Samsung Galaxy S20 FE telefonumda fotoğraftaki sorun var. Sadece böyle gri tonlu yerlerde ekranın sol kısmında göze çarpıyor. Alalı henüz 10 gün oldu. Cayma hakkımdan yararlanmak istesem bir sıkıntı çıkarmazlar (Hepsiburada) diye umuyorum. İade talebinde sorundan bahsedeyim mi, yoksa hiçbir şey yazmadan mı göndereyim? Servise de gönderebilirim ama tadımı kaçırdı bir kere.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Laptop macun yenilemesi yapayım diye ilk kez açtım da, GPU üzerindeki siyah bant kısmı gerekli bir şey mi? Etrafa macun bulaşmasın diye yapılmış gibi geldi ama.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Kulaklığın sağ tarafı bozuldu ses vermiyor. Tamir olur mu bilemediğim/anlamadığım için yeni bir tane alacağım. Kullandığım model Anker Soundcore Spirit piyasada yok artık. Bu tarz boyundan askılı tavsiye ettiğiniz bir kulaklık var mı? Bütçe 500 civarı, kullanım amacı genelde podcast ve video, biraz da müzik.

#KulaklıkTavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yalatan Kadın Şortu, Yaz Sporları, Kısa Pantolon, Koşu, Yoga :...

Yalatan Kadın Şortu, Yaz Sporları, Kısa Pantolon, Koşu, Yoga : Amazon.com.tr: Moda
BeğenFavori PaylaşYorum yap

GTA V son nesil güncellemesi ön siparişe açılmış. En azından PS5'te açılmış, Xbox'ta bulamadım 🙂 PS5 üzerinden sayfaya girince 109,75 TL fiyat karşılığında alınabiliyor.

İlk çıktığı zaman bilgisayarımın gücü yetmediği için 20FPS ile oynayıp bitirmiştim. Sonra da hiç bulaşmadım online falan. Şimdi fiyatı uygun geldiği için aldım güncellemeyi, 15 Mart'ta açılınca tekrar bitireceğim.

#GTAV #PS5 #XBOXSeriesX

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

https://www.nytimes.com/games/wordle/index.html
Wordle 262 6/6

⬛⬛🟨⬛⬛
⬛⬛🟩🟨🟩
🟩⬛🟩⬛🟩
🟩⬛🟩⬛🟩
🟩⬛🟩🟩🟩
🟩🟩🟩🟩🟩

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Müthiş değil mi ya keşke böyle yapsaydın abi karakteri 😀 @ugury

https://twitter.com/Multiplayer_TV/status/1500517030562349062

BeğenFavori PaylaşYorum yap