Hani tatlı tatlı kaşınma diye bir tabir vardır, mesela kirpik kaşınması. Kaşımak hem hoşunuza gider hem de acıtır. Benzer bir şey bende şöyle var ki, fön makinesini koluma tutuyorum, ısınıyor hatta baya can yakıcı halde ısınıyor kolum ama aynı zamanda müthiş bir kaşınma hissini gideriyor, müthiş de zevk veriyor. Mazoşist bi durum değil tabi abartmıyorum, belki iyi bi kese atsak banyoda gözenek vs ilgili bi durumdur :))

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkcell den turkcell wifi noktalarında geçerli 10 gb internet geldi ama bu noktalar neresi bir türlü bulamadım, ne bir site ne bir sayfa bulamadım bir türlü. Sadece kendi attıkları mesajın içinde bir sayfa var o da sadece kampüslerde nerde olduğunu gösteriyor, o üniversiteler içinde İzmir de yok o da ayrı bir komedi zaten. Ama şehir içinde nerde var nasıl bulurum bu noktaları?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Casper da özelleştirme olduğunu bilmiyordum yoksa kesinlikle bakardım markaya karşı çoğumuz gibi geçmişten gelen antipatim olsa da. Gittim monster a5 v15. 2 aldım.

Aynı özelliklerde bu laptop ne kadar diye baktım. İşlemci ve ekran kartı aynı. Ben 16 gb Ram yaptım ve 3000 mb/s 256 ssd koydum. 6200den 6700e geldi fiyat. Şimdi casper a baktım. 6300e geliyor aynı özelliklerde fakat sanırım ssd sata3. Yüksek hızda ssdli seçimde fiyat 50tl falan fazlaya geliyor monster a göre ama 1tb da sabit disk oluyor bu sefer.

Yani fiyat olarak her türlü daha avantajlı duruyor. Keşke bilseydim belki alırdım bunu ama üstün körü baktığımda 1 tane usb fazla monsterda. Soğutma konusunda sanırım monster daha iyi, çift fan. Casperda yok galiba. Ve casper ekranı mat değil. Gerçi araştırırken casper adını görünce hemen geçtim dediğim gibi markaya karşı sempatim olmadığı için. Hep uzak durdum 🙂 belki de düzelmişlerdir haklarını yemeyelim, yapacak bişey yok.
https://teknoseyir.com/casper-excalibur-g770-incelemesi

Casper Excalibur G770 İncelemesi

Casper'ın oyuncular için tasarladığı Excalibur G770 serisi dizüstü bilgisayarını inceliyoruz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

İlk defa başıma geldiği için tam olarak ne yapılır bilemiyorum. Sizlere bi sormak istedim. Oneplus 5 ghost screen oldu. Aslında bu adamlar güncellemeden sonra ekran parlaklığını düşürdüğü için aylardır neredeyse hep full parlaklık kullanıyorum. Korkmuyor da değildim ara ara aklıma geliyordu sonunda oldu. Garanti kapsamına girer mi bu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@cemmocoba adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/cemmocoba/status/1109837772225953795?s=09

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaş kulaktıkta mı sorun var ya da bende mi ki büyük ihtimal bende bilmiyorum ama sağ kulaklık sürekli kulağımdan çıkıyor. İkisinin silikonları aynı, yer değiştiriyorum yine çıkıyor. Sanırım sağ kulağım deliği daha küçük gibi bir şey anlamadım.

Bazı kulaklıklarda böyle sorunlar oluyordu daha önce hiç bu aklıma gelmemişti. Öyleyse duymada da acaba bi sıkıntı olur mu merak ettim veya bu denge olaylarında vs..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar iphone için olan kulaklıkların ses arttırma azaltma işlevlerini Android te çalıştırmanın bir yolu var mı rootla vs?

BeğenFavori PaylaşYorum yap