Lenovo Region Go'ya kurulan Yuzu (Tüm pc'lere kuruluyor tabi ki) emülatörü ile nintendo oyunları oynanabiliyor. Prince of persia the lost crown gelmiş denemek istedim. PC'de demo oynamıştım güzeldi ama fiyatı bence çok pahalı. Dahası sıkıldım artık Türkçe olmamasından. Bunun metin dosyası nedir ya, GTA sanki, neden çevrilmiyor anlamak mümkün değil. Neyse o başka mesele.. Cihazda sorunsuz çalışıyor tüm oyunlar.
#Lenovolegiongo

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bence teknoseyir küçülüyor, buraya bakacak kimse yok. o yüzden de böyle bir yola gidiliyor sanırım, bir sürü şey yazdığım bu yeri kaybetmek üzücü. Levent bey hep dijital oyun almanın imkansız olduğunu bir gece ansızın oyunlar kitaplığımızdan sileceklerinden dem vururdu, kendisi de bir gecede burayı kapatıyor.. bütün masrafları o karışılıyor, o uğraşıyor, kapatma hakkı tabi ki onda ama böyle olması üzücü.. Teknoseyir'in girdiği bu yol, 45 yaşımda biri olarak söyleyebilirim ki gelecek yolu değil.. herkes ve her şey için hayırlısı neyse o olsun..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eski Macbook Air'imden çok memnundum ama en büyük sıkıntısı ekranıydı, biraz küçük kalıyordu. 15'i duyurunca Apple hemen eldekini, ihtiyacı olan bir arkadaşa sattım ve zam gelmeden alayım mı almayayım derken bir gece, arkadaş da parayı gönderince aldım, sabaha zam geldi. 8-256 aldım önceki mac'im de öyleydi bir sorun yaşamadım zaten genelde yazı yazıyorum, video, internet kullanıyorum.

İlk izlenimlerim ekranı güzel ve büyük. Sesi gerçekten farklı çıkıyor ama daha da güzeli trackpad'i gerçekten büyük ve bu çok güzel, her yeri aynı hassaslıkta. İlk izlenimlerim yine harika bir cihaz yapmış apple.
#Macbookair

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Diablo4 indirme açıldı, indireyim dedim aynen böyle türkçe dublaj görünüyor, Türk incelemelerde bunu görmedim, yanlışlık mı yoksa gerçekten dublaj var mı aşırı merak ediyorum. Eğer öyleyse efsane olur..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 20

Geldi iki gözüm. #4090

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 28

Sonunda beklediğim telefon geldi. #OppoFindX6Pro Bir süredir takipteydim, bir şekilde elime geçti. Şu anda kullandığım öteki telefon 14 pro max kullanıyorum. Açıkçası bir türlü düzelmeyen HDR'si beni iyiden iyiye sinir etmeye başlamıştı. Neyse orası derin konular. 😀

Telefon İngilizce arkadaşlar, Türkçe yok. Günceleme aldı, nisan ayının güncellemesi.

Kamerasını çok merak ediyordum. Şunu söylemek isterim bu güne kadar gördüğüm video performansı İphone'ye en çok yaklaşan telefon olmuş ama yine de iphone o konuda rakipsiz. 4k 60 kare Dolby çekim yapıyor. Oppo ancak 30 karede bunu yapıyor. Vivo x90 pro plus 4k 60 kare de Dolby çekim yapıyordu, oppo neden geriden gelmiş anlamadım ama sanırım gece çekiminde bu kadar temiz çekim yapmak için. Çünkü 60 karede gece resmen karanlık oluyor. İphone o konuda "video" isteyenin tek alacağı telefon.

iş fotoğrafa gelince dengeler değişiyor. Oppo gerçekten her yer aydınlık fotoğraflar çekmeyi beceriyor üstelik bunu yaparken patlatmıyor. Gece çekimlerinde de parlar çekiyor ve noise yok. Kullanım hissi oldukça keyifli. Kamera arayüzü oneplus ile aynı neredeyse. Vivo gibi ya da xiaomi gibi bir sürü özellik yok içinde. Oldukça sade, iphoneye çok yakın bir arayüzü ve kullanımı var. Vivo x90'da o kadar çok seçenek vardı ki insan kayboluyordu.

Özellikle değinmem gereken bir yanı var ki o da portre fotoğraflarındaki kalite, gerçekten inanılmaz güzellikte. Vivo'da çok iyi bu konu da ama oppo ilk defa "oha" dedirtti. HDR'si oldukça güzel çalışıyor, çinli telefonlar içinde insan tenine en yakın ten rengini burada gördüm. Bazı koşullarda sapıtıyor hafif mavilik görebiliyorum derinden ama onun dışında olağanüstü çekiyor..

Burada oldukça sade, hızlı bir ara yüz var. Ayrıca Vivo'dan daha kullanışlı menüleri var. Pili çabuk bitiyor, iphone ile yarışamaz orası net.

Tasarımı çok ama çok güzel.. gerçekten keyifli bir yapısı var, verdikleri kılıf da süper.. Bir kaç gün içinde "iphone" ile karşılaştırmalı fotoğraflar koyacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dişçiye gidiyorum, hakkınızı helal edin 😀 sabahtan beri ne bulursam yedim sonra yiyemem diye 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11