Note 8’in kamera altyapısı, S8’lerle (dolayısıyla S7’lerle) aynı mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

940M’le PUBG oynanıyor mu? Enteresan geldi almayı düşünüyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Mamba paylaştı.

TeknoSeyir’ de unutulmaz anların, unutulmayacak GIF’ leri! Ân’ı yaşa, yaşat!

#akış #Keşfet #nostalji #TeknoSeyirKameraArkası #an #hamdikellecioğlu #HamdiAbiFANClub #akışözgürlüktür #can #gif #GifPaylaşımları #TeknoGif #gifpazarı #gamsizm #leventp #HayataDair #HayatıAkışınaBıraktım #teknohayatı #çekimhataları

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
Mamba paylaştı.

Beyler bakın Can abiyi nerde buldum 🙂 Can abiden açıklama bekliyoruz 🙂 #tümakışgerigelsin #akış #AkışıKapatmayın @can

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 25

Windows 10’un yanına Kali Linux’u nasıl dual boot olarak kurabilirim? Ayrı bir diskim yok, partition açacağım. Güzel bir rehber biliyor musunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Konsolların yeni bir seriye geçmeden upgrade edilmesi en hafif tabirle aptalca oldu. Şimdi bir oyun çıkacak, One X ve Pro için ayrı şeyler aranacak. Salak salak işler.

Hiç uzatmadan PS4 ve Xbox One’ın fişi çekilmeliydi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Konsolda onu yapmak zor. Düşünsene s8 alıyorsun samsung 6 ay sonra diyorki s8+ çıkarttım s8’i öldürdüm ne düşünürsün ? aynı şey ps4 ve pro içinde geçerli zaten mimari ve altyapı aynı. Ps4 de 30 fps ve düşük detay pro’da 4k 30 fps veya 1080 60 fps ve iyi detay veriyor hepsi bu kadar.
  Ek olarak birde maliyet var 60 dolar oyun konsolu 800 900 dolara da satamazlar. Satmayı dener alet satılmaz oyunda geliştirilmez. E ucuz oluyorsa da donanımdan illa ki kısacaklar oyundan kazanılan parayı da öyle dengeliyorlar.

  • Mamba @blackmamba

   Bence bu yeni cihazlar kafa karıştırmak dışında bir şeye yaramadı. Ayrıca yeni bir kaos başladı, One X, Pro’dan daha güçlü olacak muhtemelen. Burada bile denge tutmadı 🙂

  • Orcun @orcun

   @blackmamba O kaos hep vardı. Ama satışlardan vs. görülüyordur ki oyun konsolu sattırıyor. One x isterse 4 tane 1080 gücünde olsun oyunu olmadıktan sonra ne işe yarayabilir ki ? ha pc olsa evet her işe gelirde konsol yani birde gold üyelik paralı oyunları kazık e pc tayfasına da pek uymuyor.

 • Papa Emeritus @pope

  Daha yeni Uncharted: Lost Legacy çıktı PS4 ile Pro’nun tek farkı biri 1080p diğeri 1440p. Bu tip ufak farklar olucaktır PS5 gelene kadar.

 • Muhammed Can @de-tl3

  Konsollar artık telefonlar gibi olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Xbox 360’ım var. Kutusundan çıkan kolu, PC’de kullanmak için ne yapmalıyım? Kablolu çalışıyor mu? Kablosuz kullanmam mümkün mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap