Birkaç gündür oynuyorum, 25 saati devirdim sanırım. Net bir şekilde Assassins Creed Odyssey soslu Zelda çakması ama çok keyifli. Yunan mitolojisini konu alan hikayesi fena değil, haritası epey büyük ve yapılacak aktiviteler yeterli sayıda. Bulmacaları ayarında hatta şimdilik biraz kolaya yakın denebilir. Switch'te performans sıkıntıları var, geçen hafta gelen güncelleme ile biraz daha toparlamış olsa da düşük grafiklere rağmen FPS dalgalanmaları hissediliyor.

#Oyun #ImmortalsFenyxRising

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, en fazla 6-7 bin lira civarına alınabilecek bir laptop öneriniz var mı? Gazeteci bir arkadaşa alınacak, genel kullanım amaçlı. Biraz Photoshop ve Premiere kullanımı olur ama oyun çok az.

#LaptopTavsiyesi #TeknoTavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turuncu sitedeki PS hesap satış konusunda dolandırıcılar kol geziyor. Her gün birilerinin mağduriyetine dair mesaj görüyorum. Hayır işin saçma kısmı, dolandıran kişiler birkaç mesajı olan referansı olmayan yeni üyeler. Yani herkesin boşluğuna denk gelebilir internet ortamında kimseye güvenemezsin ama bunlar da bas bas bağırıyor. Nasıl gidip paraları kaptırıyorlar aklım almıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vodafone'un reklam mesajı izinlerini İYS'den iptal ettim diye hatırlıyordum. Birkaç hafta önce SMS geldi, tekrar oradaki linke tıklayıp kendimi listeden çıkardım. Çıkardığıma da eminim çünkü doğrulama kodu vs istiyor. Bunlara rağmen dün yine reklam geldi, yine tıkladım doğrulama ile çıktım listeden. Böyle devam edecekse işimiz var.

#Vodafone #spam #spamsms

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çölde bir vaha gibi, kutupta yaz gibi...

#kitap #LP #Goodreads

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Android güncellemesinden mi YouTube apk güncellemesinden mi emin değilim ama ekran çözünürlüğü 720p olan telefonda kalite ayarı olarak 1080p 1440p gibi çözünürlükler de çıkıyor artık. Mesela Kafeinsiz'in son gündem videosunda 1440p seçtiriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#kediseyir #caturday

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ekran klavyesi kullanırız ya sen yat...

#kediseyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap