Playing Playstation Games on an XBOX??

Check out https://myruggable.com/linus10 and use offer code LINUS10 to save 10%Check out Seasonic products:On Amazon: https://geni.us/q4lnefCOn Newegg: https...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni kulakliklarim geldi. Audiophile olmadigim icin cok iyi, kötü diyemeyecegim. Müzikler biraz cansiz geldi bana, kulakligi takinca o sahnede müzik dinliyormussun etkisini veremiyor sanki. Stüdyo kulakligi olarak öne cikarildigi icin bunu anlayabiliyorum. Yorumlarda bazilari cok bass var bazilarida hic bass yok falan demis ama bana da bassiz taraftaymis gibi geldi. Ha spotify icin bence yeterli ama iade edip etmeyecegime birkac günde karar veririm sanirim.

Gesture control var ama cok sacmaliyor. Ilk iki saatte uyuz etti 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Intel gitsin kösede aglasin bu nedir yahu, önümdeki masaüstünü 2ye katladi. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Lenovo Almanyada satis yasagi yiyince laptopta AMD`ye gectim. Patron sen sec sen kullanacaksin dedi, umarim mahcup olmayiz. AMD Ryzen ve Vega üzerinde Matlab, CAD ve Simulasyon yapanlar nasil memnun mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12
 • teknosevir @teknosevir

  Ben olayı anlamadım açıkçası AMD ile Lenovonun bağlantısını kuramadım. Lenovo-amd-vega üçlüsü ile cad cam öğreniyorum ansys i ise henüz bir boru üzerinden akış gibi basit bi örnek seviyesinde kullandım. Gayet memnunum ama tekrar belirtmekte fayda var, çok başındayım daha yolun, iyi bi gösterge değilim.

  • 3dfx @3dfx

   isim geregi sürekli kullanmam gerekmiyor zaten, ama söyle söyle bir cizim lazim, sunu 2 dk hesaplatsana vs dediklerinde de ya laptopta o olmuyor demek istemem.

   Business Notebooklara AMD`yi tek Lenovo koyuyor.

  • teknosevir @teknosevir

   @3dfx Bence isteğinize göre alın. CAD tarafında zaten tarayıcı üzerinden işi halleden uygulamalar var. Analiz kısmında ise çok basit bir analiz bile 2-4 saat sürer, gerçek bir analiz ise gün-günler sürebilir, bunu da kimse bi başkasından istemez heralde.
   Önemli olan laptopun soğutma yeteneği, yoksa günümüzdeki donanımların bu kullanımda sorun çıkaracağını sanmam.

  • YasinC @yasinc

   @3dfx Yılın başları gibiydi 2. nesil ryzen'li bir sistem kurduk ERP çalıştırmak için saçma sapan sorunlar ile uğraştık. Quadro kart bulunmadığı içinde Firegl aldık almaz olaydık. Yazılımsal uyumluluk zaten ayrı sorun. FireGL önerisi olan analiz programlarında bile saçma sapan sorunlar yaşadık. Performans olarak da quadro serisinden zaten geride.

   Bu sistemi iş yerine kurdum.

   https://teknoseyir.com/durum/1319113

   İşlemci yönünden 3. nesil de kararlılık problemi yok ancak ansys vs gibi akışkan analizleri yapacaksanız nvidia dan şaşmayın.

   Bu sistemde solid, visualcam, nx kurulu bunlarda sorun yok. Ancak 3d scanner da sistem pek yemiyor.

   Evdeki sistemim i7 4790, gtx1080 var scanner yine kasıyordu ancak yinede daha rahat çalışıyor.

  • 3dfx @3dfx

   @yasinc ya dedigim gibi benim isim sürekli cizimle degil. sadece arada yapmam gerekecek.
   yoksa zaten sertifikali makineden baskasini almazdim. akiskanla da alakam yok 😀

   Incelemeleri izledim intel 10.nesil masallah el yakacak kadar isiniyor. ondan amdyi tercih ettim. isim yüzde 80 ofis programlariyla. yüzde 10 matlab diger yüzde 10 da cad ve fea

 • qubit @qubit

  Satış yasağı mı? Mevzuyu hatırlayamadım.

Tamirciye araba götürdüm, elimi sürmem dedi. Bu Almanlar cok degisik adamlar ya 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 21

The Lancet, Rusya'nın Kovid-19'a karşı geliştirdiği aşıya yönelik klinik...

Dünyanın önde gelen The Lancet bilim dergisi, Rusya'nın Kovid-19'a karşı geliştirdiği aşının klinik araştırmalarının ilk iki aşamasında edinilen sonuçları yayınladı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10