yurtdisindan (Türkiyedeki) sabit numaralari aramak icin hangi servisleri kullandiniz yada tavsiye edebilirsiniz? Ankresörlü telefondan ariyorum genelde ama gereginden cok para gidiyor yada para üstü vermedigi icin ee daha daha nasilsin gibi sacma sapan muhabbetler oluyor.

Var mi bir tavsiye?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

Başbakan Binali Yıldırım'ın Donanım Haber Üyelerine Özel Video Mesajı

Başbakan Binali Yıldırım'a bu başlığın altında tüketici sorunlarıyla ilgili yeni yapılacak düzenlemeler hakkında önerilerinizi iletebilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Listede iletişim bilgileri, SMS mesajlarının geçmişi, Android cihazlarda arama günlüğü, kamera kullanımı, diskteki isimler ve dosya türleri, tarayıcıdaki eklentiler, yüklenen uygulamalar, internet siteleri üzerinden yapılan alışverişler, farenin hareketi, pilin şarj durumu, diskteki boş alan gibi bilgiler yer alıyor.

Facebook'un kullanıcılarıyla ilgili topladığı bilgilerin listesi yayınlandı

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'un kullanıcılarla ilgili topladığı bilgiler ve bu bilgileri toplamak için kullandığı yöntemlerin liste 225 sayfa tuttu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Eski Merkez Bankası Başkanı Yılmaz: Kriz demiyorum ama bize doğru yaklaşan...

Eski Merkez Başkanı Durmuş Yılmaz, "Kriz lafını kullanmak istemem fakat bize doğru yaklaşan, ne olduğunu bilmediğimiz bir cisim var" dedi. Kamuoyuyla iletişimin güçlendirilmesi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17

Bayram degil seyran degil bu adamlar neden benim internet hizimi bu kadar arttirdi?

Paket 16Mbit, aldigim 50MBit 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap