Sexify diye bir Polonya dizisini izliyorum da, Polonya'da yurtlar gerçekten böyleyse... Başka bir evren gibi o kadar diyeyim 😅 Marvel filmlerindeki paralel evrenleri izler gibi oldum 😀 https://www.imdb.com/title/tt14315542

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #SSD #PC
Herkese Merhaba,
Ssd boyutu dolmuş olduğu için yeni ssd aldım. Sorum şu Windows dosyaların yeni aldığım ssd'ye aktarma şansım var mı illa format atmam mı gerekiyor aktarım için? Bilen aydınlatırsa sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Harika bir site. Şu an İsviçre'deki bir radyoda en sevdiğim ve anısı olan bir şarkı çalıyor.

http://radio.garden

Radio Garden

Explore live radio by rotating the globe.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

iPhone 12 için Face ID tanıyınca otomatik ana ekrana gelmesini nasıl sağlarım? Home butonu olanlarda böyle bir ayar var ama iPhone 12 de bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Erişilebilirlikten arka kısma 2 kere tıklamayla güya home'a geçiyor ama gene de saçmalık yani o hareketi yapacağına kaydır gitsin. Mesela benim telefonda ekrana 2 kere vuruyorum açılıyor parmak izi ekranda parmağı koyup giriyorum. Veya tam parmak izinin olduğu yer var oraya tanıttığım parmağı 2 kere koyuyorum ekran uyanıyor şak diye açılıyor. Bu iphone da çok egzantirik şeyler var bazen kafa bunaltıyor.

Bilim gündeminde bahsedilen 6 dakika boyunca durmadan yoğun egzersizi şimdi denedim ısınma ve soğuma ile toplam 8 dakika sürdü, bisiklet sürmedim tek elle Cross Body Hammer Curl, şınav, duvara elimi yaslayarak Calf Raises ve sandalyede Seated dumbbell wrist curl hareketlerini yaptım. Sanki 1 saat çalışmışım, yeterince uykumu alıp uyanmışım gibi hissediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İphone'den Pc'ye video alacağım zulüm ya. Telefonu bağlıyorum izin ver diyorum, güven diyorum sonra videoyu bulup kopyalayıp klasöre yapıştır dediğimde aygıt çalışmıyor diye hata veriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Giriş seviyesi mekanik saat isteyenlere Seiko'nun alt markası Lorus marka saatleri önerebilirim. Bir haftadır kullanıyorum güzel alet. Erk bey boşuna incelememiş. Koleksiyonluk değerleri yok ama günlük kullanım için ideal saatler. Bendeki modeller RL495AX9 ve RL405BX9.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 14

[DÜZELTME]
Driver tanıma yazılımını indirmiyorum. Sürücüsünü kurmak istediğin donanımın “Donanım kimliğini “ kopyalayıp sitede aratıyorum. Sürücünün ZIP dosyasını klasöre çıkarıp aygıt yöneticisinden manuel olarak yüklüyorum.

Daha önce paylaşılmıştır mutlaka ama tekrar paylaşılmayı hakediyor. Hayat kurataran bir site.

https://driverpack.io/tr/

DriverPack | Ücretsiz sürücü güncelleme yazılımını indirin

Windows XP, 7, 8, 8.1 ve 10 için sürücüleri indirin.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Etrafınızdaki insanlardan (özellikle kıdemli olanlardan), genel olarak iş yükünden, uykusuzluktan bunaldığınız zaman ne yapıyorsunuz nasıl bir çözüm buluyorsunuz dostlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap