Bilgisayar Mikrofon önerisi istiyorum;
Video Ders kaydı için leptap dahili mikrofon denedim fan gürültüsü falan geliyor ve benim PC de ses halı tek (sanırım USB girişli olmalı bu durumda), buna uyumlu çok profesyonel olmayan ama PC mikrofonu kadarda kötü kayıt almayan bir tavsiye ye ihtiyacım var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Netspeed iyi dedik farklı bir lokasyon için internet aldık, kabloyu bırakıp gitmişler siz bağlattırın diyor..

Şimdi 20 daireli bir binada, 17 numaralı daire 9. kat (10katli bina) sizce hangisi tek tek takıp biraz uğraştım ama net gelmedi, modemi direkt kabloya bağlayınca geldi net sizce kaç numaraya bağlanmalı kablo ? Bilen kişilere soruyorum 😀 Bizim serverlara laf atacak olursaniz biz bir düzen içinde çalışıyoruz 😂 Ok ile gösterdiğim yerede taktım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Peak güzel reklam vermiş

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Ömer SOLAK @ossolak

    İki adet oyun üretmiş olan firmanın böylesi büyük bütçeli bir reklam vermesi ve bunu da çalışan alım için yapması biraz abartı geldi. Eğer oyunlarını pazarlıyor olsaydı anlardım ama sadece çalışan alımı için olan böylesi reklam beni biraz şüphelendirdi. Eğer gerçekten böyle reklam yaptıysa insanları çekse de daha çok endişelendirdi. Zamanında bütün ülke elektirlerinin siber saldırı yoluyla kesilmesi hadisesi aklıma geldi eğer geçekten hack değilse de hack kadar etkili bir yöntemle reklam vermiş oldu.

    • BAkts @bakts

      Oyun reklamı olsa sanki bu kadar kişinin dikkatini çekmezdi. Metinde herkesi etkileyecek bir kelime-cümle vardı. Birçok kişi kimmiş bunlar diye bir google' a baktı. Oyun olsa kitle en az %60 düşerdi bence.

Tanzim hosting satışlarımız başlamıştır... 😂😄

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15

Airties vdsl modem router - VDSL Modem ilanları uygun fiyatlarıyla...

Airties vdsl modem router - VDSL Modem ilanları uygun fiyatlarıyla alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anlayan anladı 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Bilginiz gibi Xiaomi 10.2 sürümü çıkardı geçen hafta. Bu güncelleme Google Maps uygulamasında büyük soruna neden olmuş. Bende de sorun oldu, MIUI forumların da konuşuluyor bakalım nasıl edip nasıl çözecekler..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şuan internet kardeşimin paketi akn sınırına ulaşmış ve hız düşümü yapılmış, akn kalmamış mıydı, niye oldu ki böyle ?

güncelleme: türk tekekomu aradım internetsiz ev kalmasın - internetsiz işyeri kalmasın ve 2 paket daha akn muafiyeti kapsamı dışında tutuyormuş. Ben bu kadar saçma bir şey görmedim.

@gamsizm haberiniz varmıydı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Sanırsın bana gigabit gigabit hız verecek 🤣 Buna düşüp te onay veren de vardır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap