HP 15-DA2065NT Intel Core i5 10210U 8GB 256GB SSD Freedos Fiyatı

HP 15-DA2065NT Intel Core i5 10210U 8GB 256GB SSD Freedos en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Yeni projem: https://www.vaynat.com Finans alanında adsense reklam geliri umarım iyidir :))

Vaynat – Finans Rehberi ve Devlet Destekleri

Vaynat güncel finans haberleri, devlet destekleri ve teşvikleri, internet bankacılığı işlemleri, hibe krediler ve yeni iş fikirleri inceleme sitesidir.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba
Çocuk için sim kartlı saat bakıyoruz. Takip ve güvenlik amaçlı. Bu işi çözecek ürün tavsiyesi ya da markası bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Merhaba. İyi bayramlar dilerim öncelikle. iPhone cihazda bir foto mevcut. Binlerce farklı whatssapp görüşmesi içinde bu fotonun hangi numaradan geldiğini bulma imkanı var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba. Tasarımı yapılmış 5-6 saya var. Bunu e-dergilerdeki gibi ileri geri kontrol tuşu ile nasıl sunum haline getirebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu ortadaki Yazıcı’nın problemi ne olabilir? Epson l3050 yazıcılar... #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Günde 20-30 renkli çıktı almak için sınıfta kullanmaya uygun yazıcı tavsiyesi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Tuna CENGİZKANER @tunakaner

  Mutlaka lazer olsun, tonerli olsun. Hem daha az sorun çıkarıyor hem daha ucuz toneri. Püstürtmeli olmasın, püskürtmelilerin yazıcı fiyatı ucuz ama sonra acısı çok daha kat kar çıkıyor, gideri epey pahalı olur yoksa.

 • Centurion @burakdogn

  mürekkep tanklı yazıcılar var onlara bakabilirsiniz (fabrika çıkışlı tank olanlar sonradan takılan tanklı yazıcılar dert den başka bir şey değil. )

 • kolcu @kolcu

  Teşekkürler. İşte böyle nokta atışı ne alalım ne tavsiye edersiniz? Seçenek çok marka çok ne yapsam bilemedim.

 • eamedic @eamedic

  Canon pixma g1400-1410 eğer çok fonksiyonlu isterseniz epson L3050, ikisini de kullandım mürekkep fiyatları uygun cihazlar, bastıkça daha verimli oluyorlar dediğiniz gibi günde 20-30 çıktı alınacaksa sıkıntı çıkarmazlar ancak kullanmayı bırakınca daha çok sıkıntı çıkartıyorlar, içlerinden tam dolu şişeler geliyor kafadan 5000 renkli 5000 siyah alırsınız. Fotoğraf basmak istediğinizde de tatmin edici sonuçlar vereceklerdir. Renkli çıktılarda renk kalitesi sizin için önemli ise ho colorlok kağıtları öneririm bırmal kağıttan iki kat pahalı ancak çok kaliteli baskı alırsınız. Eğer sadece renkli olur diyorsanız navigatorün kağıtları yeterli olacaktır. Yalnız sınıfta çocukların oynayamayacağı bir yerde olmalı; çünkü haznelerinde mürekkep var, çok sallanma ya da düşme gibi durumlarında içi rezalet oluyor, mutlaka korunmalı cihaz.

  • kolcu @kolcu

   https://urun.n11.com/murekkep-puskurtmeli-yazici/epson-ecotank-its-l3050-photoink-murekkepli-yazici-4-renk-P218108549 800 e şunu aldım, orijinal değil 1. kalite mürekkep veriyoruz sorun yaşamazsınız dediler umarım problem olmaz. Öyle aşırı renkli kağıt değil de böyle kelimelerin heceleri farklı farklı renklerde okuma parçaları vb alacağım için problem yaşamam sanırım. teşekkürler.

  • eamedic @eamedic

   @kolcu çok pahalılanmış 2 ay önce 600 e vatan computerdan aldım, orijinal mürekkepleri kullanıyorum, muadilleri bilmiyorum. Sizin senaryonuzda sıkıntı olmaz renkler ancak muadiillerde tıkanma oluyor diye okudum. Onun dışında ben araştırmaktan kafayı yemiştim 😊 ofis sınıf tarzı baskılar için ideal standart baskıda 250 sayfa durmadan bastırdım tık demedi, tarama ve fotokopide renk doğruluğu çok iyi. Yüksek kalitede baskı alınca uzun sürüyor tek dezavantajı bu ancak size standart baskı yeterli gelir. Kağıt önemli farklı markalar denedim en iyi sonuç navigatörde. Güle güle kullanın.

#öneri #yardım #ikinciel #TeknoYardım Merhaba. Seneye 1. sınıf öğrenciler okutacağım için bilgisayar ihtiyacım var. Kişisel mac bilgisayarımı kullanmak istemiyorum, bu nedenle sınıfa bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Tümleşik bilgisayar arayışındayım. Sınıflar tozlu ortam olduğundan ve kullanım rahatlı nedeniyle bu tercihte bulundum. İkinci el satan var mı? Ya da sıfır önerisi olan? Şu ürün iş görür mü acaba?
İstenilen hizmet; hızlı açılsın, tarayıcı da 3-5 sekmeyi kolay açsın, flash vb. yüklü sayfaları oynatmakta sorun yaşamasın, 1080p videoları oynatsın..

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-310-f0ck0022tx-amd-e2-9000-4gb-1tb-amd-radeon-r2-19-5-freedos-all-in-one-pc-371745935

Lenovo 310 F0ck0022tx Amd E2-9000 4gb 1tb Amd Radeon R2 19.5" Freedos All In One...

Lenovo 310 F0CK0022TX AMD E2-9000 4GB 1TB AMD Radeon R2 19.5" FreeDOS All In One Pc GittiGidiyor'da. Ürün özellikleri ve uygun fiyatları ile Lenovo 310 F0CK0022TX AMD E2-9000 4GB 1TB AMD Radeon R2...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yakın zamanda elektrikli süpürge alan oldu mu? İyi bir ürün arıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5