Hiç spor gecmisi olmayan ben, koşuya çıkayım diyorum ama gerçekten kötüyüm. Azıcık kosunca nefes nefese kalıp yürümeye başlıyorum. Bakalım bugün ara ara koşup yürüdüm. Dönüşümde ise denizde ferahladim.

Ne kadar devam edebileceğim bakalım.

Edit; günlük 10 bin adım hedefim var. Her gün hedefime ulaşamıyorum ama mümkün olduğunca yaklaşıp haftanın bir kaç günü da 20 bin adima yakın yürüyüş yapıyorum. Bunun büyük kısmı tempolu yürüyüş oluyor. Aylık adım ortalamam ise 9 bin ile 11 bin arasında bu aralar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 20

Hatalı park cezası hemen e devlet e düşer mi ?
Muhtemelen biraz önce ceza yedim ve çekici gelmeden aracı aldım. 100 metre ilerlemeden önümden 3 tane çekici geldi 😁.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi mi band 5 çıkmış Çinli web sitelerinde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elektrikli diş fırçası hakkında ne düşünüyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18
 • Murat Şentürk @senturkmurat1999

  Bir dönem kullandım. Alabiliyorsanız pil durumu gösteren bir model almanız daha iyi olabilir sizin için. Ben şarjını takip etmekten bıktım ve manuele döndüm. Sitede incelemem var.

 • Burhan @epsilon

  En son aldığım fırça yumuşak ve çok iyi temizleyemediğimi gördüm. Ucuz sert fırçalar daha temiz yapıyodu. Elektrikli olanı ben de denemek için almak istiyorum.

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Diş hekimliği öğrencisi olarak söyleyim gerek yok sonuçta pahalı ve bozulabilecek bir şey ama asla olmasın çok kötüdür dişinizi mahveder vs. de diyemem. Titreştirerek çalışanları var onları normal fırça kullanır gibi diş etinden dişin ısırdığımız yerine doğru yaparsak güzel bir temizlik sağlayabileceğini düşünüyorum.

  Ama bunu aynı oyuncu faresi gibi düşünebiliriz. Nasıl ki biz güzel oynamıyorken oyuncu faresinin tek başına yapabileceği bir şey yoksa biz düzgün fırçalamıyorsak da elektrikli diş fırçasının yapabileceği bir şey yok. Fakat zaten düzgün fırçalama alışkanlığımız varsa bir konfor katabilir. Ben tercih etmiyorum ama.

 • güray @gurayd

  Yakın bir zamanda indirimli olduğu için alıp bir denedim. Kendi kişisel tecrübem, çok memnun kaldım. Manuel diş fırçasından çok daha iyi temizliyor. Bu saatten sonra normal diş fırçasına pek dönmem. Boşu boşuna efor sarfediyormuşum

Bu ürünü 2 ay önce falan almıştım. Ümidi kestim ama bugün geldi.

TV de çıkan sesi Bluetooth kulaklık ile dinlemek için almıştım. Hemen kullanmaya başladım. Tek sıkıntı şarj da iken dipses geliyor. Iyi yanı ise seste gecikme yok.

Bu cihaz kargoda kayboldu diye daha iyisini satın almıştım. 2 gün önce 😁 İnşallah gelecek olan üründe dip ses olmaz

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Birileri hotmail hesabimin şifresini sifirlamaya çalışıyor.

Günlerdir kurtarma hesabına şifre sıfırlama maili geliyor. Hotmail hesabımda 2 aşamalı doğrulama mevcut ve telefondaki uygulama onayı ile giriş yapılıyor. Bunun dışında yapılabilecek bir önlem var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Faruk AKKAYA @faruk

  Aynısı benim de başıma geldi. Hotmail hesabımı son 5-6 aydır hiçbir yerde kullanmamıştım. Geçen hafta amazondan alışveriş yapmak için hotmail hesabımla üye oldum. Sonrasında bu sıfırlama mailini ben de aldım. İlişkisi var mıdır bilmiyorum ama durum bu şekilde gelişince insan düşünmeden edemiyor.

https://youtu.be/kR2YzN0keh0

#araçiçikamera
Bugün yolda giderken adalatin hemen yerine geldiğine şahit oldum.

Yolda giderken sürekli makas atarak ilerleyen Fiat egea hemen ileride trafik polisine denk geldi ve durdurup ceza yazdılar 😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Mi9t kullanıyorum ve çok ilginç bir sorun ile karşılaşıyorum.

Cihazda yüklü uygulamaların yerleri bazen değişiyor. Uygulama simgesi yer degistiriyor. Bazen rastgele bir uygulama en sona veya farklı bir pencereye gidiyor.

Bugün ise uygulamanin birisi komple yerinden gitmiş ama hiç bir yerde yok fakat uygulama yüklü. Yüklü uygulamalar arasında var. Google play uzerinden bakıyorum yüklü gözüküyor.

Ayarlardan gizli uygulamalara baktım. Gizlenmiş uygulama yok. Yine de bahsettiğim uygulamayı gizleyip yeniden açtım ve uygulama geri geldi.

Cihazda ghosting falan mı var acaba ? Cihaz şarjda idi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap