#Hack gibi konuları merak eden yada ilgi duyanlar için güzel bir oyun önermek istiyorum.

https://store.steampowered.com/app/544390/NITE_Team_4__Military_Hacking_Division/

Şu anda %50 indirimle 28.50 TL fiyatla satılıyor. Eğer beğenirseniz bu parayı fazlasıyla hak edecek güzel ve keyifli bir oyun olmuş.

Youtube'da incelemeleri de var. Türkçe bir incelemesi olmadığı için link vermek istemedim ama bir kaç güzel incelemeye denk gelip satın almaya karar verdim.

Oyun PC ile birlikte MAC desteğine de sahip.

Eğitim görevlerini bitirdim, story kısmına başlayacağım.

#Steam #PCOyun #NiteTeam4 #Macbook #GameforMac

Save 50% on NITE Team 4 - Military Hacking Division on Steam

NITE Team 4 is a military hacking simulation game that explores the world of cyberwarfare and features realistic mission scenarios.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 gerçekten en iyi Microsoft işletim sistemi olmayı başardı bana göre. Düzgün bir SSD'si olan bilgisayara USB üzerinden kurup güncellemek 1 saat bile sürmüyor. Üstüne cloud üzerinden Office kurup bir de Google hesabı bağlı Chrome'u kurar kurmaz kullanmaya başlamak bu süreye dahil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15

Evde oyun amaçlı temiz kullanılmış GTX 1080'i kaça satmak mümkün olur? 2080 TI'a terfi etsem mi diye düşünüyorum ama eldeki kart kaç para eder acaba? MSI GTX 1080 Gaming X'i satıp yerine 2080 TI takmanın bir anlamı olur mu? (İşlemci Intel i7 6700K)

#ikinciel #GTX1080 #GTX2080TI #Nvidia

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 16

Bir sonraki insan ulaşımı nasıl olacak, drone'lar mı gelecek, ışınlanma mı geliştirilecek demek yerine yıllardır yapılana hiçbir katkıda bulunmadan, tek bir patent almadan üreteceğiz diye ortaya çıkmaksa bu ülkenin vizyonerliği eğer....

Daha fazlasını yazmaya bile gerek yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • kullaniciadim @kullaniciadim

  doğru diyorsun. ne gerek var arabaya falan, dışarıdan alırız.

  • Pablo Vader @definitive

   “Bizde de şimdi okuma oranı arttıkça beni afakanlar basıyor. Ülkeyi ayakta tutacak olanlar okumamış cahil halk. Türkiye’nin okumuş kesimi profesörden başlayarak geriye doğru en tehlikeli olanlar üniversite mezunları. Olayları en rahat okuyanlar ilkokul mezunları. Üniversite ve sonrası çok vahim. Çünkü zihinleri bulanık. Sultan Hamit devrine dönelim. Sultan Hamit mülkiye olmak üzere sultaniyeleri kurdu. Yani Osmanlı Aydınlanması’nı sağlayan Sultan Hamit’tir. Bu okullarda okuyanlar Sultan Hamit’i devirdir. Bu okullarda okuyanlar Türkiye Cumhuriyeti’ni kuranlar Osmanlı Aydınlanması’nın mezunlarıdır. Biz de de şimdi okuma oranı arttıkça beni afakanlar bazıyor. Ben açıkçası korkuyorum.”

   Güzel demiş değil mi? Okuduğunu anlamayanlar işte benim mesajımdan da anlayamamış. Ama onlar kurtaracak ülkeyi!!!

 • Erdinç B. @erdincb

  O işler bizi aşar. Biz ancak hayatta kalmaya çalışıyoruz bu ülkede. O vizyon için önce refah lazım, gelişecek zaman lazım. Önce refahı artırmak, sonra bilim ve gelişime zaman ayırmak, bütçe aktarmak en sonunda bu söylediğin hedefleri düşünmeye başlamak lazım. Önce toplumun ilerlemesi lazım. Millet 50 bin lira için birbirini öldürüp cesedi üçe bölüyor sen ışınlanma diyorsun. Bu iş bizim boyumuzu aşar. Her şey sırayla.

 • Emiel Regis Rohellec Terzieff- @regis

  Haklısın vizyon önemli yoksa hep geriden hep geriden olmaz ama bununda en azından tecrübe altyapı oluşturacak olması sevindirici. Tabii bugün araba yerine çıkın uçan elektrikli vasıta üretseler işte bu deseler pazarı yok deneme sürecinde kalır öyle. Sana katılıyorum bir sonrakini sorgulayanlar oldukça daha ileri gidebilecegiz haklı eleştiri budur.

Temmuz 2019'da aldığım #MiBand4 'ün kayışı koptu. Amazon, Hepsiburada gibi sitelerde orjinal kayışını bulamadım, sadece yan sanayi ürünler var gibi görünüyor. Bu aletin orjinal kayışı satılmıyor mı?

#XiaomiMiBand4 #Alışveriş #AkıllıBileklik

BeğenFavori PaylaşYorum yap

xDrive oyuncu koltuklarını görüp deneyebileceğimiz bir mağaza bilen var mı?

#XDrive #OyuncuKoltuğu #AlışVeriş

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Spor ile ilgili içerik ilginizi çekiyorsa Youtube'daki Socrates Dergi kanalına bir bakmanızı tavsiye ederim.

Özellikle #NBA seven herkesin ; Murat Murathanoğlu'nun "Bir Zamanlar Amerika" serisini çok beğeneceğini tahmin ediyorum.

Socrates Dergi Youtube Kanalı
https://www.youtube.com/channel/UCvgwLFmnppZoPVBQJwPaNsA

Bir Zamanlar Amerika Çalma Listesi
https://www.youtube.com/playlist?list=PLoVoFW70X9khIEBCMSb1BUEUkurRoPCTN

İyi eğlenceler

#Youtube #Spor #NBA #SocratesDergi #MuratMurathanoğlu #Basketbol #Futbol #SporVideoları

Socrates Dergi

Socrates Dergi Resmi YouTube Kanalı
BeğenFavori PaylaşYorum yap