Bunu nasıl kapatıyoduk tek tıklamayla dosya açılıyor hemen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonu televizyona bağlamak için anycast mx18 plus, m9 plus iş görür mü farkı nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merakımdan soruyorum elime kamera alıp devlet dairesine girip çalışmayan memurları çekebilir miyim şikayet etmek istiyorum. Her gün bunlarla çalışıyoruz bu şekilde çalışmak istemiyorum artık .Gittiğinde yerinde bulamadığın memuru, saat 4.30 olmuş bana iş getirme diyeni, evrak götürünce başımda bekleme bitince alırsın diyeni, çay kahve çikolata kola bazen para isteyeni, en çok da 1 dakika sürmeyecek işlem için yarım saat memurun keyfini beklemeyi... Muhtemelen ben işimden olurum kimseye de bişey olmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 25
 • brcan @brcan

  Devlet dairesinde gizli çekim tavsiye etmem.Başınız yanabilir.Bunun temel sebebi, karakol, askeriye, göç veya nüfus dairesi gibi yerlerin stratejik önemi sebebiyle terör vb. amaçla çekim yapılmasının önüne geçmek.Sırf bu gerekçeyle bile gözaltına alınabilirsiniz.

 • Vefa @buff

  Devleti devlete mi şikayet ediceksin? 😀 Sistem güzel işleyemiyor malesef, senin gibi bozuk çarkları düzeltmek isteyenler hayal kırıklığına uğruyor malesef

 • fikri @fikri

  Kamera ile falan uğraşmayın hiç. Zaten suç.
  Görevlinin adını öğrenebiliyorsanız adı ile yoksa yer zaman vererek Cimer'e şikayet edin. Size geçiştirici bir cevap geliyor. Ama muma dönüyorlar.

 • Martin @martin

  Zaten kamera vardır. Saat, yer kişi belirterek kuruma şikayet edin. Sonuç alamazsanız kaymakamlığın şikayet kutuları vardır binalarında. Oraya yazarak atın. Emin olun o kişilere dönüşü oluyor. Çevrenizdeki aynı dertten muzdarip kişileri de bunu yapmaya ikna edin. Aynı kişi birden fazla şikayet alırsa cezasız kalmaz. Hoş... En fazla bir kaç günlük yevmiyesi kesilir ama bu gene de onu kendine getirmeye yetebilir.

Bu telegram kanal olayını yeni keşfettim var mı tavsiye edeceğiniz kanallar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung Galaxy Fit e - Siyah - SM-R375NZKATUR (Samsung Fiyatı

Samsung Galaxy Fit e - Siyah - SM-R375NZKATUR (Samsung en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Crucial BX500 240gb geçen hafta ssd terfisi yaptım zorunlu nedenlerle, benim için çok farketti değerleri şöyle çıktı nasıl yorumlarsınız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap