".. her kulüp için yıllık her branşta 2 milyon TL'ye yakın bir gider oluşturacağı öngörülen testlerin.."

Geçmediğimiz köprülere verdiğimiz ücretin ardından olmadığımız testin parasını da ödemeye devam.

Tüm branşlardaki sporcuların Koronavirüs testi ücretsiz yapılacak

Tüm branşlardaki sporcuların Koronavirüs testi ücretsiz yapılacak
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Bizim her şeyden önce "yerli ve milli" bir konumlandırma sistemine ihtiyacımız var. Kimse bunu konuşmuyor. STM'nin TerraFlite isimli bir çözümü var ama yeterli değil. Sahipleri uydularını kapattığı vakit, maalesef kör olacağız.

https://www.stm.com.tr/tr/urunler/terraflite

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ithalkorona Kimse de demiyor ki belki de bu vakaların artmasına sebep olan diğer etmen de yurtdışından gelen turistler , ülkede varsa yoksa halk suçlu. (Görsele "Yeni Akit" filtresi uygulanmıştır. 😀 )

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#şehirhastaneleri İzmir'de başlayan şeylerin bitmemesi bir gelenek var, işi kimin yaptığı fark etmiyor. Metrosu, binası, köprüsü, yolu hiç fark etmiyor. Bayraklı Şehir Hastanesi de geleneği bozmadı. 3 yıl derken 4 oldu, 5 oldu bu gidişle 6 olacak gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#vergiexpress bkz:küsüratlı yazalım da salladığımız belli olmasın

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Borcu çok olanın sesi az çıkar. Kredi faizlerini düşürdüler fırsat bu fırsat dediler milleti devlet bankalarını kullanarak borçlandırdılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Nakahella @nakah

  Bilmediğimden soruyorum, 0,99 ile falan borçlananlar şu an kârlı olmadılar mı? Yükseldi artık faizler?

  • urzais @urzais

   Tabi ki düşük faizli kredi alanlar hele uzun vadeliyse ilerki günlerde ödemeleri pul değerinde olacak.

  • berrram @berrram

   Olay da o zaten. Normalde faizler yüksek diye borçlanmayanlar bile faizler düştü deyince ister istemez borçlandılar. "Fırsat bu fırsat" denilerek. Eskiden kendi evleri ya da arabaları yoktu ancak bir yere borçlu da değillerdi. Şimdi yine evleri ve arabaları yok çünkü daha kredinin hepsini ödemiş değiller ama bu sefer borçlular ve belki 15 yıl boyunca da borçlu kalacaklar. Ülkenin hali ortada bunların belki de yarıya yakını bu borcu ödeyemeyecek.

 • suicide @suicide

  + devlet bankalarindaki paralar yandas betoncularin cebine girdi, faiz dusunce yukselen fiyatlar nedeni ile aslinda vatandaşa giren kazigin boyutunda hicbir degisiklik olmasa da millet kosa kosa bu zokaya atladi 🙂

Bu reklam sektöründe beni en çok rahatsız eden şey sanıyorum ki bu şarkılı reklam yaklaşımıdır, hakaret gibi bir şey. Armando Manzanero'nun Adoro'sunu al (Ayten Alpman - Ben Böyleyim) bu hale getir. Adam yorumda çıkmış, "Bestelenmiş olursa, yılın en iddialı parçalarından olur. " demiş ama bilmiyor ki şarkının 1960'larda bestelendiğini. Benim için kültür katli gibi bir şey. Böyle bir eserin ilk duyulduğu yer mobilya reklamı olmamalı. Benim müzikal dünyamda Ayten Alpman'ın farklı bir yerinin olması da bunda bir etken tabi.

Divanev | Yeni Evim Divanev'im

Yataş Grup’tan Türkiye’nin yeni mobilya ve uyku dünyası Divanev. www.divanev.com.tr #Divanev #DivanUykusu #YeniEvimDivanevim
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12