Uzun zamandır mi band 2 kullanıyorum kendi kordonu ile hiç sorun yaratmadı ilk defa bugun alerji gibi birşey yaptı bileğimi kızarttı. Sürekli kokumdan çıktığı için metal kordon arıyordum bu da bahanesi oldu. Siyah veya gümüş renkli metal kordon kullanan var mı kullanımda renk solması oluyor mu, hangisini tavsiye edersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Logitech MX Master Mouse Business Pack (910-005213) Fiyatı

Logitech MX Master Mouse Business Pack (910-005213) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • iea96 @iea96

  Business Pack’in olayı ne?

 • onimarsynn @onimarsynn

  Önce Mx Master aldım, 4. ayında başparmağın geldiği bölgedeki plastik kısım rahatsız etmeye başladı yapış yapış oldu, 1 yılını doldurmadan da scroll tuşu kademeli dönme yeteneğini kaybetti. Zaten bu kronik bir sorundu ve Logitech destek yeni ürün gönderdi bir süre sonra yeni gelen ürün yine yapış yapış oldu. Bu arada baktım Mx Master 2S çıkmış ondan aldım, bu kez scroll sorununu gidermişlerdi ancak 1 yıl dayandı sonra yine aynı bölge yapış yapış oldu. Logitech destek yine sıfır ürün gönderdi. Hazirandan beri yeni geleni kullanıyorum şimdilik herhangi bir sorun yok. Gün içinde uzun süreli kullanıyorsanız ve eliniz terliyorsa o kısımdaki yumuşak plastik terinizle tepkimeye giriyor ve çok çabuk aşınıyor. Aşınma sonucunda da neden bilmiyorum ama yapış yapış oluyor.

  Bunların haricinde kullanımı çok rahat, hatta kullandığım en rahat mouse bu bunu garanti edebilirim.

 • Mr. Can 2.0 @extreme

  Bu urunu iki kere aldim ikisinde de cift tik problemi yasadim.

Pc ısınmaya başladı bu aralar. İlk kez termal macun yenileyeceğim kolay mı yapması? Nereyi sökmem lazım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

Powerbank pil kalibrasyonu yapılır mı? Nasıl yapılır? Son zamanlarda epey saçmalamaya başladı. Doldururken saatlerce beklemesine rağmen son ışık yanıp sönmeye devam ediyor, 10400mAh lık bir powerbank 4binlik telefonun yarısını ancak şarj etti ve şarj ederken baktığımda arada akımı kesiyor şarjı durduruyor. Boş halde bıraktığım pb bikaç gün sonra baktığımda 3 ledi dolu gösteriyordu 2000 mAh lık telefonu yüzde 35ten tam doldurdu ve biraz daha vardı. Yani bekleyince kendi kendine doluyor 😀 Cihaz 4 yıllık artık ömrünü tamamladı mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 22

Lightning – 3,5 mm Kulaklık Jakı Adaptörü alıcaz ama şuncacık şey 40 tl yok mu daha uyguna kullanılabilir bişey illa orijinal mi olması gerekiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 17

Bilgisayar nefes aldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mobil Chrome’da site takılıyor, yorum yazmak çok zor son birkaç gündür. Daha önce hiç bu kadar yavaşlama ve takılma yaşamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7