Sinyalleri hiç yakalayamıyorum ilginç bir şekilde. Mesela telefon la ararken kulağa getirmeden elimde beklerken çalıyor mu diye baktığımda hep o aradaki boşluğuğa denk geliyorum, saatin saniyesine bakınca hep 1 saniye bekliyorum değişmesi için, aralıklı değişen şeylere kontrol amaçlı baktığımda hep sinyal sesi ya da ışık sönükken yakalıyorum. #KonuDışı #DerdimiSileyim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android'in sevmediğim bir yönü gelen arama ekranında illa sürükleyerek yanıt vermek. Yeşile dokununca direkt açılsa nolur yani?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Doğalgaz sobası mı kombi mi? Hangisinin ne avantajı/dezavantajı var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Dikkat! Bu Telefonları Kullanmayın! Türkiye'de Satışı Yasaklandı!

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) yaptığı denetim sonucunda 11 farklı akıllı telefon ve telsiz modelinin ‘güvensiz' olduğunu tespit
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tt Mobil canlı müşteri temsilcisine nasıl bağlanabilirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba ts ahalisi.
Pek istemesem de bir araba almak gerekiyor özellikle bu kış dönemi için( 5 - 6 aylık bir ihtiyaç )sabahın köründe dolmuşla servisle işe gitmek zor oluyor. Amma lakin bütçe 10 - 15 bin arası bu seviyelerde tofaş grubu hariç ne alınabilir daha da merak ettiğim muayenesiydi sigortasıydı bakımıydı ıvırı zıvırı bana ne kadar masrafı olur böyle bir işe girmenin? Eski araba almanın riskleri nelerdir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 27

Genelde spor ayakkabılarda ayakkabı iç tabanlığı ne kadar yumuşaksa o kadar pahalı oluyor. Tabanlık bu kadar maliyetli birşey mi? 300 liralık ayakkabıda bile 1mm tabanlık koyuyolar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

Youtube vanced Android 7 de arkaplana alırken 8 de pencerede oynatıyor üstüne basıp kulaklık işaretine tıklayınca arkaplana atıyor. Direkt yapmanın yolu var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11