Dün doktor kontrolüyle kontak lens kullanmaya başladım. İlk saatler herşey güzeldi fakat akşam puslu görmeye başladım. Bugünde o şekilde puslu görüyorum ve odaklandığım zaman daha puslu oluyor. Bu normal mi? Fresh care marka lens suyu kullanıyorum. Lensi doğru taktığıma eminin. Önümde ki kağıtta yazılan yazıları puslu görüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Boyum 1.80 ve kilom 83. Vücudumda yıllardır yağlanmalar var. Çok aşırı değil ama beni rahatsız ediyor. Nasıl bir spor yapmam gerek. Yeni taşındığımız sitenin spor salonundan faydalanmak istiyorum. Bu sıralar yediklerime dikkat ediyorum. Hamur işi şeker vs kesmiş bulunmaktayım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Termoslarda gördüğüm kadarıyla ağıza gelen kısım hep plastik. Bunların çelik olanları yok mu? Okulda vs kullanmak için. Thermos markasına baktım onunda aksamı plastik. Bir süre sonra sıcaktan soğuktan gevşeme akıtma durumu söz konusu olabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Instagram'da bir kullanıcının profiline baktığınızda arama kısmında gözüküyor. Bugün tanımadığım bir kişi aranmış olarak gördüm. O kişiyi tanımıyorum ama ortak arkadaşlarımız var. Acaba bug mu oldu yoksa gece uykumda mı aradım 🙂 daha önce başına gelen var mı? Bilmeyenler için en yeniler başkığının altında çıkıyor kullanıcılar. Diğerleri öneri zaten onda sıkıntı yok. Benim başıma gelen gayet kullanıcı adı girilip aranmış gözüküyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çift disk destekli NAS alayım diyorum ama hem cihaz hem diskler çok pahalı. Mecburen tek diskli modellere bakınıyorum. Aklımda WD my cloud var 2tb. 750 TL civarında. Ne düşünüyorsunuz ev içinde kendi bulutunu kurmak isteyen biriyim. Yedeğin yedeğini almak daha güzel ama bu fiyatlar çok üzüyor bizi çok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Enpara'nın kredi kartını almak istiyorum. Kullanan var mı? Dedikleri gibi aidat almıyorlar sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

Dostlar resimdeki gibi boyun desteği olmayan, max 200 TL bütçe ile bluetooth kulaklık almak istiyorum.Tamamen kablosuzlara göre mikrofonu daha iyi oluyorlarmış sanırım. Alma amacımda hem müzik dinlemek hem de telefon görüşmesi yapmak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yakın bi arkadaşım Instagram'da sorun yaşadığını söylüyor. Şöyle ki; beğenmediği gönderileri haberi olmadan beğendiğini söylüyor. Bu mümkün olabilir mi? Yani bot mu atıyorlar desem bunu sahte hesaplarla yaparlar. Ama başkasının hesabıyla bunu nasıl yapabilirler?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5