Oyungezer Nvidia'yı çok pis ezmiş 😀 Üstüne bir de bedavaya RTX kapar gibi geldi 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=pD8Q_CbEopE

NVIDIA İLE HODRİ MEYDAN! - Biz Eleştirdik Onlar Cevapladı, Sonunda Kim Kazandı?

Geçtiğimiz günlerde Nvidia'nın yeni nesil ekran kartı serisi RTX'lerin Türkiye lansmanı gerçekleşti. Editörlerimizden Tuğbek, Nvidia'nın Halkla İlişkiler Avr...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#amdrewards ne dersiniz hangi ikisini seçeyim? Resident Evil™ 2 banko gibi 🙂 Devil May Cry™ 5 videosuna baktım bana uygun mu bilmiyorum, pek sarmadı. Tom Clancy’s The Division® 2 Enis KİRAZOĞLU'na göre güzel çıkacakmış bunu oynayabilirim diye düşünüyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=jZxmmELbBIk
Resident Evil™ 2 ve Tom Clancy’s The Division® 2 alacak gibiyim aman ha bundan dolayı bunu alma dediğiniz oyun varsa değişikliğe gideceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir hırsızlık olayında video görüntüsü var yalnız burada hırsızı tam göremiyoruz kaliteyi artırma şansımız var mı? Görüntü büyütme vs.
Kişi sayısı 3 e kadar indi ama hangisi kesin bulamıyoruz.

Not:Hırsız 18 yaşından küçük olduğu için polis bakmak istemiyor, telefonda başka birisinin üzerine alınmış savcı da telefon sahibi başvuracak diyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu uygulamayı nasıl kurabilirim? Banka hesabım var ama ABD telefon no yok. Geçen birisi buna benzer bir Android uygulama nasıl kurulacağını paylaşmıştı ama bulamadım.

Aşağıdaki linkten uygulama kurmak için ABD telefonu istiyor ama tanıdığım yok, yardımcı olabilir misiniz? Android linki gerekiyor.

https://secure.bankofamerica.com/login/sign-in/signOnV2Screen.go?cm_mmc=SB-OLB-_-email-_-KO24EM00AU_cta_gs_btn_top-_-04300_ba360_nobanker&channel=desktop&screen=Accounts:Home&version=7.0.0

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Neden fiyat artıyor? Sabah bu fiyattaydı şimdi alayım dedim, sabahtan akşama fiyat mı artmış?
Uygun fiyatlı halinden alma şansım var mı? Ne yapmamız gerekiyor 🙂 #Oyun #XCOM2

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şunun sebebinin ne olduğunu nasıl bulabilirim? SSD'yi tam yükte çalıştırıyor fareyi hareket ettiremiyorum. Arada bir oluyor günde bir kaç kere denk geliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Ses le ilgili ilginç bir sorunum var.
Dün Amd ekran kartı sürücüsü kurdum seste her hangi bir sorun yoktu bugün bilgisayarı açtım ses çok kısık, öyleki normalde ses %10 civarında kullanırdım, bugün %50'de o sesi vermiyor %100 açtığımda bile o kadar ses vermiyor, Hatta sesi monitöre verince daha çok çıkıyor.
Birde kasanın ön paneller artık çalışmıyor önceden kulaklık mikrofon çalışıyordu artık hiçbir hareket yok.
Her yeri kurcaladım bir şey bulamadım, ne yapabilirim tavsiye var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.playstore.com hesabı olup giriş yapabilen var mı? 🙂

Playstore.com - Türkiye'nin Dijital Oyun Platformu

En popüler PC-MAC oyunlarına ve Free to Play paketlerine Türkiye'nin her noktasından ulaşabilir, internet faturasına 12 ay taksitle sahip olabilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap