ghost screen emareleri göstermeye başlayınca elden çıkardım ve mi 9t'ye geçiş yapayım dedim. Alırım bir hayırlı olsun. İlk izlenimlerim cihaz akıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 26