kargo yardım.
bugün sürat kargoyla kutulu şekilde bilgisayar kasası göndermek istedim. kabul etmediler sözleşme vs aradılar. bilgisayar kasasını hangi kargoyla veya hangi yöntemle göndermeliyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
 • totsu @totsu

  Teşekkür ederim diğer kargolara gidemedim ne yazık ki önümüzdeki haftaya kaldı

 • Makineci @makineci

  ben geçen sene stepne için jant almıştım, 120lira tutmuştu mng. ist>ank

 • ScKn @scknn

  Size bir belge imzalatılıyor belgede taşıma esnasında herhangi bir sorumluluk almadıklarına dair ve sizin bu şekilde sigorta kapsamına girmeden gönderimi kabul ettiğine dair bir belge imzalıyorsunuz. Yurtiçi kargoda bunu yaşadım kabul ettim bana bir çıktı verdi içinde o zamanlar için 1 TL mi ne sigorta payı vardı dedim ben şuan sigortalı göndermiyorum neden sigorta pirimi ödüyorum deyince kadının beyni yanmıştı sistem otomatik öyle çıkıyor müdahale edemiyorum vs dedi uzatmadım ama hem sigortasız gönderiyorum diyip sigorta pirimi almakta saçma.

 • revenge @revenge

  Sahibinden kodu satın alın. GG kodu da olur.
  Sonra Yurtiçiyle gönderin.
  Ben 36 TL'ye 28 DESİ ürün gönderdim.Bilgisayar..

istanbulda kobi sahibi olan varsa inceleyebilir. hibe ve reklam kredisi içeriyor.

Facebook Küçük İşletme Hibeleri Programı | Küçük İşletmeler İçin Facebook

Facebook, koşulları karşılayan 30.000'e kadar küçük işletme için 100 milyon dolar nakit hibe ve reklam kredisi sunuyor. Hibe programı hakkında bilgi alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

şimdi böyle bilgi vermeleri iyi birşey mi yoksa veri kaptırmaları kötü birşey mi? bir doğru bir yanlışı götürüyor mu? #verigüvenliği

Fluke Topluluğumuzun Değerli Üyesi,

Fluke Connect hesabınızdaki bilgileri içeren bir veri güvenliği olayını size bildirmek için yazıyoruz. Yaşanan durum yalnızca Fluke Connect ile sınırlı olup, başka hiçbir Fluke yazılım ürünü veya dahili BT sistemi etkilenmemiştir. Neler olduğunu, hangi bilgilerin yer aldığını ve Fluke'un bu konuyu ele almak için ne yaptığını aşağıda özetlemiş bulunuyoruz. Bu konuyu ciddiye alıyor ve sizde yol açabileceği kaygılardan dolayı içten bir üzüntü duyuyoruz.

Ne Oldu

Geçtiğimiz günlerde, yetkisiz tarafların 26 Haziran 2020'de Fluke Connect ortamından bilgi almış olduğunu fark ettik. Bu konuyla ilgili derhal bir soruşturma başlattık. Ayrıca, yapılan bir habere dayanarak, Fluke'un son aylarda aynı tarafların hedeflediği birkaç şirketten biri olduğunu öğrendik. Araştırmamızı başlattığımızdan beri, etkilenen kullanıcıları belirlemek ve onları bilgilendirme sürecine başlamak için mevcut tüm bilgileri kapsamlı bir şekilde değerlendiriyoruz.

Hangi Bilgileri İçeriyordu

Elde edilen bilgiler şunları içeriyordu:

• E-posta adresleri, telefon numaraları, şirket adları, kişisel ve/veya şirket adresleri de dahil olmak üzere, Fluke Connect hesabınızı oluştururken vermiş olabileceğiniz iletişim bilgileri
• Fluke Connect el aletlerinden ve Fluke Connect Sensörlerinden elde edilen ölçüm verileri ve abonelik bilgileri
• Şifrelenmiş parolalar.

Biz Ne Yapıyoruz

Müşteri bilgilerinin korunması bizim için önemlidir ve bilgilerinizi korumak için sürekli olarak araçlara ve teknolojilere yatırım yapmaktayız. Devam eden dahili araştırmamıza ek olarak, Fluke sistemlerine başka bir yetkisiz erişim olmadığından emin olmak için agresif adımlar atıyoruz ve bu tür yetkisiz erişime karşı güvenliğimizi gözden geçirmeye ve güçlendirmeye devam ediyoruz. Bunu çok ciddiye alıyoruz ve bunun müşterilerimizde yaratmış olduğu endişeleri cevaplamaya hazırız.

Siz Ne Yapabilirsiniz

Lütfen kişisel bilgilerinizi elektronik olarak vermenizi talep eden istenmeyen iletişimlere karşı dikkatli olun ve şüpheli e-postalardaki bağlantılara tıklamaktan veya ekleri indirmekten kaçının. Fluke, finansal bilgilerinizi asla e-posta veya telefon yoluyla istemez.

Yukarıda belirtildiği gibi, parola bilgileri şifrelenmiştir. Ancak, ekstra bir güvenlik önlemi olarak parolanızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Eğer parolanızı değiştirmek isterseniz:

1. Fluke Connect hesap sayfanıza gidin: https://connect.fluke.com
2. "Oturum aç"a tıklayın
3. "Parolamı unuttum"a tıklayın
4. E-posta adresinizi girin, daha fazla talimat içeren bir bağlantı e-posta ile gönderilecektir

Tahmin edilmesi kolay olmayan güçlü bir parola seçmelisiniz. Ek bir adım olarak, aynı e-posta adresini ve parola kombinasyonunu kullandığınız diğer çevrimiçi hesaplar için de parolanızı değiştirmeniz gerekir.

Ek kaynaklar:

Sorularınız için bize Connect@fluke.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Bu e-posta adresi sürekli olarak izlenmektedir ve 3 iş günü içinde yanıt bekleyebilirsiniz.

Müşteri gizliliği taahhüdümüz hakkında daha fazla bilgi almak ve kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımız ve sahip olduğunuz hakları daha iyi anlamak için lütfen kullandığınız ürünlerle ilgili aşağıdaki bağlantılarda yer alan Gizlilik Bildirimi'ni ziyaret edin veya bu Gizlilik Bildirimlerini ek dillerde bulacağınız web sitelerimize erişin.

• Fluke.com
• Emaint.com
Tekrar belirtmek isteriz ki, bu olayın sizde yol açtığı kaygılardan dolayı üzgünüz. Güveniniz bizim için önemlidir ve biz bu güveni ve işinizi devam ettirme konusunda kararlıyız.

Saygılarımızla,

Fluke Ekibi

Fluke Connect tools and software for preventive maintenance and condition...

Fluke Connect™ is the best way to stay in contact with your team without leaving the field. With our wireless tools, cloud storage, mobile app and software you can start a Preventive Maintenance or
BeğenFavori PaylaşYorum yap

4-5 ay evvel ryzen 5 3600 lü hazır sistem aldım incehesaptan işlemci montajı yapılmış geldi. ben de söküp bakmadım. ac odyssey de 96 derece gösteriyor hwinfo da. söküp termal macun ve montaj kontrolü yapayım mı? yoksa normal mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 34

bu tip kulaklığı yıllarca bisiklet kullanırken kullandım çok güzeldi. şimdi bulamıyorum bunun tipinde birşey sony'nin var oda çok pahalı var mı bir tavsiyeniz.

Philips SHS5200 Kulaklık Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al

Philips SHS5200 Kulaklık en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Philips SHS5200 Kulaklık ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

15000 eski oyun indirilebilri durumda. https://www.myabandonware.com/

My Abandonware: because old video games were better

Database of 15700 abandonware games free. One of the most complete video games museum. Take a trip down Memory Lane now! Warning: whole weekends can be lost.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

bizim belediyede ilginç 😀
https://www.youtube.com/watch?v=rSOfi07-U90

Güç Seninle Akhisar 💫 Dünya Star Wars Günü kutlu olsun 😊 | Akhisar Belediyesi

T.C. AKHİSAR BELEDİYE BAŞKANI Güç Seninle Akhisar 💫 Dünya Star Wars Günü kutlu olsun 😊
BeğenFavori PaylaşYorum yap