Troll 🙂
#komik #bios

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyir'de reklamları engellemiyorum ama şu en üstteki reklam sayfalarda geç yükleniyor ve yazı kısmı aşağıya düşüyor. Çok sinir bozucu.

#TeknoSeyir @hkellecioglu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Master @master

  Site kardeşimin bile olsa adblock açarım. Bu sitedeki reklamlardan virüslü dosya bile indi zamanında.

  Size de 7/24 adblock açmanızı öneririm.

  • alaria @alaria

   Yararlandığım sitelerde reklamlar aşırı değilse engellemiyorum ben genelde. Sadece şu üstteki reklamı engellemin yolu olsa çok iyi olurdu.

  • Master @master

   @alaria anlatmak istediğim konu siz şu an siteye güvenip destek vermek istiyor olabilirsiniz ama reklamlar çoğu zaman siteden bağımsız oluyor. O yüzden reklamlara güvenmemeniz gerektiğini söylüyorum. Yanlışlıkla tıklanan kötü niyetli bir bağlantı size ne tür zararlar verebilir tahmin edemezsiniz.

   Mesela MG normalde siyasi reklam çıkmaması lazım diyor ama çıkabiliyor. Siteye güvenmek benim için reklamları açmaya yeterli değil.

 • Rasko @rasko

  Opera'nın içinde gelen reklam engelleyici tertemiz ediyor. Piyasadaki reklam engelleyicilere güvenmeyin zira bir kısmı Google reklamlarına izin veriyor. Siteye destek vermek isteyen de arada bir açıp tıklasın veya plus alsın.

İki dizi tavsiyem var. Son zamanlarda izleyecek dizi bulamama sorunu yaşıyordum ama bu iki dizi ilaç gibi geldi. Eğer siz de benim gibi gizem dolu senaryoları seviyorsanız siz de beğenirsiniz.

1- Manifest
Konusu: 828 no'lu Montego Air uçağı, havadaki hafif tirbülansın ardından olağan bir şekilde piste iner. Fakat bu sırada dünyada 5 yılı aşkın süre geçmiştir. Uçağın kayıp, 191 yolcunun ise öldüğü sanılmıştır. Değişen hayatlarına dönmeye çalışan yolcular aynı zamanda gizemli bir gücün sırrını çözmek zorundadır.

2- Inside No 9
Her bölümü kısa film tadında yaratıcı hikayeler ve şaşırtan sonlarıyla müthiş bir İngiliz dizisi. Her bölümde komedi, gerilim, gizem hepsi bir arada.

#DiziTavsiyesi #dizi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anthem'deki acayiplikler bitmiyor. Şimdi de oyundaki silahların verdiği hasar değerlerinin manasız olduğu ortaya çıkmış.

Örneğin LVL1 silahın bir mermisi 286, LVL45 bir silahın mermisi 1184 hasar veriyor gözüküyor, siz de LVL45 silah daha iyi sanıyorsunuz ki zaten normalde de böyle olmalı ama aslında tam tersiymiş.

LVL1 silah ile düşmanı 4 vuruşta öldürürken, LVL45 silahla aynı düşmanı 6 vuruşta öldürüyorsunuz
Yani oyundaki en iyi silah en başta aldığınız sözde en dandik silah. 🙂

Reddit'te bazı Bioware çalışanları bunun bir bug olduğunu kabul etmiş ve yama gelecekmiş.

#anthem #oyun #bioware #OyunGündemineMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

🙂 #oyun #anthem #ps4 #Komik

BeğenFavori PaylaşYorum yap

internet üzerinden (instagram, websitesi, gittigidiyor v.b) satış için sizce en çok ilgi görecek ürün aşağıdakilerden hangisi? Sizin hangisi ilginizi çekerdi? (Tasarımlar özgün olacak)

Kanvas tablo
Çerçeveli poster
Sticker
Pano
Magnet

#TeknoYardım #konudışı #eticaret

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • NAKAH @nakah

  Magnet, sticker gibi şeyler kişisel kullanım için internetten almaya değmiyor. Ucuz oldukları için kargo ücreti eklenince anlamı kalmıyor. Poster tablo daha çekici bence.

 • protego @protego

  Hangi alanda tasarım yapacağınız önemli. Oyun teknoloji mi yoksa çiçekli böcekli kedili şeyler mi 🙂 Teknolojiyle ilgili şeyleri instagram'dan falan satamazsınız mesela. Instagram'dan anca kadınların ilgisini çekecek şeyler satılır. Teknoloji oyunla falan ilgili olacaksa mesela laptop'lara vs. yapıştırılacak stickerlar fena olmaz. Witcher'ın kurtlu simgesi gibi mesela 🙂 Oyunlar için posterler falan da iyi gider. Sonuç olarak hedef kitleyi ve yapacağınız şeylerin içeriğini belirlemelisiniz önce.

  • alaria @alaria

   Hocam tasarımlar popüler kültüre ait. Oyun karakterleri film afişleri gibi bir de modern tasarımlar var. Dediğin gibi Instagram da bunlar çok gitmeyebilir ama şahsen her yerde olan çiçek böcek tasarımlar yapmak istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyirden "f/p Televizyonlar" videosu gelir mi acaba? Gelse bayağı ilgi çeker bence hem burda hem YouTube'da. @gamsizm

#tv #teknoseyir #öneri

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kampanya, 24.01.2019 - 24.02.2019 tarihleri arasında BKM Express mobil uygulamasındaki Dijital Kod alımlarında geçerlidir. Kampanya tarihlerinde BKM Express mobil uygulamasındaki Dijital Kodlar %10 indirimli olarak fiyatlandırılacaktır. Dijital Kod alımı Steam, Zula, Pubg, G-Cash, League Of Legends, Fortnite, Khight Online, Battlefield, Call of Duty, Facebook, Spotify, Butterfly Chocolate ve Jolly Tur markalarından yapılabilecektir. Kampanyadan ilk 3.000 işlem yararlanabilir. Belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik olarak durdurulur. Aynı kişi kampanya tarihleri içerisinde günde en fazla 2 kez Dijital Kod alımı yapabilecektir. BKM, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

#BKMExpress #oyun #indirim #spotify #teknofırsat

BeğenFavori PaylaşYorum yap