Haftaya kendi arabamızla ailemle birlikte İstanbul’dan Sivas’a gideceğim. Birliğe teslim olmak için. Benim için değil ama ailem HES kodu almak zorunda mı? Her kafadan bir ses çıkıyor kafam karıştı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Askerde kışlada garanti bankası atmsi varmış. Gitmeden kart çıkarayım diyorum. Bonun genç paracard kartını kullanan var mı? Parayı o kartta tutayım diyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 20

Telefonda youtube üzerinden video izlerken tam ekrandan çıktı ve onayladığınız için teşekkürler mesajı geldi. Kendi kendine anket doldurdu. Gece gece başımıza gelene bak 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Wpa2-psk etkin durumdayken wpa-psk nın devredışı kalmasından dolayı sıkıntı olur mu? Wifiye bağlı telefonlara bildirimler geç geliyor. Belki bu sorunu çözer diye düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mng bakırköy aktarma şubesi yoğunluktan patlamış durumdaymış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Meşhur efsane saati sipariş ettim (casio f91w) bakalım. Yanlış hatırlamıyorsam 90’lı yılların sonunda üretimine son verildi bu saatin. O zaman japonya üretiyordu. Merak ediyorum benim aldığım ne malı. Askerde kullanmak için aldım. Bendeki saatlerin hepsi çelik. Askerde çok bile bana bu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Askerde kullanmak için klasik Casio’nun plastik sanki askerler için üretilmiş saatini alayım dedim fiyatlar ne olmuş öyle ya.. Çakması 20-50 arası orjinali 100-150 arası. Saat&saat’de 75 TL’ye buldum el mecbur alıcaz artık. Zaten bu modelin çelik versiyonunu kullanıyorum memnunum. Bir de plastiğini kullanalım. Ama gözüm Decathlon’da ki kalenji marka w500’de. Bu gece uyku yok bana 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Philis Hue lambalarını kullananlara bir sorum olacak. Elektrikler gidip geldiğinde ışıklar yanıyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

9222 diye bir mobil servis varmış. Kamera şakaları diye geçiyor. Nasıl olduysa benim hatta tanımlanmış. 20 TL kesmişler. Bir baktım mesaj gelmiş servise hoşgeldiniz diye.TürkTelekom hattım. İptal ettirdim ama parayı iade edemeyeceklerini söylediler. Sebebi ben internet sitesinden abone olmuşum vs vs. Yıl olmuş 2020 ben böyle bir servise neden abone olayım. Düpedüz dolandırılmak bu. Cimer’e şikayet ettim ama umutlu değilim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bi dosttan tuşlu telefon aldım askerde kullanmak için. Düne kadar kendisi kullamıyormuş. Cihaz çift hatlı. 2. sim yuvasına sim kartımı taktım gördü çalıştı. *#06# yapınca sim2 ile telefonun arkasında ki sim2 uyuştuğu için sim2 yuvasına taktım. Şimdi e devletten bakınca “kayıtdışı olduğu tespit edilen imei” yazıyor. Askerdeyken kapanır mı bu cihaz? Sim1 de farklı bir cihazın imeisi girilmiş cihaza. Olmadı buna takar devam edebilirim değil mi? Çünkü sim1 de ki imei kayıtlı gözüküyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap