Dolphin KDE nin kanseri bence. Bir tar.gz dosyasını opt klasörüne çıkarmak istiyorum. Yetkili eylemler kısmından "Dosya yöneticisinden aç" diyorum şifre soruyor ama açmıyor. O bir türlü beceremeyince nautilus kurup onunla hallettim. Geçen yılda benzer problemler yüzünden varsayılan dosya yöneticisini değiştirmiştim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung neden saçmalıyor acaba? Bir kamyon dolusu orta ve alt seviye modeli var zaten. Amiral gemilerini kırpıp telefon yapacağına orta seviyeleri iyileştir.
https://www.teknoblog.com/samsung-galaxy-note-10-lite-icin-yeni-isaretler-ortaya-cikti/

Samsung Galaxy Note 10 Lite için yeni işaretler ortaya çıktı

Samsung Galaxy Note 10 Lite hakkındaki dedikodular daha önce gündeme gelmişti. Telefonun varlığına dair işaretler giderek güçleniyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Kalem mevzusu işin içine girince orta segmentte yoklar. Hatta orta üst kısmında dahi yoklar sadece en üstte varlar. Zamanında aslında note 3 ile neo modeliyle denedi güzelde sattı diye biliyorum, sonrasını getirmedi. Note 10 şuan için çok saçma salak derecede pahallı kalıyor. Note 9 alsan o da artık eski tasarım yani donanımı biraz kısılmış ekran çözünürlüğü vs atıyorum a70 ayarında bir note 10 lite note 10 e vs çok iyi olur. S serisine mesela yaptılar s10e var gayette güzel cihaz.

Aşırı haklı bir flood. Geçenlerde yine İş Bankası kredi kartımı şubeden teslim alabilmek için 45 dakika boyunca bir sürü şifre girip beş kere ulaşmadığım müşteri hizmetlerini aradım.
Sonuç : Ertesi gün şubeye gidip işlemi oradan yaptım.

https://twitter.com/cozdas/status/1182521904592113664

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Rasko @rasko

    Unicredit Bank'ta hesabım var, internet bankacılığı şifresinde özel karakter kabul etmiyor, sadece harf ve rakam girebiliyorsun. Mesaj ile giriş daha 2 ay önce geldi ama zorunlu değil.

  • Emrah Öztürk @emrah-ozturk

    Bunlar küçük sorunlar, Türk bankaları hala iyi. Dubai'de şubeye gidip printer bozuk diye hesap dökümü alamadığım oldu. Bir kere de 6 aylık döküm gerekti vize için, son ay hariç verebiliriz, sistemde sorun var dedi 🙂 Yani Nisan'dan Ağustos'a kadar veriyor ama Eylül ayı çıkmıyordu. Böyle gerzeklikler, daha sayarım.

Google Lens metin tanıma konusunda baya iyiymiş.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.ar.lens

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçenlerde arkadaşım "Bende bir bilgisayar var. Bi ara getireyim de bir bak tamir edebilirsen iyi olur." dedi. Resimde ki de tamir etmem için getirdiği bilgisayar 😄

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 22

iPhonedo vergi oranlarını da açıklamış. Bir iPhone sana bir iPhone devlete.

https://twitter.com/iPhonedoTR/status/1181917741608919041/photo/1
#iPhone11 #iPhone11Pro #iPhone11ProMax

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Komplo teorilerine inanmam ama böyle şeyleri görünce bi acaba diyorum.

https://twitter.com/Kubilay_BOZ/status/1181268267383640065

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kulaklık alacağım. Ortalama bir şey arıyordum bunu buldum.
N11 de satıcı fırsatuygun 50 TL
Hepsiburada da ise satıcı Hepsiburada 60 TL.
Sizce hangisini alayım ve ya bu fiyatlarda daha iyi bir öneriniz var mı?

https://www.hepsiburada.com/samsung-hs130-kulakici-mikrofonlu-kulaklik-beyaz-eo-hs130-samsung-turkiye-garantili-pm-telklksamhs130byz

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kulaklik/samsung-hs130-kulakici-mikrofonlu-kulaklik-samsung-turkiye-gara-P374965901

Samsung Hs130 Kulakiçi Mikrofonlu Kulaklık ( Samsung Türkiye Gara - n11.com

Samsung Hs130 Kulakiçi Mikrofonlu Kulaklık ( Samsung Türkiye Gara 49,00 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Samsung Kulaklık fiyatı Telefon & Aksesuarları kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

WhatsApp tan bildirim geldiğinde ekranda yuvarlak buton halinde geliyor. Üstüne dokununca popup olarak açılıyor. Bi türlü kapatmadım. Bildirim ayarlarını sıfırladım, hepsini sadece metin olarak açılmasını seçtim. Ama hala aynı. Bir hafta önce telefonu sıfırladıktan sonra böyle oldu. Arkadaşım da s10e var onda aldığından beri bu şekilde imiş. Eski tip bildirime geçmenin bir yolu yok mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kasanın modası geçmedi mi hala? Şöyle PC ler niye yok Türkiye de?

BeğenFavori PaylaşYorum yap