Elinde bu powerbankten olan var mı? Sanırım bi ara Bim'de satılmış. Sanıyorum ki burada alanlar vardır. Kullanmayan varsa talibim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

Elimdeki 18650 piller ile kendi powerbank cihazımı yapmak istiyorum. Ama bu seferde şarj devresi güvenilir boş powerbank kutusu bulmak sıkıntı. Yok mudur Xiaomi gibi kaliteli devresi olan boş kutu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar kırmızıyla gösterdiğim işaret nedir? Bugüne kadar hiç denk gelmedim 1-2 gündür orada duruyor. Ios 12 yüklü. Apple music yüklü değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 13

3500 TL'niz olsa hangi Android telefonu alırsınız? Iphone 7 plusı satıp Android'e dönmek istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 13

Youtube Music'de şarkıyı açarken direkt ses olarak açma olay var mı? Deneme sürümünde bende ayarlarda çıkmadı. Başkalarında vardı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kişiye özel fotoğraflı telefon kabı yaptırtmak istiyorum. Araştırdıklarım çok dandik. Var mı internet üzerinden sipariş veripte memnun olan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir kaç gündür powerbanklerle kafayı bozmuştum. Iphone için bataryanın sağlığını bozmadan kullanılabilecek maksimum 1amper olarak çözüme ulaştım. Piyasa Xiaomi dışında kaliteli 1amper verecek powerbank olmadığı için onu sipariş ettim. Amazon.com.tr'de Xiaomi 5000mah ve Xiaomi 5000mah 2. versiyon diye iki ayrı model sattığını gördüm. Her ikisinide sipariş ettim ve elime ulaştılar. Model numaralarına kadar aynılar. Sipariş etmeden sordum fark nedir diye. Müşteri temsilcisi diye bilgisiz birini koymuşlar kağıt üzerindeki bilgileri bana okuyor yalan yanlış. Diyor ki 2. versiyon mah olarak daha yüksek. E kardeşim ikiside 5000mah nasıl yüksek diyorum ses yok. Lakin şöyle bir şey var. Gerçekten 2. versiyon var plm10zm model adında. Ama Türkiye'de sanırım satılmıyor. Çin'de epey satılıyor. 5000mah modelinin yeni versiyonu. Hiç bir değişikliği yok. Yani anlayacağınız amazon bile diğer satıcılar gibi fırıldak yapmanın peşinde. Şunuda belirtmek istiyorum Xiaomi 5000mah 5v 2a çıkış destekliyor fakat Iphone' u takınca maksimum 1a çıkış sağlıyor. Bu sebeple bataryanın anasını ağlatmıyor. Diğer durumlarıma bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi powerbank 5000mah ile 5000mah(2. versiyon) arasındaki fark nedir ben bulamadım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10