Türk Telekom'dan Vodafone geçtim a ne kadar kötü bir interneti var ya. Hız testi 4-5 mbps çıkıyor bazı yerlerde internet çekmiyor bile. Bu kadar mı yatırım yapılmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Amazondan A4Tech FG10 mouse aldım ama yeni bil taktığımda 4-5 gün gidiyor anca sorun nedir sizce bu kadar hızlı bitmemesi gerekiyor. Sitesinde 18 ay yazıyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Biraz önce tüm Türkiye'de internet ve elektrik gitti geldi galiba 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14

Kardeşimin adrese fiber gelmiş yeni aboneliklerde dairenden aşağı kutuya fiberi siz çektirin diyor Türk Telekom, kablo verdi sarı fiber. Normalde evlerde usül böylemidir ? Telekom kendisi yapması gerekmez mi ?

Elektrikçi ne kadar alır acaba 7. kattan aşağı 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17
 • BA2 @brkadgn

  Bir kaç ay önce mahallenin bir bölümüne fiber geldi. Bir çok binada dairenin kapısına kadar fiber çektiler. Taşeronlar kafalarına göre hizmet veriyor sanırım, normalde kuruluma gelen ekip ana kutudan daireye hat çekmeli. Kimi elektrikçi fiberin ne olduğunu ve basıl çekileceğini bilmiyor. Burada boru ayağına fiber kabloyu düğüm gibi dolayanı gördük.

 • Batuhan @achfighter

  @kurtcuk zor, sadece kat betonunu hilti ile delmek 15 dakika sürmüştür. Delmeye çalışan cılız çocuk da en fazla 25 vardır. Belki kuvvetli biri daha çabuk deler.

 • Batuhan @achfighter

  @kurtcuk Turknet elemanı biz oradan çekmiyoruz dedi. Kimisine kabloyu kendisi veriyormuş, elektrikçiye çektirebilirsiniz diyormuş. Bizde öyle olmadı. Birinci kat olduğu için bina dışından da çekebiliriz, doğalgaz borusunun oradan da çekebiliriz demişti. En iyisi kablo kanalı ama bina 16 yıllık olduğu için kablo kanalı yok. Doğalgaz borusu da kat betonuna bitişik. O yüzden deldirmek zorunda kaldık.

 • BA2 @brkadgn

  @achfighter Kablonet ekibi ilk kurulumda bina içi kablo kanalını kendi oluşturuyordu. xDSL hizmeti veren firmaların işlerini, yerel firmalar yaptığından genelde bunun için sizden ücret talep ediyorlar.

1 doz covid aşısı (sinovac) olunduğunda aşı kartı çıkıyor mu yoksa 2 dozuda tamamladıktan sonra mı erişilebiliyor ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Gece hava sıcaklığı 10°C nedir ya 😀 Ağustos'ta yorgan ile yatıyoruz, havalar garip 🌨️

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Pioneer bass kulaklığım koptuğu için yeni bir kaliteli kullaklık arayışına girdim var mıdır kullanıp önerebileceğiniz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Enpara atmlerden nakit döviz çekilebiliyor mu ? Komisyon alıyor mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap