Lightning – 3,5 mm Kulaklık Jakı Adaptörü alıcaz ama şuncacık şey 40 tl yok mu daha uyguna kullanılabilir bişey illa orijinal mi olması gerekiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 17

Bilgisayar nefes aldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mobil Chrome’da site takılıyor, yorum yazmak çok zor son birkaç gündür. Daha önce hiç bu kadar yavaşlama ve takılma yaşamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Elektrikli aracı Elon’a yaptırmak bize kendi elektrikli otomobilimizi yapmanın yanında ne kadar fayda sağlayacak? Hamdolsun mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 19
 • Emrah Öztürk @emrah-ozturk

  Ara sıra yazıyorum ama sıkılmadan yine yazayım. Yerli otomobil ile ilgili henüz dişe dokunur hiç bir şey yapılmıyor aslında. 2021’de yola çıkacak model için şu an ortada baya baya bir otomobil olması gerekirdi. 100 yıldır araba yapan, hazır fabrikaları olan firmaların bir model için çalışmaya başlaması ile üretime geçmesi arasında kabaca 3-4 yıl olur. Sadece üretim denemeleri bir yıl falan sürer ki, bunlar tecrübeli firmalar. Son 4-5 yıldır boş boş konuşacaklarına işe girişselerdi şimdiye bir prototip falan çıkmış olurdu, bunu yapabilecek insan kaynağına ve alt yapıya sahibiz.

  Hiç bir çalışma olmadığını biliyorum çünkü bunu yapabilmek için şimdiye kadar hem işin merkezinde hem de yan sanayide yüzlerce kalıp yapılmış olması, tedarikçi firmalarla yoğun bilgi alış verişi yapılıyor olması gerekirdi. Ama Türkiye’de otomotiv endüstrisinde olan hemen hemen hiç kimse veya firmanın böyle bir şeyden haberi yok. Şimdi gerçekten konuşmaya başlansa, canla başla çalışılsa 5 yıl gibi bir süreye ihtiyaç olur.

 • windows xp @windows-xp

  Yıllarca yatıp seçim öncesi yerli oto yumurtlamak 😀 Tam Türk tipi girişimcilik örneği gerçekten. Başarılar diliyorum kendilerine, bence azıcık daha bekleyip doğrudan uçan otomobil yaparlarsa çok büyük iş yapmış olurlar.

 • xpow3r @xpow3r

  2021’e 3 sene var. Daha ortada firma yok. Yapsınlar inşallahda aksini savunan herkes yanılmış olsun.

 • Lehimli At @at

  Seçimi düşünmek yerine geleceği düşünselerdi, şimdiye 5 model çıkardı elektrikli arabadan.

Akıllı saatlerde telefon görüşmesi yapılıyor mu? Var mıydı böyle ürün hatırlayamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 19

Bu Defender ı nasıl devre dışı bırakıyoduk, felç etti makinayı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şöyle bir şey var acaba doğru mu?

https://twitter.com/say_cem/status/996496371149664258?s=20

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14