İyi geceler,eski sistemdeki anakart,işlemci,ekran kartı ve ramleri değiştirerek ddr5 ve am5 platformuna geçtim. Kurulum bittikten sonra pc yi açtım rami ve işlemciyi tanıdığına dair yazılar çıktı. Daha sonra pc yi tekrar başlat dedikten sonra pcnin yeniden başlamadığını gördüm. Pc bir kere boot olduktan sonra ne windowstan ne de fiziksel kasadan reset düğmesine bastıktan sonra boot olmuyor.Boot olsada windowsta birşeyler yaparken donup kalıyor.Reset atıyorum yine siyah ekranda kalıyor.Öylece siyah ekranda kalıyor ama her şey çalışıyor gözüküyor fanlar falan.Anakartın q ledinde 00 hatası var ram ışığı yanıyor bazende cpu ışığı yanıyor. İşlemci pinlerini kontrol ettim ramleri sırasıyla takıp baktım olmadı tekrar sistemi kurdum yine olmadı. Ekran kartı daha önce test eim çalışıyordu eski sistemde.Sizce sorun ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, Golf 7 aracın sağ dikiz aynası zamanla ayna kısmı kendini bırakmış. Neyseki düşmeden farkettim. Bunu neyle yapıştırırsak hem sağlam (suya dayanıklı) hemde ayna ısıtmasını engellemeden yapıştırabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

https://www.youtube.com/watch?v=8PY9y-Ucjvs
Asus 980ti platinum ekran kartım var.Bilgisayar başladıktan sonra fanlar önce 0 rpme iniyor sonra 2600e kadar çıkıyor her 30 saniyede yapıyor böyle ne zaman ısınıyor daha az yapıyor veya yapmıyor.Boşta 33 derecede çalışıyor.Sorun ne olabilir acaba fikri olan var mı?

ROG Matrix Platinum 980TI- Fan Issues

What the hell is wrong with this thing?
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Ryzenbench
i7 6700k
100 sample 37
150 sample 58
200 sample 1.15

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#samsungm2ssd #Bilendenalcom a teşekkürler 1 günde teslim aldım 🙂 Kahveyi unutmamışlar 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
yasin ve yasin paylaştı.

Selamlar, 🙂

Ubisoft, 15 kasım 'a kadar sürecek, “bilgisayar korsanlığı kahramanları” temalı bir film festivali duyurmuştu. BSC ekibinden Gökhan da bu yarışmaya çok güzel bir video ile katılıp şansını deniyor, video'da eski BSC çalışanı Talha da var. Bence muhteşem bir iş çıkarmışlar ve an itibari ile video ikinci sırada.

Biraz destek verirsek, hep birlikte övünebileceğimiz çok iyi bir sonuç çıkarabileceğimizi düşünüyorum. Üstelik ilk sıradaki elemanın videosu, bana o kadar da etkileyici gelmedi.

İlk üç sıranın aldığı oylar; 685, 419(gökhan), 143
Fark 266...desteğinizle bu fark kolayca kapanacaktır. Ayrıca oylama çok basit; facebook ya da twitter hesabınızdan giriş yapıp, VOTE 'u tıklamanız yetiyor. Hadi bakalım, TS gücü pompalayalım biraz, desteğimiz Gökhan'a.

http://watchdogsfest.ubi.com/videos?video_id=115

Watch_Dogs_Review_Intro

An opening sequence of late Watch Dogs Video Review.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
yasin paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
yasin paylaştı.

Herkese Merhaba #akış
Ram fiyatları, bilinen sebeplerden dolayı bir step arttı, tekrar artacak. Bunu sadece ram almak isteyenler için yazıyorum. Önümüzdeki günlerde almayı düşünüyorsanız biraz daha acele edin. Sene sonuna kadarda düşme eğilimi görülmüyor. Aynı problem SSD içinde geçerli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 42

Netflix standart olan paketi aldım ama internetim 3 mbps.Görüntü 144p ayarı falan yok mu? sağ alta baktım ama gözükmüyor.Account ayarlarından low,medium denedim değişmedi.En azından 480p kalitesinde bir şeyler alsam yeterli. 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
yasin paylaştı.

Merhaba
Büyük taarruz ve 30 Ağustos Zafer bayramımız için bir çok üründe kampanya yaptık.
İncelemek isterseniz
https://bilendenal.com/arama?s=kingston
https://bilendenal.com/arama?s=samsung+ssd
Bilendenal.com 18 yıldır Ram ( Bellek ) , Server ( Sunucu ) yedek parça ve depolama ürünleri distribütörü olan Asnet'in e-ticaret kuruluşudur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap