#OtoSeyir
Dün ilk defa golf ile uzun yola çıktım. Bodrum dan Fethiye’ye gittim. Sollamalar haricinde 100-120 bandında gittim. Klima sürekli 24 derece ayarlı otomatikte.
1.4 TSİ act 140 bg motor var. Ortalama tüketim 6.0 fakat öncesinde az biraz şehir içinde dolaşmıştım. Yanı yaklaşık 5.8 falan yakmıştır.

Yollar düz değil. Sürekli inişli çıkışlı bunun da etkisi var tabiki ama milletin de dediği gibi TSİ 5 litre yakmıyor.
Zaten en basında 6 litre hesap ederek almıştım dediğim gibi de çıkıyor.

Biraz daha uğraşılsa 5 litre ve civarı yakabilir ama o kadar kasmaya gerek yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 22

Golf 2013 şoför kapısının yanındaki b sütunun iç tarafında emniyet kemerinin olduğu yerdeki bu buton ne ise yarıyor bilen var mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Noter de araç satışı esnasında plaka değişikliği istediğim de plaka hemen değişmek zorunda mi yoksa belli bir sürem var mi ?
Plaka değişikliği istediğimde sigortayi hemen yapabilir miyim ?

Yeni değişiklik sonrasında eski sigorta hemen iptal oluyor galiba

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

İos 13 ile beraber uygulama silmek artık tek tuşla değil.
Anladığım kadarı ile 3D Touch artık kaldırılmış. Uygulamalara uzun süreli dokunmak 3D Touch gibi çalışıyor ama öyle değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Microsoft gamepass a üye oldum ve 2 oyun indirmeye çalışıyorum. İnsani kanser ediyor. Oyunlar doğru dürüst inmiyor. Baştan başlıyor, yavaş indiriyor. Kuyruğa aldığım oyuna ne oldu belli değil. Listede çıkmıyor vs vs

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uzun zamandır iPhone 7 yı son guncel sürüme yükseltmiyordum. 12.1.4 falan yüklüydü. Sorunsuz çalışmaktaydı. iOS 13 çıkmadan evvel sön sürüme geceyim dedim.

Bildiğimiz telefonu yavaşlatmışlar.
Safari sekmeleri sürekli yükler hale gelmiş. Arka arkaya sekme açtığımızda eskiden yükler ve hazır beklerdi. Şimdi ise o sekmeye geçinceye kadar yüklemiyor. Şarjı daha az gitmeye başladı.
Ufak tefek takılmalar oluşuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

#OtoSeyir
Dün itibari ile golf e geçtim. Araçta kışlık lastik var bodrum gibi bir yerde. İlk kalkışlarda vs patinaja düşebiliyor. Önümüzdeki yaza yaz lastiklerine geçmeyi düşünüyorum. Lastikciler takasa falan girer mi acaba. Buralarda kıs lastiğine ihtiyaç yok.

Aracın uzerinde 17 inç Michelin baya pahalı bir lastiği var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9
 • Mert Ahmet Altıparmak @m-ahmet

  hayırlı olsun aracınız, letgo üzerinden falan satabilirsiniz lastikleri o yerlerde hızlı gidiyor 🙂 bence en kısa süre içerisinde satın güzel mevsimine uygun bir takım lastik alın

 • Orcun @orcun

  Lastikçi takas ederde sattığını da katmerli satıyor falan değmeyebilir. Ha şöyle olur internetten araştır, benim arabaya normalde 350'e anca tek teker bulabiliyordum en son işte baktım gittigidiyordu 250 liraya 2019 üretimli buldum hemen yapıştım. Continental alacaktım 350 lere dayanmış vazgeçtim bridgestone aldım. Kışlık lastiği zaten yazlık alınca çıkartacaklar tut elinde onları resimle diş derinliği vs vs kendin internetten sat. Öbür türlü lastikçi öldürecek birde katmerliden sayacak.

 • Akhenaton @akhenaton

  7 ci yılına girecek dsg,tam patlama zamanı

 • SMT @smt

  Aracımda continental contiecocontact yaz lastikleri kullanıyorum.Kuru zemin performansı iyi ama ıslak zeminde tutunması zor oluyor.En ufak su birikiisinde bile kayıyor.Lastik alırken 4 mevsim tercihiniz olsun yağışlı havalarda yaz lastiğine göre daha iyi tutuş sağlar en azından.

Yeni gümrük vergileri ile yurtdışı alışverişleri kestiniz mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 22

Gri renkli iPhone 7 kullanan var mi ?
Benim iPhone ilk senesinden arka tarafındaki boya çatladı. Kenarlarındaki boyalar hep çatlak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

[TRY86.82 50% OFF]Mi Backpack Classic Business Backpacks 17L Capacity Students Laptop Bag Men Women Bags For 15-inch Laptop Laptops & Accessories from Computer & Networking on banggood.com https://banggood.app.link/511iTXXiTZ

[TRY1,737.42 17% OFF]Xiaomi FIMI A3 5.8G 1KM FPV With 2-axis Gimbal 1080P Camera GPS RC Drone Quadcopter RTF RC Drones from Toys Hobbies and Robot on banggood.com https://banggood.app.link/STLdcJ0iTZ

Bir adet dron 1 adet çanta aldım.
Banggood da gümrük ücreti çıkar ise ödeme yapıyormuş. Bunu da denemiş olacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap