Vakit geçirmelik güzel bir belgesel. Tamamen gerçek görüntülerden oluşmakta. Batı Almanya'da gerçekleşen bir banka soygunu, ardından gelişen rehine olayı ve medya.

Gladbeck: The Hostage Crisis (2022) - IMDb

Gladbeck: The Hostage Crisis: Directed by Volker Heise. With Dieter Degowski, Hans-Jürgen Rösner. In August 1988, two armed bank robbers keep German and Dutch police at bay for 54 hours during a...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#satıldı #ikinciel #izmir ThinkPad E595 Ryzen 7 3700U / 16GB / 512GB. 6000 TL ve kargo alıcıya ait olacak şekilde (İzmir'den göndereceğim.) yeni bir dizüstü aldığım için satıyorum. Kozmatik olarak da donanım tarafında da bir sorunu bulunmamakta. Bataryası halen %99 civarlarında döngü sayısı da görselden görüleceği üzere sadece 16.

- Şubat 2020'de alındı, alındıktan bir kaç hafta sonra anakartı değiştirildi ancak üzerinden uzun bir süre geçtiği için mevcut kod ile artık başka bir ürün gözükmekte yine de alacak olanın bilgisi olması adına yazıyorum. (Bitirme projelerim olduğu için süreci uzatma riskine giremedim.)
- Touchpad ve Trackpad neredeyse hiç kullanılmadı, tamamen sıfır ayarında.
- Haziran 2021 ile Aralık 2021 arasında askerde olmam sebebiyle cihaz hiç kullanılmadı.
- Termal macunu bir ay kadar önce yeniledim. Genel olarak temiz bir cihaz fiyatı da uygun yazdığımı düşünüyorum absürtlüğe gerek yok.

@roussotr ye satıldı. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Harika bir Youtube kanalı. TRT'nin TV1 olduğu dönemler ağırlıklı olmak üzere pek çok kayıt var.

DDKR TV Arşivi

DDKR TV Arşivi. 80'li ve 90'lı yıllardan Betamax kasetlere kayıtlı filmler, maçlar, müzik-eğlence programları, çizgi filmler, reklamlar.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#tsbisikletçileri Bizim TS Bisikletçilerinden hiç böyle videolar gelmiyor. 😀

INKA AVALANCHE 2022 ! Start in LAST position to finish 1ST 🥇? What a...

My full POV runs of the Inka Avalanche 2022 !Subscribe for more videos | Kilian BRON ► http://bit.ly/kilianbronInstagram ► http://bit.ly/kilianbronIGStrava ►...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#StarWars Star Wars evreni ile ilgili olan arkadaşlara bir şey soracaktım, bu Force direkt olarak bedenin kendisiyle mi ilgili neyle ilgili ? Sorumun esas kaynağı aslında şuradan geliyor, Darth Vader kendisinin klon ordusunu kursaydı, tüm klonlar onun sahip olduğu Güç'e sahip olacak mıydı? Yoksa, güç olacaktı ancak Darth Vader kadar olmayacak mıydı ya da güçten tamamen mahrum mu olacaklardı ? Tek yumurta ikizleri olayına girmiyorum daha fazla çorba yapmaya gerek yok. @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 16

Bu ülkede nereye baksam bir tutarsızlık görüyorum. Aileye özel plaj ne demek. E-posta üzerinden sordum kendilerine bakalım bir geri dönüş olacak mı ?

"Aileye Özel Plaj ve Havuzlarıyla Kusursuz Hizmet Ailelerin konforu için her ayrıntının düşünüldüğü snack restoran, kafeler, çocuk parkı, iki adet iskele ve beyaz kumla kaplı kumsalıyla kusursuz hizmet Adenya’da."

"Antalya Muhafazakar İslami Otel"
https://adenyahotels.com.tr/aile-sahili

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 22

Geriye bir don rengi kaldı zaten.
Olay mahalli de burası: https://www.tedi.com.tr/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • Lehimli At @at

  bunlar kim ve nasıl işliyorlar? Ben başta köle ilanı sandım da alışveriş sitesi imiş.

 • kizilsakal @kizilsakal

  Alışveriş sitesinde neden bodro modro her şey var bu ne ? Sen istesen bile devlet buna izin vermemeli

 • liara @liara

  Kanuna göre, özel nitelikli kişisel verilerin işlenmesi, ilgili kişinin açık rızası dışında aşağıdaki hallerde mümkündür:

  Sağlık ve cinsel hayat dışındaki özel nitelikli kişisel veriler, ancak kanunlarda öngörülen hallerde,
  Sağlık ve cinsel hayata ilişkin kişisel veriler, ancak kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amacıyla, sır saklama yükümlülüğü altında bulunan kişiler veya yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından

  işlenebilir.

 • Ronnie Kray @ronnie-kray

  Merak etmeyin. Bu metin bir hukuk müşaviri veya avukatın onayından geçmiştir..

Kıyı kanunu ile ilgili bir şeyler ararken bu Youtube kanalı karşıma çıktı. Bu abimiz sahil, plaj vb. yerlerin kendince tanıtımını yapmakta lakin ne hitmekse sürekli sağda solda ve uzaktaki insanlara yakınlaşarak onları da bu çekimlerine dahil etmekte. Şimdi merak ettiğim husus bu konuda ne yapacağız. Mesela bu videoları bir Pakistanlı ya Afgan çekseydi şu an kimlik tespit çalışmalarına çoktan başlanmıştı diye düşünüyorum.

BoRaXiN72 - TraVeLoGGeR

Hi Dear People of YouTube. I am a former Salty Dog; a marine, fisherman, tour guide and a boat trip guide. I quit my fulltime job in 2020 and became a fulltime YouTuber. In my channel you will see...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 17