Nintendo switche geldi sonunda, sunucular da dolu süpper 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yok canım şaşırmadık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ali Expres’ten bu ürünü aldım. Ayın 29’unda bu gün teslim ettiler, ilk defa böyle bir hız gördüm, dilim tutuldu. Bu nasıl oldu anlamadım. ürün aşağıdaki ürün. Çok güzel bir ürün. içinden bir de kablosu çıktı, hdd’yi taktım hemen çalıştı.

https://www.aliexpress.com/item/transparent-USB-3-1-UASP-Type-C-to-Sata-3-0-HDD-Case-2-5-inch/32827000098.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.42a84c4duln4dj

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

#DetroitBecomeHuman gelecekte de mesele değişmiyor 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uzundur VR kullanıyorum, buradaki bazı arkadaşlar biliyor. Hem oculus hem de wive var ama neredeyse, ağırlıkla Oculus kullanıyorum. Daha önceleri videoları çıkan Beat Saber oyununu görmüştüm. Oldukça ilginç görünüyordu ama karmaşıktı, bu nasıl olur ki, kötü bişi mi derken Steam’e çıktı, deli gibi beğenildiğini gördüm, hemen aldım. 30 tl civarında oyun. Oculus store’da 15 dolar. Dolar bu kadar uçmuşken tabi ki Steam’den aldım.

Oyunu oynamaya başladım, daha ilk saniyelerde “bu ne abi ya” diye bağırmaya, zıplamaya, müziğe ve oyuna kendimi kaptırmaya başladım. Beğenmezsem iade ederim dediğim oyun esir aldı beni resmen. VR’ı olan herkesin tabına bakması lazım. Aşağıya videosunu koydum, çok da bir şey demeye gerek yok, izleyin. Bu hareketlerin hepsini yapabiliyorsunuz, videoda görünenler “karışık” diyorsunuz ama başlığı takınca, hiç de öyle değil.

Bu güne kadar oynadığım en iyi VR oyunlarında listeye 3 numaradan girdi, daha da yükselecek gibi 😀

https://www.youtube.com/watch?v=AsIStO2aifE

#BeatSaber #OculusRift

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 22

#HuaweiP20 #HuaweiP20pro

P20 Pro ile çektim. Bir tanesi normal çektiğim, ötekisi 3x zoom. Bu güne kadar gördüğüm en iyi zoom yapan telefon. Bir kaç gün mıncıkladıktan sonra mini bir inceleme yazarım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap