Playstation Plus 12 aylık abonelik için %30 indirim başlamış.

125.99 TL'ye 12 aylık abonelik yapılabiliyor. 17 Haziran tarihine kadar indirim geçerli görünüyor.

#PSNPLUS #Playstation #Sony #Alışveriş

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Narcos tarzı dizileri beğeniyorsanız Netflix'te 4 sezonluk Queen of South 'u izlemenizi tavsiye ederim.

https://www.netflix.com/tr-en/title/80107369

https://www.imdb.com/title/tt1064899/

https://www.planetdp.org/title/queen-of-the-south-dp36166

https://eksisozluk.com/queen-of-the-south--885856

#Netflix #Dizi #QueenOfTheSouth #DiziTavsiyesi #NetflixDiziTavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Massive Attack @massive-attack

   Netflix’te tonla suçlu dizisi var hepside övüyor. Narcos El chapo vb

  • Murat Gamsız @gamsizm

   @massive-attack Bende Netflix yok bilmiyorum da Narcos'ta adamın sonu belliydi. Millet adamı sevdi ayrı konu.

  • Alp @acpcore

   ne narcos suçluyu öven bir dizi, ne netflix in suçluyu öven diziler yapma politikası var. Ona bakarsanız hee gün yayınlanan survivor da da spor yapılıyor, spor prpgramımı, veya kavgalar olıyor, kavga programımı, programın yapımcısı entertainment show olduğunu söylüyor ki öyle zaten, prime time eğlence programı.
   Bununla birlikte dizide sigara görünce hemen dizi sigaraya özendiriyo veya küfür olunca çocuklara kötü örnek oluyo. Hayatın içinde küfür yok mu veya hayatın içinde sigara. Kafanızı kuma gömünce kaçmış mı oluyorsunuz bu gerçeklikten. Açıkcası bir saniye bile diziyi izlememiş veya sadece fragman fikri olan insanların bu tür yorumlar yapması ve zaten az sayıda izlenebilirlilik değeri olan yapımları aşağılaması beni rahatsız ediyor. Bu kafa ile breaking bad e uyuşturucu özentisi veya better call saul a da suç özendici dizi demek gerekiyor. Diziyi izleyip de bu yprumu yapan varsa kusura bakmayın aklına şaşarım. Yoksa banane her kim ne izlerse izlesin.

  • Alp @acpcore

   @acpcore dizinin kalitesini, konuyu vs eleştirmek ayrı, izlemediğiniz diziye suç özendirici dizi demek ayrı. Eğer bu şekilde savunuyorsanız ozaman TV ye çıkıp kendine oyun uzmanıyım diyen ve bilgisayar oyunlarının şiddete yönlendirdiğini söyleyen uzmanlardan ne farkınız kalır?

  • Pablo Vader @definitive

   Belgeselden bahsetmiyoruz, bildiğimiz zaman öldürmeye yarayan eğlencelik dizi. Suçluyu övüyorsa da övüyordur, onu izleyip uyuşturucu karteli kurmak yada üyesi olmak hayalleri kuracak insanlar var vah vah diye düşünmemiz mi gerekiyor?

  • Murat Gamsız @gamsizm

   @acpcore Boşuna yazmışsınız ben soru sordum zaten yorum yapmadım. İki satırdan fazla olsa fazla uzun geldi okumadınız diyeceğim de 4 kelimeydi.

  • Murat Gamsız @gamsizm

   @definitive LP'nin takılmasına gönderme yaptım 🙂 Dediğim gibi bende Netflix yok ve olmayacak o yüzden tamamen fransızım konuya.

  • Massive Attack @massive-attack

   Övüyor derken sempatik gösteriyor bu diziyle Escobar’a sempati duyan, seven kitlenin arttığı yadsınamaz bir gerçek hatta evi müzeye çevrilmiş mezarına ziyarete gidip amcasından imza alan Türkler bile var. Günümüzde insanlar bu adamın mezarını öpüyorsa bunda Netflix’inde payı var tabii ki Lokal halk (2020) escobar için domuz benzetmesi yaparken turistlerin onu ziyaret etmesi olayı açıklıyor aslında.

  • Alp @acpcore

   @massive-attack boş konuşuyorsun, izlememissin diziyi belli ki. Narcos escobardan sonra da yayınlandı, ve şahıslardan çok kartelleri anlatıyordu. Adam tüm canilikleri yapıyor, ona sempati besleyen embesiller video oyunundan etkilenip camdan atlayanlar ile aynı. Escobarı canlandıran oyuncu muhteşem bir oyunculuk sergiliyor, belki bununla karıştırıyor olabilirsin.
   Olayı da yanlış biliyorsun, yerel halk ile ziyaret konusunu. Ama uzun uzun açıklamayacağım, önce seyret sonra yorum yap konu buydu, bilmediğin şey hakkında yorum yapma.

  • Massive Attack @massive-attack

   @acpcore Diziyi izledim insanların fikirlerine saygı duymayı ne zaman öğreneceksiniz bilmiyorum. İyi günler.

  • Pablo Vader @definitive

   @gamsizm LP'nin de bir çok video'da söylediği gibi Teknoseyir izleyicisinin bileceği yöntemle izlenebiliyor. Zaten Netflix dizisi değil, 2016 yılında ilk sezonu çekilmiş ve sonra Netflix platformuna eklemiş. Netflix dizisi olsa da TS kullanıcısı izler gerçi. 🙂

  • Murat Gamsız @gamsizm

   @definitive Ben zaten izlemeyeyim diye Netflix'e abone olmuyorum 🙂 Milletin nasıl bağlandığını gördüm. Zamanında World of Warcraft'ı ve benzerlerini de bu sebeple pas geçmiştim.

#UPLAY Store'da SPRING20 koduyla %20 indirim varmış. Uplay'e giriş yapıp AC Valhalla Pre-Order etmek için denedim ama kod ile birlikte Gold veya Ultimate sürüme indirim uygulamıyor. Kod şartlarında da Pre-Order'da kullanılamaz falan yazmıyor. Bunu deneyen yada düzgün çalışması için ne yapmak lazım bilen var mı?

#UPLAY #AssassinsCreedValhalla #PCGames

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Turksat #Kablonet Cuma ve Cumartesi günü hizmet aldığım bölgede (İstanbul Anadolu Yakası) bakım çalışması yaparak Internet hizmetini sürekli kesintiye uğrattı. Bu çalışmanın sonucu tam da beklediğim gibi oldu CGN'yi devreye alıp hattımı da o IP havuzuna dahil etmişler. Hem iş için yapmam gereken bağlantıları hem de kullandığım bazı yazılımların erişimini etkilediği için havuzdan çıkartılmayı talep ettim. Cevap da beklediğim gibi ayda yaklaşık 5 TL ödeyerek sabit ip almazsam değişiklik yapılamayacağı şeklinde oldu. Böylece aylık masraf listesine bir ek daha yapmak zorunda kaldım. Oturduğum binada başka yüksek hızlı bağlantı alternatifi olmadığı ve diğer ISS'ler de genelde CGN uyguladığı için yapacak birşey de yok.

Hafta sonu benzer Internet sorunu yaşayanlar ve düzelmeyenler varsa IP'lerini kontrol etsin ve kritik bir durumsa sabit IP hizmeti satın almak üzere 146'yı arasınlar.

Sabit IP siparişini telefonda onayladıktan 5 dakika sonra router'ı kapatıp açtım ve atanmış olan gerçek IP sistemde çalışır haldeydi. Hizmet ekleme, değiştirme gibi süreçler çok düzgün işliyor Kablonet'te.

Ek : İlginç olan eskiden kullandığım IP sahibi olarak Tuksat görünürken sabit ip hizmeti satın aldığımda ise Türk Telekom'a ait bir IP atanmış görünüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kullanılan ve hatıra olarak saklanan birlikte poz verdiler. @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13

iPhone üzerinde Mi Fit uygulaması kullananlar herhangi bir login sorunu yaşıyorlar mı? Bir kontrol edebilir misiniz lütfen?

Dün normal çalışıyordu şu anda Mi hesabıyla login olmak istediğimde hata veriyor. Web sitesi üzerinden login olabiliyorum, kullanıcı adı ve şifre doğru. Cep telefonu numaram da kayıtlı ve SMS ile doğrulama kodunu da sorunsuz alabiliyorum. Telefondan giriş yapmak isteyince hata veriyor.

ID:3009400786 şeklinde bir hata verip customer service ile temasa geçin diyor. Görebildiğim tek iletişim yöntemi de service.global@xiaomi.com adresine e-posta göndermek. Gönderdim ama bir cevap (otomatik cevap bile) gelmedi.

#MiFit
#Miband4
#XiaomiMiBand4
#IOS
#iPhone
#iphone11promax

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#IOS yüklü güncel iPhone telefonları Windows 10 yüklü bilgisayarlarda web kamerası olarak tanıtıp kullanmak mümkün mü?

Mümkünse ve nasıl yapıldığını anlatan bir rehber varsa paylaşabilecek var mıdır? (Rehber İngilizce veya Türkçe olabilir.)

#iphone11promax #iPhone #Apple #Webcam #EvdeKal #Corona #Covid19

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Internet'te hiç performans problemi yaşamıyorum. Torrent, Netflix, Youtube veya Steam..vb üzerinden download dahil düzgün çalışıyor. Ancak Twitch yayınlarını izlemek istediğimde büyük sorun yaşıyorum. #Kablonet ile benzer bir sorun yaşayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mangal yapmayı yasaklamışlar, en azından piknikçileri durdurur muhtemelen bu karar.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/yeni-koronavirus-onlemi-piknik-ve-mangal-yapmak-yasaklandi-1728628

#Covid19 #CoronaVirus #Piknik #Mangal #EvdeKal

Yeni koronavirüs önlemi: Piknik ve mangal yapmak yasaklandı

Tarım ve Orman Bakanlığı, park ve mesire alanlarında piknik ve mangal yapılmasının yasaklandığını açıkladı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap