Selam @orcun . Geçenlerde bi durum altında konuşmuştuk. Bende anker marka 6 portlu şarj aleti var. ( https://www.anker.com/products/variant/powerport-6/A2123113 ) Durumun sahibi arkadaşla aynı sorun vardı bende de. Çoklu şarj ile iphone 7 plusı şarj edince telefonun kasa kısmına parmağımı sürtünce dalgalanma mevcut. Hatta kontrol kalemiyle ahize kısmını kontrol ettiğimde akım var gözüküyor. Servise verdim yenisiyle değişti lakin onda da aynı problem var. Hatta video çekmiştim. ( https://youtu.be/8fAZj-l3dSM ) . Sence bu durum sorun teşkil eder mi? Anker gibi bir markada şaşırdım doğrusu. Pil sağlığını falan hiç düşürmedi. 4-5 aydır kullandım cihazlarda sıkıntıda görmedim. Bilemedim ne yapayım sence ben?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 16
Filtre paylaştı.

---------------ÇEKİLİŞ-----------------
Merhabalar,
Şu karantina günlerinde herkes elinden geldiğince bir şeyler dağıtıyor malum.
Ben de bu vesileyle aramızdan 1 kişiye; "tr lokasyon linux hosting (cpanel)" hediye etmeye karar verdim.
Umarım ihtiyacı olan bir arkadaşımıza çıkar.
🚀ŞARTLAR:
🎈 Durumu beğenip, paylaşmak ve yorum olarak "katılıyorum" yazmak.
💖 Son Katılım Tarihi: 31.03.2020 23:58
Kazanan kişi yarın 23.59 da açıklanacaktır. Herkese iyi şanslar!
Edit: KAZANAN KaraSinez
#temphayratı #TempHediyesi #ÇekilişVar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

Bilgisayarımda ki bir klasörü şifrelemem gerekiyor. Önerebileceğiniz yöntem nedir? Winrar ile sıkıştırdım şifre koydum lakin içinde ki dosyayı 10 saniye gibi bir sürede açıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Laptopu açtığımda bu ayarın default olarak ayarlayamıyor muyuz? Her seferinde manuel alıyorum bu ayara.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lenovo V155-15API AMD Ryzen 5 3500U 8GB 256GB SSD Freedos Fiyatı

Lenovo V155-15API AMD Ryzen 5 3500U 8GB 256GB SSD Freedos en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada’dan dişçi malzemeleri satan bir satıcıdan diş macunu aldım. Kargo içinden fatura çıkmadı. Sadece irsaliye çıktı. Mail adresimede gelmedi fatura. Hepsiburada’ya talep oluşturdum bakalım ne olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

DigitalOcean ‘da sunucu kiralamak istiyorum vpn için. Kullanmadığım zamanda ücret almıyor değil mi? Bir de vpni sadece kullanacağım zaman dropleti aç/kapat yapmak kolay mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Whatsaptan bildirimler geç geliyor. Hatta whatsapa girince bir süre bağlanıyor diyor. Mobil veride sıkıntı yok ama kablonetin modeminden bağlanınca böyle oluyor. Modeme kim bağlanırsa bağlansın aynı sorunu yaşıyor. Çoğu zaman diğer uygulamalardan da geç geldiği oluyor bildirimlerin. Ama en çok whatsap yapıyor bunu. Nedeni ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar YouTube Music’de böyle bir hata veriyor. Premium üyeliğim var. Müzik indiremiyorum sadece online olarak dinleme izin veriyor. İndirdiğim müzikleri açarken bu hatayı veriyor bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap