Türknet zam mesajı geldi. Vodafone'a başvuru yapar yapmaz TT ekibini yolladılar eve. Hattı kesip yeni bağlantıyı yapmışlar. Ama Vodafone ekibinin gelip modem getirmesini bekleyeceğim. Kaç gün sürüyor ortalama Vodafone'un gelmesi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 14

Şirket Instagram hesabına bir şekilde virüs bulaşmış. 2000 küsür kişiyi takip etmiş. Toplu bir şekilde takipçi bırakmak için bi javascript kodu vardı diye hatırlıyorum ama bulamadım. Daha önce deneyen var mı acaba bunu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeğenime tablet bakıyorum. Amazondan bunu buldum. Yorumlar Fransızca yazılmış genel olarak memnun gibiler. Sizce mantıklı mı ? Ve ya bu fiyat aralığında öneriniz var mı?

https://www.amazon.com.tr/Tablet-%C4%B0n%C3%A7-Android-11-0-%C3%87ekirdekli/dp/B092J2GK42

Tablet 10 İnç Android 11.0 - YUMKEM Tablet Dört Çekirdekli 1.8GHz, 4 Go de...

Tablet 10 İnç Android 11.0 - YUMKEM Tablet Dört Çekirdekli 1.8GHz, 4 Go de RAM + 64 Go de ROM, WiFi, 1280 x 800 HD, 5000 mAh, Kamera Çift 5.0 + 2.0 MP, GPS/WiFi/Bluetooth 4.2/OTG/Tpye C - Siyah :...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Amazon.com.tr:Müşteri Yorumları: WİNDOWS 10 PRO 32/64 BİT 1 PC LİCANCE

Amazon.com.tr sitesinde WİNDOWS 10 PRO 32/64 BİT 1 PC LİCANCE ürünü için faydalı müşteri yorumlarını ve derecelendirmeleri bulabilirsiniz. Kullanıcılarımızın samimi ve tarafsız...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

[ÇÖZÜLDÜ]

Kestirmelerde bu şekilde bir otomasyonum var. Konuma geldiğimde şebeke modunu 3G yapıyor. Ama konuma gelince bu işlemi yapmak yerine bildirim veriyor sadece. Bildirime tıklayıp Run komutu verince işlemi yapıyor. Bunu otomatik yapmasını nasıl sağlayabilirim?

Aşağıdaki videoda nasıl yapılacağı anlatılmış. Kısaca önce yapmasını istediğiniz işlemi kestirme olarak oluşturup kaydediyorsunuz.
Sonra otomasyonlar kısmından istediğiniz olayı seçip yapması gerekenler kısmına kestirmeler uygulamasını seçip oradan oluşturduğunuz kestirmeyi seçiyorsunuz.
Alt kısımda bulunana çalışamadan önce sor tikini kapatıyorsunuz. Böylece otomatik çalışıyor.
Sol el ile sağ kulağı tutmak gibi oluyor ama çalışıyor.
https://youtu.be/rsAhK3jlQcM

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iOS16 için jailbreak var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sesli kitabı dinlerken Firefox eklentilerini arttırmaya başladım. Takip edilmekten kaçmak mümkün değil ama izi olabildiğince azaltıp şirketlerin işini zorlaştırmak mümkün.

https://www.storytel.com/tr/tr/books/sistem-1474806

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gigabyte kablo bağlantılarını anakartın arka kısmına taşımış. Böylece hem kablolalama kolaylaşıyor hemde hava geçişini düzeltiyor. Şu olayı neden şimdiye kadar yapmadılar anlamıyorum. Daracık alanda iki elle kablo takmak için uğraşmak yerine arkada kocaman alandan takalım.

https://youtu.be/V3qpnyT5Rco

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Araç kullanmadan doğrudan tarayıcı üzerinden Windows ISO dosyası indirmek için bu yöntemi kullanıyorum. Bu şekilde indirme linkini kopyalayarak FDM ve ya IDM gibi araçlarla indirebiliyorum. #gif

BeğenFavori PaylaşYorum yap