2015 Macbook Air 11.6 inç, 128 GB SSD. #ikinciel

Pil döngüsü 205. Günlük web kullanımında 6-7 saat civarında dayanıyor. Kasasında bir problem yok. Ekranında çocuk tarafından yapılmış ufak bir çizik var, ekran açıkken belli olmuyor, fotoğraflarda gözüksün diye uğraştım.

Fiyat 2500 TL. Pazarlık iki tarafa da eziyet olmasın diye makul olduğunu düşünüyorum. Ekstra soru sormak isteyen arkadaşlara numaramı verebilirim. Kocaeli, İstanbul veya Denizli'de elden, diğer yerlere kargo yapabilirim.

https://support.apple.com/kb/sp713?locale=en_US&viewlocale=tr_TR

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

3 yıllık S7 edge maceramın sonuna geldim. Ekran neredeyse bu hale geldi ve şu anda tamamen gitti.

Yeni telefon bakıyorum, 4000 lira civarına ne önerirsiniz sevgili TS'ciler? Aklıma ilk olarak S10 ailesi var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17

Havalar ısınmaya başlayınca benim Dell 7577 ısınmaya başladı ve maalesef throttle'a giriyor net şekilde, masamda hava da alamıyor düzgün. Hem stand olarak, hem de fan olarak tavsiye edeceğiniz bir soğutucu var mı? Linkteki ürün nasıldır?

https://www.hepsiburada.com/addison-rampage-ad-rc3-140mm-4-fanli-notebook-p-HBV0000049ZRY

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 16

Android için firebase veya herhangi bir hazır servis kullanmadan bildirim yollamam gereken bir ödevim var, lokalde çalışacak. Kaynak tavsiyeniz var mı sevgili TS'ciler?

#android

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sevgili TS'ciler, İzmit/Kocaeli'den buraya nasıl gidebilirim?

Akbank Academy and Training Building
Nisbetiye Mahallesi, Büyükdere Cd. 100 B, 34340 Beşiktaş/İstanbul
https://maps.app.goo.gl/kYAyV

Akbank Akademi Ve Eğitim Binası

Banka · Büyükdere Cd. 100 B
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benim Cx 3.00 2 senelik kullanımdan sonra bozuldu, fiyatı 200 liranın üzerinde çıkmış. Ortalama bir kulaklıktı bence o kadar etmez.

Bu paralara ne tavsiye edersiniz? Bir şey bulamazsam riske girmeyip aynısını almak zorunda kalacağım 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ublock Origin kullanan arkadaşlar, son günlerde Youtube'ta ve oynatıcısında problem yaşıyor musunuz? Bende yorum kısmı yüklenmiyor ve oynatıcının tuşları çalışmaz hale geliyor birkaç haftadır. Ublock'u devre dışı bırakınca sorun kalmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce kablonet taahhütümü yeniledim.

19:00 - 24:00 saatleri arası 25mbps, kalan zamanda 100 mbps sınırsız + üst paket tv. 2 yıl taahhüt, 81 lira.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 22
 • BURAK ADAGÜN @burakadagun

  50-60 civarı olsa ben de değiştireceğim. @brave dediği gibi, evde olduğun saatte esas hızı kullanamamak ana sorunlardan biri, diğeri ise aylık indirim tutarı. 300₺'yi bulan aylık indirim, ayrılmak istendiğinde fatura baya şişirmiş olacak.

 • kizilsakal @kizilsakal

  Valla böyle yaptıkca bunlar AKN dolunca gıcıklığına torrenti açıp indirip indirip silesim geliyor. Adam gibi sınırsız bitti kardeşim illa vatandaşa sınır, yavaşlatma engel konacak.

 • LastDeadlineBender @megagigatera

  Bu mantıklı bir tarife. internet sabit bir şey değil. bazı saatlerde yoğunken bazı saatlerde durgun. eğer operatör yatırımını yoğun saat kullanımına göre yaparsa diğer zamanlarda milyon dolarlık donanım boşta durur. eğer durgun zamana göre yatırım yaparsa yoğun saatlerde talebi karşılayamaz. Bunun için ideal çözüm yoğun saatlere özgü hız belirlemek.tabi ayarını kaçırmadan. akn ve kota olacağına böyle tarifeler olsun. 25mbps de fena değil fiyat güzel 👍

 • Mustafa Yeşil @mujjer

  @blackmamba 19-24 te idm ile yada başka bir download manager ile debian sürümü indirip maçının kaça çıkıyor bana ekran görüntüsü gönderirimisin bende aliciam akıllı sınırsız da

S7 edge'in pembe çizgi sorununun bir çözümü var mı? Telefonum 2.5 yıllık, yaklaşık 3 ay önce ortaya çıktı. Garantisi bitti, zaten paralel ithalat cihazdı.

Delta servise veya başka bir yere göndersem ücret ne olur acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap