YouTube Music'de default olarak sadece ses çalsın istiyorum. Sürekli her müzikte üstten şarkı kısmını seçmek yerine default olarak ayarlasak o ayarda kalmıyor mu? Var gibi gözüküyor ama bulamadım Iphone'da.
https://support.google.com/youtubemusic/answer/6313574?hl=tr

Şarkı ve video modu arasında seçim yapma - Android - YouTube Music Yardım

YouTube Music Premium üyeliğiyle yalnızca müziğinizi dinlemeyi veya müzik videosu deneyiminden yararlanmayı seçebilirsiniz. Şarkı modunda video yüklemeden müzik dinleyebilirsiniz. Bu sayed
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kolye aksesuarları sipariş etmiştim gümrükte takıldı sanırım 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın. Şu tarz gömlekleri ucuza alabileceğim yer var mı? Bi gömleğe bu kadar vermeye elim gitmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 19

Çin'den kılıf alayım diyorum kendime 5-10 tane. Bunun için ayrıca vergi çıkartırlar mı ticarete giriyor diye? Kılıflar maksimum 60 TL tutuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

İphone'umda 5gb video var. Hafıza sıkıntım olduğu için bilgisayara yedkleyip telefonumda silmek istiyorum. Fakat bir türlü bilgisayara atamıyorum sürekli hata veriyor. Başta nasıl atabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Dostlar f/p olarak şarj edilelenilir pil almak istiyorum. Kumanda, mouse, saat vs(AA, AAA) gibi yerlerde kullanmak için. Ne önerirsiniz? Tabi şarj istasyonu ile birlikte alacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
 • filarmonik @filarmonik

  Panasonic Eneloop pro. Fiyatı tuzlu olabilir ancak performansından memnun bırakacaktır. Ben xbox kontrolcülerinde kullanıyorum, duracell alkalin pillere göre bile daha iyiler. Ben de alırken bayağı araştırmıştım, bunların ayrıntılı testlerini yapan siteler var. Örneğin toplamda şarj döngüsü sayısı, 1 yıl sonraki performans durumu, voltaj değeri ve sair faktörlere göre testler yapıyorlar. Bunlara göre en iyilerden biriydi eneloop. Bir de duracell vardı üretici değerlerine en yakın değerleri verebilen. (Recharge ultra modeli)
  EKLEME: kullanım amacınıza uygun olarak pro olmayan model daha mantıklı. Şarj döngüsü sayısı da proya göre daha iyidir. Üstteki bilgileri dikkate almasanız da olur 🙂 Başkasının işine yarar diye bırakıyorum.

 • aniceman @aniceman

  Yıllardır GP Recyko kullanıyorum, yalnız alırken alabildiğim en maksimum kapasitelisini almaya özen gösteriyorum. AAA için 1000 civarı, AA için 2000 üstü...

 • Filtre @kahve

  Herkese teşekkür ederim. Yakın zamanda kendime önerileriniz doğrultusunda set dizeceğim.

An itibariyle 6 liralık çinden gelen pakete 12 TL gümrük parası verdim. Dolandırıldım mı kazıklandım mı çıkaramadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

İnsan gibi soru soran birisine insancıl olmayan bir biçimde cevap veren insanlara acıyorum. Burada tanıdığım bir sürü güzel insanlar dışında arada çürükler çıkıyor maalesef. Maalesef diyorum çünkü sitenin kalitesini düşürüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba. Ortak ve aktif kullandığımız bir Instagram hesabı var. Ayarlardan giriş hareketlerine bakarken hep aklıma takılan bir konu var. Resimde de görüldüğü üzere "2 gün önce" ibaresi var. Bu bazen 1 gün önce oluyor bazen 7 saat önce yazıyor. Bu ne anlama geliyor. İkimizde oturumları kapatmıyoruz. Sanki oturum kapatılmış tekrardan giriş yapılmış anlamına mı geliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap