iPhone 12'yi veren Allah şarj aletini de verir.
Bkz. : Nalı veren Allah atı da verir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Özellikleri aynı olmasına rağmen kalınlıkları neden farklı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14
 • ALIEN @alien

  Kağıt, metre kare / gram olarak hesaplanıyor yani o kağıdın 1 metre karesi 80 gram normalde.
  Bu genel bilgiden sonra devam edeyim.
  Bazı kağıtlar daha fazla preslenir ince durur ama ağır çeker, bazı kağıt daha ez preslenir veya barındırdığı malzeme farklılık arz edebilir ama diğerine göre kalın durur.
  Markaya göre kalınlık edebilir.
  Fakat 80gr niyetine satılan 70gr kağıtlar var onlardan da olabilir bir ihtimal.

 • Alpi Atansay @alpi350

  Deneme imkanınız varsa örnek olarak 1 adet dosya kağıdı çıkarın her 2 taraftan. Sağdaki daha kalın ve kaliteli soldaki börekçi dükkanında, poğaça-börek sardıkları kağıt gibi çıkar kesin.

 • BRN @brnspawn

  Parla mat dahja doğrusu kağıt dokusuna göre kalınlık değişir. Örneğin Kuşede aynı gramajda mat her zaman daha toktur.

 • Echo @echo

  Soldakinde kabarma tozunu fazla kaçırmışlar.

Hazır araplar bize ambargo uygulamışken şu arap seviciliğinden kurtulup saatimizi normal saat dilimine göre ayarlasak da milleti sabah karanlığı yollara düşürmesek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 43

Hgs kart kullanan var mı?
Farklı araçlarda kullanmak için hgs kart almak mı daha mantıklı olur hgs etiketi mi? Plaka değişikliğini istediğimiz zaman yapabiliyor muyuz ne kadar sürüyor nerden almak daha kullanışlı olur para yüklerken kesinti yapıyor mu...?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bad sector çıkmış fazla gitmez bozulur.

https://twitter.com/bbcturkce/status/1305476572401545216?s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eylül girmeden zam girdi, sabahı bile beklemediler. Sıfır piyasada ham fiyatı 85bin altında hangi araçlar var ve bunlarda ortalama ne kadar indirim olacak, olsa bile bayide araç olmadığı için 5 6 ay sonrasında kur degişirse vergi dilimi de mi değişecek? İkinci el piyasası alt seviye araçlarda piyasa düşecek mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android için galeri ve müzik uygulamasına ihtiyacım var. Tavsiye verebileceğiniz uygulmalar ücretli de olabilir. Xiaomi uygulamaları çok kötü artık kullanmak istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

İlk trafik cezamı yedim yaklaşık 5 gün önce yazdılar. Lakin cezayı erkenden ödeyip indirimden faydalanmak istiyorum ama bankadan trafik ceza kaydı çıkmıyor. Manuel olarak girip ceza tutarını yüzde 25 indirimli ödersem sorun olur mu?. E-devlette ceza yazıldğı gibi hemen sisteme düşüyor ama ordan bi ödeme yapılmıyor. Nasıl ödeme Yapabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 29

Normalde kargo bekleme süresine takılmam ama Hepsijet akşam 8 de verdiğim sipariş sabah 11 gibi getirdi Amazon'a kargoyu çabuk getirsin diye hızlı teslimata para verdim dün sabah 9 gibi verdiğim siparişi bugün getiremedi ücretsiz kargoyu seçsem yarın getirdi zaten. Ne anladık bu işten...

BeğenFavori PaylaşYorum yap