Bu aralar gümrüğe ne oluyor ya. ayın 18'inden beri gümrükte bekleyen siparişim var. her saat başı kontrol etmekten manyak oldum. tik oldu gönderi durumunu kontrol etmek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

@m-ahmet son birkaç gündür lümen tüpü yapma ile uğraşıyorum en sonunda bugün düzgün sonuçlar elde edebilmeyi başardım.
Senin öve öve bitiremediğin 30 liralık fenerinide ölçtümünü yapayım dedim. Flood pozisyondayken 155 lümen üretebiliyor. Throw konumundaykende lümeni ölçmedim (flooddan kesinlikle daha düşük). Throw ise 15kcd ölçtüm yaklaşık 250 metre ediyor. Tekrar belirteyim bu fiyata göre gayet idare eder performans.

FAKAT!

Benim derdim bu tarz fenerleri abartılı, çok çok abartılı sayılar ile satılması. Bu fener 2300 lümen diye satılıyor. Halbuki bu benim fenerlerimin yanında çocuk oyuncağı kalıyor. Neredeyse aynı boyutta ve aynı pille çalışan 220kcd 1200 lümenlik fenerim var [Osram W2 ledli (yeni nesil)] Daha önce dediğim gibi başarılı bir fener diyemem. Ama fiyatına göre başarılı diyebilirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Alalı 1 aydan biraz fazla oldu sadece 1 kere kullandım. Hiç bir kusuru yok bütün parçaları tam. üst seviyesini almak için satıyorum. bana üst seviyesinin lazım olduğunu öğrendiğimde iade sürem geçmişti. #satılık fiyat olarak 170 lira düşünüyorum.

Satıldı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ne oldu xbox kablosuz kulaklığı bugün satışa çıkıyordu? hiç bir sitede göremedim. Fiyatını öğrenmem lazım 😀 dün indirim var diye mediamarkttan galaxy buds aldım. kutusunu henüz açmadım. eğer fiyatı avantajlı gelirse yani 99dolar'dan iade edip xbox kulaklığı alabilirim. (amaçları tamamen farklı biliyorum)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Buda almış olduğum enterasan kablo. Normalde boyle kablolari sevmem hem guc tuketir hemde vaad ettigini veremez. Ama bu oyle degil yuksek akim destekliyor ve 2 metre

Daha once ankerin 2 metre kablosunu almistim telefonumu 81%den sonra sarj etmiyordu.

Uzerindeki gostergeyi kapatma secenegide olsaymis cok iyi olurmus.

Burda DJI'ın 18wattlık adaptorunu kullaniyorum ve heo 17-18 watt cektigini gosteriyor. Powerbankin uzerindeki multumetrede dogruluyor. 12v 1.5amper

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün kendime yeni powerbank aldım. macbookla denedim 20v 3 amper verdi. üzerinde multimetreside var çok güzelmiş 😀

Satır aralarını geniş tutayım
UP
UP

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Bari biraz bir şeyler yazalımda iyice aşyağılara gitsin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu akşam vaziyet bu şekil 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15
Çağdaş Taş paylaştı.

Arkadaşlar işi geyiğe vurmazsak çok sevinirim.

Senelerdir elektrikli araçlarla ilgim olduğunu biliyorsunuz ve almaya çok yakınım. Önümde tek engel aracımı satmak. Şu an hasarsız, kazasız, boyasız 57.000km'de bu dolulukta benim arabam fiyatında bir ilan yok sahibindende ve 210'a bırakıyorum ve bu maalesef son fiyat ki zaten en uygun fiyat daha uygunu tramer kayıtlı 150.000km'de o da 230.000₺ Sahibinden sitesinde. Önümüzdeki hafta içerisinde satarsam inşallah Hyundai Kona elektrik alabileceğim.

Etrafa haber salarsanız beni çok mutlu edersiniz. Almayı düşünenler de lütfen elini çabuk tutsunlar. Bu fiyata böyle araba yok onun garantisini verebilirim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-57.000kmde-kazasiz-boyasiz-en-dolu-araba-889636349/detay/

Renault / Megane / 1.5 dCi / Icon / 57.000kmde, kazasız, boyasız, en dolu...

Renault / Megane / 1.5 dCi / Icon / 57.000kmde, kazasız, boyasız, en dolu araba sahibinden.comda - 889636349
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 19 / 44