#Amazon

Arkadaşlar Amazon Amerika'dan bir ürün almıştım. uzun süre gelmeyince ürünü amazon otomatik iptal etti, paramı iade etti. İki hafta önce oldu bu, 1.5 aydan fazla beklemiştim bu gün ürünler geldi
ne yapmam lazım? Bir türlü nereye mesaj atacağımı da bulamadım kayboldum resmen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18
 • YCK @yck

  kara cuma zamanı bir kıyafet almıştım ucuz diye. kara cuma bittikten sonra ürünü temin edemediklerini ve parayı iadeceklerini söylediler. mail atıp, alternatif ürün alırsam indirim haftası geçtiği için daha fazla para ödemem gerektiği ve bu açıdan mağdur edildiğimi anlattım. hediye çeki gönderdiler, e zaten sizde ürün yok napiyim hediye çekini?
  demem o ki, eğer bu ürün gelmeyince bir mağduriyete uğradıysanız ya da yerine alternatif bir ürün aldıysanız bence hiç sesinizi çıkarmayın çünkü kendi hataları.
  fakat gelmeyen ürün yerine alternatif bir ürün almadıysanız --kur farkıyla size pahalıya patlamayacak şekilde-- parasını ödemeniz etik açıdan güzel bir hareket olacaktır.

 • Joe @joe

  Kullan geç. Giden zaman bedava değil sonuçta.

 • vural balıkçı @vuralbalikci

  Vallaha yazdım adamlara, kimsenin bir kuruşu boğazımdan haram geçmesin diye. Sizi arayalım dediler, dedim ki ingilizcem konuşma düzeyinde değil ama yazışırız. O zaman durumu Türkiye servisine iletiriz falan dediler, dedim iletin..

Uzun yıllardır yazı çizi işiyle uğraştığımı az buçuk bilen biliyordur zaten. Yıllar önce yazdığım romanımı yayına hazırladım sonunda.. Buradan dostlarla paylaşmak istedim.

https://www.kitapyurdu.com/kitap/bir-kucuk-zevk/569715.html

Bir Küçük Zevk

Bir Küçük Zevk - KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) - Vural Balıkçı - Leyla bütün bir hayatı boyunca her şeyi kuşlarayem verir gibi ya
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam arkadaşlar, bu maske, telefon sterilize eden makinelerden kullanan var mı acaba? 400 tl bütçem var, önereceğiniz model var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#fotoğrafçılık öyle denk geldi bir an. #Iphone12ProMax ile çektim. Snapseed ile bir kaç düzenleme yaptım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar #spotify hesabımı yıllar önce facebook ile açtım. Bu gün artık facebook işine Son vermeye karar verdim ama Spotify hesabım aile hesabı, kaldırınca herkesten gidecek, ne yapabilirim. Şifre Değiştirme olamaz mı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

#Iphone12ProMax arkası mıknatıslı kılıfı. Tepsiye yapışmış fark etmedim. Fırına verdim. Durum bu. Yandı, alevlendi. Son anda yetiştim.söndürdüm ıslak havlu ile ama olan oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 67

Palit RTX3080 GAMINGPRO OC 10GB 320Bit GDDR6X - Palit Ekran Kartı İlanları...

Palit RTX3080 GAMINGPRO OC 10GB 320Bit GDDR6X - Palit Ekran Kartı ilanları ve bilgisayar donanımları uygun fiyatlarıyla alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Cyberpunk2077 bir bunu nasıl çözeceğimizi anlatsın. Rasgele yapıyorum 😂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

#Cyberpunk2077 Bebe uyanmadan oynayalım dedik bir saat, ama ne mümkün, durdurup yeniden başlatsam düzelir mi 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap