KRaL yine kitaba ortasından dalmış. (Harfiyen katılıyorum tweet'e bu arada)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Başta bi "bu arkadaşın sıkıntısı ne acaba?" oldum ama ilginç bir şekilde bayağı hoşuma gitti, ilk duyduğumda Almanca falan sandım hatta ama Hocus Pocus isimli filmin bi sahnesinden alıntılıyormuş.
Sahne de bu: https://www.youtube.com/watch?v=BQyPWT45p9E
Bu arada "Dost thou comprehend?" diye bir cümleyi de hayatımda ilk defa duydum. "Anladın(ız) mı?" demekmiş.

@jordynnlurie

the only proper way to make plans now that it’s SPOOKY SZN 🧙🏼‍♀️🔮🎃 #winifredsanderson #hocuspocus #october #bettemidler

♬ original sound - Jordynn Lurie
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce şansa şöyle bi yardımcı yazılım buldum. Muazzam bir şey yahu, keşke daha önce keşfetseymişim. Görev Yöneticisi'ni herhalde birkaç asır açmam. 😀
Windows 11'in Görev Çubuğu'nda malumunuz sağda büyük bi boşluk kalıyor, bu araçla hem o alan işe yarıyor, hem de alanın büyüklüğü sebebiyle bayağı fazla veri kaynağı sığdırabiliyorsunuz (Şekil 1A). İnce ayarlarını çok seveceğinize eminim. İstediğiniz ağ kartını, HDD'yi seçebiliyorsunuz. Sıralamaları özelleştirebiliyorsunuz, font ve boyut da aynı şekilde. İndirip kurcalamanızı şiddetle tavsiye ederim.

Kurulum rehberi de şurada:
https://www.windowsdigitals.com/net-speed-monitor-windows-11/

Direkt kaynağa gitmek için:
https://github.com/zhongyang219/TrafficMonitor/releases

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şöyle bi bildirim geldi, girip 30 puan kazandım. İlginç bir şey, kullanan var mı burada? Sadece Bing'te dediği aramaları yaparak aldım puanları. Bu arada Bing de fena değilmiş, onu görmüş oldum. 😀
Sitesi de şu: https://rewards.bing.com

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aga şimdi bu konunun burada konuşulması ne kadar doğru tartışılır ama: Türklerin Onlyfans içerikleri bile leş yahu... Hangi alanda iyiyiz ben hakikaten bilmiyorum...
Tırtıl gibi, düz vücudun bir yerinden ohm simgesi misali fırlayan devasa kalça, salak salak pozlar, sıfır erotizm / cinsellik... Hepsini geç aşırı ego. Ulen şimdi burada gösteremiyorum da, ilik gibi pamuk gibi kızlar var dış güçlerde, girip Twitter'dan sohbet bile ediyorsun, sıfır ego. Pozlar desen şahane. Hayır yani ben işin etik, ahlâk kısmında değilim, bence her şey serbest olmalı da kalitesizlik için aynı şeyi söyleyemiyorum. Her şeyde olduğu gibi bu alanda da şekilciliğimiz belli ediyor kendini özetle. Girip "azdırıcı pozlar" diye gugıl'da aratıp sıfır libidoyla çekmiyorlarsa fotoları, ben de bunca yıllık tecrübemi yok sayıyorum.
saygılar. (kızmayın ama bu tarz konuların da konuşulması taraftarıyım, herkesin konuştuğunu konuşmak not a meziyet... and... bu gönderinin silinecek olması so sad... :/)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15

"See how things have changed, my friend? Now it is their land... Their people... Their blood."
- Viktor Reznov

Call of Duty: World at War - Russian Theme (Sean Murray)

"Mark my words comrade, one day things will change. We will take the fight to their land, to their people, to their blood!" - Sgt. ReznovA wonderful piece of...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Alpi Ironside @alpi350

  Ben o dönemi ve atmosferi yaşatması bakımımdan COD 2'i daha etkili buluyorum.

  COD WW biraz önceki oyunu olan Modern Warfare etkisinden çıkamamış. Sonsuz sayıda düşman spawnı bitirmişti beni. Bir alana girmeden tüm düşmanları indiriyorum, bekliyorum yerine başkaları geliyor. Bi çatıya 50 kişi mi çıktınız bu nedir ya! COD 1 ve COD 2 de düşman sayıları belliydi. Bu açıdan bence daha iyiydi. En azından gerçekçilik yönü ağır basan bir durumdu.

  Bazı yerleri de son derece saçma ve gereksiz zordu. Finalde o bağrağı asana kadar canım çıkmıştı.

  Akılda kalıcılık bakımından; çalılıklardan pat diye çıkan ve bıçak mekaniği tam çalışmadığından öldüğüm anlar ile ağaçların üstüne gizlenen sniperları ateşe verdiğim anlar dışında bir şey kalmadı.
  COD 2'nin her bir aşaması aklımda oysa ki.

 • yah erşeyim yah içim @sormadunyamnebicim

  COD:WoW denince aklıma sadece Gary Oldman ve onun tatsız rus taklitleri ve her 10 saniyede bir ŞUUUUUUUUTTTH diye kulak tırmalayarak bağırması geliyor.

Aramızda Kuzey Işıkları'nı canlı görmüş kimseler var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lan bu adamın bıyıklar ne böyle. 😆😆

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen yine masayız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei'in Çin'deki protestoları içeren videoları kullanıcıların izni olmadan telefonlarından sildiğine dair iddialar varmış. Çinli şirketler yaparsa gram şaşırmam o ayrı ama bana sallamasyon gibi geldi. Adam akıllı kanıt yok şu garip ekran kaydı dışında (varsa da ben görmedim), zaten bir markanın bu kadar aleni şekilde sansüre yeltenmesi de şirketin uzunu bırak orta vadede bile zararına olur, bunu öngörememiş olmaları mantıklı gelmiyor bana. Ek olarak, böyle bir şey olsa şu an bi ekran kaydından çok çok çok daha fazlasını görüyor olurduk, ortalık kanıtlarla dolardı diye düşünüyorum. Propaganda gibi geliyor bana iddia ama nereden ne çıkacağı hiç belli olmayan konular nihayetinde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap