Bu ülkede nereye baksam bir tutarsızlık görüyorum. Aileye özel plaj ne demek. E-posta üzerinden sordum kendilerine bakalım bir geri dönüş olacak mı ?

"Aileye Özel Plaj ve Havuzlarıyla Kusursuz Hizmet Ailelerin konforu için her ayrıntının düşünüldüğü snack restoran, kafeler, çocuk parkı, iki adet iskele ve beyaz kumla kaplı kumsalıyla kusursuz hizmet Adenya’da."

"Antalya Muhafazakar İslami Otel"
https://adenyahotels.com.tr/aile-sahili

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 22

Geriye bir don rengi kaldı zaten.
Olay mahalli de burası: https://www.tedi.com.tr/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • Lehimli At @at

  bunlar kim ve nasıl işliyorlar? Ben başta köle ilanı sandım da alışveriş sitesi imiş.

 • kizilsakal @kizilsakal

  Alışveriş sitesinde neden bodro modro her şey var bu ne ? Sen istesen bile devlet buna izin vermemeli

 • liara @liara

  Kanuna göre, özel nitelikli kişisel verilerin işlenmesi, ilgili kişinin açık rızası dışında aşağıdaki hallerde mümkündür:

  Sağlık ve cinsel hayat dışındaki özel nitelikli kişisel veriler, ancak kanunlarda öngörülen hallerde,
  Sağlık ve cinsel hayata ilişkin kişisel veriler, ancak kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amacıyla, sır saklama yükümlülüğü altında bulunan kişiler veya yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından

  işlenebilir.

 • Ronnie Kray @ronnie-kray

  Merak etmeyin. Bu metin bir hukuk müşaviri veya avukatın onayından geçmiştir..

Kıyı kanunu ile ilgili bir şeyler ararken bu Youtube kanalı karşıma çıktı. Bu abimiz sahil, plaj vb. yerlerin kendince tanıtımını yapmakta lakin ne hitmekse sürekli sağda solda ve uzaktaki insanlara yakınlaşarak onları da bu çekimlerine dahil etmekte. Şimdi merak ettiğim husus bu konuda ne yapacağız. Mesela bu videoları bir Pakistanlı ya Afgan çekseydi şu an kimlik tespit çalışmalarına çoktan başlanmıştı diye düşünüyorum.

BoRaXiN72 - TraVeLoGGeR

Hi Dear People of YouTube. I am a former Salty Dog; a marine, fisherman, tour guide and a boat trip guide. I quit my fulltime job in 2020 and became a fulltime YouTuber. In my channel you will see...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 17

Suriye'de yapılan briket evlerin elektrikleri nereden nasıl sağlanıyor, bilgisi olan var mıdır ? Elektrik ve su altyapısından bahsediliyor ancak bu elektrik nereden nasıl geliyor, bahseden yok.

Bu arada briket ev yapılmasına karşı değilim zaten bunlara ev demek de mümkün değil. Bir insan burada yaşıyorsa zaten elinde bir şey kalmamıştır. Tabi bizim paramız yine birileri tarafından cukkalanıyor ancak savaş algılarımızın ötesinde bir şey.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2022/05/20220510-3.pdf

Acil olarak bu aile hayatına saygı saçmalığına bir düzenleme getirilmesi gerekiyor. Türkiye'ye bir şekilde gelen herkes sınır dışı edilmemek için hemen çocuk doğurmaya başlıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Putin konuşuyor. Herkes p2w oyuncular gibi. Paralı skinler alınmış.

LIVE: Moscow - Victory Day Parade on Red Square

The annual World War II Victory Day parade kicks off in Moscow’s Red Square on Monday, May 9. The parade involves over 11,000 troops, more than 131 combat ve...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnsanların çoğunun bilmediği bir şey var ki, Rusya aslında bir federasyon ve etnik olarak Rus olmayan 22 tane de cumhuriyet var. Ukrayna'da savaşan Rus askerlerinin içinde bu cumhuriyetlerden gelen pek çok da asker bulunmakta. Kafkas kökenli olan insanların dışında neredeyse buraları bilen kimse yok. O sebepledir ki Ukrayna'da ölen her Rus askerini, Rus olarak düşünmek yanlış olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap