Kendi memleketinde gurbetçi olmak böyle bişey sanırım.
http://www.kpsscafe.com.tr/m/gundem/bursa-da-suriyeliler-400-fabrika-kurdu-h92605.html

Bursa'da Suriyeliler 400 fabrika kurdu

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Uyum İletişim Dairesi Başkanı Aydın Keskin Kadıoğlu Bursa'da Suriyeliler tarafından bugüne kadar 400'ü
BeğenFavori PaylaşYorum yap
welle paylaştı.

Meizu Türkiye ürünlerinin bazıları artık Bim marketler zincirinde satışa sunulacak. Yakında bir sürpriz olur belki belli mi olur 🙂

Ve bu kapsamda satılacak ilk Meizu ürünü ise Meizu A20 Bluetooth hoparlör olacak. Meizu A20 Bim'e özel fiyatıyla ₺100 olarak satışa çıkacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Gamer saç modeli

https://www.instagram.com/p/BqpVTfbhIU3/?
utm_source=ig_share_sheet&igshid=azimw8rdo6og

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yine yarası olan gocunmuş. LP var olan bi durumu değerlendirmiş çok da umrunda değil böyle şeyler isterseler birebir kopyalasınlar ama söylemiş olduğunu üzerine alınıp çirkince laf atanları görünce gülüyorum. Aslında tam mahkemelik olay ama TS'nin gönlü geniş ufku açık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orkun @orkkoc

  @parzival hakaret subjektif olabilir mesela bana o tabir kullanılsa brn hakaret olarak alırım. İkili olarak söylense dikkatle alınmaz ama yayında söylenmesi hakaret olarak değerlendirilir diye düşünüyorum. Hukukçu değilim, burada hukukçu arkadaşlar vardı onlar daha kesin konuşabilirler. Fakat googleda arayarak bulduğum hakaret suçu tanımı şu şekilde:
  "Hakaret suçu, TCK md. 125-131 arasında şerefe karşı suçlar başlığı altında düzenlenmiştir. Hakaret suçu iki farklı şekilde işlenebilir: a-) Belli somut bir durum ve olgunun isnat edilmesi suretiyle kişinin şeref ve saygınlığının zedelenmesi, b-) Genel ve soyut nitelikteki söz ve davranışlarla kişinin değersizleştirilmesi, rencide edilmesi. Hakaret suçu doğrudan kişinin birey olmaktan kaynaklanan kişilik haklarına saldırıdır. Hakaret suçu ile sosyal bir kavram olan “şeref” ve kişinin özsaygısı korunmaktadır"

Sayın anneler sayın babalar, abiler, halalar, dayılar 15-16 yaşlarında lise öğrencisi bir kızla konuştum yeni nesilden nefret ettim. Kızlarınıza sahip çıkın göz kulak olun ilgilenin sevin. İmamhatipte okuyor bişey olmaz benimki yapmaz öyle şeyler demeyin. Arkadaş çevresine çok dikkat edin. Ben bunları üniversitede bile yaşamadım el kadar çocuklar neler yapıyor. Bu çocuklar çok başıboş bırakılmış şekilde okullar zaten eğitim yeri değil memurun mesai dolsun da eve gidelim dediği yer olmuş. Bu gençlikle gelecekten hiç birşey beklemeyin.

#KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

E-mail adresinde büyük harf oluyor mu, olursa farkediyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Messenger zamanından beri internette online görünmeye utanıyorum çekiniyorum. Böyle insanlar var mı burda da? Sebep bulamıyorum bi türlü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ArabaTavsiye Bir tanıdık için araba bakıyoruz pek anlamıyoruz Hyundai i20 14 MPI Elite 2015 model beğenmiş 70 bin TL kilometresi 30 bine yakın. Şehiriçi kullanılacak otomatik vites olmalı ne tavsiye edersiniz? #otoseyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Furkan Emir @furkanemir

  Lpg siz binilmez ama taş gibi arabadir otomatigi sorunsuzdur motor gücü yeteri kadar performans beklentisi varsa pek tatmin etmez ama bu arabayi alanın da performansla işi olmaz, açık ara en geniş segmentindeki araç i20 gittim hepsine baktım en ferah ve en kullanışlı olani i20 idi elite donanımı da gayet dolu bence alınır

  • welle @welle

   Çok yakar mı lpg şart mı? Performans beklentisi fazla değil öğretmen için şehiriçi kullanımda üzer mi? Yokuşta bayılır mı? Otomatiği 4 ileri diyor yetersiz geldi bana siz ne düşünüyorsunuz?

  • Furkan Emir @furkanemir

   @welle 4 ileri ama oranları uzun ve tork konvertörlü olduğu için sıkıntı çıkartmaz kalkışlarda torku katlar zorlanmaz, yokuşta rahat rahat gider. yakıtı dikkatli kullanımda şehir içi 8.5 9 litre civarı olur lpg bence şart değil çünkü ben az biniyorum bende amorti etmez ama çok binilecekse taktırılır dert değil şuanda az yakan araba yok pet şişe kadar yakıt 7 tl çünkü

  • welle @welle

   @furkanemir Teşekkürler bilgi için.

 • Rasko @rasko

  Daha önce kiralayıp 1 hafta kadar kullanmıştım. Hor kullanılmış kiralık araba olmasına rağmen gayet beğendim. Konforu, ses yalıtımı, yol tutuşu vs. gayet tatmin edici. Kabininin malzeme kalitesi güzel. Yakıt veya uzun süre kullanım konusunda bir yorum yapamayacağım.

 • Hakan @i6s

  2012 model olanı kullanıyorum. 1 depo benzin ile şehir içi be hep kısa mesafe arası ortalama 300km gidiyor. Uzun yolda 550-700km arası gider tek depoda( biraz agresif kullanıyorum değerler ona göre)

 • Can Krmz @cnkrmz

  güzel araç. özellikle şehir içi için.

Altı üstü 5 tane kıytırık dersi muaf saydırabilmek için üniversitede gördüğüm 50 dersin içeriğini (yaklaşık 500 sayfa) okuldan kaşeli olarak isteyen geri zekalı okula lanet olsun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5