Dün patates kızartmalı bir fotoğrafa Gamsız yiyen var yiyemeyen var diyerek yemek fotoğrafı istemiyor yorumuna "İnternetin her tarafı, TV'ler yemek programı dolu, buradaki iki fotoğraf görülünce mi problem olacak, gereksiz duyar olmuş" diye yorum yapmıştım. Post uçmuş.
Sahibi mi yoksa Gamsız mı yaptı bilemiyorum ama bu yemek fotoğrafı yasağı eğer sitenin amaçlarına aykırı, buralar yemek ile dolmasın diye isteniyorsa anlarım da, bu devirde canı çeker argümanı ile kaldırılıyorsa, ne bileyim biraz garip geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 40

Kasa yolcu, laptop arayışları başlasın. Bir sene önce oyun moyun oynarım, video editlerim diye büyük hevesle topladığım kasayı biradere sattım 🙂 Yeğen oynasın oyunları, ben Ducato'yu karavan yapıp dağları denizleri dolaşacağım 🤞 Evde otur otur, nereye kadar. #karavan

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 27
BeğenFavori PaylaşYorum yap

UZAYA GİDECEK İLK TÜRK BELLİ OLDU w/@Barış Özcan

Yeni videolar için kanala abone olabilirsiniz. Aya gidecek ilk Türk milyonlarca başvuru arasından seçildi. Adana'da yaşayan Mahsun Karaca uzaya çıkan ilk Tür...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

People with extremist views less able to do complex mental tasks, research...

Cambridge University team say their findings could be used to spot people at risk from radicalisation
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mozilla ve Rust bir şey yapmışlar ama Rust ne bilmediğim için pek anlamadım 😄
https://blog.mozilla.org/blog/2021/02/08/mozilla-welcomes-the-rust-foundation/

Mozilla Welcomes the Rust Foundation – The Mozilla Blog

We join the Rust community in announcing the formation of the Rust Foundation, the host of the popular Rust programming language that began within Mozilla.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

VİDEO | Uzaylı avcısı Arecibo’nun gizemli çöküşünün nedeni...

Porto Riko'daki dünyaca ünlü Arecibo Gözlemevi'ndeki radyo teleskobunun gizemli çöküşüne dair devam eden araştırma, destek kablolarındaki üretim hatasının buna sebep olabileceğini gösterdi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

🤣🤣🤣
'MİSAFİRLERİNE ŞAKA YAPARDI'
Beyaz Saray'ın eski danışmanlarından Chris Sims de, Trump'ın bu düğmeyi kullanarak 'misafirlerine şaka yaptığını' ifade etmişti. Trump'ın kendisini ziyarete gelenlere düğmenin 'nükleer cephanelikle ilgili olduğunu' söylediğini yazan Sims, "Aniden düğmeye basardı. O sırada ne yapacağından emin olmayan misafirler birbirlerine bakarlardı. Birkaç dakika sonra bir uşak gümüş tepsiyle diyet kola getirirdi ve Trump kahkahayı patlatırdı" ifadelerini kullanmıştı.

https://www.gazeteduvar.com.tr/biden-trumpin-diyet-kola-dugmesini-kaldirdi-haber-1511069

Biden, Trump'ın 'diyet kola düğmesini' kaldırdı

ABD Başkanı Joe Biden'ın, eski başkan Donald Trump'ın masasına koyduğu 'diyet kola düğmesini' kaldırdığı görüldü. Gazeteci Tom Newton Dunn, bir söyleşi sırasında Trump'ın bu...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8