Türkiye'deki eski apartmanların çoğunluğunun estetikten yoksun olmasının nedeni nedir? Maliyet mi , teknik bilgisizlik mi yoksa o zaman ki güzellik anlayışı mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Daha kötü günlerin bizi beklediği resmi olarak da açıklanmış oldu 😟

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefondaki Google haritalar uygulamasında uydu görüntüsünü sansürsüz açmak için yapılacak bir ayar var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

En sevdiğim karikatür 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

O kadar dinledim hala emin değilim nasıl okunduğundan. 🙂
Ğans ya da ğaas galiba.

https://tr.forvo.com/search/reims/fr/

Fransızca dahilinde reims için telaffuzlar (Montagne de Reims - biscuit rose...

Forvo'da reims telaffuzunu Fransızca içinde arayın, ve reims içinde Fransızca ana dilinde nasıl telaffuz edilir öğrenin. (Montagne de Reims - biscuit rose de Reims arasında)
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Web tasarımcı olarak şu site tasarımını bin tane cihaza, tarayıcıya uydurmaktan nefret ediyorum. Hele bir de kurumsal müşteri oldu mu istiyor ki buzdolabının ekranında bile aynı çıksın site...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İstanbul Valiliği, İBB'nin metrolarda internet talebine 10 aydır cevap vermiyor

İstanbul Valiliği, İBB'nin metrolarda internet talebine 10 aydır cevap vermiyor
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://bundle.app/AV3OpZOX
#istanbulbilişim

Son dakika... Milyarlık vurgunu böyle yapmışlar

1) Tüketici mağduriyetleriyle gündemde olan İstanbul Bilişim yaklaşık 40 paravan şirket kurdu. 2) Bu şirketler aylık 2 bin TL ödenen, ekonomik durumu iyi olmayan kişiler üzerine kuruldu....
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Acil olmayan bir durum için hastaneye gidilir mi corona günlerinde? Bir yandan risk almayayım diyorum ama düşününce yollarda, sağda solda hastanedekinden daha çok riske giriyoruz aslında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11
 • zatisahaneleri @zatisahaneleri

  Ben 2 3 ay geciktirdim sonunda gittim. Hastaneler- tabi bulunduğunuz şehre göre değişir- eskisine göre sakin. Çift maske takıp gitmiştim. Elimde eldiven. Baktım doktorlar çay falan içiyor. Benim dışımda eldiven kullanan yoktu. Ben çok kasmışım demek ki dedim. Hatta hastanede bile maskesiz dolaşan hastalar vardı. Kimse de müdahale etmedi.

 • Ronnie James Dio @ronniejamesdio

  özele gidilir. koronalı hasta almıyorlar. en fazla acilden içeri koronalı girerse pandemi hastanesine yolluyorlar.

 • qubit @qubit

  Maalesef hastane çalışanları da bu 2. dalgadan nasibini almış durumdalar. Ağustos ayı ve Eylül başı memleketlerine gittiler, aileleri geldi vs. Her sabah işe geleni test de edemiyorsun.

  Durumunuz acil mi değil mi bunu doktora danışın bize akıl sormak hata olur. N95 maske alıp bazı işlemleri yaptırabilirsiniz belki ama hangi hastane uygun olur o da sağlık çalışanlarının söyleyebileceği bir durum.

 • Kesb-i @kesb-i

  Sabah gittim ben yine (özel hastane). Tedbir alıp pandemi hastanesi olmayan bir hasteneye dikkat ederek gidebilirsiniz. Ayağımda da sıkıntı var ağrılarım arttı epey ama ömür boyu çekeceksin çaresi yok dedi ağrı kesici, merhem filan verdi yolladı. Oturduğu yerden kalkmadı. Uzaktan baktı ayağıma. Röntgen filan aldı. Gerçi çorabımı çıkarır çıkarmaz sende epey çukur taban var deyiverdi. Ama acılarıma bir çare umuyordum olmadı. (Çukur tabana bağlı ayak tabanı ön tarafında ağrı, yanma, uyuşma, karıncalanma, batma vs.)