Berkin bozdoğan vefat etmiş. İnanılmaz üzüldüm, şok oldum. Uzun bi teknoloji arasından sonra daha geçen günlerde napıyor ne ediyor diye bakınıyordum sayfalarına vs. 🥺

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Yıllar önce Hamdi reyize sormuştum. Twitter ile giriş kalkarsa veya unutursam veya kapatırsam nasıl girecem diye çünkü normal şifre vs üşenmiştim hala da yapmadım az önceye kadar. Gerçek oldu. Twitter ile girişi niye kaldırdınız yav 🙄

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11
 • Hamdi @hamdi

  Twitter'la ilk login olduğunda zaten mail adresinle bir kullanıcı oluşuyor olması lazım. Şifre belirleyip Twitter olmadan da kullanılabilir. En kötü mail adresiyle şifremi unuttum diyerek şifre sıfırlanabilir.

 • Hamdi Kellecioğlu @hkellecioglu

  @umut666 Böyle durumlarda şifremi unuttum seçeneği ile kendinize bir şifre alabilirsiniz. Bir şekilde başarısız olursanız da bize her zaman iletisim formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

  @srknozer olayın sitenin umurumuzda olmamasıyla bir ilgisi yok. Twitter logini tekrar açamadık çünkü yasaklanan hesaba bağlı bir uygulama üzerinden login özelliği sağlanıyordu. Yeni hesap ile tekrar açsak eski login bilgilerinize yeni uygulama ile erişmek mümkün olmayacaktı. Yani eski hesabınıza yine erişemeyecektiniz.

  Twitter çok büyük bir saçmalık yaparak neden falan belirtmeden hesabımı kapattı. Geri almak için de bir ton mesaj falan attım ama ne cevap dönen var ne bir şey. Daha fazla uğraşmanın anlamı yok.

Şöyle bi saçmalık yaptım daha önce benim tele örneği var diye: başka bi batarya yı benim telefona takmak için aldım. Konektörleri uymadığı için eskisinin bağlantıyı çıkarıp yenisine lehimlemeye çalıştım. Biri yapamadı, saçma sapan lehim yaptı, gezdim dolaştım 1 tur biri yaptı ama bazen açılıyor bazen açılmıyor, düşük batarya uyarısı veriyordu, lehim iyi olmamıştı. Bizim burada bit pazarı var, içi full telefoncu, bi tur da oraya gittim, ilginç hiçbiri yapmadı, isteseler yaparlar ama yapmadılar saçma bi şekilde. Ben de eskisini geri birleştirmeye çalıştım eve gelip nasıl birleştirdim, bantla tutturdum demirleri birbirine kancalamaya çalıştım vs. Ve çok ilginç. Eski batarya şuan eski sağlıklı haline döndü. 🙄 Saçma sapan bir gündü. Bu sıcakta var ya eeve geldim 1.5 kilo verdim ya. Uğraştığım şeylere bak. Belki bug falandır sağlığı 60lardaydı bataryanın şimdi 95 görünüyor düzelir yine eski haline gelir. Yeni batarya sipariş ettim artık bozuk mu çıkar eski üretim mi yoksa şansa geçen sene üretim mi bakacağız artık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Burnun tıkanır nefes alim diye burun spreyi sıkarsın bu sefer de hapşırık gelip gelip hapşırmadan gider gözünün yaşadığı ile kalırsın tüm günün zehir olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Taotronics soundliberty 97
Ön siparişini vermiştim geçen hafta geldi sonunda. İndirimle 255e gelmişti. Şu anlık memnunum. Açıkçası benim ilk tws tecrübem fakat inceleme vs de abarttıkları kadar fiyat performans ürünü müdür bilemiyorum, başka tws denemedim. Yine de çok da abartmamak gerek bence beklentiyi. Ben o incelemelerden sonra kullanınca bi miktar hayal kırıklığı olmadı değil. Hata bende, yüksek beklentiye niye girdiysem.

Tabi bugüne kadar çok bu fiyatlarda daha ucuzundan az da olsa daha pahalısından kablolu kulak içi kulaklık denedim. Sesi bence kesinlikle ucuz kulaklıklar kadar kötü değil, orta seviye bi kulaklık bence. Tws için fiyat olarak da bence gayet iyi hatta bence en iyi özelliği fiyatı bu ürünün. Ben bangır bangır son seste keko gibi müzik dinleyen biri değilim, incelemelerde ses seviyesi az bulunuyordu benim için sorun olmaz diyordum ama bi tık daha yüksek olabilirmiş gerçekten sesi. Ama şu haliyle yüksek olursa olmasın çünkü şu haliyle bile son seste patlama yapıyor.

Bir kulaküstü öyle ahım şahım olmayan ss arctis 1den bi andan buna geçip deneyince seste bi boğukluk bi perde hissi geldi. Gerçi herhangi bi orta segment kulakiçinde de bu hissi yaşıyordum. Bu kulaklık o eşiği bi tık daha kaliteli olsa geçecek düzeyde. İdare eder seviyede şuan. Bazı yorumlarda farklı partilerde orjşnal olmayan ürün getiriyorlar, sorunlu ürün getiriyorlar diye şeyler okumuştum. En çok olduğum sorun da kutudayken bağlantı kesmiyor devam ediyor. Öyle bişeylr karşılaşmadım. Ama şu oldu ilk denediğimde sol kulaklık çalışmadı bi süre. Reset tuşuna falan bastım tak çıkar vs vs bi şekilde çalıştı. Şuanda da bağlantı ile ilgili bi sorunum yok. Benim oneplus 5 kullananlarda bi sorun var. Telefon cepteyken bağlantı kesilşyormuş. Bu sanırım telefonla ilgili bişey. Telefondaki bi uyku kodu ayarı vs olabilir bu sorunu yaratan.

Çekim mesafesi ise benim yaşadığım evlerde beni tatmin eden bi kablosuz kulaklık bulamadım daha. Hoş wifi bile bi odadan bi odaya etkileyen ölçüde azalırken kulaklıktan da beklemiyorum evimden iyi performans.

Son tahlilde tavsiye eder misin derseniz, açıkçası tws piyasasını vs bilmediğim için kesinlikle alın diyemem. Hele videolardaki gibi asla övmem. Bana pr gibi geliyor büyün incelemeler. Bu fiyata daha iyisini bulursunuz belki. Ben zaten çoğu zaman kulaküstü kullanıyorum. Yolculuk, arada vs kullanmak için kablodan sıkıldığımdan bunu aldım, biraz da ucuz kulaklık gibi kötü ses vermesin diye bu fiyatlara baktım. Memnunum açıkçası. Telefonla görüşme de pek yaptığım söylenmez ama bunlarla görüşme falan yapılmaz dış ortamda. Tws telefon grş. için kötü bence hepsi. İşimi görsün kablodan kurtarsın, zaten bugüne kadar üst düzey kulaklık kullanan biri değildim yine normal ama bi tık kaliteli ses versin diye alacaksanız alın. Memnun kalırsınız. Zaten kulaklık işi elektronikte en şansa bağlı ürünlerden biri. Deneme imkanı yok gibi bişey. Tavsiyeler vs bi anakart testi gibi olmuyor, dinlemen lazım vs. Kulakta durma konusunda da benim kulaklar açıkçası biraz sıkıntılı. 😁 Daha heh oturdu kaymaz, çıkmaz, düşmez dediğim olmadı bugüne kadar. Hatta sağ kulağımın deliği küçük müdür nedir sola olan sağa uymaz çıkar kendiliğinden, bunlarda kendiliğinden atma vs olmadı ama hala heh tam oturdu da diyemiyorum bu benden kaynaklı ama yapı olarak bence oturan bi kulaklık eğer çok nemli bi kulağınız yoksa. Varsa zaten hiçbir kulak içi kulaklıktan memnun kalmamışsınızdır muhtemelen bugüne kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefon soğutucu kullanan var mı hani şu arkaya takılan küçük fanlar? Telefon değiştirme gibi imkanım yok ve oneplus 5 artık çok ısınıp kasıyor pubg oynarken. Satış sitelerindeki yorumlara güvenmiyorum, video inceleme falan da yok pek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Alalı 4 yıl olmuş. Az önce baktım, o zaman 70e almışım şimdi 132 TL mi ne ama sanırım alıp en memnun olduğum teknolojik alet bu olabilir. Pilde kayıp vs ne kadar oldu bilmiyorum ama çok değil hala taş gibi sağlam, çok da işime yarıyor. İnanılmaz memnun kaldım ya. Yorumlara baktım herkes de 4 yıl olmuş hala kullanıyorum falan diyor 🤣

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • CKabil @moshck

  Bende bunun siyahından var. İlk aldığım zaman 50 - 55'den almıştım. 4 seneden fazla olduğunu düşünüyorum açıkçası ve halen daha sağlam 😀

 • ataletmomenti @ataletmomenti

  Bende 5 yıl önce almıştım batarya sağlığı yüzde 85 civarı ölçümlerim öyle diyor çok çok iyi birde bunun içinde normal 18650 lityum ion silindir piller var şimdikiler hep lityum polimer ve bana göre daha tehlikeli ayrıca bozulursa içinde piller ile başka şeyler yapılabilir laptop pilleri gibi

 • Mr.Tekin @tekin224

  6 7 yıllık taş gibi powerbank, zamanında çok arkadaşıma aldırdım.

 • Mehmet @muaddib

  Ben de 4 belki 5 yıldır kullanıyorum. Fazla yoğun kullanmasam da hala sağlam ve pek kapasite kaybı yaşamamış gibi de bir izlenim bırakıyor. Ayrıca defalarca yere düşürdüm ve gerçekten sağlam maşallahı var. Şimdiye kadar hep pil kapasitesi yüksek cihazlar kullandım ama sanırım se 2020 ile ilerleyen yıllarda çok kullanacağım 😀😳

Zamanında mücadele içinde bimden kulaklık almıştım 350ye malum oyuncu kulaklığı. Memnunum da, sıkıntı yok. Umarım sen de 255 tlye hakkını verirsin. Çok da bişey beklemiyorum ha senden, kablosuz ol, ses ver yeter, bass tiz mid umrumda değil. Teknik sorun çıkarmadan kablosuz kafamı rahatlar yeter, hadi bakim aslan parçası 😁
Ha bi de İnş bu yıl içinde ön sipariş bitip kargoya verileceksin 🤣

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bimden çıktım yarım saat önce. Kulaklığı aldım steelseries ama nasıl aldım, insanlık bitmiş.

Mağazanın önüne 2.gittim benden önce biri vardı. Adam teşkilat kurmuş, her mağazanın önüne bir kişi koymuş. Hepsini arıyor diyor ki alın benden haber bekleyin hemen kasadan geçmeyin diyor. Sonra başkaları geldi. Sıra falan kalmadı kapı açıldı herkes saldırdı. Ben de saf gibi 2.gşttim 2.sırada alırım sanıyordum. Hak getire. Ama çakallığa çakallık kazandı. Kestirmeden kasanın önüne gittim. Kimse de tabi teknolojiden anlamıyor. Şunu ver siyahı ver falan ben dedim şu turuncuya ver bana.
Kafa karışıklığına geitirp aldım hemen. O teşkilat kuran da arkada kaldı kalabalığın arkasından baka kaldı öyle. Ama içimin yağları nasıl eridi anlatamam. Hatta kasadaki adam bile sordu bu polosmart mı falan kasadan yavş geçirdi, bi inceledi ürünü, herhalde arkadaşına falan söz vermiş. İyi oldu. Alıp 600e satacaklar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16