Kiracı çıktıktan sonra herhangi bir yere haber vermemiz gerek var mı? Bu yıl gelir vergisini ödedim. Herhangi bir gelir olmadığında otomatik mi vergiden düşülüyor acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benzer kullandığınız, anahtarlar için bir organizer arıyorum. Deri veya metal fark etmez önerebileceğiniz var mı? Pazaryerinde satılanlar dandik oluyor vidaları hep gevşeyip çıkıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İhtiyacı olan kaçırmasın derim. 2 adet Ugreen 20w adaptör 176 TL.

https://www.amazon.com.tr/dp/B08ZHGR5H9?tag=dh-forum-on-ug-21&ie=UTF8&language=tr_TR&th=1

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eğer bir gün çok param olursa bu saati alacağım.

https://shopcasio.ersasaat.com.tr/g-shock-master-of-g-gr-b200-1a9dr-kol-saati-d2

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 27

Enpara'dan kredi kartına başvurusu yapmıştım dün. 20 bin küsürlük kredi kartı tanımlandı. Bugün görüntülü aradılar konuştuk. Sonrasında şu hesaba 1 TL EFT yapın diye mesaj geldi sonra. İlk defa başıma geldi ne için istediler acaba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Sizce Minecraft java mı yoksa windows edition mı ? Amaç vakit geçirmek yapılar yapmak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2 haftadır philips servisi lütfedip gelip televizyonu kurmuyor. Geçen hafta cumartesi gerçekten kar iyi yağdı ama bu cumartesi yollar açıktı. Aynı gün samsung servisi gelip beyaz eşya kurulumu yaptı. Kargolar çalışıyor. Ne kadar da rahat bir servismiş arkadaş ! 2 hafta olacak tv bekliyor kutusunda. Kurulumu ben yapayım diyorum garanti dışı kalmıyor ama bi sıkıntı çıkarsa sen uğraşıyorsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Philips'e bi dünya para verip amblight tv almaktan vazgeçtim. Sonradan hue sistemini alacağım. 75 inç olması kaydıyla hangi tvyi önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Cihat @cihat

  ucu açık bir soru, bütçeniz nedir? Ekran olarak ne istiyorsunuz? led, qled, oled??

  benimde bu kadar büyük televizyonlar pek uzman olduğum alan değil ama beklentim dahilinde son zamanlarda philips,tcl ve lg'den çok şikayet geliyor. O yüzden bu markaları elerim.

  Ardından bu fiyatlarda bir tv alacaksam kesinlikle ve kesinlikle android olmasını isterim, çünkü televizyonda apk çok işime yarıyor.

  Bu durumda geriye tek seçenek olan SONY kalıyor. Ben kullanmadım ama bir şikayette duymadım. Eskiden sony tv'leri çok kaliteliydi fakat son yıllarda durum nedir bilmiyorum.

  İşletim sistemi benim için önemli değil diyorsan samsungun 75 inç qled televizyonuna bile bakabilirsin.

  hatta 75inç vestel bile alabilirsin. Vestelin servisi çok iyidir ve 3 yıl garanti sunuyor.

  • Filtre @kahve

   Bütçe max 20 bin tl. Amblight almayı çok istiyorum ama o kadar para vermem çok zor. Farklı marka alsam amblıght sıkıntı. (youtube ve netflix vb. uygulamalarda çalışmıyor amblıght.) Qled de sanırım ekran yanığı varmış. Maalesef tek çare philips gibi duruyor şimdilik. İndirim kovalamak son çare gibi.

  • Cihat @cihat

   @kahve qled'de ekran yanığı olmuyor, oled'de ekran yanığı olur.

Arkadaş piyasada 75 inç philips amblight tv satan yer yok çıldırıcam. Amazon aylar önce satıyordu şimdi satmıyor. Var mı bildiğiniz güvenilir satıcı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İki tane aldık bakalım kalitesini merak ettim. Evde ve arabada powerbank vardı bunu da çantaya aldım. İçinde LG'nin pilleri mevcutmuş. Kredi kartı boyutunda tam cebe atmalık.

Ravpower RP-PB194 10000mAh 18W Tasinabilir Sarj Cihazi (Powerbank)| ITOPYA.COM

Ravpower RP-PB194 10000mAh 18W Tasinabilir Sarj Cihazi (Powerbank) en iyi fiyat ve ödeme seçenekleri ile RP-PB194 ITOPYA.COM'da seni bekliyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap