Telefonumun USB girişi ölmek üzere. Mag cable alıp üstünde takılı bırakacağım. İncelemeyi izledim ama almak için link bulamadım. Arama yapınca çok saçma şeyler çıkıyor. Daha önce alan var mı? Hangisini tavsiye edersiniz? Type-C almam lazım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşım bilgisayarım sesli çalışıyor dedi diye kasayı açmıştım. Tozlu işlemci soğutucu o kadar ısınmış ki RAM i ve slotunu eritmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Daha önce Türknet'e gönderdiğim i̇ptal dilekçesini kimlik fotokopisi okunmadığı gerekçesiyle kabul etmediler.
https://teknoseyir.com/durum/1181508
Bende yeni bir dilekçe hazırlayıp yolladım. Yedi gün içinde aradıktan sonra iptal edileceğini bildirdiler. Bugün aradılar. Altyapı olmadığı için iptal ettiğimi söyledim. Hizmet dondurma teklif ettiler zaten altyapı gelmeyeceğini bildiğim için kabul etmedim. Doğum tarihi ve TC bilgisini alıp iptali onaylattı. Arkasından bu mesaj geldi. Dalga mı geçiyorlar anlamadım. Sözlü görüşmede hizmeti iptal ettik diyorlar sonra mesaj atıp biz aslında iptali dileğini iptal ettik diyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9
 • Batuhan @achfighter

  BTK'ya şikayet et diyeceğim de BTK şikayetleri firmaya iletmekten başka bir iş yapmıyor.

  Bağır çağır ama küfür etmeden. Ancak öyle iptal etttirirsin. Ben çağrı merkezinde çalışanlardan kimseye bağırmam, bağırmadım da zaten Turknet hariç.

  Turknet önerenler bunun vebalini nasıl kaldırıyor merak ediyorum.

  • Orcun @orcun

   Taahhüt yok birşey yok o yüzdende firmanın neredeyse hiçbir sorumluluğu kalmıyor. Bu tüketici için eksi birşey çünkü hizmeti firma sağlayamadığında muhattap yok, olsa bile işleyemiyor. Ne yapacan yani ? mahkemeye de versen sonuç çıkmayacak çünkü bağlayıcılık yok.

  • okanaytimur @okanaytimur

   @orcun Ya taahhüt yok bunun olayı istediğim zaman iptal edebilme hakkım olması değil mi? Eğer yapabiliyorsanız yeni adresime taşıyın diyorum. Altyapı yok, TT altyapı çekmeden oraya hizmet veremem diyor. E iptal et o zaman ona da yok.

  • Orcun @orcun

   @okanaytimur Öyle ama adamlar şart koşuyorlar. Birde bazıları var faks istiyorlar ki kafalar 1990 stayla, faks ne abicim ? ben sana şahsi ulaşmışım iptal dediğimde iptal edeceksin ya herşey digital ? ya bunun kolaylığını sağlayacaksın işte bu devirde sene oluyor 2020 daha hala neyin faks'ı ? bana her ay taksitle sattığı güya kiralıyormuş modemi diyor ki kutula bana getir bunu, ya arkadaş kargoyla yollasak olmuyor mu ? kablonet mesela kiraladıysan modemini yandın yani, ta ebesinin nikahındaki kablonet'in ofisini bulacaksın. https://www.turksatkablo.com.tr/Satis-Noktalari-sn.aspx Koca izmirde bak listeden seç 5 tane harbi bak 5 tane ofisi var. Bana sattılar mesela telefon hattı neymiş işte modemden geliyormuş modeme telefon hattını tak kullan ya dedik kampanyadır vs taahhüt verelim neyse ne kullanmam olur biter 50 dk zaten kullansam ne olurdu ? 2 sene doldu bana diyorlar ki şu gün git ofis'e numaran için iptal dilekçesini ver iptal edelim yoksa her ay 15 lira faturana yansıyacak vs. hay dedim bu işe ya işim yok gücüm yok en yakın bayraklıda git oraya iptal ettir vs. aradım dedim tamam 2 sene telefon hattının taahhüdünü yenileyelim ne kadar düşüyor fiyat ? 5 lira oluyormuş, iyi dedim 5 lira ödeyeyim yani ne yapayım ? şimdi her ay durduk yere 5 lira ödeniyor. Telefonla müsteri hizmetleri iptal etseydi sorun sıfırdı etmediler. Hani bende internetten memnun olduğum için kullanıyorum yoksa hemen kapattıracaktım.

 • zatisahaneleri @zatisahaneleri

  Bilerek yapıyorlar. iptal eden müşteriden dolayı eksi puan falan alıyordur çalışan. Tt'de başıma geldi. Ben iptal ettirdim sanıyorum onlar dondurmuş. Sen ulaşmak için yarım saat müzik dinlemişsin kimsenin umrunda değil. Bunlara zaten istesen de ulaşamıyorsun.

 • Hamdi @hamdi

  Abonelik kapatırken kesinlikle başka firmaya geçeceğim, internet yavaş, ping yüksek vs. sebep belirtmemek lazım. Yoksa aşırı derecede yokuşa sürüyorlar. Artık ihtiyacım kalmadı, evde vakit geçirmiyorum vs. diyince fazla uzamıyor iş.

Şu an bulunduğum yerde internet yok. Mobil veri üzerinden internete girebiliyorum.
Hem Wi-Fi ya bağlı iken hemde mobil veriye bağlı olmam lazım.
Çünkü bilgisayar modeme bağlı ve KDE Connect (PC ve telefonu senkronize eden bir program) kullanıyorum . Araştırdım sadece hız yükseltmek için VPN uygulamaları var. Samsung içinde sadece Google Play ve Galaxy Store için aktif olan bir ayar var. Bunu her yerde kullanmanın bir yolu var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bahaneye gel 😀 Neyse ki dondurdum da boş yere fatura ödemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 15

Daha önce İstanbul Bilişim den alışveriş yapan var mı? Samsung Türkiye garantili olarak en ucuz burada var. Buradan alırsam problem yaşar mıyım?
https://www.istanbulbilisim.com/samsung-galaxy-a10s-32-gb-kirmizi-cep-telefonu-fiyati-288951.html

Samsung Galaxy A10S 32 GB Kırmızı Cep Telefonu

Samsung Galaxy A10S 32 GB Kırmızı Cep Telefonu en ucuz fiyat ve ücretsiz kargo avantajı ile satın alabilirsiniz. A10S32GBKIRMIZI yorumları ve özellikleri, Arka Kamera Çözünürlüğü: 13 MP...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung internete güncelleme gelmiş.
1) Sekmeler masaüstü tarayıcılarda ki gibi üst tarafta görüntülenebiliyor.
2)URL durum çubuğunu da gizleyince baya kullanışlı oldu. 3)Alttaki çubuk üzerindeki butonları isteğe göre düzenleyebiliyoruz.
4)Video Assistant geri dönmüş.
Tam benim beklediğim özellikler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10