Kaliteli kadın ayrılırken belli olur. Bu sebeple gerektiğinde efendice boşanabileceğin kadın ile evlenmek lazım derler. Kapanacağı zaten bilinen birşey, LP hiç bir zaman kitlesine değer veren biri olmadı. Ama böyle çirkince gitmeyi de hiç beklemezdim. Gereksiz yere bir yere insanları büyük bir şey gibi konumlandirmamayi, yaşın bazen saçmalama yeteneğini azaltacağına daha da arttirabilecegini gayet güzel orneklemis sözleri ile. Kendi zehirli garip hayal dünyası ve hayatı ile bol şanslar bundan sonra.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese vatandaşlık maaşı bağlansın. 25'ten sonra vatandaş olan herkes alsın işte bir tutar, bitsin bu yaştı şuydu buydu saçmalığı. Şu an emekli aylığı ile kira ödenemiyor, 20 seneye zaten ancak elektrik faturası felan ödenir gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam, Excel'de bir kutudaki rakamı, başka bir kutuda yazıya çevirmem gerekiyor. Nasıl yapabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyir özelinde son gelişmeler sonrası çoğu kişide, bir heyecan bir acaba doğru yol bulundu mu yeni bir enerji ile sağlıklı geleceğe adım atılıyor sanırım cercevesinde umutlar görüyorum. Olay biraz da kocayı sşutladiktan sonra kadının kendine bakması estetik felan yaptırıp albenisni arttırması gibi gözüküyor. E ablacığım bu kadar feminiten varsa neden işler yolundayken yataktan kalkmam patates gibi yatarım bana dokunmayın diye sizlaniyordun, adım atsaydin ya. Neyse herşey iyiye gider umarım 😃

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın. Amasra.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

türk milleti kendi isteği ile zora gelemeyen, toplumsal faydadan çok(kendisi de yararlanacakken) kişisel çıkarlarını kutsayan, uzun dönem refah yerine kısa dönem vurkaç arayan, gelecek nesillere iyi bir durum bırakmak yerine onların hayatından çalan bir topluluktur. Ben abad olayım da benden sonrası tufan anlayışı genetik kodlarına yazılmıştır. Bu sebeple günlük çıkarı, uzun dönem faydanın önünde tutar ve sonraki nesillerin hayatını sömürür.

Tercihlerinde, ne kadar din sosu arkasına gizleyerek vicdan rahatlatması yapsa da çıkarcı siyasilerin peşinden gider. bu tercihin sonucu da türkiye siyasi ve ekonomik tarihidir.

böyle yöneticiler seçen ve ülke direksiyonu bu kafada insanlara bırakan bir güruhun enflasyon, fakirlik, adaletsizlik, hırsızlık, kalpazanlık, liyakatsizlik ve soygundan başka bir şey bulma ihtimali yoktur.

Kurucu nesilin, insan üstü çabası ile tüm bu olumsuz özelliklere rağmen ite kaka ayakta dik duran bir devlet olarak yaşamaya devam ediyoruz. Bu da tarihteki şansımız sanırım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7
 • sawgent @sawgent

  Çöküşün sonucunda vizyoner, ileri görüşlü ve modern bir Türk çıkıp, ben bu oyunu bozarım diyerek bir karakter ortaya koymuş ve bu cahil halkı eğitip modern toplumlar seviyesine çıkartmak lazım diyerek kendince modern bir ülkenin temelini atmış. Adamcağız ne bilsin aslında bu toprakların insanları alışageldiği üzere güdülmeye razı... Biraz daha ömrü yetseydi belki cahilliğin, yobazlığın ve bağnazlığın kökünü tamamen kuruturdu.

 • Fatih KINIK @kiniks

  Bu dediklerin her iki kesimde de var, şunu da kabul etsek baştan Türk toplumu diye başlayıp sonra bir zümreye laf giydirdiler anda samimiyetin kalmıyor, o bahsettiğin eksiklikler genetik kodlar hepimizde var hepimizin eksikliklikleri.

 • altalena @altalena

  Birçoğuna katılıyorum ama şunu not düşeyim: bu tip yozlaşmalar dünyanın her yerinde var. Gelişmiş ülkelerde dahi kendini gösterebiliyor zaman zaman, yer yer. İnsanların çoğu genel olarak bencil ve kötü. Türklerle veya tek bir bölgeyle sınırlamak yanıltır.

 • Lehimli At @at

  trde aydın oldunuz, tebrikler

100 150 sene önce atalarımız nehir kenarını çevirip kendine ev tarla yapıp hayvancılıkla yaşayıp gidiyordu. Modern özgür insan olarak ben ev yapmayı felan geçtim, bir günlük çadır kuramiyorum doğaya yasak diye.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

30 seneye ülkede yaşlı evsizler sorunu yaşanacak gibi gözüküyor. Devletin acilen huzurevlerinin sayısını arttirmasi gerekiyor. Çalışarak kira bile odenemeyen günümüz zamanlari, gelecekte sokaklarda yatan yasayan emekli yaşlıların habercisi..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar. Bu ürün ne kadar eder? Ayrıca Ps satan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6