Samsung‘un yapay zekasi tek bir fotografla kisilerin realistik animasyonlarini cikarabiliyor.

https://m.youtube.com/watch?v=ztbv-S8DH1c

Samsung AI lab develops tech that can animate highly realistic heads using only...

Samsung AI lab develops tech that can animate highly realistic heads using only a few
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei‘nin AOSP (Android Open Source Project) kullanabilecegi söyleniyor. Böyle olursa güzel bir uygulama marketi yapip devam ederler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Raspberry PI ile Bluetooth'la veri gönderen bir sensörden verileri okumam gerekiyor. Böyle bisey yapmis veya yardim edebilecek biri var mi? P

Sensör tarafinda program hazir. Dügmeye basilinca alet uyaniyor ve verileri yollamaya basliyor. Istemciside windowsta calistigindan Raspberry ile daha ucuzlatmaya calisiyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • 3dfx @3dfx

  Ya medikal bir ürün var. Ürün Bluetooth yada kablo ile PC´ye baglanip kaydettigi verileri yolluyor. Programda aldigin verdigin nefesi grafiksel olarak gösteriyor.

  Biz verileri PC yerine bluetoothla Raspiye aktarip servera yükleyecegiz. Böylece hasta evden cikmadan doktor ilac ise yaramis mi yaramamis mi anlayacak. Aletin kodundan anladigim kadariyla alet baglandigi zaman hazir konuma geciyor ve sensörden gelen veriyi usb yada bluetooth ne bulursa onunla aktariyor.

  Benim yapmak istedigim, raspide bir program yazarak bu gelen veriyi ilk olarak görmek ve kaydetmek. PyBluez ve RFCOMM diye moduller var sanirim Python icin ama tam anlamadim.

Chrome Will Soon Allow Users to Block Tracking Cookies Except Google's -...

According to a new report, Chrome will be rolling out tools which allow users to block all tracking cookies. However, there's a catch — these soon-to-be-released tools will not allow users to...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bizde pek konusulmadi ama fena telefon degil.

Google Pixel 3a Unboxing

Google Pixel 3 and Google Pixel 3a XL unboxing. Lew Later channel - https://youtube.com/lewlater FOLLOW ME IN THESE PLACES FOR UPDATES Twitter - http://twitt...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Yekta F. @electric

  Fena değil ne demek çok iyi telefon. 399 Dolara sektörün en iyi kamerası ve Google güvencesi. Ciddi ciddi şaşırtıcı derecede satacak.

  Tek üzüntüm 700 serisi işlemci kullanmamaları.

 • P. O. F. @pof

  Ülkemizde satılmayacak değil mi yine bu telefonlar? Tam bizim pazara yönelik aslında.

  • Orcun @orcun

   Satılsa bile min 4000 bine satılır. Birde yeni vergisi geldi ohooo o işe girmesi çok zor. Gördük işte oppo girdi ülkeye kaçtane sattılar acaba ? bu milletin ya marka takıntısı var ya da donanım takıntısı, öyle başka cihazı çok zor satarsın.

  • P. O. F. @pof

   @orcun gerçi evet, dolar da yükselmeye başladı. 400 dolar bizde 4000'i çok rahat geçer son ÖTV zammıyla.

  • Orcun @orcun

   @pof 6 lira dolar yanılmıyorsam tam döviz çevirisi 2400 lira ötv kdv trt verginin vergisi 4 az bile. E sonra insanalr işte düşünüyor ulen 4 bin snapdragon 600 ne ya google tamam biliyuruz da bu donanıma 4 milyar vermem ben diyecekler. 4 milyarı verdikten sonra s9-s10 serisi alırım şayomi alırım şu bu alırım vs. vs. öyle kalır. Google girse bile birde bunu operatörle satmazlar kendi sitesinden veya teknosa mm vs satarlar, apple kafasıyla denerler ama boşa uğraşılır diye hiç o olaya girmiyorlar.

  • PhoeniXim @phoenixim

   400 dolar 2500 lira yapıyor. Artık vergiler %95. Hadi %100 diyelim 5000 lira sadece vergiyi ekleyince bile. Bizdee her şey pahalı, lanetli ülkeyiz resmen.

Tam düze cikacagim diye seviniyorum gene sinirimi bozacak bisey oluyor. Park yerinde biri arabaya carpip kacmis. Simdi sigortadir tamircidir ugras dur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teslada otonom sürüs 14 günlük deneme süresi kapsaminda test edilebiliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap