Adsense hesabı aramaktayım. Satmayı düşünen varsa buraya ya da hkolcu at gmail adresine bilgi iletebilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#spor #sağlık
Hayatım boyunca bel simidinden kurtulamadım. Kaç kilo olursam olayım hep benleydi :). Bu konuda bir çözüm bilen ya da tecrübesi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Ps4 Pro tertemiz

Ps4 Pro neredeyse hiç kullanılmamış. Oyunlarıyla ve 2 adet dualshock 4 le satılıktır.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://whatslook.com
https://rucok.com
https://hamne.com
https://karcepte.com

Yeni proje sitelerim. Genelde adsense onayı alınca satıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TASARIMCI ARANIYOR
Merhaba, yurt dışı baskı işi için tasarımcı arıyorum. En genel anlamıyla, deneme yapacağız, satılırsa ortak gelirimiz olacak. Herhangi bir yatırım veya maliyet yok. Bu şekilde çalışmak isteyen olursa hkolcu(@)gmail.com a e-posta atabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar. Alexpress den çocuğa oyuncak göndereceğim. 160 TL fiyatı var. Eskisi gibi alabiliyor muyuz? Bir sorun var mı gümrükte?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ben bu insanları anlamıyorum... Uzun zamandır web işleri ile uğraşıyorum. Uzaktan bir tanıdığın internet sitesi işi çıktı. Saatlerce konuşuldu planlar yapıldı temeller atıldı.. Bir ay sonra bir mesaj "Ben o işi şu cafcaflı ajansa yaptırdım. Nasıl olmuş?" Yani ne diyeyim? 3 liralık işi 10 liraya güzel itelemişler, al tepe tepe kullan diyesim geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9
 • Hamit ÖZLÜ @hamitozlu

  deseydin "kanka iyi geçirmişler" de içine otursun

 • Papa Emeritus @pope

  Tanıdıkla iş yapılmaz. Tanıdık olmasa ön ödeme olmadan başlamazdınız en azından.

 • CimAdam @cimadam

  Ajansla iş yapmak mantıklı, tanıdıkla iş yapıyoruz 1,5 sene geride adam abartmıyorum 1,5 sene. Ajansta öyle bir şey yok teslim mi etmedi ver mahkemeye kurtul o yüzden olaylara kendi açınızdan bakmayın derim sadece

 • onimarsynn @onimarsynn

  "3 liralık işi 10 liraya güzel itelemişler" kısmı haricinde sonuna kadar haklısınız ve bunu 20 küsür yılını ajanslarda geçirmiş, çokça kez bu durumu yaşamış bir reklamcı olarak söylüyorum. Maalesef özellikle doğu kültürlerinde yetişen insanlarla iş yapınca bu gibi durumlar çok yaşanıyor ve bu durumu önlemenin, iki tarafın da haklarını korumanın tek yolu daha hiç iş konuşmadan sözleşme yapmaktan geçiyor. Sözleşmeye yanaşmayanla da iş yapmayın, hiç değilse tek kaybınız maddi olur, psikolojik olarak yorulmazsınız.

  "3 liralık işi 10 liraya güzel itelemişler" kısmında ise çok yanlış düşünüyorsunuz, her şeyi geçtim konu yaratıcı işler olduğunda değerini yapan ve yapanın kariyeri, itibarı belirler. Ayrıca bir kişinin giderleriyle bir ajans dolusu insanın giderleri de bir değil. Ücret belirleme tarafında ajans-kişi karşılaştırması yapmak o nedenle çok anlamlı bir argüman değil.

  Öte yandan birebir aynı tasarımı sektörde hiç tanınmayan x kişisinin 3 liraya yapmasıyla, ünlü bir ajansın 30 liraya yapması arasında maddiyattan öte işin marketing boyutunda çok büyük farklar var. Gerçekten ünlü bir ajansla çalışıldığında sırf o ajansın ismi ile markanın yan yana gelmesinin bile marka değerine büyük oranda pozitif katkısı oluyor. Her ne olursa olsun sizinle anlaşıp, sonra işi size haber vermeden başkasına yaptırması elbette haklı çıkarılacak bir durum asla değil, yazdıklarımın bu şekilde anlaşılmasını istemem. Şu sözleşme işini bence bir düşünün, gerçekten kafanız rahat eder.

  • kolcu @kolcu

   Eleştiride çok haklısınız. Kesinlikle emeğe değer biçecek bir pozisyonda kendimi görmüyorum. O nedenle o lafı neden dediğimi açayım; hazır bir tema, yarım yamalak Türkçeleştirme, 404 dolu birçok bağlantı ve çoğu bölümün demo halinde kalması.. İşin teslim hali bu şekilde. Bu sebeple o ifadeyi kullandım.

Selamlar ahali. Motora atmaya bir alet arıyordum. Bim'de aşağıdaki ürünü buldum. Çakı olanı da var. 130 küsür lira. Proware çekiçli kampçı el aleti. İnternet fiyatları malum... Malzeme güzel tavsiye ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Bir saattir nüfus müdürlüğü sistemini bekliyorum. Gelecek diye evrene olumlu mesaj iletiyoruz hep birlikte. Ne güzel sistem :).

BeğenFavori PaylaşYorum yap