aöf sınavlarında telefon vs getirmek yasakmış.girişte eşya dolabı falan var mıdır acaba?
bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Burada görmüştüm daha önce ama aradım bulamadım. Bir twitter hesabı vardı yanlış hatırlamıyorsam, avrupadaki birçok gönüllülük işini şartlarını vs anlatıyordu.
Hatırlayan var mı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

kampa yeni başlamak istiyorum,decathlondan 15 derece özellikli uyku tulumu aldım, limit 8 derece yazıyor.mesela bununla kocaeli karadeniz sahilinde falan ekim ayında kullanabilir miyim? 10 derece olanını almak istiyordum ama diğer malzemelerden bütçe yetmedi.

https://www.decathlon.com.tr/arpenaz-15-uyku-tulumu-id_8558891.html#v2944896

KAMP UYKU TULUMLARI - ARPENAZ 15° UYKU TULUMU

185,00 TL - KAMP UYKU TULUMLARI - ARPENAZ 15° UYKU TULUMU - QUECHUA
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

duvardaki lekeler en iyi nasıl temizlenir? ufak bir leke var mesela siliyorum ıslak mendille falan ama sildiğim yerin rengi açılıyor göze batıyor o da. duvarlar yeni boyandı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bitirme çalışmasıyla ilgili 5 soruluk ankete katılabilir misiniz arkadaşlar.
https://form.jotform.com/211455572254959

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bulunduğum sokağa vdsl geliyor hatta adresimi sorguladığımda 84 mbit alabiliyorum gözüküyor sistemde.vdsl kabinin oturacağı beton bloğunu koyup internet hattını çekmişler ama henüz kabin yok. başına gelen deneyimleyen var mıdır, ne kadar sürer vs

BeğenFavori PaylaşYorum yap

amazon da prime için şöyle bir kısıtlama var mı acaba.mesela bir ürün alacağım prime üyelerine özel indirimde ama ben prime üyesi değilim şu an, prime üyeliği alır almaz o ürünü satın alabilir miyim?
yani indirim dönemlerinde asıl eski üyelerin faydalanmasını sağlayacak bir durum yapmış olabilirler belki diye düşündüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

uyanık kalayım diye kahve içiyordum ama granül kahve, artık iyice tadı leş gelmeye başladı.
ucuz yollu nasıl yapabilirim diye baktım en ucuz ve pratik french press ile yapılıyor sanırım.
daha kolay ve ucuz başka yöntemler var mıdır?
https://www.sanalbaharat.com/urun/kahve-robusta-cekirdek-1kg-iri-ogutulmus-french-press-og
bu kahveyi alayım french press için öğütülmüş olarak.yüksek kafeinli olduğu için bunu tercih ettim. site nasıldır alınır mı buradan? kahve iyi midir? sizin tavsiyeniz var mı? amacım içim zevkinden çok uyanık tutması.
ve daha önemlisi bana french press tavsiye eder misiniz? fiyat aralığı çok değişken f/p ne alınır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 23

bugün yaklaşık 1.5 yıl önce spam sms için şikayet ettiğim eczaneye cezai işlem uygulandığını gördüm sorguladığımda. internette 550 tl ceza verildiğini yazmışlar bu durum için.umarım kaçamayacakları silinmeyen bir ceza vermişlerdir. sms istemediğimi söylediğim halde pişkin pişkin cevap veriyorlardı.

bugün yine ilçenin minibüs kooperatifi öğrenci pasosu çıkartmıyor diye şikayette bulundum cimer e, neymiş okullar kapalı olduğu için öğrenci sayılmazmışız.
az da fark yok hani tam bilet öğrenci biletinin neredeyse iki katı.
ama cimer şikayetinden biraz korkmuyor değilim çünkü şikayet edenin bilgilerini direkt paylaşılanlar olmuş karşı tarafla.bilirsiniz bu minibüsçü tayfası çete gibidir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mustafa @uaee

  Bana istemediğimi belirttiğim halde hala SMS gönderen bir mağaza hakkındaki şikayetime 1,5 sene sonra ceza kesmişlerdi. Birkaç gün sonra ise ceza kesilen mağazanın sahibi beni arayıp 'Neden şikayet ettin?, Senin yüzünden ceza yedim,' diye telefonda bağırmaya başladı. İstemediğim halde mesaj gönderdiklerini söyleyince de 'Ne güzel işte, kampanyalardan haberdar olmuşsun.' dedi. Telefonu suratına kapattım, bu kadar pişkinliğe verecek cevap bulamadım.

 • undefined @undefined

  Biz bir teröristin devlet memuru olduğunu cimere bildirdik. Cimer bunu doğrudan işleme koymak yerine aktarmış da aktarmış. x valiliğine, x il milli eğitim müdürlüğüne, y ilçe milli eğitim müdürlüğüne, z müdürü...
  Ondan sonra araya cimeri sokmayın diye tehdit aldık. Arada olan birileri de hain. Şikayet ettiğimiz kişiyi görevden attılar kısa bir süre sonra da geri aldılar.

  • Hmoody @moody

   Sizin durum bayağı kötüymüş ben olsam cesaret edemem öyle bir durumda. İyi başınıza bir şey gelmemiş. güya şikayet sistemi var ama sistem şikayet etmemeniz için bizi tehdit ediyor resmen.

 • revenge @revenge

  Ben fetöcü olan akrabamı şikayet ettim. Hem ona hiç bir şey yapılmadı, hem de 3 defa ettiğim şikayet her kuruma gitti.
  CIMER ile şikayet etmek çok riskli. Her bilginiz açıkça kurumlara gidiyor. Kendi kurumunuzu şikayet mi ettiniz? İşte o vakit yandınız. Fişlendiniz.