Mamba paylaştı.

Tozlu raflar yakında! @leventp @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Merhaba sevgili TS'ciler. Robot süpürgelerden tavsiye edebileceğiniz neler var? Düzgün bir şey almak istiyorum, malum sürekli değiştirilecek bir şey değil.

Teşekkürler şimdiden

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar, FM 2021'i Steam'den daha ucuza satan güvenilir bir yer var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • Hamdi @hamdi

  @salledacil keyin iptal olma gibi bir durumla karşılaştınız mı daha önce? Ben denk gelmediğimden pek ihtimal vermiyordum. Ayrıca çok yeni bir site değil burası. Çok fazla alışveriş yapılan bir yer. Bir şikayet duymadım şimdiye kadar. Kendi ortamından alalım isterim bende ama cebimizi düşünmek zorundayız maalesef.

 • Shamino Salle Dacil @salledacil

  @hamdi Durmaplay adlı siteyi bilmiyorum (yani isimlerini duydum tabii de, tüm bilgim bu kadar), onaylı satıcı değiller dolayısıyla keyleri nereden alıp satıyorlar yorum yapamam. Belki çok düzgün insanlardır gerçekten bilmiyorum ancak yapımcı/dağıtımcı firmaların onay vermediği yerlerden alınan oyunların her zaman kütüphaneden silinmesi veya hesabın tamamen kapatılması gibi sonuçlarla karşılaşılmasının olası bir durum olduğunu bilmek gerekiyor.

  Daha önce AC: Unity ve Far Cry 4 gibi Ubi oyunlarında bu tip geniş çaplı olaylar yaşandı, EA oyunlarında oldu, Guild Wars 2 kullanıcılarına oldu. Açıkçası indirim beklerim, para biriktirim yine de böyle bir riske girmem. Atıyorum 30 lira ucuza gelecek diye 50 liramın boşa gitmesi hoş değil, ki bu işin en basit kısmı. Oyuna harcadığım zamanın boşa gitmesi hiç hoş değil.

  Sitenin yeni ya da eski olması durumu çok da değiştirmiyor. Kinguin ve G2A de eski ve büyükler mesela. Voidu ve Playstore dönem dönem iyi indiirmler yapıyorlar, onları takip edebilirsiniz.

 • Mamba @blackmamba

  Çok da ucuza satmıyormuş 🙂 Teşekkürler yine de.

Selamlar sevgili TS'ciler. Aşağıdaki tarzda bir çalışma sandalyem var ve buna uygun bir boyun yastığı/desteği arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?

https://www.trendyol.com/hamle-ofis/ofis-buro-makam-mudur-calisma-oyuncu-koltugu-h-45-p-36981484?boutiqueId=470191&merchantId=136277

Hamle Ofis Ofis Büro Makam Müdür Çalışma Oyuncu Koltuğu H-45 2877356561 |...

Trendyol.com sayesinde Hamle Ofis ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kablonet'in uyku yok hizmeti (gece kota saymama) sağlıklı çalışıyor mu? Kota şoku olmasın, modemi resetlemek falan gerekiyor mu 00.00'da?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

i5 modeli 8300'e alınır mı TS'ciler? Doların uçuşu devam edecek gibi görünüyor, ne dersiniz?

https://www.apple.com/tr-edu/shop/buy-mac/macbook-air

13 inç MacBook Air Satın Alın

13 inç MacBook Air, Magic Keyboard’a ve daha hızlı işlemcilere sahip. apple.com/tr adresinden hemen satın alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • qubit @qubit

  Ne için kullanacağınıza bağlı. Kullanımım senaryoma uymadığı için ben şahsen almazdım; 2020'de fan hatalarını düzeltmemeleri çok kötü olmuş. 8 GB belleğe rağmen belli kesimin işini görecebilecek bir makineydi. Intel işlemci tarafında eksiği kapatır diye ümit mi ediyorlardı bilmiyorum. Ay sonu 13'e bir revizyon gelecek dedikodusunu da yaydılar, belki onu beklemeli ama kimse o tarihe dolar ne olur ne olmaz garantisi veremez. İhtiyacı olan alışverişini maalesef yapmalı.

  #Apple #Macbook #dizüstü

Windows 10'un güncellemesinden sonra (3-4 update toplu yaptı) bilgisayar açılmıyor. Login ekranından sonra hoş geldiniz yazısında takılıyorum.

SSD'ye rağmen çok uzun sürmüştü yükleme, yine bir haltlar karıştırıyor sanırım MS. Yakın zamanda böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap