#TheDivision2 için Private Beta kayıtları başlamış. Ben kesinlikle pre-order etmeyi düşünmüyorum ama PC, PS4 veya XBOX One platformu için tercihimi PC'den yana kullanarak betaya başvurdum. İlgilenenler için başvurular şu anda devam ediyor. #Ubisoft #TheDivision #TheDivision2 #TomClancysTheDivision #TomClancysTheDivision2 #beta

https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/en-gb/beta

The Division 2 Beta Sign-up | Ubisoft

Official Website. Register now for a chance to play the beta and get up-to-date news. The Division 2 comes out March 15, 2019 on Xbox One, PS4, & PC.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoSeyirPlus aboneliğini iptal edince ücret iadesini ödeme yapılan karta mı geri yapıyorsunuz? @hkellecioglu @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 20

#BlackFriday kapsamında otomobil lastiklerinde kampanya yapan web sitesi bilen var mıdır? Nokian kış lastiği almayı düşünüyorum, Hepsiburada'dan sepete ekleyip ekran görüntüsü aldım da eğer indirim yaparsa oradan alacağım değilse alternatif ne olur diye bakındım ama başka bir yer göremedim. #Nokian #Lastik #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Humble Bundle'da bedava oyun var. Sins of a Solar Empire!

#steam #freegame #HumbleBundle #Free #bedavaoyun #SinsofaSolarEmpire #akış

https://www.humblebundle.com/store/sins-of-a-solar-empire-rebellion

Get Sins of a Solar Empire: Rebellion for free

For a limited time, get Sins of a Solar Empire: Rebellion for free and keep it forever, courtesy of Humble Bundle! While supplies last.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hala oynamayan varsa #Steam indirimlerinde 29.99 TL'ye düşen #Witcher3 GOTY Edition'ı artık kaçırmasın.

https://store.steampowered.com/sub/124923/?snr=1_4_4__139

#Witcher3 #TheWitcher3 #Steam #steamindirimleri

Save 60% on The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition on Steam

Game of the Year EDITIONThe Witcher 3: Wild Hunt Game of the Year edition brings together the base game and all the additional content released to date.Includes the Hearts of Stone and Blood &...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 29
 • Erman @ermanyurdakann

  Çok güzel oyun da çok uzun, bitiremedim, içimde kaldı. Yeniden başlamaya da üşeneceğim kadar ilerlemiştim, o yüzden asla sonunu göremeyeceğim oyunlardan biri oldu.

  • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

   Ben de kaç yıl erteledim ha bugün ha yarın sonunda bir başladım, kasmadan yaklaşık altı ay 100 saat oynadım. Genişleme paketleri ile birlikte. Ben ki rpg oyunları pek sevmem, yan görev desen hiç bakmazdım, bu oyun en uzun oynadığım oyun oldu ve gayet iyi bir oyundu. Geciktirme yeniden başla.

  • Erman @ermanyurdakann

   @alpolic_fr İşte bir oyun 100 saat sürüyorsa ben o oyunu bitiremiyorum. Hele de böyle rol yapma oyunu ise hiç bitmiyor. Bir kere her gün açıp oynayamayabiliyor insan, başka işi gücü oluyor; bir hafta açmasam sonra açtığımda karşımda hangisini nereden aldığımı hatırlamadığım yüzlerce eşya olan bir envanter, 5 tane ana, 18 tane yan, 20 tane "task" diye tabir edilen küçük görevcik çıkıyor, şöyle bir bakıyorum o listeye, içim sıkılıyor, kapatıyorum. Aradan bir ay geçiyor sonra, bir gün başka bir şey kurmak için yer açmam icap ediyor, nasılsa oynamıyorum diye siliyorum, siliş o siliş.

   O yüzden artık kısa oyunlara yöneliyorum, 3-4 saat, en fazla 20 saat olsun, bir hafta sonunda bitireyim istiyorum.

  • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

   @ermanyurdakann yüz mü ne yüz'ü bu benim kısa sürede bitirmem,yan görevlerin çoğu duruyor, gwent desen anlamadığım için hiç oynamadım. LP ye göre oyunu 400 saat oynayan varmış,bizim oynadığımız ne ki.

  • Erman @ermanyurdakann

   @alpolic_fr Gwent'e ben de güzel sarmıştım, baya hırs yapmıştım 😀 Ya baksan belki ben de 100 saati geçmişimdir, oturup saymadım, ama işte araya başka bir şey girmeden bitirme ihtimalim çok düşük o kadar uzun bir oyunu. Bazı dizileri hatta kitap serilerini bile bitiremiyorum aynı sebepten, araya başka şeyler giriyor, ilgim dağılıyor. Sonra geri dönmek için baştan başlamak icap ediyor, unutuyorum çünkü, o zaman da "eaaah" diyorum. Çok üşeniyorum ya, öyle böyle değil 😀

  • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

   @ermanyurdakann o konuda haklısın ara verince tadı kaçıyor, baştan da başlamıyor. Aynı şey prey de başıma geldi. Onu şu an bekletiyorum,bir ara bakıcam

  • Erman @ermanyurdakann

   @alpolic_fr Ben bu yüzden artık belli başlı oyun ve dizi tüketimlerimde tatilleri denk getirmeye çalışıyorum. Mesela Mass Effect ilk üçlemeyi art arda her gün oynayarak 1 haftada bitirmiştim, araya başka hiçbir şey girmeden, hiçbir şey dikkatimi dağıtmadan oynadım, tamamen içine girdim oyun dünyasının, gerçekten unutamadığım bir deneyimdi. Dizilerin de bazılarını böyle tek seferde izlemeyi tercih ediyorum, 1 hafta izin almıştım işten, The Expanse izledim mesela geçen hafta boyunca, 3 sezon çıtır çıtır gitti, çok güzel oldu. Kitap yine yolda falan okunuyor, az da olsa her gün okuyabiliyorum ama işe yürüyerek gitsem her gün düzenli okuyamayacağım korkusuyla onu da sadece tatillerde okurdum.

 • scorptr @scorptr

  Kutulu aldim pcye steamden tekrar almamak icin zor tutuyorum(pcdeki kod gogda calisiyor )

 • MesutCan Göney @mstcn2457

  Ertelemekten bihal olduğum oyundur. Ps4 de Goty versiyonu 65 liraya düşüyor genelde. Oyunsuz kaldığımda alıp aylarca buna kasacağım. Şimdilik Ac Origins a 65 saat gömmekle meşgulüm.

 • lterlemez @lterlemez

  Çok dolandırıyorlar, bana göre değmez (tarzım değil). Çok sıkılıyorum gezinirken; şuan RDR2 seyrediyorum ve böyle gezerek zaman öldürülmez. Eğer oynama süresine bu da dahilse, bence yazık.

Golün asisti yine Ricardo Quaresma ve gol yine Mustafa Pektemek

Beşiktaş JK : 2 - Ç.Rizespor : 0

BeğenFavori PaylaşYorum yap

"Pektemek gol demek"
Dakika 2
Beşiktaş JK : 1 - Ç.Rizespor : 0

#Beşiktaş #MustafaPektemek #PektemekGolDemek #Gol #Futbol #süperlig

BeğenFavori PaylaşYorum yap