Selamlar sevgili TS'ciler. Aşağıdaki tarzda bir çalışma sandalyem var ve buna uygun bir boyun yastığı/desteği arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?

https://www.trendyol.com/hamle-ofis/ofis-buro-makam-mudur-calisma-oyuncu-koltugu-h-45-p-36981484?boutiqueId=470191&merchantId=136277

Hamle Ofis Ofis Büro Makam Müdür Çalışma Oyuncu Koltuğu H-45 2877356561 |...

Trendyol.com sayesinde Hamle Ofis ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kablonet ile P2P bağlantılarda sorun yaşayan var mı? Örnek olarak haxball, torrent gibi servisleri kullanamıyorum. Modemdeki güvenlik duvarı kapalı. Kablonet bunu toptan mı kesiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kablonet'in uyku yok hizmeti (gece kota saymama) sağlıklı çalışıyor mu? Kota şoku olmasın, modemi resetlemek falan gerekiyor mu 00.00'da?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

i5 modeli 8300'e alınır mı TS'ciler? Doların uçuşu devam edecek gibi görünüyor, ne dersiniz?

https://www.apple.com/tr-edu/shop/buy-mac/macbook-air

13 inç MacBook Air Satın Alın

13 inç MacBook Air, Magic Keyboard’a ve daha hızlı işlemcilere sahip. apple.com/tr adresinden hemen satın alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • qubit @qubit

    Ne için kullanacağınıza bağlı. Kullanımım senaryoma uymadığı için ben şahsen almazdım; 2020'de fan hatalarını düzeltmemeleri çok kötü olmuş. 8 GB belleğe rağmen belli kesimin işini görecebilecek bir makineydi. Intel işlemci tarafında eksiği kapatır diye ümit mi ediyorlardı bilmiyorum. Ay sonu 13'e bir revizyon gelecek dedikodusunu da yaydılar, belki onu beklemeli ama kimse o tarihe dolar ne olur ne olmaz garantisi veremez. İhtiyacı olan alışverişini maalesef yapmalı.

    #Apple #Macbook #dizüstü

Windows 10'un güncellemesinden sonra (3-4 update toplu yaptı) bilgisayar açılmıyor. Login ekranından sonra hoş geldiniz yazısında takılıyorum.

SSD'ye rağmen çok uzun sürmüştü yükleme, yine bir haltlar karıştırıyor sanırım MS. Yakın zamanda böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Watch Active 1 için deri veya metal kordon tavsiye edebilecek olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Mamba paylaştı.

Nasıl olmuş 🙂 #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 76

Arkadaşlar, Arduino'dan anlayan varsa yardımcı olabilir mi?

Ödevim için Wifi-NFC ve LCD kullanan bir projem var ancak 1 port eksik kalıyor Arduino Uno'da.

LCD ekran için örneklerde 6 port kullanılmış ancak benim elimde boşta 5 port var, bunlardan herhangi birini takmasam, veya bir şekilde uydursam olur mu? 0 ve 1 portlarını (RX - TX) kullanamıyoruz diye biliyorum, o yüzden onlar boşta.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17