Arkadaşlar, superboxtan herhangi bir adsl vdsl hizmetine geçişte cayma bedelini karşılayan bi firma biliyor musunuz? Superonline fibere geçişte ücreti karşılıyor kendi ürünü de olsa bu ayrı bi saçmalık da neyse, bazı firmalara sözleşmesiz internetten geçişi destekliyor, bazıları dsl internetten geçişi istiyor. Bu lanet superboxtan cayma bedeli ödemeden kurtulmanın yolu yok mu yav?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bir şey soracağım. Benim telefon oneplus 5, ben birkaç aydır stock Android kurmuştum, orada Google ın spam yönetimi vardı, mesela spam numaraları bana arattırmıyordu, ekrana düşmüyordu, kendi otomatik tespit edip, smsler direkt spama düşüyordu bahis vs. Bu özelliği başka romlarda kullanmanın bir yolu var mı? Özelikle telefon aramalarında çok işime yarıyordu, baya rahatlatmıştı şimdi yine dadandılar yok internet sözleşmeniz bitiyor yenileyelim vs.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bi sorunum var da halledemedim bi türlü size de danışmak istiyorum. Ben telefon rehberimi Google a kaydediyorum. Uzaktan işlem yapmak için annemin telefonuna da başka Google hesabından kendi kişilerini kaydettim, ben de o hesapla kendi telefonumla da giriş yaptım. Sorun şu ki, ikimizde de kayıtlı aynı kişiler mesela whatsappta ondaki kayıtlı isimle görünüyor bende.
Misal bende amca diye kayıtlıysa onda Mehmet diye kayıtlı ve benim WhatsAppta Mehmet yazıyor, wp kişi listesinde amca da var ama mesaj gelince Mehmet yazıyor. Hesabı kaldırmak istemiyorum lazım çünkü ama kendimden silsem ondan da siliniyor, senkronizasyon kapatıyorum yine aynı. Çözemedim bi türlü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Berkin bozdoğan vefat etmiş. İnanılmaz üzüldüm, şok oldum. Uzun bi teknoloji arasından sonra daha geçen günlerde napıyor ne ediyor diye bakınıyordum sayfalarına vs. 🥺

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yıllar önce Hamdi reyize sormuştum. Twitter ile giriş kalkarsa veya unutursam veya kapatırsam nasıl girecem diye çünkü normal şifre vs üşenmiştim hala da yapmadım az önceye kadar. Gerçek oldu. Twitter ile girişi niye kaldırdınız yav 🙄

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11
  • Hamdi @hamdi

    Twitter'la ilk login olduğunda zaten mail adresinle bir kullanıcı oluşuyor olması lazım. Şifre belirleyip Twitter olmadan da kullanılabilir. En kötü mail adresiyle şifremi unuttum diyerek şifre sıfırlanabilir.

  • Hamdi Kellecioğlu @hkellecioglu

    @umut666 Böyle durumlarda şifremi unuttum seçeneği ile kendinize bir şifre alabilirsiniz. Bir şekilde başarısız olursanız da bize her zaman iletisim formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

    @srknozer olayın sitenin umurumuzda olmamasıyla bir ilgisi yok. Twitter logini tekrar açamadık çünkü yasaklanan hesaba bağlı bir uygulama üzerinden login özelliği sağlanıyordu. Yeni hesap ile tekrar açsak eski login bilgilerinize yeni uygulama ile erişmek mümkün olmayacaktı. Yani eski hesabınıza yine erişemeyecektiniz.

    Twitter çok büyük bir saçmalık yaparak neden falan belirtmeden hesabımı kapattı. Geri almak için de bir ton mesaj falan attım ama ne cevap dönen var ne bir şey. Daha fazla uğraşmanın anlamı yok.

Şöyle bi saçmalık yaptım daha önce benim tele örneği var diye: başka bi batarya yı benim telefona takmak için aldım. Konektörleri uymadığı için eskisinin bağlantıyı çıkarıp yenisine lehimlemeye çalıştım. Biri yapamadı, saçma sapan lehim yaptı, gezdim dolaştım 1 tur biri yaptı ama bazen açılıyor bazen açılmıyor, düşük batarya uyarısı veriyordu, lehim iyi olmamıştı. Bizim burada bit pazarı var, içi full telefoncu, bi tur da oraya gittim, ilginç hiçbiri yapmadı, isteseler yaparlar ama yapmadılar saçma bi şekilde. Ben de eskisini geri birleştirmeye çalıştım eve gelip nasıl birleştirdim, bantla tutturdum demirleri birbirine kancalamaya çalıştım vs. Ve çok ilginç. Eski batarya şuan eski sağlıklı haline döndü. 🙄 Saçma sapan bir gündü. Bu sıcakta var ya eeve geldim 1.5 kilo verdim ya. Uğraştığım şeylere bak. Belki bug falandır sağlığı 60lardaydı bataryanın şimdi 95 görünüyor düzelir yine eski haline gelir. Yeni batarya sipariş ettim artık bozuk mu çıkar eski üretim mi yoksa şansa geçen sene üretim mi bakacağız artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Burnun tıkanır nefes alim diye burun spreyi sıkarsın bu sefer de hapşırık gelip gelip hapşırmadan gider gözünün yaşadığı ile kalırsın tüm günün zehir olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Taotronics soundliberty 97
Ön siparişini vermiştim geçen hafta geldi sonunda. İndirimle 255e gelmişti. Şu anlık memnunum. Açıkçası benim ilk tws tecrübem fakat inceleme vs de abarttıkları kadar fiyat performans ürünü müdür bilemiyorum, başka tws denemedim. Yine de çok da abartmamak gerek bence beklentiyi. Ben o incelemelerden sonra kullanınca bi miktar hayal kırıklığı olmadı değil. Hata bende, yüksek beklentiye niye girdiysem.

Tabi bugüne kadar çok bu fiyatlarda daha ucuzundan az da olsa daha pahalısından kablolu kulak içi kulaklık denedim. Sesi bence kesinlikle ucuz kulaklıklar kadar kötü değil, orta seviye bi kulaklık bence. Tws için fiyat olarak da bence gayet iyi hatta bence en iyi özelliği fiyatı bu ürünün. Ben bangır bangır son seste keko gibi müzik dinleyen biri değilim, incelemelerde ses seviyesi az bulunuyordu benim için sorun olmaz diyordum ama bi tık daha yüksek olabilirmiş gerçekten sesi. Ama şu haliyle yüksek olursa olmasın çünkü şu haliyle bile son seste patlama yapıyor.

Bir kulaküstü öyle ahım şahım olmayan ss arctis 1den bi andan buna geçip deneyince seste bi boğukluk bi perde hissi geldi. Gerçi herhangi bi orta segment kulakiçinde de bu hissi yaşıyordum. Bu kulaklık o eşiği bi tık daha kaliteli olsa geçecek düzeyde. İdare eder seviyede şuan. Bazı yorumlarda farklı partilerde orjşnal olmayan ürün getiriyorlar, sorunlu ürün getiriyorlar diye şeyler okumuştum. En çok olduğum sorun da kutudayken bağlantı kesmiyor devam ediyor. Öyle bişeylr karşılaşmadım. Ama şu oldu ilk denediğimde sol kulaklık çalışmadı bi süre. Reset tuşuna falan bastım tak çıkar vs vs bi şekilde çalıştı. Şuanda da bağlantı ile ilgili bi sorunum yok. Benim oneplus 5 kullananlarda bi sorun var. Telefon cepteyken bağlantı kesilşyormuş. Bu sanırım telefonla ilgili bişey. Telefondaki bi uyku kodu ayarı vs olabilir bu sorunu yaratan.

Çekim mesafesi ise benim yaşadığım evlerde beni tatmin eden bi kablosuz kulaklık bulamadım daha. Hoş wifi bile bi odadan bi odaya etkileyen ölçüde azalırken kulaklıktan da beklemiyorum evimden iyi performans.

Son tahlilde tavsiye eder misin derseniz, açıkçası tws piyasasını vs bilmediğim için kesinlikle alın diyemem. Hele videolardaki gibi asla övmem. Bana pr gibi geliyor büyün incelemeler. Bu fiyata daha iyisini bulursunuz belki. Ben zaten çoğu zaman kulaküstü kullanıyorum. Yolculuk, arada vs kullanmak için kablodan sıkıldığımdan bunu aldım, biraz da ucuz kulaklık gibi kötü ses vermesin diye bu fiyatlara baktım. Memnunum açıkçası. Telefonla görüşme de pek yaptığım söylenmez ama bunlarla görüşme falan yapılmaz dış ortamda. Tws telefon grş. için kötü bence hepsi. İşimi görsün kablodan kurtarsın, zaten bugüne kadar üst düzey kulaklık kullanan biri değildim yine normal ama bi tık kaliteli ses versin diye alacaksanız alın. Memnun kalırsınız. Zaten kulaklık işi elektronikte en şansa bağlı ürünlerden biri. Deneme imkanı yok gibi bişey. Tavsiyeler vs bi anakart testi gibi olmuyor, dinlemen lazım vs. Kulakta durma konusunda da benim kulaklar açıkçası biraz sıkıntılı. 😁 Daha heh oturdu kaymaz, çıkmaz, düşmez dediğim olmadı bugüne kadar. Hatta sağ kulağımın deliği küçük müdür nedir sola olan sağa uymaz çıkar kendiliğinden, bunlarda kendiliğinden atma vs olmadı ama hala heh tam oturdu da diyemiyorum bu benden kaynaklı ama yapı olarak bence oturan bi kulaklık eğer çok nemli bi kulağınız yoksa. Varsa zaten hiçbir kulak içi kulaklıktan memnun kalmamışsınızdır muhtemelen bugüne kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefon soğutucu kullanan var mı hani şu arkaya takılan küçük fanlar? Telefon değiştirme gibi imkanım yok ve oneplus 5 artık çok ısınıp kasıyor pubg oynarken. Satış sitelerindeki yorumlara güvenmiyorum, video inceleme falan da yok pek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap