Düz taban olan var mi aranızda ?

Son 2-3 aydır sol ayağımda agri var. Bugün düz taban olduğunu öğrendim. Ark destekli tabanlık önerdi ve bende n11 üzerinden 2 farklı çeşit aldım. Hangisi hoşuma gider ise ondan birkaç adet alırım.

Siz ne kullanıyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • Cumburlop @cumburlop

  Düz taban çok kötü yahu ne koşuluyor ne de yürülüyor. En ufak çakıl parçasında bile ayağına bıçak saplanmış gibi acıyor.

 • 3.141 @pi

  Arkadaşım düz taban, kendisini Skechers markası ile tanıştırdığımdan beri marka ayakkabı almıyor. Bir kaç senedir kullanıyor ve çok memnun.

 • ilker @gilker

  ben aliexpress ten aldığım tabanlığı kullanıyorum sert olanları tercih ediyorum. tabanım tamamen düz ama çok eksikliğini hissetmiyorum özellikle tabanlıkla kullanınca.

 • filarmonik @filarmonik

  Fiyatını bilemiyorum ancak bu iş için özel yapılan tabanliklar var. Tarayıcı benzeri bir cihaza basıyorsunuz, sizin ayağınıza uygun bir tabanlik profili cikariyorlar. Ben yurtdışında yaptırdım bunu ama Türkiye'de de kesin vardır. Ben rahat ettim, tavsiye ederim. Her tabanlik size uygun olmayabilir ondan bu çözüm en makul olan bence.
  Hamiş: bu dediğim tabanliklari medikal malzeme satan yerlere sorun, nerede bulacağınız yazmamışim.

3-4 saatlik araçla yolculuk sonrasında 10.000 adıma yakın sayım yapıyor mi band 3

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

Kablosuz kulaklık kullanıcıları, sizler sokakta kulaklık ile gezerken mobese kameraları yanından geçerken kulaklık bağlantısı kopuyor veya müzik kesiliyor mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 21

Is yerinde gmail kullanıyoruz ve kendim mail takibi yapabilmek için bir kaç düzenleme yapmaya çalışıyorum.

Resimde kırmızı ile belirtilen alanda yıldizlı ve önemli diye etiket var. bu etiketleri çoğalmak mümkün mü ? oraya buton eklemek istiyorum. Örneğin bir kare ekleyip bu kareyi beklemede diye bir etikete bağlamak istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sindirime yardımcı olsun diye kuru kayısı yiyorum sürekli fakat bunun besin değerleri ne kadar kötü etkiler kilo vermeyi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçtiğimiz günlerde hepsi burada.com üzerinden elektrikli çaydanlık toplamda 201.66 tl ödeme yaptım. 1 haftada gönderilmeyince iptalini istedim.
Bana 200 tl ödeme yapıldı. Geri kalan tutar ise taksitle aldığım icin vade farkı idi. Benim elime bile geçmeyen ürünün vade farkını neden ben ödüyorum ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

El ve ayağımda damarlar belirginleşti.
Sporcu değilim. Göğüs ve göbekte yağ var. Geri yerlerde cok inceldim.

Son 1 aydır herturlu kötü yiyecek alışkanlığından iyice uzaklaştım.

Kilo da veriyorum ama yağ oranım dengesiz de olsa azalıyor ve damarlarım belirginleşti.
Yakında bir hastaneye gitmeyi düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11