Uzun zamandır iOS kullanıyorum ama halen kişileri sim karta taşımak veya farklı platformlara kişileri taşımak konusunda sorun yaşıyorum.

Bu kadar zor olmamalı bu is. Android de bilgisayar kullanmadan sadece telefon ile herseyi yapabilirsen iOS ta bir şeylerin etrafından dolaşıyoruz sürekli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeniden raspberry pi aldım. Eski raspberry pi 2 ben askerde iken bozulmuş.
bu defa pi 3 aldım. 150 lira ve 2. el.
yine torrent ve media player için kullanmayı düşünüyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

bu aralar van life ve tiny houses olayına takılmış durumundayım. millet harika işler ortaya koymuş. ufacık alanlara neler neler sığdırmışlar. aynı zamanda mobiliteden ödün vermiyorlar. Böyle bir hayat kurmak isterdim.
türkiyede böyle bir kulturun olmamasi gerçekten kötü 🙁

This School Bus Conversion Becomes His Transforming Travel Home (Sleeps Six)

Michael Fuehrer's gorgeous school bus conversion ("Navigation Nowhere") was built for community and travel. This Tiny House sleeps six, includes a rooftop de...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 16

İşyerinde 1 tane cillop gibi iPad 1 buldum 🙂

iOS 5.1.1 var. Bu arayüzü özlemişim. Çok güzel bence.
Tabi cihaz ne kadar güzel olsa da güncel olmadığı icin internete gezinmek büyük sorun.
Kutusu vs herseyi duruyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İlk defa bilgisayarimin acamadigi bir codec ile karşılaştım. HEVC formatı, bakalım tüm player lari güncelliyorum. Windows film oynatıcısı ise 3 lira verirsen oynatırım diyor. Açmaya çalıştığım yaklaşık 60 GBlik bir film.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 26

Bu makine nasıl sizce ?
Mantıklı geldi bana. Fiyat 289 lira

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

assassin's creed odyssey 960m ile eski bir nvdia sürücüsü kullanarak oynamaya çalıştım ama olmadı. Sürücüyü muhtemelen 6 ay önce falan guncellemistim. Oyun fena kastı. Driver guncellenince hiç bir sorun kalmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ucuza kahve yapıp içmek istesem bunu nasıl ve hangi aletleri kullanarak yapabilirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 22

Dell 7566 modelini kullanıyorum. Bilgisayarimda 2 hoparlör ve 1 subwoofer var. Kendi ses yazılımı çalıştığı sürece bilgisayardan Harika bir ses çıkıyor.

Netflix uygulaması ile dizi film izleyince ses seviyesi ve kalitesi çok artıyor. Bir başkası sesin bu bilgisayardan çıktığına inanamıyor 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • UnicornKnight @unicornknight

  kuvvetle muhtemel üretici tarafından özelleştirilmiş sürücü faktöründen kaynaklanan bir fark olsa gerek.

  ben de desktop tarafında Asus z170 Pro Gaming anakartla bütünleşik ALC1150'yi Asus'un kendi web sitesinde sunduğu ve esasında bir hayli eski tarihli/güncellenmemiş sürücü & yazılım paketiyle kullandığımda muazzam bir ses yüksekliği, doygunluğu ve kalite sunuyor. gel gelelim bir iki defa Realtek'in web sitesi üzerinden güncel sürücüleri çekip kurma girişimimde hem sesin yüksekliği, doygunluğu hem de tizinden basına değin insanı irrite eden bir kalite kaybı gerçekleşmişti, son downgrade'imin ardından uzunca bir süredir tekrar böyle bir girişimde bulunmadım ve gerek de duymuyorum.

 • Erman @ermanyurdakann

  Dell ses konusunda hep iyi idi, yıllar önce ilk Inspiron modellerinde de ses o zamanın diğer dizüstü bilgisayarlarına göre daha kaliteli ve daha yüksekti. O dönem arkadaşlarımın laptoplarından bozuk radyo gibi ses gelirken benim Dell sanki masaüstü hoparlör takılmış gibi ses verirdi.

 • Arda Zeytin @ardazeytin

  Bende de bir önceki modeli 7559 var. Aynı düzen ile muadillerine göre çok çok daha iyi ses veriyor. Hatta kendinden pahalı bir çok notebook'dan bile daha iyi. Çoğu marka hala sadece çift hoparlörü abuk subuk yerlere koyup geçiyor. Dell hem ekstra subwoofer kouyuyor hem de düzgün yerlere yerleştiriyor.

Bu ayki turknet faturam geldi.
ayrıca bu ay ben hattımı taşıdım. Taşıma ücreti 10 lira ve bu faturama yansımış ama neredeyse 10 lira da hat taşıma indirimi yapılmış. Daha önce karşılaşan oldu mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap