Twitch'e uzun zamandır uğramıyordum. Drop varmış diye bir bakayım dedim de bu nasıl reklam yahu. Reklam arasında video izletiyor hale gelmiş resmen. Bunu kanallar mı ayarlıyor yoksa Twitch mi bokunu çıkartmış reklam meselesinin diye merak ediyorum.

#Twitch #amazonprime

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14

Sosyal ile birlikte Teknoseyir döneminin de sonu gelecek. Adres defterimizden bir site daha tarihin karanlık sayfalarında kalacak.

Site kapandığı gün Youtube kanalını da takip listemden çıkartırım muhtemelen. @gamsizm siteden ayrıldığından beri sadece Instagram'da rastlıyorum gönderilerine, Youtube kanalına hemen hiç bakmadım.

LP'yi de sosyal medyadaki mesajlarından takip ederim muhtemelen sadece. Yıllarca bilgi ve tecrübesine saygı duyup takip ettim sonuçta iyisiyle kötüsüyle teşekkür etmekten kaçınmamak lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yine güzel bir insanı daha erkenden kaybettik.

Söylediklerini dinlemekten, yazdıklarını okumaktan mahrum kaldığıma da ülkesini seven bir insanı daha kaybetmekten de içimi acıttı.

Bu vakitsiz ölüm bana hangi hakla olduğu belli olmayan bir güruhun öldüğümüzde bedenimizin ne olacağın da hükmettiği gerçeğini hatırlattı. Metin Uca gibi ben de öldüğümde gömülmek istemiyorum, yakılmak istiyorum ama hangi yetki ile olduğu belli olmayan insanlar izin vermiyor.

#MetinUca

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 18 / 21

Ek MTV ödemelerimi yaptım, rahatladım.

Uzun zamandır bu kadar içten ve okkalı küfür etmemiştim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mesh sistemine geçtiğim için kullanım dışı kalan TP-Link Powerline Adapter'lerimi satmayı düşünüyorum. Henüz fiyat araştırması yapıp bir fiyat belirlemedim ama belki almayı düşünen vardır diye önceden bir haber vereyim istedim.

Satacağım ürünler şunlar :

TP-Link AV500 TL-PA4020P
https://www.tp-link.com/no/home-networking/powerline/tl-pa4020p/

TP-Link AV500 TL-WPA4220
https://www.tp-link.com/sa/home-networking/powerline/tl-wpa4220/

TP-Link AV600 TL-WPA4220
https://www.tp-link.com/tr/home-networking/powerline/tl-wpa4220/

Hepsini bir arada set olarak satacağım.

#ikinciel #tplink #powerline

Fiyat olarak 900 TL düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Ahsoka izlemeye devam etmekle #GothamKnights oynamak arasında karar vermek için ekrana bakıp duruyorum. Bekarlığın son gününü iyi değerlendirmek lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anlayan halleder
TE6OG-
JC42H-
H7F8B

BeğenFavori PaylaşYorum yap