Madem evdeyiz dedik. @gamsizm #TeknoSeyir #CallofDutyWarzone

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Liseliler bilmez...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 26

Ustaları ziyaret etmenin vakti gelmişti:) @leventp @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Deus Ex: Mankind Divided, FIFA 17 ve Mafia III... ben bunları almak ve oynamak istiyorum. Böbreği nereye teslim ediyoruz? @gamsizm @talha-turhal

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Ne var ne yok diye geldim. VR ile zombi avına çıkılmış:)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GTAV hop, yok mu kimse? Araba online'da yolda kaldı, vurduralım:))

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 23
M. Macid Beyhan paylaştı.

Ve işte beklenen kapışma gerçekleşti 😀
@gamsizm @hkellecioglu @macid-beyhan

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

TeknoSeyir'deki son gündem değerlendirmesini dinlemiş olanlar zaten biliyor, ancak buradan da duyurayım istedim. Dün TS'de son günümdü. Aslında daha Nisan ayında başka bir kariyer için adımlarımı atmıştım. Başarılı olsaydım muhtemelen yine bu zamanlarda TS'den kopmuş olacaktım. Olumsuz sonuçlanırsa da askerliği aradan çıkarmayı düşünüyordum, öyle de olacak. Tabi bu sırada TeknoSeyir küçülmek zorundaydı, maliyetlerin kısılması ve değişim şart idi. Tüm bu sebeplerden ötürü yol ayrılığı kaçınılmaz sondu. Bir yabancı olarak 2008'de katıldığım ekibe bir dost olarak veda ettim:)

Hiçbir zaman editör olduğumu iddia etmedim, hiçbir konuda da uzman olduğumu dile getirmedim, çünkü değilim. Sıradan bir oyuncuydum, hatta biraz beceriksizinden bir oyuncuydum:) Ama gerçekten ilgi alanlarında uzman olan kişilerin, bilgili ve işini hakkıyla yapan kişilerin bulunduğu bir ekipteydim. Levent abi, Murat abi ve Özkan abi başta olmak üzere tüm ekibin desteğini gördüm. Her birine teşekkür ediyorum. Ayrıca zaman zaman haklı olarak beni eleştiren izleyiciler de dahil olmak üzere hepinize teşekkürler, TS sayenizde bu günlere geldi. Bundan sonra ben de kamera önü yerine ekran karşısında olacağım, bu güzel yayının keyfini biraz da ben süreyim değil mi yahu:)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

#E32014 Rainbow Six gibi güzelim seriyi sanırım harcadılar. Patriots'un adı Siege olarak değiştirildi. Rainbow Six Siege 'multiplayer' tabanlı olacakmış. Oysa Patriots dikkat çekecek bir senaryo vaat ediyordu daha ilk duyurulduğu zamanlarda.

Rainbow Six Siege E3 2014 Gameplay World Premiere [US]

Watch the world debut of Rainbow Six Siege multiplayer gameplay in this intense, new look into the gripping world of Rainbow counter-terrorism units. A hostage situation unfolds into a sequence of...
BeğenFavori PaylaşYorum yap