#TeknoYardım

Discordda konuşmayınca cızırtı sesi gidiyor karşı tarafa nedense. Konuşmaya başlayınca cızırtı gitmiyor ya da azalıyor ama farketmiyorlar. Sizce neden olabilir? Ek olarak discordun ses gürültü engellemesi açık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu an rtx 2060 ryzen 4800h li sistem 11.500 ₺, bunu mu alayım yoksa yeni rtx 3060 lı ryzen 5800h lı laptopları mı beklenmeliyim sizce? Fiyat iyi gözüküyor, sadece ekran kartı max-q olmamasına rağmen watt ı normale göre daha az.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #Mİkrofon #Windows10

Telefon kulaklığımı aparat yardımı ile bilgisayara taktım, mikrofonu kullanabilmek için. Telefonda aynı kulaklık ile kayıt aldığımda gürültü yok ama win 10 lu bilgisayarda aşırı fazla gürültü var. Realtek indirdim çözmek için ama onda da ses çok fazla dalgalanıyor, sesim bir anda duyulmayacak seviyeye geliyor. Gördüğüm kadarıyla eskiden windows ta kendi içinde gürültü engelleme varmış. Hangi sürüm bilen var mı ya da bu gürültü sorununu nasıl çözebilirim?

Ek olarak mikrofonu kayıt için kullanmayacağım. Zoom ve discord için kullanmak asıl amacım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım

Bu telefon kulaklıklarını bilgisayarda kullanmak için -mikrafonla birlikte- çoğaltıcı kullanmam gerekiyor bildiğim kadarıyla. İnternette baktım bazı ürünlere ama yorumlarda sorunlar yaşadıklarını falan söyleyenler olmuş. Sizin önerdiğiniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Oyun #ücretsizoyun #Web #Mobil

Mobilden ve pc browserden arkadaşlarla oynanabilecek oyun var mı bildiğiniz? Mesela gartic gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #İnternet

Evdeki internette bazen kopmalar oluyor. Ama farklı bir şekilde. Mesela canlı yayın izliyorum twitchden o devam ediyor ama yeni bir sayfa -örneğin google- açmaya çalıştığımda açmıyor. Modeme bakıyorum bir sorun yok. Yeniden başlatınca ya da bir süre bekleyince düzeliyor. Bağlatırken internet kablosu çürümüş ya da çürümeye yakın dedi tam hatırlamıyorum ama ben modemden de emin değilim? Sizce sorun neyden dolayı olabilir? Bu arada sağlayıcı ttnet.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Amazon

Amazondan sipariş verirken tc kimlik almadı normal mi bu?
Artı olarak, bu kulaklık 119 liraya düşmüş en son 200 lira üstü idi.
https://www.amazon.com.tr/Sony-Mdr-Xb50Apb-Kulaki%C3%A7i-Kulakl%C4%B1klar-Siyah/dp/B014R2W32Y?th=1

Sony Mdr-Xb50Apl Kulakiçi Kulaklıklar, Mavi: Amazon.com.tr

Sony Mdr-Xb50Apl Kulakiçi Kulaklıklar, Mavi: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14

#TeknoYardım #office

Önceden word dosyalarını notepad den açabiliyordum sonra office kurdum deneme süresi bitince sildim o zamandan beri açılmıyor. Açılıyorda düzgün yazmıyor farklı bir dilde yazılmış sanki, farklı şekiller falan var. Bunun çözümünü bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6