Merhaba, Golf 7 aracın sağ dikiz aynası zamanla ayna kısmı kendini bırakmış. Neyseki düşmeden farkettim. Bunu neyle yapıştırırsak hem sağlam (suya dayanıklı) hemde ayna ısıtmasını engellemeden yapıştırabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

https://www.youtube.com/watch?v=8PY9y-Ucjvs
Asus 980ti platinum ekran kartım var.Bilgisayar başladıktan sonra fanlar önce 0 rpme iniyor sonra 2600e kadar çıkıyor her 30 saniyede yapıyor böyle ne zaman ısınıyor daha az yapıyor veya yapmıyor.Boşta 33 derecede çalışıyor.Sorun ne olabilir acaba fikri olan var mı?

ROG Matrix Platinum 980TI- Fan Issues

What the hell is wrong with this thing?
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Ryzenbench
i7 6700k
100 sample 37
150 sample 58
200 sample 1.15

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#samsungm2ssd #Bilendenalcom a teşekkürler 1 günde teslim aldım 🙂 Kahveyi unutmamışlar 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
yasin ve yasin paylaştı.

Selamlar, 🙂

Ubisoft, 15 kasım 'a kadar sürecek, “bilgisayar korsanlığı kahramanları” temalı bir film festivali duyurmuştu. BSC ekibinden Gökhan da bu yarışmaya çok güzel bir video ile katılıp şansını deniyor, video'da eski BSC çalışanı Talha da var. Bence muhteşem bir iş çıkarmışlar ve an itibari ile video ikinci sırada.

Biraz destek verirsek, hep birlikte övünebileceğimiz çok iyi bir sonuç çıkarabileceğimizi düşünüyorum. Üstelik ilk sıradaki elemanın videosu, bana o kadar da etkileyici gelmedi.

İlk üç sıranın aldığı oylar; 685, 419(gökhan), 143
Fark 266...desteğinizle bu fark kolayca kapanacaktır. Ayrıca oylama çok basit; facebook ya da twitter hesabınızdan giriş yapıp, VOTE 'u tıklamanız yetiyor. Hadi bakalım, TS gücü pompalayalım biraz, desteğimiz Gökhan'a.

http://watchdogsfest.ubi.com/videos?video_id=115

Watch_Dogs_Review_Intro

An opening sequence of late Watch Dogs Video Review.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
yasin paylaştı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
yasin paylaştı.

Herkese Merhaba #akış
Ram fiyatları, bilinen sebeplerden dolayı bir step arttı, tekrar artacak. Bunu sadece ram almak isteyenler için yazıyorum. Önümüzdeki günlerde almayı düşünüyorsanız biraz daha acele edin. Sene sonuna kadarda düşme eğilimi görülmüyor. Aynı problem SSD içinde geçerli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 43

Netflix standart olan paketi aldım ama internetim 3 mbps.Görüntü 144p ayarı falan yok mu? sağ alta baktım ama gözükmüyor.Account ayarlarından low,medium denedim değişmedi.En azından 480p kalitesinde bir şeyler alsam yeterli. 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
yasin paylaştı.

Merhaba
Büyük taarruz ve 30 Ağustos Zafer bayramımız için bir çok üründe kampanya yaptık.
İncelemek isterseniz
https://bilendenal.com/arama?s=kingston
https://bilendenal.com/arama?s=samsung+ssd
Bilendenal.com 18 yıldır Ram ( Bellek ) , Server ( Sunucu ) yedek parça ve depolama ürünleri distribütörü olan Asnet'in e-ticaret kuruluşudur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın,
Asus Z170A pro gaming anakart,I7 6700k,GTX 980ti,16 gb ram,750w gold güç kaynağım var.Bugün elektrik dalgalanması oldu herhalde ve sistem kapandı.Power supply surges detected during the previous power on asus anti surge was triggered to protect system from unstable power supply unit hatası aldım.Eski sistemden kalma Fsp 800va kesintisiz güç kaynağı vardı ama korumadı (modem dahi kapanmadı).Bu sistem en fazla kaç watt tüketir? birde online güç kaynakları öneriliyor elektrik dalgalanmasına.Teknoseyirde incelemesi olan fsp 1000va iş görür mü?
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • ALİ KÖPRÜLÜ @alikoprulu29

    @ysin canavar gibi bilgisayar toplamışsın elektrik kesintisinden koruyacağım diye 150-200 Liralık KGS koymuşsun oldu mu şimdi 🙂 Ben de Tunçmatik Digitech Pro 2200VA var 1320 W sıkıntı olmuyor. Gelelim sorununa büyük ihtimal yük altında iken elektrik kesildi elindeki cihazın yük altındaki o bilgisayarın gücüne yetmesi imkansız tabi ki kapanacak. Yük altında değilse yaklaşık 2 yıllık bir cihaz veya daha fazla aküler bitik, aküleri yenilemen lazım ama dediğim gibi aküler yenilesen bile yük altında yakalanırsan cihaz kapanmasa bile en iyi ihtimal ile kasanın UPS'e güle güle de 😀 750w gold olduğu için parçaları koruyacaktır. Yalandan @angusburger in önerdiği regülatörü falan alma. Alacaksan 1 Kv Online al yoksa Line interaktif benim modelden alabilirsin. Bunları alsan bile oyundayken yada render yaparken elektrik kesildiğinde oyunun/renderi kapat masaüstünde internette gezin video izle ne bileyim film falan izle elektrik gelince kaldığın yerden devam edebilirsin. Geçmiş olsun. Bu arada göndermeden son bir kez daha okudum 🙂 Dalgalanma muhtemelen cihazın değerlerinin dışında olduğu için koruyamadı. online Fsp 1000 işini görür yalnız online cihazların kötü tarafı sürekli fanın açık olması ve fanlarının çok kötü olduğu için sürekli rahatsız edici gürültü çıkarması, biraz araştır sürekli fanı açık olan değil de ısındıkça fan açan bir model bulmaya çalış. Tekrar geçmiş olsun.

  • yasin @ysin

    Teşekkür ederim cevabın için.Bugün tunçmatik newtech pro 1 kva aldım sorunu hallettim.Binada jeneratör var 3 snyede devreye giriyor ona güvenerek 800va halleder dedim ama sıkıntı çıkarttı.Fana gelecek olursak pek beni rahatsız etmiyor balkon tarafına koydum 😀 800va yıda ps4 e bağladım boş durmasın 😀 @alikoprulu29