2015 Macbook Air 11.6 inç, 128 GB SSD. #ikinciel

Pil döngüsü 205. Günlük web kullanımında 6-7 saat civarında dayanıyor. Kasasında bir problem yok. Ekranında çocuk tarafından yapılmış ufak bir çizik var, ekran açıkken belli olmuyor, fotoğraflarda gözüksün diye uğraştım.

Fiyat 2500 TL. Pazarlık iki tarafa da eziyet olmasın diye makul olduğunu düşünüyorum. Ekstra soru sormak isteyen arkadaşlara numaramı verebilirim. Kocaeli veya Denizli'de elden, diğer yerlere kargo yapabilirim.

https://support.apple.com/kb/sp713?locale=en_US&viewlocale=tr_TR

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benim Cx 3.00 2 senelik kullanımdan sonra bozuldu, fiyatı 200 liranın üzerinde çıkmış. Ortalama bir kulaklıktı bence o kadar etmez.

Bu paralara ne tavsiye edersiniz? Bir şey bulamazsam riske girmeyip aynısını almak zorunda kalacağım 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ublock Origin kullanan arkadaşlar, son günlerde Youtube'ta ve oynatıcısında problem yaşıyor musunuz? Bende yorum kısmı yüklenmiyor ve oynatıcının tuşları çalışmaz hale geliyor birkaç haftadır. Ublock'u devre dışı bırakınca sorun kalmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Az önce kablonet taahhütümü yeniledim.

19:00 - 24:00 saatleri arası 25mbps, kalan zamanda 100 mbps sınırsız + üst paket tv. 2 yıl taahhüt, 81 lira.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 22
 • BURAK ADAGÜN @burakadagun

  50-60 civarı olsa ben de değiştireceğim. @brave dediği gibi, evde olduğun saatte esas hızı kullanamamak ana sorunlardan biri, diğeri ise aylık indirim tutarı. 300₺'yi bulan aylık indirim, ayrılmak istendiğinde fatura baya şişirmiş olacak.

 • kizilsakal @kizilsakal

  Valla böyle yaptıkca bunlar AKN dolunca gıcıklığına torrenti açıp indirip indirip silesim geliyor. Adam gibi sınırsız bitti kardeşim illa vatandaşa sınır, yavaşlatma engel konacak.

 • LastDeadlineBender @megagigatera

  Bu mantıklı bir tarife. internet sabit bir şey değil. bazı saatlerde yoğunken bazı saatlerde durgun. eğer operatör yatırımını yoğun saat kullanımına göre yaparsa diğer zamanlarda milyon dolarlık donanım boşta durur. eğer durgun zamana göre yatırım yaparsa yoğun saatlerde talebi karşılayamaz. Bunun için ideal çözüm yoğun saatlere özgü hız belirlemek.tabi ayarını kaçırmadan. akn ve kota olacağına böyle tarifeler olsun. 25mbps de fena değil fiyat güzel 👍

 • Mustafa Yeşil @mujjer

  @blackmamba 19-24 te idm ile yada başka bir download manager ile debian sürümü indirip maçının kaça çıkıyor bana ekran görüntüsü gönderirimisin bende aliciam akıllı sınırsız da

S7 edge'in pembe çizgi sorununun bir çözümü var mı? Telefonum 2.5 yıllık, yaklaşık 3 ay önce ortaya çıktı. Garantisi bitti, zaten paralel ithalat cihazdı.

Delta servise veya başka bir yere göndersem ücret ne olur acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu aleti nasıl bilirsiniz?

T500BT Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Siyah JBL | Trendyol

Trendyol.com sayesinde JBL T500BT Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Siyah ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Mamba paylaştı.

Yarın sabah ameliyata girecek teyzemin kızı için; 0 veya B RH + 2 ünite kana ihtiyacımız var. BURSA'da arıyoruz. #KanAnonsu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Google Chrome yeni versiyona geçmiş sanırım, bende değişiklik olmadı. Güncellemeyi zorlamanın bir yolu var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap