#Tavsiye
1200 TL kadar andorid için kablosuz kulaklık önerisi var mı? Telefon konuşması için kullanılacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hodore marka gerçek deri ceket. Tamamen el işçiliğidir. İki üç defa giyildi. Şu an markanın güncel ceketleri 5 6 bin sanırım. M beden. Çok kalitelidir. 1800 TL #ikinciel

BeğenFavori PaylaşYorum yap

WhatsApp sesli mesajlarına metne çeviri özelliğini neden getirmez bilemiyorum. Her yerde ses açılmıyor, bunu nasıl akıl edip eklemezler, çok ilginç.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Bir proje için tarayıcıda otomatik tab açacağım. Sınırsız olmasını istiyorum. Sınırsız tab açma yeteneği olan tarayıcı var mı? Mevcut olanlar bir süre sonra açmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Kaliteli kadın ayrılırken belli olur. Bu sebeple gerektiğinde efendice boşanabileceğin kadın ile evlenmek lazım derler. Kapanacağı zaten bilinen birşey, LP hiç bir zaman kitlesine değer veren biri olmadı. Ama böyle çirkince gitmeyi de hiç beklemezdim. Gereksiz yere bir yere insanları büyük bir şey gibi konumlandirmamayi, yaşın bazen saçmalama yeteneğini azaltacağına daha da arttirabilecegini gayet güzel orneklemis sözleri ile. Kendi zehirli garip hayal dünyası ve hayatı ile bol şanslar bundan sonra.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese vatandaşlık maaşı bağlansın. 25'ten sonra vatandaş olan herkes alsın işte bir tutar, bitsin bu yaştı şuydu buydu saçmalığı. Şu an emekli aylığı ile kira ödenemiyor, 20 seneye zaten ancak elektrik faturası felan ödenir gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam, Excel'de bir kutudaki rakamı, başka bir kutuda yazıya çevirmem gerekiyor. Nasıl yapabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyir özelinde son gelişmeler sonrası çoğu kişide, bir heyecan bir acaba doğru yol bulundu mu yeni bir enerji ile sağlıklı geleceğe adım atılıyor sanırım cercevesinde umutlar görüyorum. Olay biraz da kocayı sşutladiktan sonra kadının kendine bakması estetik felan yaptırıp albenisni arttırması gibi gözüküyor. E ablacığım bu kadar feminiten varsa neden işler yolundayken yataktan kalkmam patates gibi yatarım bana dokunmayın diye sizlaniyordun, adım atsaydin ya. Neyse herşey iyiye gider umarım 😃

BeğenFavori PaylaşYorum yap