Hüzün budur. 2 hafta beklemiştim. Adamlara mesaj attım özür dilediler yenisini gönderecekler. Ama iki hafta daha bekleyeceğiz 🙁 telefon kılıfı bu arkası tetris..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18

https://store.steampowered.com/app/412020/Metro_Exodus/

89,00 TL Den çıktı, kesin artacak arkadaşlar ben hemen aldım. Muhteşem fiyat.

Pre-purchase Metro Exodus on Steam

Flee the shattered ruins of the Moscow Metro and embark on an epic, continent-spanning journey across the post-apocalyptic Russian wilderness. Explore vast, non-linear levels, lose yourself in an...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 15

Nvidia Ayın 20’sinde yeni ekran kartlarını tanıtacak sanırım.

Be For The Game

#BeForTheGame. Cologne. 20.Aug.2018. Subscribe to GeForce! https://www.youtube.com/channel/UCL-g3eGJi1omSDSz48AML-g?sub_confirmation=1 GeForce Twitter: https...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kinguin den defalarca oyun aldım. Son olarak AC almıştım, ama key bir türlü aktif olmadı, bende durumu bildirdim, hesabıma euro olarak parayı aylar önce geri koydular. Şimdi almak istediğim oyun ps4’de, oradan ps4 oyunları pek yok, ben ps parası olarak alsam dedim ama, ps4’ümde TR hesabım var, euro olarak ya da dolar, ps4’e ekleyebilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oh bari kulaklık ucu veriyorlar 🤣

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu hafta 3. Kez başıma geldi hepsi de ikea pili. Farenin içindeki , oyun kolundaki ve kumandadaki ikea pilleri akmış halde karşıma çıktı . Adamlar pili merdiven altında mi yaptırmaya başladı !!!!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16

Beta’yı yarım saat kadar oynadım arkadaşlar.

Evet, hoplama zıplama yok ama oyun “çok” hızlı hatta bence önceki oyunlardan da hızlı, ölmek çok hızlı, doğmak hızlı, kim vurdu görmek falan imkansız.

Grafikler “beta” sanırım, her şey açık, evet akıcı ama çok kötü. sanırım tam sürümde düzelir.

Haritalar, güzel, öğrenildiğinde eğlenceli yerleri var. Sulu haritalarda ciddi sıkıntı var, sudan çıkmak çok zor. Sniper “çok” dengesiz olmuş, ayarlarlar.

pingler çok kötü. Açıkçası oynadığım süre boyunca en düşük 70 gördüm, o da nadir genelde 90’la falan oynadım. Bunla oyun oynamak zor olabilir.

“Duble zıplama” yok o iyi olmuş, beğendim. Sesler “çok kötü” hala, anlamak mümkün değil. çevre iletişimi falan yok, devrilen bişi görmedim ya da bomba patladığında açılan bir çukur falan.

Genel olarak “çok” satacak, bir kaç ayar ve düzenleme ile eğlenceli bir oyun olabilir. bir sürü modu var, bir kaç haritası da zevkli ama o sesler nedir ya!! cıvcıv. abi insan bf1’e bakar ya.. neyse.. beta bu tabi.. bu arada oyuncu bol, server bağlanma sorunu “hiç” yaşamadım, ana menüden oyuna gir dediğimde 10 saniye bile sürmüyor bu güzel.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beta pc’de başladı, 20 gb civarında indirme istiyor. #CallOfDutyBlackOps4

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vatan Ön Kayıt açmış 🙂 Ne geçiyor akıllarından 😀

Samsung Galaxy Note 9 Akıllı Telefon Fiyatı - Vatan Bilgisayar

Samsung galaxy note 9 akıllı telefon fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Galaxy note 9 akıllı telefon kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleri ile sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu yıl BF4 ve Anthem oyununu garanti alacağım için, euro’nun da alıp başını gitmeyi deliler gibi sevmesinden ötürü, Orgin Access’e yıllık üye oldum. Bir kaç oyun kütüphaneye ekledim. İlk elediğim oyunsa tabi ki BF5. Şu anda sorunsuz çalışıyor, oyunlar ekleniyor hemen.

#orginaccess
#orginaccesspremier

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 18