Spora başlamak isteyenler için en masrafsız sporlardan biri, koşu.

https://www.youtube.com/watch?v=exP2QvDnzww

#spor

Nasıl koşarım? Koşuya başlamak. Yürü-koş tekniği | Asla Durma Vlog618

Vlog618 // Koşuya başlamak istiyorsun ama 5 dakika sonra yoruluyorsun. İşte sana harika bir teknik. Bu teknik sayesinde vücüdunu koşuya hazırlayabilirsin. Kı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu SpaceX vakası gibi etkinliklere özel bir TS discord kanalı olsa idi, iyi olur muydu?

Beğen: Evet
Favori: Hayır

BeğenFavori PaylaşYorum yap

🎻Bir şarkının vokalsiz halini istiyorsanız; https://www.remove-vocals.com/
🎙Bir şarkının enstrümansız halini istiyorsanız: https://www.acapella-extractor.com/
🔃MP3 veya WAV halini maksimum 80 MB olacak şekilde yüklüyorsunuz ve dönüştürülmüş halini indiriyorsunuz.

www.Remove-Vocals.com - Make karaoke instrumentals for free (7/week).

Remove vocals from any song & get the instrumental karaoke track using state of the art AI. FREE (7/week) & no registration.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Eğer bilmeyen varsa, GTA 5 için Türkçe yama mevcut. Technogame ekibi çevirmiş.Epic sürümüyle de uyumlu çalışıyor az önce denedim. Online hariç tüm her şeyi çevirmişler. Aslında online'ı da çevirmişler ama Rockstar izin vermemeye başlamış o duruma. Hikaye, menüler falan her şey Türkçe.

https://technogame.net/gta-v-turkce-yama/

Şu sitenin anlatım kısmı daha güzel göründü gözüme, aynı yama: https://gtatr.com/gta-5/turkce-yama/

#gtav #epic #epicgames #epicstore #gta5 #türkçe #türkçeyama

Grand Theft Auto V: Türkçe Yama • GTA TR

Grand Theft Auto V'in keyfini Türkçe oynayarak çıkarın! GTA 5'in tüm metinlerini kapsayan, GTA TR tarafından kurulum yaması hazırlanan Türkçe çeviri yaması.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar 30 yıllık Almanya'dan aldığımız kahve makinemiz bugün sizlere ömür 🙁 Cam haznesini çatlattım ve akıtmaya başladı.Artık yeni kahve makinesi zamanı geldi demektir. Ne önerirsiniz? Filtre kahve aşığı biri olarak makine önerilerinizi bekliyorum. Çok uçuk bütçe olmasın ama dandik de olmasın elbet.

*Elbette kağıt koyma hazneli olması lazım. Arada çay da yapıyoruz. Size de öneririm, kahve yerine kağıda çay koyunca çöpsüz şusuz busuz muazzam çay çıkıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pink Floyd, evde kalanları unutmamış. 1995 yılında gerçekleşen Pulse konser kayıtının remastered sürümünü youtube kanallarına yüklemişler. Sam Brown'nın The Great Gig in the Sky performansını dinlemek ayrı bir keyif.

#PinkFloyd #Pulse #müzik #rock #psychedelicrock #akış #konudışı #HaftalıkGündemeMalzeme #DavidGilmour #RichardWright #NickManson #BirazMüzik

https://consequenceofsound.net/2020/04/pink-floyd-youtube-concert-series/?fbclid=IwAR2bAST1hqkOmxDcHQQFrsdLA95z0X_0yWG3dehDsKqUQFscnfVUkHhCMbM

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#sanalbaharatcom
Burada da bir kaç arkadaşa uyup birde 1kg kahve (Tanzania Arabica) aldım, bu kadar kötü bir ürün daha ne içtim nede içerim... Düşünenler yanından bile geçmesin derim... Uygun fiyata kalite arayanlara tek önerim rossman kahvesi (kg/60 lira falan)... Öğütme derdi olmasa (buda büyük dert) rossman f/p de UÇUK iyi...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 15
 • Zrrck @zrrckkk

  Sanal baharatin kahveleri cok kaliteli degiller zaten.

  Williams roastery
  Overdose
  Zumrut karaca
  Boxx coffee
  Kronotrop
  Kungpow
  Null Coffee

  Bu kavurucular cok daha iyi kahveler sunuyor tüketiciye. Ilk ikisinden duzenli olarak almaktayim kahveleri.

 • arandur @arandur

  Tamam, kahveyi beğenmemiş olabilirsin ama Rossmann gibi kahvelerle kıyaslamak ayıp olur. Bayat kahve kategorisine koyuyorum ben o kahveleri, o alanda da Kurukahveci Mehmet Efendi Colombia deyip geçerim.

  • sarpuli @sarpuli

   Hocam deneyin rossman'ı denediniz mi? Ben çekirdek alıp kendim öğütüyordum tamam damak tadına göre değişir ama aldığıma göre ÇOK daha iyiydi... Sanalbaharat jacopsun hazır öğütülmüş satılan kahvesine lezzet olarak çok yakın ve berbat...

  • arandur @arandur

   @sarpuli Jacobs ile hiç alakası yok, size nasıl bir kahve sattılar öyle? Jacobs seven insan yeryüzünde yoktur ki? Az önce sanalbaharat kahvemden espresso yapıp içtim afiyetle. Gerçekten f/p kahveleri var.

  • sarpuli @sarpuli

   @arandur jacops derken granülden değil sıkıştırılmış filtre kahvesinden bahsediyorum. 3 sene güney amerikada yaşadım ucuz kahve nedir biraz anlarım 🙂 Benim aldığımın jacops dan farkı yok... Bana göre de jacops dip kalitede zaten... Ofiste kahveleri ben alırım, bunun tek iyi yanı var aylarca bitmez 🙂 alınanın kalitesi arttıkça bitme hızı da artıyor 🙂 Ben dahil herkes ben bunu içmem dedi 🙂 İadesi oluyorsa edeyim bari yoksa çöp olacak... Değişim yaparsam varmı öneriniz?

  • arandur @arandur

   @sarpuli değişim konusunda hiç sıkıntı çıkarmıyorlar, hemen iletişime geç derim. Tavsiyem pahalı olanlardan seçmen, 70 TL ve üzeri kg fiyatı olanlardan. Kenya AA güzel mesela.

  • sarpuli @sarpuli

   @arandur bu ortam da da kahve değişmek ne kadar insancıl olur bilemedim ama bakarım bir...

 • cestlavie @cestlavie

  her kahve her kişiye uygun değil doğal olarak, onun da seveni vardır. benim de sevmediğim kahveler çıkıyor arada yeni birşeyler denediğimde. Guetemala Arabica öneririm sanalbaharattan. ben yıllardır oradan alırım, lezzet genelde gayet tatmin edici.

 • Mehmet @muaddib

  Geçenlerde yaşadığım problemden dolayı sanalbaharattan alışveriş yapmayı ben de kesiyorum. Tavsiyenizi deneyeceğim.

#GününEskiFilmi #4HitlikFilmdir

Titanların Öfkesi (2012) Fantezi/Macera Filmi ‧ 1 saat 40 dakika Film mitolojiye dayanan bir film olmasına karşın baya tempolu sürükleyici bir filmdir. Bazı sahneleri ara ara izlerim. Fragmanına bakmadan izlerseniz tam keyfine varabilirsiniz. Oyunculuklar çekim kalitesi açılar yerli yerince hazırlanmış serüven.

Filme 10 üzerinden 7,5 veriyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Plaquenil adlı ilacın çok işe yaradığı ile ilgili her gün yeni makaleler çıkıyor. Bugün Nature’da da bir makale yayınlandı bu ilaç hakkında https://www.nature.com/articles/s41421-020-0156-0 Belçika da tüm hastalara bu ilacı vermeye başlayacakmış. Umut verici bir gelişme. Normalde malerya ve romatizma tedavisinde kullanılıyor. Eczacıdan duyduğuma göre depolardan sevkine engel konulmuş bile. Devlet büyük ihtimal önlem olarak stok yapacak hastalarda kullanmak için. Eczanede kalanlar alınabiliyor ancak(Reçeteli). @cimadam ın dediği gibi bir yerde görüp kullanmaya kalkmayın, doktor gözetiminde kullanılması gereken bir ilaç. Doz aşımında ölüme kadar gidiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap