Windows 10'un güncellemesinden sonra (3-4 update toplu yaptı) bilgisayar açılmıyor. Login ekranından sonra hoş geldiniz yazısında takılıyorum.

SSD'ye rağmen çok uzun sürmüştü yükleme, yine bir haltlar karıştırıyor sanırım MS. Yakın zamanda böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Watch Active 1 için deri veya metal kordon tavsiye edebilecek olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Mamba paylaştı.

Nasıl olmuş 🙂 #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 76

Arkadaşlar, Arduino'dan anlayan varsa yardımcı olabilir mi?

Ödevim için Wifi-NFC ve LCD kullanan bir projem var ancak 1 port eksik kalıyor Arduino Uno'da.

LCD ekran için örneklerde 6 port kullanılmış ancak benim elimde boşta 5 port var, bunlardan herhangi birini takmasam, veya bir şekilde uydursam olur mu? 0 ve 1 portlarını (RX - TX) kullanamıyoruz diye biliyorum, o yüzden onlar boşta.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17

@leventp 'nin Windows 10 için yaptığı "sadeleştirme" için güzel bir kaynak biliyor musunuz? Wallpaper falan gibi saçmalıkları temizlemek için en azından. 256 GB SSD'ye sığmıyorum maalesef 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Istanbul Havalimanının iç hatlar THY Lounge'ına uygun giriş için bir yöntem biliyor musunuz sevgili TS'ciler? 3 saat beklemem gerekiyor da merak ettim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2015 Macbook Air 11.6 inç, 128 GB SSD. #ikinciel

Pil döngüsü 205. Günlük web kullanımında 6-7 saat civarında dayanıyor. Kasasında bir problem yok. Ekranında çocuk tarafından yapılmış ufak bir çizik var, ekran açıkken belli olmuyor, fotoğraflarda gözüksün diye uğraştım.

Fiyat 2500 TL. Pazarlık iki tarafa da eziyet olmasın diye makul olduğunu düşünüyorum. Ekstra soru sormak isteyen arkadaşlara numaramı verebilirim. Kocaeli, İstanbul veya Denizli'de elden, diğer yerlere kargo yapabilirim.

https://support.apple.com/kb/sp713?locale=en_US&viewlocale=tr_TR

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 21

Arkadaşlar fotoğraflardan video oluşturabileceğim basit bir video editleme programı önerebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap