Babamların Didim'deki sitenin dışında fiber çalışması vardı, şimdi de kapıya şu kablo gelmiş. Belli bir abone sayısı olmadan apartmana kutu koyulmuyor falan deniyordu ama kutu olmasa buraya kadar hat çekmezlerdi diye düşünüyorum. Artık fiber internet bağlantısı hazır diyebilir miyiz 🤔

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Death Stranding güzel oyun ya. Evet hype'ı karşılayamayıp beklentilerin altında kaldı ama kesinlikle eleştirildiği kadar kötü değil. Henüz Bölüm 3'e geldim, eksikleri var mesela geri kalan kısma göre combat basit kalmış (şimdilik). Yine de ulvi bir amaçla insanlığı birbirine bağlama fikri ve bunun oyuna yansıtılma şekli hoş. Akşamları 1-2 saat dünyanın dertlerinden uzaklaşmak için sakin sakin kargo teslimatı yapmak gayet keyifli 🙂

Ek: Ayrıca oyunun soundtrack'i çok iyi. İleride gelecek mi o özellik bilmiyorum ama kargo taşıma esnasında da müzik çalara erişip istediğimiz parçayı açabilsek harika olurdu.

#DeathStranding #HideoKojima #Oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • sawgent @sawgent

  Yan görevler çok sıkıcı oluyor birkaç saat sonra. Her teslimatta aynı diyaloglar bıktırıyor ve hepsini tek tek geçmek gerekiyor. Bırakayım dönüp gideyim. Her seferinde seni takdir ediyoruz, hadi oğlum, yürü oğlum, yaparsın sen vs vs bayıyor. Komple iptal seçeneği koysalar iyi olurdu.

  Ben önce yolları tamamladım. Ara ara ana görevde ilerledim. Kayma halatı açılınca da onun ağını kurdum her yere. Sonra zaten yağ gibi akıyor teslimatlar. O aşamada da kayma halatlarının her birinde tek tek durmadan hedef belirleyip doğrudan oraya kendi gitseydi süper olurdu.

 • SeMMiH @semmih

  Dünyanın dertlerinden uzaklaşmak için kargo simülasyonu oynadığınıza göre çok zor bir hayatınız olmalı 😂😂😂 Şaka bir yana eğer tamamını pandadan izlememiş olsaydım benim de kesinlikle alacağım oyunlardan biri olurdu. İlk 2-3 saat çile sonra motor açılınca eğlencesi başlıyor. İyi oyunlar.

Pek sanmıyorum ama bu fiyata bundan daha iyi laptop var mı? Mağazada stok varmış, bir tanıdığım evde çocuklara ders ve internet kullanımı amaçlı olarak alacak.

#TeknoTavsiye

https://m.turkcell.com.tr/cihazlar/tabletler/casper-nirvana-c350-5005-4c00e

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlk kez ikinci el araç alacağım. Muhtemelen farklı şehirden olacak. Aracı önce ekspertize sokmayı ve denildiği gibi çıkarsa Vakıfbank'ın Güvenli Araç Satış Sistemi'ni kullanarak noterde işlemleri halletmeyi düşünüyorum. Ayrıca plaka değişikliğini belirtip bağlı bulunduğumuz trafik şubede sigorta vs işlemlerini tamamlıyormuşuz diye anladım. Dikkat edilmesi gereken başka bir detay, yanımda bulunması gereken bir belge var mı?

#OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10
 • zatisahaneleri @zatisahaneleri

  Satan kişinin tanıdığı yerde ekspertiz yaptırmayın. Mümkünse ekspertiz yapılacak yeri önceden araştırıp belirleyin.

 • Print My Job Anyway @type_writer

  Satış aşaması kısmı dışında kazalı alacaksan kazalı halinin görüntüsünü iste.
  Kaputu, tavanı, bagajı hasarlı araçlardan uzak dur.
  Ön ve arka tampon (bazı araçlarda ön çamurluklar) plastik olduğu için kayıtlarda çıkmayacağını ve bir çok eksperin bakmayacağını bil.
  Kurumsal bir ekspere götür. Eksperden tasarruf etme. Eksper iyileştikçe bulabilecekleri gizli hasar sayısı artar. Ayrıca bir çok eksper satıcı ile anlaşıp araba iyiymiş gibi gösterebiliyor. O yüzden eksperi sen seç.
  Aracın çarpma dışında su altında kalma gibi hasarları olabileceğini unutma.
  Her hasarın kayıtlarda çıkmayacağını unutma.
  Şasisi hasar almış araçlardan uzak dur.
  Mümkünse hafif hasar almış araçları tercih et ki daha uygun fiyata alasın.
  DSG'den uzak dur.
  Yıllık 15.000 km'den fazla kullanılmış araçlara bakma.
  Mümkünse 140.000 km üstü hatta iyice mümkünse 100.000 km üstü araba alma.
  ...

 • totsu @totsu

  ekspertiz mutlaka yaptırın, sonra sanayiye gidip motoruna ayrıca baktırın lifte kaldırtın aracı. daha önce yapılan işçiliklere bakın örneğin elektirk kablosu çekilmiştir, çok kötüdür bunlara dikkat edin.

 • Özgür @ozgurr

  Km sorgulama ve hasar kaydı sorgulama yapmayı unutmayın.

Anıl paylaştı.

Yakın zamanda W10 lisans alan var mı? Laptop freedos gelecek. Eskiden üniyle hallediyordum. N11, GG gibi sitelerden almaya devam sanırım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iPad'de herhangi bir tuşa basmadan sadece parmak izi okutarak ekranı açma imkanı yok mu 😐 Öyle bir ayar buldum sanıyordum ama ana ekran düğmesine basmayı gerektirmese bile önce üstteki tuşa basıp ekranı uyandırmak gerekiyor. Android telefonların tabletlerin tamamında standart bu, ios'ta yoksa ilk hayal kırıklığım olacak...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 16

iPad Air 3 için stant olarak da kullanılabilen kılıf tavsiyesi olan var mı? Önceki cihazlardan alışkanlık olduğu için Spigen baktım ama piyasada yok sanırım. Yurtdışından gelmesini beklemek istemediğim için Aliexpress vs de devre dışı. Kendi orijinal Smart Cover'ı mantıklı seçenek gibi. Onu mu alayım ne dersiniz?

#iPad #ipadAir3 #Tablet

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Burda n'oluyo???
#kediseyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap