🤣🤣🤣
'MİSAFİRLERİNE ŞAKA YAPARDI'
Beyaz Saray'ın eski danışmanlarından Chris Sims de, Trump'ın bu düğmeyi kullanarak 'misafirlerine şaka yaptığını' ifade etmişti. Trump'ın kendisini ziyarete gelenlere düğmenin 'nükleer cephanelikle ilgili olduğunu' söylediğini yazan Sims, "Aniden düğmeye basardı. O sırada ne yapacağından emin olmayan misafirler birbirlerine bakarlardı. Birkaç dakika sonra bir uşak gümüş tepsiyle diyet kola getirirdi ve Trump kahkahayı patlatırdı" ifadelerini kullanmıştı.

https://www.gazeteduvar.com.tr/biden-trumpin-diyet-kola-dugmesini-kaldirdi-haber-1511069

Biden, Trump'ın 'diyet kola düğmesini' kaldırdı

ABD Başkanı Joe Biden'ın, eski başkan Donald Trump'ın masasına koyduğu 'diyet kola düğmesini' kaldırdığı görüldü. Gazeteci Tom Newton Dunn, bir söyleşi sırasında Trump'ın bu...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Henley Passport Index 2008 to 2020

For some people, a passport is a portal to the world. For others, it is a barrier to the travel freedom they seek. Where do you lie on the spectrum of mobility? Henley & Partners has launched the...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni yıl, yeni masa üstü, güzel oldu galiba. Arkaplan yarım saatte bir değişiyor. 30 fotoğraflık bir seçkiden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adios #Firefox Welcome #Chrome Firefox CEO'u hatunun çalışanları kovup maaşını kırk kat artırdığını öğrendikten sonra bir de geçen youtube'da sistem harcamalarına baktım, artık Firefox bitti benim için. Ta çıktığından beri bütün hatalarına karşı Telefon, Linux, Win tek tarayıcı idi. RIP.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18

Hep amazon için paylaşılıyor. Geçenlerde hepsiburada'dan 15 liralık bir ürün aldım, Cumartesi kargo başkasına teslim gözüküyordu. Ben de çözüm merkezine yazdım. Pazar günü ürün geldi, meğer Sürat Kargo taşeron ile çalışıyormuş, o isim taşeronun ismi imiş (olayı buraya yazmıştım) Ertesi gün hepsiburada paranızı iki gün içinde iade edeceğiz diye bir mesaj gönderdi. Ben de yanıt olarak durumu belirtip gerek yok, ürün elime ulaştı yazdım ama bu sırada para baktım hesaba gelmiş. Sonuçta önemli değil size hediyemiz olsun dediler. Geçen hafta da yine 12 liralık bir ürün paketten çıkmadı, bugün mesaj geldi, yeniden göndereceğiz diye. Belki tutarları çok yüksek değil ama yine de böyle yapmaları güzel #Hepsiburada

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13
 • TeknoÇAN @teknocan

  CDPR vakası ve son Amazon alış verişim bana hiçbir firmaya aşırı derecede güvenmemem gerektiğini öğretti. Tecrübe kazandık, bedavadan karlıyız yine 😄

 • Mehmet @muaddib

  Evet hepsiburada çok iyi. Bana mesela global cihaz diye içine global rom gömülmüş (hatta fake rom) redmi 5 plus sattı. Durumun farkına varınca çamura yattı. Tüketici hakem heyetine verdim haklı bulundum. Ona rağmen bir ay parayı ödemedi hatta ve hatta o dönem icralar kapalı olduğu için ekstra bir ay da öyle süründürdü. Bununla da yetinmeyip 250 TL eksik yatıralım telefon kullanma parası diye son bir hamle yaptı ama olmadı işte. Yediremedi. Hepsiburada çok çok çok iyi. Bu olayı çözüme kavuşturup hesabımı sildim ve kendilerinden iğne bile almamaya yemin etmiştim. Unutmadan cihazın satıcısı da HEPSİBURADA.

  • ersoy @ersoy

   Herkes kendi deneyimini yazıyor, eğer böyle kötü bir deneyim yaşasam yazardım ama dikkat edersen şanslıyım galiba diyorum. Bu arada İnternet kullanamayan arkadaşlara da hesabımdan son yıllarda Xioami, Oppo gibi dört beş tane telefon aldım. Son ay iki tane, neyseki bir sorun çıkmadı. Sizin yerinizde olsam ben de hesabı kapatırdım. Başıma gelirse bakarım duruma.

  • Mehmet @muaddib

   @ersoy yanlış anlaşılma oldu galiba. Ben seni yargılama maksadıyla bir şey yazmadım. Ama beni çok mağdur etmişlerdi onun gazıyla yazdım (:

  • ersoy @ersoy

   @muaddib yok kötü anlamda demedim, yüzde yüz haklısın, sonuçta babamızın şirketleri değiller, hangisi ucuz, güvenli ise ondan alırız. Mesela kardeşim de televizyon alırken, bu yaz, Amazon ile sorun yaşadı, parasını geri aldı, gitti daha pahalıya hepsiburada'dan aldı. Oluyor böyle şeyler ne yazık ki.

 • Kendi Fikri @kendifikri

  Görüyorla siparişlerdeki düşüşü.

 • Temp 🔴 @temp

  Umarım hiç bir zaman bunlara muhtaç kalmam bir daha.
  Rezil deneyimler yaşattılar bana. Benden uzak olsunlar.

Türkiye “satın alma gücü paritesi”nde, Avrupa ortalamasının yüzde 41 gerisinde

Türkiye “satın alma gücü paritesi”nde, Avrupa ortalamasının yüzde 41 gerisinde
BeğenFavori PaylaşYorum yap