Şimdi benim SSD almam lazım ama almışken M2 SSD olsun diyorum. Amma velakin M2 slotum yok. Bunu bundle şekilde veren var mı yoksa kartına bir dünya para bayılmalı mıyım? Yoksa S*** edip yeni anakart+işlemci+RAM olayına mı girmeliyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Netfilik'e Sarmaşık filmi gelmiş.
İzlemediyseniz fırsat yaratıp izleyin.
Acayiptir. Serttir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,
iOS 15’e güncelleyen arkadaşlar cihaz modeli belirterek yorumlarını bu gönderi altında paylaşabilirler mi?
#ios15 #akış #apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18

Aziz Nesin'in zamanında Kenan Evren için yazdığı öykü. Dinlemesi keyifli, komik ve kıvrak zeka ile yazılmış.
https://youtu.be/wOYSaBuTYxc

Aziz Nesin'den Hazret-i Dangalak / Genco Erkal

Aziz Nesin bu öyküyü Kenan Evren için yazmıştı. Bugün yazılmış kadar güncel.12 Nisan 2020 günü karantinada kaydedilmiştir.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#sanalbaharatcom
Burada da bir kaç arkadaşa uyup birde 1kg kahve (Tanzania Arabica) aldım, bu kadar kötü bir ürün daha ne içtim nede içerim... Düşünenler yanından bile geçmesin derim... Uygun fiyata kalite arayanlara tek önerim rossman kahvesi (kg/60 lira falan)... Öğütme derdi olmasa (buda büyük dert) rossman f/p de UÇUK iyi...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14
 • sarpuli @sarpuli

  Evde tam otomatik makinem için çekirdek alıyorum (daha pahalıya tabi) ama ofis de pahalı tüketim yapmak ÇOK maliyetli oluyor çünkü otlananlar vs 🙂 tüketim çok yüksek olduğundan mecbur ucuz alıyoruz ve beklentim de düşük... Aldığım ÇOK kötü kötü demiyorum çok kötü...

 • arandur @arandur

  Tamam, kahveyi beğenmemiş olabilirsin ama Rossmann gibi kahvelerle kıyaslamak ayıp olur. Bayat kahve kategorisine koyuyorum ben o kahveleri, o alanda da Kurukahveci Mehmet Efendi Colombia deyip geçerim.

  • sarpuli @sarpuli

   Hocam deneyin rossman'ı denediniz mi? Ben çekirdek alıp kendim öğütüyordum tamam damak tadına göre değişir ama aldığıma göre ÇOK daha iyiydi... Sanalbaharat jacopsun hazır öğütülmüş satılan kahvesine lezzet olarak çok yakın ve berbat...

  • arandur @arandur

   @sarpuli Jacobs ile hiç alakası yok, size nasıl bir kahve sattılar öyle? Jacobs seven insan yeryüzünde yoktur ki? Az önce sanalbaharat kahvemden espresso yapıp içtim afiyetle. Gerçekten f/p kahveleri var.

  • sarpuli @sarpuli

   @arandur jacops derken granülden değil sıkıştırılmış filtre kahvesinden bahsediyorum. 3 sene güney amerikada yaşadım ucuz kahve nedir biraz anlarım 🙂 Benim aldığımın jacops dan farkı yok... Bana göre de jacops dip kalitede zaten... Ofiste kahveleri ben alırım, bunun tek iyi yanı var aylarca bitmez 🙂 alınanın kalitesi arttıkça bitme hızı da artıyor 🙂 Ben dahil herkes ben bunu içmem dedi 🙂 İadesi oluyorsa edeyim bari yoksa çöp olacak... Değişim yaparsam varmı öneriniz?

  • arandur @arandur

   @sarpuli değişim konusunda hiç sıkıntı çıkarmıyorlar, hemen iletişime geç derim. Tavsiyem pahalı olanlardan seçmen, 70 TL ve üzeri kg fiyatı olanlardan. Kenya AA güzel mesela.

  • sarpuli @sarpuli

   @arandur bu ortam da da kahve değişmek ne kadar insancıl olur bilemedim ama bakarım bir...

 • cestlavie @cestlavie

  her kahve her kişiye uygun değil doğal olarak, onun da seveni vardır. benim de sevmediğim kahveler çıkıyor arada yeni birşeyler denediğimde. Guetemala Arabica öneririm sanalbaharattan. ben yıllardır oradan alırım, lezzet genelde gayet tatmin edici.

 • Mehmet @muaddib

  Geçenlerde yaşadığım problemden dolayı sanalbaharattan alışveriş yapmayı ben de kesiyorum. Tavsiyenizi deneyeceğim.

🎻Bir şarkının vokalsiz halini istiyorsanız; https://www.remove-vocals.com/
🎙Bir şarkının enstrümansız halini istiyorsanız: https://www.acapella-extractor.com/
🔃MP3 veya WAV halini maksimum 80 MB olacak şekilde yüklüyorsunuz ve dönüştürülmüş halini indiriyorsunuz.

www.Remove-Vocals.com - Make karaoke instrumentals for free (7/week).

Remove vocals from any song & get the instrumental karaoke track using state of the art AI. FREE (7/week) & no registration.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Pink Floyd, evde kalanları unutmamış. 1995 yılında gerçekleşen Pulse konser kayıtının remastered sürümünü youtube kanallarına yüklemişler. Sam Brown'nın The Great Gig in the Sky performansını dinlemek ayrı bir keyif.

#PinkFloyd #Pulse #müzik #rock #psychedelicrock #akış #konudışı #HaftalıkGündemeMalzeme #DavidGilmour #RichardWright #NickManson #BirazMüzik

https://consequenceofsound.net/2020/04/pink-floyd-youtube-concert-series/?fbclid=IwAR2bAST1hqkOmxDcHQQFrsdLA95z0X_0yWG3dehDsKqUQFscnfVUkHhCMbM

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16