#Amazon #android

Android 6.0 cihaza (LG 4) amazon uygulaması kurulamıyor. "Cihazınız bu versiyonla uyumlu değildir." hatası veriyor. Daha birkaç gün önce kuruluyordu. Bu durumu başka yaşayan var mı ya da çözümü -varsa- nedir bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

#KonuDışı
İş bankasından maximum genç bankamatik kartı çıkarmak için direkt başvursak olur mu yoksa ilk normal bankamatik kartı çıkarıp sonra mı genç karta başvurmam gerekiyor?

Artı olarak, benim bildiğim bankamatik kartlarından kart aidatı-hesap ücreti falan alınmıyor. İş bankasında da durum aynı sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım

Discordda konuşmayınca cızırtı sesi gidiyor karşı tarafa nedense. Konuşmaya başlayınca cızırtı gitmiyor ya da azalıyor ama farketmiyorlar. Sizce neden olabilir? Ek olarak discordun ses gürültü engellemesi açık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu an rtx 2060 ryzen 4800h li sistem 11.500 ₺, bunu mu alayım yoksa yeni rtx 3060 lı ryzen 5800h lı laptopları mı beklenmeliyim sizce? Fiyat iyi gözüküyor, sadece ekran kartı max-q olmamasına rağmen watt ı normale göre daha az.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #Mİkrofon #Windows10

Telefon kulaklığımı aparat yardımı ile bilgisayara taktım, mikrofonu kullanabilmek için. Telefonda aynı kulaklık ile kayıt aldığımda gürültü yok ama win 10 lu bilgisayarda aşırı fazla gürültü var. Realtek indirdim çözmek için ama onda da ses çok fazla dalgalanıyor, sesim bir anda duyulmayacak seviyeye geliyor. Gördüğüm kadarıyla eskiden windows ta kendi içinde gürültü engelleme varmış. Hangi sürüm bilen var mı ya da bu gürültü sorununu nasıl çözebilirim?

Ek olarak mikrofonu kayıt için kullanmayacağım. Zoom ve discord için kullanmak asıl amacım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım

Bu telefon kulaklıklarını bilgisayarda kullanmak için -mikrafonla birlikte- çoğaltıcı kullanmam gerekiyor bildiğim kadarıyla. İnternette baktım bazı ürünlere ama yorumlarda sorunlar yaşadıklarını falan söyleyenler olmuş. Sizin önerdiğiniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Oyun #ücretsizoyun #Web #Mobil

Mobilden ve pc browserden arkadaşlarla oynanabilecek oyun var mı bildiğiniz? Mesela gartic gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap