Normalde kargo bekleme süresine takılmam ama Hepsijet akşam 8 de verdiğim sipariş sabah 11 gibi getirdi Amazon'a kargoyu çabuk getirsin diye hızlı teslimata para verdim dün sabah 9 gibi verdiğim siparişi bugün getiremedi ücretsiz kargoyu seçsem yarın getirdi zaten. Ne anladık bu işten...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Her şey pozitif.. Negatif olan bizleriz kendimize çeki düzen verelim arkadaşlar.

https://nayn.co/albayrak-endekslerdeki-yukselis-bugunun-dunden-daha-pozitif-oldugunun-gostergesidir/

Albayrak: Endekslerdeki yükseliş bugünün dünden daha pozitif olduğunun...

İmalat PMI verilerini değerlendiren Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, “Reel kesim, tüketici ve ekonomi güven endeksindeki yükseliş bugünün dünden, haziranın mayıstan daha pozitif...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tws kulaklık bakıyoruz 200 tl altı tercihiniz ne olurdu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Redmi 5 Plus a gelen miui 11 i yükledim. Telefon scroll kaydırma ataleti artmış iPhone kadar olmasa da sevdiğim bi özellikti, pencereler arası animasyonlar artmış. Uygulama geçişlerinde yeniden yükleme azalmış. Uygulama açılışları hala yavaş ama kasmalar azalmış gibi. Pil için şimdilik bişey diyemeyeceğim değişiklik yok gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ben Ps5'in tasarımını aşırı beğendim. Hiç beklemezdim böyle bir şey geleceğini. Baya dalga geçildi falan ama bence muazzam tasarım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 28

2 yıldan fazladır genelde saat amaçlı kullandığım mi band 2 nin bugün farkettiğim üzere ekran parlaklığı epey düşük geldi gözüme sanırım bundan sonra yolumuz ayrılıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu an orta düzey bir telefon 2500 tl ve ortalama ömrü 2 sene yavaşlama vs den dolayı. 7500e iPhone 11 alıp 5- 6 yıl kullanmak mantıklı mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 27

Telefonu televizyona bağlamak için anycast mx18 plus, m9 plus iş görür mü farkı nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merakımdan soruyorum elime kamera alıp devlet dairesine girip çalışmayan memurları çekebilir miyim şikayet etmek istiyorum. Her gün bunlarla çalışıyoruz bu şekilde çalışmak istemiyorum artık .Gittiğinde yerinde bulamadığın memuru, saat 4.30 olmuş bana iş getirme diyeni, evrak götürünce başımda bekleme bitince alırsın diyeni, çay kahve çikolata kola bazen para isteyeni, en çok da 1 dakika sürmeyecek işlem için yarım saat memurun keyfini beklemeyi... Muhtemelen ben işimden olurum kimseye de bişey olmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 23
 • Joe @joe

  Yan gel yat osman alayı.

 • brcan @brcan

  Devlet dairesinde gizli çekim tavsiye etmem.Başınız yanabilir.Bunun temel sebebi, karakol, askeriye, göç veya nüfus dairesi gibi yerlerin stratejik önemi sebebiyle terör vb. amaçla çekim yapılmasının önüne geçmek.Sırf bu gerekçeyle bile gözaltına alınabilirsiniz.

 • Vefa @buff

  Devleti devlete mi şikayet ediceksin? 😀 Sistem güzel işleyemiyor malesef, senin gibi bozuk çarkları düzeltmek isteyenler hayal kırıklığına uğruyor malesef

 • Martin @martin

  Zaten kamera vardır. Saat, yer kişi belirterek kuruma şikayet edin. Sonuç alamazsanız kaymakamlığın şikayet kutuları vardır binalarında. Oraya yazarak atın. Emin olun o kişilere dönüşü oluyor. Çevrenizdeki aynı dertten muzdarip kişileri de bunu yapmaya ikna edin. Aynı kişi birden fazla şikayet alırsa cezasız kalmaz. Hoş... En fazla bir kaç günlük yevmiyesi kesilir ama bu gene de onu kendine getirmeye yetebilir.