Amazon prime video Chromecast ile çalışmıyor.
Videoyu telefondan açıyorum. 3-5 dik oynuyor ama bir anda kapanıyor , telefondan uygulama arka planda sonlanması diye ayar yaptım ama yinede TV de oynamıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

2 gün önce Mondial revival 50 cc motor aldım. Amaç, şehir içinde araç kullanmamak ve araba yürütme maliyetini düşürmek , trafikten kaçmak ve park sorununu çözmek.

2900 km de aldım ve şimdilik tek sorun motor soğuk iken rölanti de stop ediyor. Isınınca da zaman zaman stop ediyordu ama rölanti devrini azıcık arttırdık şimdilik sıcak iken stop etmiyor.

Önümüzdeki günlerde motora bakım yaptırıyorum. 1 ay önce yapılmış ama ben kendim yaptırmak istiyorum. Bu bakimda kayış, benzin hortumu ve yağ değiştirmeyi düşünüyorum. Sağda solda en çok okuduğum yorumlar bunlar üzerine idi.

Başka tavsiye var ise onları da yaptırayım.

Depoyu 30 liraya doldurdum ve henüz ne kadar yol yapıyor bilmiyorum. Şimdilik 73 km yaptım ama gösterge pek güvenilir değildir.

5500 liraya aldım adres bodrum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 24

Bugün teslim aldım. Oldukça başarılı telefon görüşmesi.
Apple airpods bundan daha iyi elbette ama bununda ses kalitesi çok iyi, beni oldukça şaşırttı.
Xiaomi telefonunuz varsa Apple kualkligi gibi çalışıyor. Kulaklık kapağını açınca bağlanıyor ve şarj durumunu gösteriyor veya kulaktan çıkartınca müzik duruyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kulaklık aldım Hepsiburada üzerinden ama aynı kulaklık başka platform da daha ucuz, sahte falan mı yoksa bizi mi silkeliyorlar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Mi9t de MIUI 10 geri döndüm ama YouTube vanced yükleyemiyorum. Eu rom kullanıyorum ve bunda MIUI optimizasyonu kapa butonu yok. Bu ayarı kapamadan da yüklenmiyor. Nasıl çözebiliriz ? Biraz araştırdım ama doğru dürüst sonuç bile yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mi9t de eurom 11 yüklü ve MIUI 10 versiyonuna nasıl dusebilirim ? Bilgisayar kullanmadan ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aylar sonra ilk defa film izlemek için sinemaya geldim.
Çok ilginç ki Cinemaximum filme zam yapmamış. 2d altyazılı tenet izliyorum 15 lira verdim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap