Full performans çalışırken patronların/müdürlerin senin hakkında performansı düşük demesi, ''aslında sen çok çalışıyorsun biz sana göre bir şirket değiliz maaşını karşılayamayız'' demenin bir diğer yolu bence.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • arandur @arandur

    Olabilir. Ama full performans çalışan kişi beceriksiz veya amacın dışına çıkmış da olabilir.

  • AB9 @sqn

    2 sene boyunca beni full time müşteriye faturalayan ve müşterinin de memnun olduğu şirketim performans görüşmesinde hedef olarak "happy hourlara katılmak" diye saçmalayınca şirketten ayrılıp kendi şirketimi kurdum. ülkenin seviyesi ne ki patronun/müdürün seviyesi ne olsun? ülkede hangi şirketin yönetim kitapçığı var misal? hangi yönetici nerede ne yapması gerektiğinin eğitimini almış? patronu zaten geçiyorum, zamanında suyun başını tutmuş ya da birinden kalmış, o da düşe kalka yönetiyor işte.

  • turker @turker

    performans ölçülebilir birşey. ölçüm yapılmıyorsa çok da takılmaya gerek yok.

Yıllar sonra Aliexpress'den ilk defa alışveriş yaptım. Daha önce aynı hesaptan alışveriş yapınca TC sormuştu. Şimdi sormadı. Gümrükte sıkıntı çıkar mı? Uygulamanın altını üstünü getirdim kayıtlı TC kimlik numaramı göremedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Modemin içindeki hazır reklam engelleyiciler ne kadar güvenilir? Tüm ağı görebiliyorlar mı? Örneğin Keenetic routerların içinde gelen AdGuard DNS.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Philips Android Tv'lerde telefonunun ekranını nasıl paylaşırım? Samsung M51 kullanıcısıyım. Bir türlü TV'yi bulmuyor telefon.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fotoğraf arşivimi yedeklemek için alayım diyorum başıma bir şey gelir mi? Pc ye takmak istemiyorum m2 kutusu ile kullanmak istiyorum .

https://bilendenal.com/Samsung-980-500GB-PCIe-Gen-3-x4-M.2-NVMe-3100-2600MB-s-22x80mm-SSD-MZ-V8V500BW.html

Samsung 980 500GB PCIe Gen 3 x4 M.2 NVMe 3100-2600MB/s 22x80mm SSD -...

MZ-V8V500BW Samsung 980 500GB PCIe Gen 3 x4 M.2 NVMe 3100-2600MB/s 22x80mm SSD Bilendenal.com dan sisteminize uyumlu ürünü, uygun fiyatla şimdi alın!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15

Quartz bir saatin tarihi 2-3 ayda bir geri kalıyor. Bunun sebebi pil olabilir mi? Ama saat hiç geri kalmıyor. Ne varsa tarihte var. Marka Casio EFR-S107D

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Redmi Buds 4'ü dünden beri kullanıyorum. Toplu taşımada gerçekten ANC şartmış onu anladım. İlk defa ANC deneyimim oldu gayet başarılı. Ama nedense bu zamana kadar kullandığım kulaklıkların, ya son ses seviyesi düşük yada benim kulaklar ağır işitmeye başladı artık. Neyse son ses dinlemeye devam. EYT bekleyen günde 2 paket s*gara bitiren çalışma arkadaşımın sanki son nefesini veriyormuş gibi nefes almalarını duymayacağım için bugün ofise mutlu girdim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. Bu ölçülerde 3D printer(abs filament) ile bu üründen bastırtmak istiyorum. 100 adet gibi düşünüyorum öncelikle. Bana maliyeti ne olur? Hiç farklı yerlere bakmadım buradan bu işi yapan vardır diye sormak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Pederin 12 yıllık televizyonu bozuldu. 65 inç tv önerebilir misiniz? Smart değil de android olması ve minimum olması şartıyla. Öyle aman aman özelliğe ihtiyaç yok. Piyasada 7 ile 12 bin arası değişiyor. Karar veremedim. Bütçe max 11-12 bin TL.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 25
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 24