Antergos kapanacağını açıkladı. Forumları falan üç daha açık kalacakmış. Depoları Arch'a yönlendireceğiz, böylece hali hazırdaki kullanıcılar Arch güncellemelerini alacaklar diyorlar. Millet yavaş yavaş diğer distrolara geçtiğinde, zamanı onlarda bilmiyor, doğal olarak.. tamamen fişi çekeceklermiş. #linux #antergos

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İspanya'da yapılan bu araştırmaya göre gençlerin yüzde 97'si telefon ile çok çok az konuşuyormuş.. Bunun yerine mesaj özellikle WhatsApp kullanıyormuş. Ben de genç olmadığım halde konuşma olayını çok az kullanıyorum. Türkiye dışında olunca da yine WhatsApp, Messenger özellikle Duo ile işimi görüyorum.

Bu durumda acaba gelecekte 5G'yi de hesaba katarsak telefonlardan bu simkart konuşma vesaire zımbırtılarını kaldırarak bayağı enerji, yer vesaire tasarrufu yapılabilir, gayet de güzel olur..

https://www.lavanguardia.com/tecnologia/20190419/461726087543/uso-telefono-movil-llamadas-jovenes-mensajes-texto.html

El 97% de los jóvenes apenas hablan por teléfono

Mensaje: 'Están muy bien los audios de WhatsApp, pero a ver si inventan audios que mientras los escuches puedas contestar y el otro te oiga'. Respuesta: 'Los Millennials descubren las llamadas...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#mifit mi fit uygulaması benim google play'de 3.4.4 biraderinkinde 3.4.6.. o xiaomi ben oneplus kullanıyorum.. ???

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

@leventp ve @gamsizm windowsu kurduktan sonra ilk yaptıklarını anlattığı bir video vardı, geçen aylarda, sonra izlerim dedim.. ama şimdi bulamıyorum.. hatırlayan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Android'de postcast dinlemek için BeyondPod kullanıyorum (tavsiye 1). Genellikle yurtdışında sağda solda gezdiğim için videoları izleyemiyorum. Hiç oyun da oynamam. Artık kasa topla, anakart sök, ram değiştir tarih oldu, bilgisayarı bile attım bir kenara cep telefonu ile idare ediyorum.. Ama taa darkhardware zamanları anısına üye oldum (tavsiye 2).. umarım bu proje başarılı olur, çünkü böyle samimi insanlara her zaman ihtiyaç var (afilli bir cümle oldu he he)

BeğenFavori PaylaşYorum yap